NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊empty taxi
jövőre nézni fogom, vagy ne legyen a nevem Amadeus.Amadeus91
hát a podcast nézéssel sokkal nem jutsz előrébb szvsz!

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊empty taxi
jövőre nézni fogom, vagy ne legyen a nevem Amadeus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
😀


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Ezzel az NCAA3 kifejezéssel már a facebook oldalunkon is találkoztam, elég fura megoldás, szó se róla, mert még az usa-ban sem használják soha sehol 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
"Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de az tény, hogy például a Seahawks-Packers meccsen nem a Seattle volt az esélyesebb, főleg néhány másodperccel a vége előtt"
LOOOOOL 😀😀😀
több mint 12 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Kovács Sanyi megmondta !
több mint 12 éve
Beppo Green Bay Packers 15
 www.origo.hu/sport/20120925-mindenki-a-jatekvezetok-visszahivasat-akarja-az-nflben.html
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 899 — Saturday Night Lights


nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
Azért (is) domborítottam ki Kleint a nemzeti sportos cikkben, mert ha így folytatja, Heisman-döntő várományos.
 heismanpundit.com/2012/09/25/geno-smith-again-leads-heismanpunditcbssports-com-heisman-straw-poll-but-collin-klein-is-surging/

A neve az NFL csevegőben azonban kissé korai 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708


nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Beppo Green Bay Packers 15
A Saints - Packers mecss re nagyon kiváncsi vagyok !
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Gyurma Pappa
Ez nem összeesküvés-elmélet, hanem Bobby Layne átka.
50 éve csak kinevették, de így utólag nehéz azt mondani, hogy ne működött volna.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba. atapapa
Negyven év alatt talán összejön valami nekünk is 😉

Azért Soldi véleményénél kicsit erősebb érvet vártam... 😀

Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Én utólag úgy éreztem, hogy a rendes játékidőben inkább mi szívtunk, az OT-ben meg inkább a Vikings.

Egyáltalán nem az volt a célom, hogy playről playre elemezve bő 2 év távlatából mérleget vonjak, de amilyen szarok vagyunk mostanában, lehet hogy egy tuti zakó helyett lelki sebnyalogatásként megnézem.

Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Maradjunk abban, csatlakozva Sobri által felhozott EV kérdéshez: itt visszaadta a rendszer a rossz ítéleteket, kivételesen. Az király egyébként, hogy ezen az egy meccsen volt az OT-ben ez a pár szar ítélet, és a Saints máris a bírók kedvence. Pedig tudnék mesélni...

Azért nem is értettem már akkor sem, hogy miért csaltak volna a bírók a Saints javára, amikor az egész idényben a Vikes volt a "hot topic", Brees & Co. 4568 yardot passzolva és futva per meccs rögtön elhalványult, ahogy Favre dobott egy complete passzt.

Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Bizonyára nem díjazzák a másik játékos megtaposását sem, hosszútávú megítélés szempontjából is értve.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat de ezt nem bírom kihagyni az egyik komment az NFL. comról a rokkie QB ranking cikknél:

"Congrats to Russel Wilson on the leagues first game winning interception." 😛 -)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
There have been 87 end-of-game Hail Mary passes the last 5 seasons. Not a single flag has been thrown for offensive pass interference.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
JJ, ja igen, a Lionsnál van ilyen, jogos 😀Wyatt
de most szerencsére itt vannak a koncepciómentes bírók (nekik ugye Goodell nem tudta már jól elmondani, hogy kinek kéne fújni), és máris robog a Lions előre

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛

 www.youtube.com/watch?v=CRd5jkJ1dEo
Jakehomer
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba. atapapa
Negyven év alatt talán összejön valami nekünk is 😉

Azért Soldi véleményénél kicsit erősebb érvet vártam... 😀

Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke. atapapa
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók. Sanco
Ez a cserebírókra igaz. Viszont a "rendes" bíróknál szvsz elég ritkán fordult elő hogy a sírás hatására repültek volna a zászlók, a legtöbb esetben nem foglalkoztak a vinnyogó játékosokkal. atapapa
Na igen, azért eddig a szezonig amit a zebra mondott az volt, nem félórás hiszti mindenen állandóan. Tovább pofázol? Akkor még 15 yard 😀
Persze sose jó, ha faszságok vannak, de tényleg idegesítő ez a folyamatos belepofázás is mindegyik résztvevő részéről

JJ, ja igen, a Lionsnál van ilyen, jogos 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛

 www.youtube.com/watch?v=CRd5jkJ1dEo
Jakehomer
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba.

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Chris Mortensen ‏@mortreport

NFL Power rankings: 1. Roger Goodell, 2. Replacements refs.... 31. Locked out refs, 32. Fans

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ímhol a meztelen igazság

 blog.seattlepi.com/football/2012/09/25/after-seahawks-game-lingerie-football-league-says-it-fired-refs-now-in-nfl/

Lehet, hogy csak poén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛

 www.youtube.com/watch?v=CRd5jkJ1dEo

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Arról egyébként miért nem beszél senki, hogy a booth review bíró nem replacement? 😊 Jakehomer
Erről próbáltam cikket találni, mert a közvetítésben mintha azt hallottam volna, hogy "az NFL megduplázta a booth-ban ülő sporik számát"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal