NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
morerespectforvv4lac 48 — SZAKMÁZGATÓ
Amúgy ha ennyire k. okos itt mindenki, akkor menjen be a sport1-hez, jelezze, hogy ő bizony le tud hozni egy olyan szakizást, ami mindenkinek (értsd: aki először nézi, és aki expert, annak is) megfelel, és tegye meg. Ha viszont ilyet nem lehet csinálni, akkor inkább örüljünk, hogy van egy Hörink, aki bemegy, és nem hülyeségeket beszél végre (ala Gumbó), hanem próbálja legjobb tudása szerint lehozni a meccset.szaba
És segítsük, hogy a legjobb tudása ne csak a nézők 5%-a számára legyen evidens, és hozzáférhető, hanem a többi 95% számára is.
Felesleges ott is konfliktust generálni, ahol valójában nincs.
Attól, hogy Gumbó minősíthetetlen, még nem ez az a szint, amit meg kell ugrani.
Itt mindenki örül Hörinek, de hidd el, vannak objektív kritériumok melyek figyelembevételével csak jobb lesz a munkája. És az pláne jó lesz mindenkinek.Sobri Jóska
Gumbót se kéne lehúzni

I WANT BRIA BACK!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért annyit elárulhatnál, hogy milyen volt Ricsi mellett szakizni?
Adott e tanacsokat, megdicsért e a végén? Meg ilyesmik.Bazzani
Nincs összehasonlítási alapom, de jól együtt tudtunk működni. Főleg, hogy a meccs előtt 20 perccel beszéltünk csak pár szót először, így nehéz lett volna komolyabb összhangot kialakítani.
Azt nem lehetett érezni a tévén át, de mikor belekezdtem egy-egy hosszabb lélegzetvételű gondolatba akkor is látszódott rajta, hogy jó, hogy szóba hoztam, igazából a metakommunikációs bíztatása sokat segített.

Nagy elemzés nem volt a végén, mindenki gratulált az elsőhöz, aztán a lefújás után negyed órával már mentünk is hazafelé.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért annyit elárulhatnál, hogy milyen volt Ricsi mellett szakizni?
Adott e tanacsokat, megdicsért e a végén? Meg ilyesmik.
Remélem a Bears-Lions MNF-t Te nyomod majd. 😉

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Na akkor a még el nem hangzott kérdés. Mikor leszel legközelebb és miért csak olyan soká?
Illetve számítottál e arra, hogy Gábor Kispestről teszi fel az első kérdést? 😊Bazzani
Igen, számítottam rá. 😛 Arra viszont nem, hogy egyetlen fórumozó nevével se találkozom az üzik között, legközelebb aktívabban nyomjátok.

Ha kiderül mikor megyek legközelebb, szólni fogok.Höri
a twitteren az #nflhu-s taggel ellátott kommenteket nem nézte senki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na akkor a még el nem hangzott kérdés. Mikor leszel legközelebb és miért csak olyan soká?
Illetve számítottál e arra, hogy Gábor Kispestről teszi fel az első kérdést? 😊Bazzani
Igen, számítottam rá. 😛 Arra viszont nem, hogy egyetlen fórumozó nevével se találkozom az üzik között, legközelebb aktívabban nyomjátok.

Ha kiderül mikor megyek legközelebb, szólni fogok.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem egyesek miért kezdik foggal körömmel védeni Hörit, amikor semmi szüksége nincs rá 😀
Sobri és JJ teljesen jogos észrevételekkel jött, amiket simán be lehet építeni, és még faszább lesz az amúgy is nagyon jó közvetítés. Ezt Hörinek meg kell fontolnia, törekedni rá, hogy alkalmazza, ahol lehet, és pöpec lesz
Senki nem úgy kezdte, hogy miért nem vagy képes normálisan mondani, hogy elkapó a véer helyett, kicsit túlpörögték szerintem a védőügyvédek 😛

