NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
köszi a jó szavakat.

a wéerezés, íerezés tényleg nehezen levetkőzhető, főleg mert a podcastjeinkben sem ügyelünk rá, így erősen belém ivódott, de majd dolgozok rajta.Höri
És miért baj a véer meg az íer? Teljesen rendben volt ez. szaba
Azért, mert a Sport2 nézőinek a 95 százaléka számára tudálékos, érthetetlen, nem magyar, semmitmondó, nem segíti őket a történések megértésében, egyszóval pont a szakmai segítő, szakkommentátor ottlétét kérdőjelezi meg, akármilyen furán is hangzik.
Aki ugyanis vágja a véert, íert, annak nincs szüksége magyar közvetítésre, vagy magyar szakkommentátorra.
Ezekvagyunk mi, a fórumozók, a bowl.hu rendszeres olvasók, a focira hobbyként tekintők, utánaolvasók, stb.
De mi csak a nézők 5%-a vagyunk, mindőnkre jut 19 olyan, mint a haverjaim, faterom, barátnők, stb., a kocanézők. Az ő kiszolgálásuk lenne a kommentátorok feladata.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
köszi a jó szavakat.

a wéerezés, íerezés tényleg nehezen levetkőzhető, főleg mert a podcastjeinkben sem ügyelünk rá, így erősen belém ivódott, de majd dolgozok rajta.Höri
És miért baj a véer meg az íer? Teljesen rendben volt ez.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Höri! Ez nagyon rendben volt. Grat! Sok ilyet még! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 www.buzzfeed.com/benrosen/all-32-nfl-quarterbacks-their-muppet-doppelgange

Rivers hahahahaha

Eli - ennyi /thread

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
köszi a jó szavakat.

a wéerezés, íerezés tényleg nehezen levetkőzhető, főleg mert a podcastjeinkben sem ügyelünk rá, így erősen belém ivódott, de majd dolgozok rajta.Höri
Az "ándráftid"-ot is vedd fel a listára.
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Gratulálok én is Höri! Szerintem is nagyon rendben volt!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köszi a jó szavakat.

a wéerezés, íerezés tényleg nehezen levetkőzhető, főleg mert a podcastjeinkben sem ügyelünk rá, így erősen belém ivódott, de majd dolgozok rajta.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remek volt. Bravó Höri.
Egész nap kapkodtam a melóval, hogy hazaérjek kezdésre.
Megérte, mondjuk nem a meccs miatt.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én most néztem vissza az ismétlést, szerintem teljesen profi volt, semennyire nem látszott, hogy Höri még szűz a Sport TV-nél. Remélem sokat halljuk még.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Kevésbé hosszan taglalva nekem is tetszett Höri,klaszisokkal jobb volt mint Cam!

sok sikert remélem hosszú távú a dolog

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs most perpill magyar adóm, valaki felvette hogy meg lehessen nézni? Amadeus91
nekem megvan

