NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nagyon rápörögtek a Denver témára 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
- Nem szidom a helyettes bírókat, így is többen csinálják helyettem, mint kéne (konkrét behányás, hogy ami meccsbe belenéztem, minden kommentárnak/szakkomentátornak volt valami ócsároló megjegyzése), de azért valljuk be, az, hogy egy Pats, egy Packers vagy egy Steelers 1-2-vel, vagy egy Saints 0-3-mal tud kezdeni, az nagyban az ő érdemük is szerintem. Nem tudok komplex véleményt nyújtani, mert nem láttam a fenn említett csapatok összes meccsét, csupán meglátás, hogy amíg a helyettesek bíráskodnak, addig kurvára nem érdemes fogadni a liga meccseire - köszönöm, én is buktam a tegnapi derbin.
Maka
Vegasban addig tart a karácsony, amíg helyettes bírók vannak 😊 70-80%-os arányban tettek a GB-győzelemre tegnap, a fogadóirodák nagyot kaszáltak

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár

TD v nem TD?petey
Nem TD, meg OPI, de minek még mindig ezen lovagolni??? Már minden topikban ezt a gif-et látom! 😀Medvepapa
csak egy kép, hogy ez a szimultán birtoklás a Goodell Futball Ligában 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az NFL szakértők mit mondanak mi lett volna a helyes ítélet?
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

TD v nem TD?petey
Nem TD, meg OPI, de minek még mindig ezen lovagolni??? Már minden topikban ezt a gif-et látom! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár

TD v nem TD?

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Pár dolog, ami eszembe jutott a hétvége folyamán:

- Azt a kurva kapufát nem lehetne 2 méterrel megnövelni? Szerintem nem túl sok, de pl. a Jags - Colts és a Pats - Ravens meccsen is sorsdöntő rúgás volt bizonytalan. Legyen magasabban a fa vége, aztán vagy kipattan, vagy bemegy, nem azon dől el, hogy a bírók alulról mit látnak. De egyébként 2012-ben szerintem azt is meg lehet csinálni, hogy valamiféle lézersugár áll ki a fa végéből fölfelé, aztán számítógéppel pikkpakk kiderülne, hogy a labda hány százaléka volt benn és kinn. Kurva bonyolult? Nem. Meccsek múlnak rajta? Igen.

- Lassan ha már azt is meg lehet challengelni, hogy az ellenfél koordinátorjának kilógott-e a pöcse, miközben szaladt be a félidőben pisilni, akkor egy-egy büntetést miért nem lehet? Elsősorban a kulcs pass interference-ekre gondolok. Ugyanolyan gyorsan történik, mint mondjuk az, hogy a futó a vonal előtt térdelt-e le, vagy hogy egy elkapónál a két láb benn volt-e - kvázi a bírók ugyanolyan arányban tudják ezt elhibázni. Tudom, így is egy óra játékban 2 órát áll a játék, de ismét, nem lenne fontos, ha MECCSEK dőlnek el rajta? Meccsenként egy bírói döntést is lehetne challenge-elni.

- A roughing the passer szabály, mint olyan, megszűnt létezni? Lemaradtam valamiről? Pár éve még ha kisujjal hozzáértek valakihez, már repült a flag, most jobbról-balról jön a kaszatibi fél órával a dobások után, és a bírók fosnak rá. Nem csak Gabbertnél láttam, Vicket rendszerint megölik, de a mai meccsen Rodgers is kapott egy-két olyat, ami tavaly/pár éve sima flag volt.

- Nem szidom a helyettes bírókat, így is többen csinálják helyettem, mint kéne (konkrét behányás, hogy ami meccsbe belenéztem, minden kommentárnak/szakkomentátornak volt valami ócsároló megjegyzése), de azért valljuk be, az, hogy egy Pats, egy Packers vagy egy Steelers 1-2-vel, vagy egy Saints 0-3-mal tud kezdeni, az nagyban az ő érdemük is szerintem. Nem tudok komplex véleményt nyújtani, mert nem láttam a fenn említett csapatok összes meccsét, csupán meglátás, hogy amíg a helyettesek bíráskodnak, addig kurvára nem érdemes fogadni a liga meccseire - köszönöm, én is buktam a tegnapi derbin.