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre egy normális Kóc szurkoló szakkommentátor, kész felüdülés a korábban is említett úriember után. Tetszett a saját vélemény kifejtése, NCAA-s utalások és a nem túl eredeti smsekre adott korrekt válaszok pl a Vikings PO-al kapcsolatban nem a szokásos klisék, plusz a mezes sztori ütött, azért Brady mezt ne vegyél. Az elején volt egy kis lámpaláz, de a meccs kezdetén már nem hallatszott.
Összességében grat Höri!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy ha ennyire k. okos itt mindenki, akkor menjen be a sport1-hez, jelezze, hogy ő bizony le tud hozni egy olyan szakizást, ami mindenkinek (értsd: aki először nézi, és aki expert, annak is) megfelel, és tegye meg. Ha viszont ilyet nem lehet csinálni, akkor inkább örüljünk, hogy van egy Hörink, aki bemegy, és nem hülyeségeket beszél végre (ala Gumbó), hanem próbálja legjobb tudása szerint lehozni a meccset.szaba
És segítsük, hogy a legjobb tudása ne csak a nézők 5%-a számára legyen evidens, és hozzáférhető, hanem a többi 95% számára is.
Felesleges ott is konfliktust generálni, ahol valójában nincs.
Attól, hogy Gumbó minősíthetetlen, még nem ez az a szint, amit meg kell ugrani.
Itt mindenki örül Hörinek, de hidd el, vannak objektív kritériumok melyek figyelembevételével csak jobb lesz a munkája. És az pláne jó lesz mindenkinek.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy ha ennyire k. okos itt mindenki, akkor menjen be a sport1-hez, jelezze, hogy ő bizony le tud hozni egy olyan szakizást, ami mindenkinek (értsd: aki először nézi, és aki expert, annak is) megfelel, és tegye meg. Ha viszont ilyet nem lehet csinálni, akkor inkább örüljünk, hogy van egy Hörink, aki bemegy, és nem hülyeségeket beszél végre (ala Gumbó), hanem próbálja legjobb tudása szerint lehozni a meccset.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Azért, mert a Sport2 nézőinek a 95 százaléka számára tudálékos, érthetetlen, nem magyar, semmitmondó, nem segíti őket a történések megértésében, egyszóval pont a szakmai segítő, szakkommentátor ottlétét kérdőjelezi meg, akármilyen furán is hangzik.
Aki ugyanis vágja a véert, íert, annak nincs szüksége magyar közvetítésre, vagy magyar szakkommentátorra.
Ezekvagyunk mi, a fórumozók, a bowl.hu rendszeres olvasók, a focira hobbyként tekintők, utánaolvasók, stb.
De mi csak a nézők 5%-a vagyunk, mindőnkre jut 19 olyan, mint a haverjaim, faterom, barátnők, stb., a kocanézők. Az ő kiszolgálásuk lenne a kommentátorok feladata.
Sobri Jóska
Viszont más részről, aki hajnali 2.15-kor felkel egy meccshez, az tudja mit jelentenek ezek a szavak. Nekem pl. sokkal jobban tetszett, mert a Ricsi féle "ez les volt" szavaktól már a hajamat tépem néha...balu10
Tudtommal nem szinkronizálják újra a délutáni és az esti ismétléseket...jjncaa
viszont az f1-ben is értik a DRS, KERS és hasonló rövidítéseket, szakszavakat. ha ott okés, akkor a WR, QB legyen már elfogadott itt is.shawnka
Ez két akronim, a Légellenállás-csökkentő Rendszer és a Kinetikai Energia Visszanyerő Rendszer fogalmakat nem vetném össze a köznyelvben is sokszor előforduló elkapó, irányító, les szavakkal...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Azért, mert a Sport2 nézőinek a 95 százaléka számára tudálékos, érthetetlen, nem magyar, semmitmondó, nem segíti őket a történések megértésében, egyszóval pont a szakmai segítő, szakkommentátor ottlétét kérdőjelezi meg, akármilyen furán is hangzik.
Aki ugyanis vágja a véert, íert, annak nincs szüksége magyar közvetítésre, vagy magyar szakkommentátorra.
Ezekvagyunk mi, a fórumozók, a bowl.hu rendszeres olvasók, a focira hobbyként tekintők, utánaolvasók, stb.
De mi csak a nézők 5%-a vagyunk, mindőnkre jut 19 olyan, mint a haverjaim, faterom, barátnők, stb., a kocanézők. Az ő kiszolgálásuk lenne a kommentátorok feladata.
Sobri Jóska
Viszont más részről, aki hajnali 2.15-kor felkel egy meccshez, az tudja mit jelentenek ezek a szavak. Nekem pl. sokkal jobban tetszett, mert a Ricsi féle "ez les volt" szavaktól már a hajamat tépem néha...balu10
Tudtommal nem szinkronizálják újra a délutáni és az esti ismétléseket...jjncaa
viszont az f1-ben is értik a DRS, KERS és hasonló rövidítéseket, szakszavakat. ha ott okés, akkor a WR, QB legyen már elfogadott itt is.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Azért, mert a Sport2 nézőinek a 95 százaléka számára tudálékos, érthetetlen, nem magyar, semmitmondó, nem segíti őket a történések megértésében, egyszóval pont a szakmai segítő, szakkommentátor ottlétét kérdőjelezi meg, akármilyen furán is hangzik.
Aki ugyanis vágja a véert, íert, annak nincs szüksége magyar közvetítésre, vagy magyar szakkommentátorra.
Ezekvagyunk mi, a fórumozók, a bowl.hu rendszeres olvasók, a focira hobbyként tekintők, utánaolvasók, stb.
De mi csak a nézők 5%-a vagyunk, mindőnkre jut 19 olyan, mint a haverjaim, faterom, barátnők, stb., a kocanézők. Az ő kiszolgálásuk lenne a kommentátorok feladata.
Sobri Jóska
Viszont más részről, aki hajnali 2.15-kor felkel egy meccshez, az tudja mit jelentenek ezek a szavak. Nekem pl. sokkal jobban tetszett, mert a Ricsi féle "ez les volt" szavaktól már a hajamat tépem néha...balu10
Tudtommal nem szinkronizálják újra a délutáni és az esti ismétléseket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért, mert a Sport2 nézőinek a 95 százaléka számára tudálékos, érthetetlen, nem magyar, semmitmondó, nem segíti őket a történések megértésében, egyszóval pont a szakmai segítő, szakkommentátor ottlétét kérdőjelezi meg, akármilyen furán is hangzik.
Aki ugyanis vágja a véert, íert, annak nincs szüksége magyar közvetítésre, vagy magyar szakkommentátorra.
Ezekvagyunk mi, a fórumozók, a bowl.hu rendszeres olvasók, a focira hobbyként tekintők, utánaolvasók, stb.
De mi csak a nézők 5%-a vagyunk, mindőnkre jut 19 olyan, mint a haverjaim, faterom, barátnők, stb., a kocanézők. Az ő kiszolgálásuk lenne a kommentátorok feladata.
Sobri Jóska
Viszont más részről, aki hajnali 2.15-kor felkel egy meccshez, az tudja mit jelentenek ezek a szavak. Nekem pl. sokkal jobban tetszett, mert a Ricsi féle "ez les volt" szavaktól már a hajamat tépem néha...