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Röviden összefoglalva ...Sobri Jóska
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Nincs most perpill magyar adóm, valaki felvette hogy meg lehessen nézni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Röviden összefoglalva nem volt rossz Höri debütálása szakkommentátorként.
De megírom hosszabban is. 😊
Kezdem a pozitívumokkal, de elismerem, hogy 23:0 -nál bealudtam, bár ez a meccs hibája volt egyértelműen, jó szar, unalmas meccs volt.
Nem hálás dolog teljesen egyoldalú mérkőzést közvetíteni, pláne elsőre, az izgalom teljes hiányában, a fordítás, a szoros eredmény reménye nélkül, de ezzel nem volt gond, nem tűnt úgy, mintha Höri elkedvetlenedett volna.
Egyértelműen átjött a nagy tárgyi tudás (amennyiben nem volt az elhangzott adatokban tévedés, ezt én nem tudom megítélni), és a tudás gördülékeny megosztása akkor amikor aktuális volt. Nagyon flottul ment az egész kommunikáció, se megilletődöttnek, se zavarban lévőnek nem tűnt, és az első pár perc felülfogalmazásai, túlbonyolított összetett mondatai után "megtalálta a saját hangját", hogy így mondjam.
Viszont itt rögtön egy kritikai észrevétel: a kevesebb, néha több.
Sok gondolatot könnyebb átadni egyszerűbb csomagolásban, kevésbbé bonyolult mondatszerkezettel, rövidebb mondatokkal. Mondhatnám azt is, hogy érződött az iskolázottság, a választékos fogalmazásmód, ami az életben egyértelműen pozitívum, de a tévében némileg eltávolítja a beszélőt és a befogadót. Tudom, hogy ez morbidul hangzik, de attól még így van. 😊
A kétszereplős közvetítéseknél fontos a moderátorok egymás közti kommunikációja, ennek természetessége, lazasága, szórakoztató volta (ugye ez lehet egyfajta hozzáadott érték a követítéshez) ebben ugye a Ricsi-Sanyi duó magasan viszi a prímet, és valahogy Márkkal nem akar kialakulni az istennek sem, nos Hörinek sikerült a kettő közé érkeznie, rajta volt ezen, az nem az ő hibája, hogy meglepő módon Ricsi volt kissé zárkózottabb ezügyben. (Teljesen privát véleményem szerint Ricsi túlságosan Sanyival szeret közvetíteni, és ha nem vele van, azt nem csípi annyira, nem tud belelazulni, bár Gyulánál már kezd, és szerintem Hörinél is fog menni 1-2 évad után.)
Egyértelmű pozitívum, és egyben újszerű elem a közvetítésben az, ahogy Höri a beolvasott sms-eket kezelte. Az eddigi "igen, igazad van, akár, persze" hangnem után, amely minden kommentátornak a hibája volt, Höri teljesen új hangot hozott, melyben a badarságokat, ostobaságokat tartalmazó üzenetekre úgy reagált mint badarságokra, ostobaságokra.
Ez nagyon fontos elem, hogy nem vállalt közösséget az egy mondatba 3 tévedést, és 3 bugyuta vélelmezést bezsúfoló sms-t küldővel, ahogy az is, hogy cinkelés helyett szépen elmondta, hogy miért nem úgy van, hogy pl. Newton vállal sokat/keveset, hanem ez egy stábdöntés, és jóval összetettebb dolog.
Ide tartozik egy számomra rendkívül szimpatikus metódus, a "nemtudom"-ok teljes ignorálása is.
Olivért kivéve minden szaki nemtudomozik, amikor állást kéne foglalnia, ami ugye egyből azt a kérdést veti fel a nézőben, hogy: ha nem tudod, miért vagy ott?! (Ezt egyébként már írtam korábban Sanyinak is, Gyulának is, hogy nem szerencsés nemtudomozni, de ezt a rossz szokásukat nem sikerült levetkezniük.)
Nos Höri egy ilyen nemtudomozást indukáló, "PO-ba juthat e a Vikings?" kérdésre egyértelmű, megindokolt nem-el válaszolt, ami nagyon üdvös.
Persze matematikailag még bejuthat, 15-1 is lehet akár, de egy szaki vállalja fel bátran a véleményét ezügyben is, legfeljebb, legrosszab esetben tévedni fog. De ilyen kérdések esetén kábé 5%-ban, maximum.
A kinti cikkírók, szakemberek, stb. mindig határozottan vállalják a meglátásaikat, max tévednek, zágson, benne van.
Ez új, és szimpatikus elem volt, ahogy Puzsér is attól lett vállalható, hogy a szarra azt mondta szar.
Ami viszont ezzel párhuzamosan negatívum az a humor gyér jelenléte, de az tény, hogy Ricsi nem igazán volt vevő a finom élcek közül az első 2-3-ra, egymagában meg az ember nehezebben mókázik. (A második félidőt nem láttam, így azt sajna nem tudom, hogy ott mennyire változott ez.)
Szintén negatívum, hogy volt jópár "mivel nem ólörand bekk, ráadásul most íeren van, a kolidzsban véert is játszott" mondat, félmondat. Ezt írtam korábban Márknak is - nem szerencsés. Magyar tévében beszéljünk magyarul. Irányító, futó, elkapó, hosszúpassz, stb. A sok idegen kifejezés nem hoz közelebb senkit. Értem én, hogy Höri 8 éve így beszél a barátaival, értő társaságban, és nehéz átállni, de ez fontos, ha hosszútávon vannak tervek a szakkomentátorkodással.
Persze legfontosabb az önazonosság, és ez nem is sérült számottevően.

Így elsőre nagyjából ennyi, én gratulálok, a hibák mind javíthatóak, a flottság adottság, de megvan, ahogy a kifejezőkészség, a szakmai háttér is, az összeszokottság idő kérdése, én úgy látom ha ez nem egyszeri alkalom volt, hanem rendszeressé válik, akkor mindenki jól járhat.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kösz Höri, már majdnem visszaaludtam mikor elkezdted "oltogatni" Normant! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Höri Brady mezben volt???GRAFI
Nem, de szép kollekciója van azon sztárok mezeiből, akik végül eligazoltak a "soha el nem hagyható" csapattól, és megpendítette, hogy esetleg beszerez egy Brady-mezt is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Höri Brady mezben volt???
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri! A kamerát még szoknod kell, de így elsőre egész jó volt. Tudtad, hogy hasonlít egy kicsit a mikrofonhangod az Olivérére? Nem a láttam a meccs elejét, és a Baltimore szó kimondásáig azt hittem, ő közvetít. A Tom Brady-mez viszont felejtős!! Vegyél inkább akciós Tebow-t a gyűjteményedbe!😊
Ügyes voltál.lucas
Az övére is? Néhány napja arra csodálkoztunk rá, hogy az egyik tanárnak van ugyanolyan hangja az egyetemen, mint nekem, el is gondolkodtam, hogy tartok símaszkban a lányoknak egy kis extra matekot a szertárban.

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Höri! A kamerát még szoknod kell, de így elsőre egész jó volt. Tudtad, hogy hasonlít egy kicsit a mikrofonhangod az Olivérére? Nem a láttam a meccs elejét, és a Baltimore szó kimondásáig azt hittem, ő közvetít. A Tom Brady-mez viszont felejtős!! Vegyél inkább akciós Tebow-t a gyűjteményedbe!😊
Ügyes voltál.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
hölgyeim és uraim, Phil Simms! 😂



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Azt meg lehet kérdezni hogy jött lére ez a lehetőség Hörinek? Sanyeszék ajánlották fokozottabban a bowl.hu-s szakikat? Mert eddig mindig az ment, hogy sose kérnek belőletek, megvannak a kialakult embereik, mostmeg látszólag a semmiből, egyszercsak megjelenik Höri? Sok sikert mára!zavi27
jó menedzsment a siker titka

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
höri punchos.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Azt meg lehet kérdezni hogy jött lére ez a lehetőség Hörinek? Sanyeszék ajánlották fokozottabban a bowl.hu-s szakikat? Mert eddig mindig az ment, hogy sose kérnek belőletek, megvannak a kialakult embereik, mostmeg látszólag a semmiből, egyszercsak megjelenik Höri? Sok sikert mára!
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Sok szerencsét az első közvetítésedhez. Szerintem nagy baj nem lehet majd, olvasva a behragozókat