Valami volt még, majd eszembe jut.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyenGyurma Pappa
Valóban, olvastam róla, hogy vannak (voltak?) mecsek, melyeknél a különböző irodák különböző oddsai miatt lehet(ett?) úgy fogadni mind a 3 végkimenetelre egyszerre, hogy pár ezreléknyi profit keletkezzen, de nem erre gondoltam.
Sobri Jóska
Vannak 😊
Én is értem, amit írtál, de ehhez k sok pénz kell 😀
Természetesen egy tuti van: ha a bírók is fogadnak 😊Gyurma Pappa
Ezek az NFL bírók még ahhoz is szerencsétlenek... 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 026 — Egyéb témák lakó
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyenGyurma Pappa
Valóban, olvastam róla, hogy vannak (voltak?) mecsek, melyeknél a különböző irodák különböző oddsai miatt lehet(ett?) úgy fogadni mind a 3 végkimenetelre egyszerre, hogy pár ezreléknyi profit keletkezzen, de nem erre gondoltam.
Sobri Jóska
Vannak 😊
Én is értem, amit írtál, de ehhez k sok pénz kell 😀
Természetesen egy tuti van: ha a bírók is fogadnak 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyenGyurma Pappa
Valóban, olvastam róla, hogy vannak (voltak?) mecsek, melyeknél a különböző irodák különböző oddsai miatt lehet(ett?) úgy fogadni mind a 3 végkimenetelre egyszerre, hogy pár ezreléknyi profit keletkezzen, de nem erre gondoltam.
Hanem arra, hogy ha nincs tuti tipp, és/vagy nem ezt a tutira menő módszert alkalmazza valaki (ami ugye nem is sportfogadás technikailag, mert első esetben simán bennfentes infóval való visszaélés, második esetben a rendszer hibájának kiszúrása, kiaknázása), akkor hosszú távon csak veszteséget termelhet a a sportfogadás, mint a rulett, ahol ugye egy sima piros-fekete fogadás, ami rénézésre 50-50% valójában 48.65%-48.65% (a nulla 2.7% -a miatt), vagyis minden gurítás várható értéke minusz.

Egyébként van tuti nyerő módszer a sportfogadásból való haszon generálására, csak elég nagy tőke szükséges elég kis haszonért.
Pl. kinézi az ember egy topbajnokság topcsapatát, legyen ez mondjuk a Bayern München.
A bajnokság indulásakor 1. fordulóban feltesz 1 egységet, a Bayern győzelmére, mondjuk 1.2 oddsra. Vagy veszít 1 egységet vagy nyer 0.2-t.
Ha nyer remek, megvan a haszon. Ha veszít, akkor második fordulóban úgy fogad a Bayernre, hogy az eddigi veszteséget plusz némi hasznot tartalmazzon a nyeremény. Vagyis ha 1.5 az odds, akkor feltesz 2.4 egységet. Ha nyer, akkor a haszon 0.2 egység, ha veszít, akkor 3.4 minusznál jár.
Ha vesztett, a harmadik fordulóban megint úgy rakja a tétet a Bayernre, hogy a nyeremény fedezze az eddigi veszteséget (3.4 egység) és hozzon némi profitot. Mondjuk 1.6-os oddsnál feltesz 6 egységet. Ha nyer, akkor a haszon 0.2 egység, ha veszít akkor 9.4 egység minusznál tart.
Mivel sportfogadásnál nincs maximálva a feltehető tét (ellenben pl. a rulettel), és topbajnokság topcsapata nem fogja 0 győzelemmel zárni a szezont (legalábbis még sosem volt rá példa) ez egy tuti nyerő módszer.
Csak a biztonságos ügymenethez annyi pénz szükségeltetne, amit oly kevésért kockáztat az ember, hogy teljesen életszerűtlenné tesz egy ilyen szisztémát a valóságban.
Arról nem is beszélve, hogy aki milliókért fogad, és esze is van, az csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét. 😊

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ki tudja , hogy mi van T. Tibow val ?
Beppo
szerintem még alszik vagy a kora reggeli imát tolja.

több mint 12 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Ki tudja , hogy mi van T. Tibow val ?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 026 — Egyéb témák lakó
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Ha egy fogadóirodában, egy meccsre szavazol, akkor igazad van. Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyen, csak ahogy az online pókerrel kapcsolatban is gondolom, pont a lényege veszik el, hogy izgulj valamin, ami egyébként sokadik helyen lenne az életedben 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
(Kivétel lehet, ha valaki nem feltétlenül akar nyerni. Tudom, morbid, de van egy ilyen barátom. Ő azért sportfogad, hogy egy amúgy unalmas meccs lekösse -soccer- és az általa tök ismeretlen csapatnak szurkolhasson. Mivel mindig a 6.0-20.0 oddsok közül választ így sok sikerélménye nincs, de van pár "izgalmas" estéje 😊 )Sobri Jóska
én pl csak így fogadok. nem esélytelenekre, hanem pl BL-döntőre, illetve olyan soccermeccsekre, ami nem érdekelne igazán, de haverokkal megnézem. máris érdekessé válik 😊Szobi22
Igen, de ha elmegy a szelvény nem is kapsz idegösszeomlást. 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
(Kivétel lehet, ha valaki nem feltétlenül akar nyerni. Tudom, morbid, de van egy ilyen barátom. Ő azért sportfogad, hogy egy amúgy unalmas meccs lekösse -soccer- és az általa tök ismeretlen csapatnak szurkolhasson. Mivel mindig a 6.0-20.0 oddsok közül választ így sok sikerélménye nincs, de van pár "izgalmas" estéje 😊 )Sobri Jóska
én pl csak így fogadok. nem esélytelenekre, hanem pl BL-döntőre, illetve olyan soccermeccsekre, ami nem érdekelne igazán, de haverokkal megnézem. máris érdekessé válik 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Akkor érdemes sportfogadni - ahogy már töbször is írtam - ha az ember tudja a végeredményt.
Minden más esetben -EV.
(Kivétel lehet, ha valaki nem feltétlenül akar nyerni. Tudom, morbid, de van egy ilyen barátom. Ő azért sportfogad, hogy egy amúgy unalmas meccs lekösse -soccer- és az általa tök ismeretlen csapatnak szurkolhasson. Mivel mindig a 6.0-20.0 oddsok közül választ így sok sikerélménye nincs, de van pár "izgalmas" estéje 😊 )

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a 3. hét után 3 veretlen csapat maradt. nem éri meg sport fogadni idén. 😊Zsoca
Pedig most éri meg csak igazán.. 😀 Feltéve ha nyersz.. 😛
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
a 3. hét után 3 veretlen csapat maradt. nem éri meg sport fogadni idén. 😊Zsoca
Mért ? Pont ugyanannyi nyertes meccs volt mint tavaly 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a 3. hét után 3 veretlen csapat maradt. nem éri meg sport fogadni idén. 😊

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Durva ez a hét megint! Colts és a Redskinst sajnálom, az arizona kegyetlen, a new orleans is csak negatív irányba, Tennessee 😀 és a Texans is nagyon jó, főleg, hogy Matt Schaub megszerezte 100 TD passzát is, ráadásul nem is kicsi TD passz volt!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerintem profi volt Höri részéről a dolog. És ettől már csak jobb lesz.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
A közvetítésre visszatérve, Hörinek csak akkor volt egy kis problémája, amikor be kellett mutatkoznia, utána, amikor a sportról kellett beszélni, azonnal felvette az üzemi hőfokot. Szerintem az átlagnéző két percen belül levágta, hogy szakértő, azzal meg külön közel hozta magához őket, hogy az összes (főleg a fiatalabb) játékosról tudott mindent, még azt is, hogy ki volt a szobatársa a college-ban, hány csaja volt stb. 😊

Én kifejezetten örülök, ha egy szakkommentátor ennyi infóval rendelkezik, de elképzelhető, hogy valakinek ez sok. Nekem tetszett. A Sobri féle észrevételek pedig megfontolandók a közvetítéssel kapcsolatban, mert mindig van hova fejlődni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem meg ne etessétek a trollt.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gumbót se kéne lehúznimorerespectforvv4lac
ezt fejtsd ki, szeretnék egy jót szórakozni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!