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sanyitól a kedvencem:
sms: mi várható a seahawkstol idén?
Sanyi: engem inkább a Denver érdekel és Manning. És elkezdtek erről beszélni.
szépmunka 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Höri nagyon-nagyon jó volt, gratulálok! Nem üvöltöztél, érthetően, változatosan beszéltél, nagyon szakmai, felkészült volt, sok mindent hozzáadott playekről, játékosokról nekem, okosan Ncaa vonatkozások is bővebben belekerültek. Csak miattad néztem végig az amúgy sajnos nagyon egyoldalú, gyenge meccset. Még több rutinnal, megszokva a helyzetet, közvetítést nagyon jó lesz ez! Sanyi-Márk-Höri, egyre jobb a csapat! Bár tudom megköveztek érte, nekem tovvábbra is néha bekerülve Olivérrel sincs sok bajom.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
egy ilyen munka után azért a Sporttvnek nem nagyon kéne Gyulát meg Olivért nyomnia...
grat Höri!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor a még el nem hangzott kérdés. Mikor leszel legközelebb és miért csak olyan soká?
Illetve számítottál e arra, hogy Gábor Kispestről teszi fel az első kérdést? 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Höri! Állat volt. Elképesztő lexikai tudásod van és el is tudod mondani. Ehhez jön majd egy kis rutin amivel jön majd a lazaság és a poénok és még faszább lesz. Gratula!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
a Sobri által említett idegen szavak és kifejezések
ömlesztésének "számonkérése" miután kb tíz éve így használja első adásban nem fair !!
yooker
Nekünk mindig azt tanították, hogy ha egy műsorvezetőnek, hírolvasónak, stb. havibaja van, meghalt valakije, vagy egyszerűen bármi baja akad, és emiatt nem a maximumot nyújtja, nem lehet kiírni scrollba, vagy bárhova a képernyőre, hogy elnézést, de kolleganőnket ma dobta a pasija, vagy éppen be van gyulladva a lábán a köröm, és nézzék el neki, ha emiatt kissé dekoncentrált, szomorú, stb.
Mi tudjuk, hogy mi az oka az idegen szavak ilyetén használatának, de a nézők 95%-a nem.
És én nem számonkértem, hanem megfogalmaztam egy objektív észrevételcsokrot, teljesen szabad felhasználásra. 😊

A játékosok ,csapatok up to date ismerete nagy erősséged
volt , így Ricsi kérdései a bajnoksággal kapcsolatban
életre keltek a nagy általánosságok helyett..yooker
Ez viszont valóban kiemelendő, és olyan szempont ami kimondottan dícsérendő, és ez az egyik ami által van komoly hozzáadott értéke Höri szakiságának.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Höri bácsi! B.szott nagy ász voltál! Az elején kicsit be voltál reccsentve, de utána minden szupi volt!
Gratulálok, nagyon ügyes voltál.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak egy kérdés maradt!Azért vettél fel ilyen kinyúlt pólót , hogy látszódjon a láncod?? 😊
yooker
ez volt tiszta

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
az adás kezdeténél lévő megszólaláson kívül , mikor Höri kb. olyan tekintettel kereste a szavakat a kamera előtt mint amikor bejelentettem Apáméknak hogy kirúgtak a gimiből
nagyon szépen sikerült ! Grat!!
a Sobri által említett idegen szavak és kifejezések
ömlesztésének "számonkérése" miután kb tíz éve így használja első adásban nem fair !!
A játékosok ,csapatok up to date ismerete nagy erősséged
volt , így Ricsi kérdései a bajnoksággal kapcsolatban
életre keltek a nagy általánosságok helyett..
Mondjuk gondolom hogy a Giants , Panthers cserék
neveiből külön készültél!

csak egy kérdés maradt!Azért vettél fel ilyen kinyúlt pólót , hogy látszódjon a láncod?? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Return of the Szakmázgató ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne fossz meg minket az észrevételeidtől, írj te is nyugodtan kisregényt! 😉
több mint 12 éve
morerespectforvv4lac 48 — SZAKMÁZGATÓ
Hörcseeee ez fasza volt !!! Sobri Joci jól összefoglalt mindent pedig én is akartam ijen hosszabbat írni! Legközelebb mikor leszel meccsen? (SObri legközelebb én akarok ilyen elemzőset irni)

I WANT BRIA BACK!!!!