NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
galuskahulud

6.hét:
10.12.,2:20-TNF-PIT-at-TEN,
10.14.,22:25-NYG-at-SF,
10.16.,2:30-DEN-at-SD.
Minden meccse élő, minden meccs Sport2!

7.hét:
10.21., vasárnap-22:25-Jets-at-Patriots,
10.23.-2:30-MNF-Lions-at-Bears.
Minden meccs élő, minden meccs Sport2!

8.hét:
10.28.,vasárnap-21:25-Giants-at-Cowboys,
10.30.-MNF-2:30-49ers-at-Cardinals.
Óraállítás miatt a vasárnap nem biztos,hogy élő,de Sport2!Höri
Ez most már felháborító, ez már idén a második lesz 😕

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
galuskahulud

6.hét:
10.12.,2:20-TNF-PIT-at-TEN,
10.14.,22:25-NYG-at-SF,
10.16.,2:30-DEN-at-SD.
Minden meccse élő, minden meccs Sport2!

7.hét:
10.21., vasárnap-22:25-Jets-at-Patriots,
10.23.-2:30-MNF-Lions-at-Bears.
Minden meccs élő, minden meccs Sport2!

8.hét:
10.28.,vasárnap-21:25-Giants-at-Cowboys,
10.30.-MNF-2:30-49ers-at-Cardinals.
Óraállítás miatt a vasárnap nem biztos,hogy élő,de Sport2!

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Miért van, hogy az amerikai fociban nagyobb szünet van mint az NBA-ben vagy az NHL-ben? Februártól szeptemberig, azért nem kevés idő!Béczkó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Miért van, hogy az amerikai fociban nagyobb szünet van mint az NBA-ben vagy az NHL-ben? Februártól szeptemberig, azért nem kevés idő!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Ki mit szól a Touchdown magazinhoz? Érdemes venni belőle?Béczkó
Szerintem nem rossz, jobb mint az elozo probalkozas. Volt benne 4-5 egesz jo cikk, mer par erdekesseg is. Es hatha a londoni ut is bejon valameyikkel elofizetve😊
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Én megvettem, már csak az eredményeket feljegyezni való menetrend miatt is.
Nem vagyok mindig szg. és net közelbe.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Ki mit szól a Touchdown magazinhoz? Érdemes venni belőle?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
az megvolt, hogy a CBS hogyan mutatta be Hochuli bandáját a Jags-Cincy előtt? 😂

 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/101133839
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
😂
 twitter.com/nfl/status/252499467876585473

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.atapapa
LOL már megint. Múlt átírása? Ott van a bizonyíték, napnál világosabb rossz ítéletek egész sora pár percen belül. A Seahawks meccsen fele ennyi hiba volt, mint akkor csak a hosszabbításban.

Ráadásul hétfőn a győztes TD-t a booth review után simán el kellett volna venni, és még egyszer mondom, ott nem pótbírók ültek.
Ahogy a Saints meccsen sem, lehet, hogy ugyanazok voltak 😊

Csak arra akartam rávilágítani, hogy a replacement bírók ugyanolyan hibákért ezerszer súlyosabban bűnhődtek, mindenki azt leste, mikor rontanak már el valamit. Ehhez jön hozzá, hogy persze nincs is meg a rutinjuk, így a többségük értelemszerűen nem is annyira jó bíró, mint akik már régóta az NFL-ben fújnak.

De abból a szempontból érdekes az ügy, hogy alapvetően megint a tulajdonosok vesztettek, Sobri újra vakarhatja a fejét, hogy történhetett 😊Jakehomer
Szerintem is inkább int volt, viszont ezzel nem értek egyet. Erről kedd óta vitatkozik a fél világ, hogy TD volt nem volt TD, ez a szabály rész, az a szabályrész. VIsszanézés után akkor másíthatják meg a döntést ha egyértelmű bizonyítékuk van. Itt ilyen egyértelműen nincs ergo ők jól döntöttek. DPI-t ugye nem vehetik figyelembe.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Örülök, hogy kielemezted a lelki világomat 😊 Az én életemet a legkisebb mértékben sem érinti, hogy ki nyeri a SB-t. Nem lehet, hogy nektek fáj, hogy tudjátok, az egy tainted NFCG volt? 😛
Jakehomer
Nem hoztuk fel egyszer sem, de nálad már számolni sem tudom, hogy csak én hányszor láttam 😊

De ettől még lávpíszjúniti, utáljuk együtt a Falconst, és sokkal jobb lesz.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mások is kaptak személyesen Goodell-től a bírózásra vonatkozó magyarázkodó mail-t? 😀 Jót mosolyogtam rajtaclbass
😀
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Mások is kaptak személyesen Goodell-től a bírózásra vonatkozó magyarázkodó mail-t? 😀 Jót mosolyogtam rajta
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ata, soroljad akkor Seahawks meccs nagy hibáit. Volt kettő, a ti OT-tekben öt.Jakehomer
Nocsak, valaki visszatáncolóban és csak "nagy" hibáról beszélsz már a SEA-meccsen.
Volt egyáltalán 5 play abban a hosszabbításban? 😀
1. Kamu dpi
2.
3.
4.
5.
Thomas 4. és 1. egyáltalán nem volt nagy hiba, ha hiba volt egyáltalán, egy nehezen megítélhető helyzet volt, a labda szvsz érintette a képzeletbeli vonalat, ha milliliterekkel is.
És szerintem az se lett volna országos botrány, ha már az azt megelőző elkapásra is megadják a first downt, az elkapás pillanatában biztos megvolt a first, a birtokbavétellel nekiállt Henderson visszatáncolni, majd a szereléssel együtt jövő kontakt tett vissza annyit rajta, hogy 9 és fél yardot haladjon.

Meachem elkapása igen, kétes volt, sokszor ismételték akkor is, szerintem nem volt 100%-osan megerősíthető a "challenge", hogy visszavonják. De persze szurkoló is vagyok.

Ám ezeket párhuzamba tenni az egész SEA-GB meccsel? Ahhoz Vikings-szurkolónak kell lenni. Legalábbis eddig azt hittem, bár még ők se voltak így felháborodva annak idején, inkább csak a late hitekkel foglalkoztak.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.atapapa
LOL már megint. Múlt átírása? Ott van a bizonyíték, napnál világosabb rossz ítéletek egész sora pár percen belül. A Seahawks meccsen fele ennyi hiba volt, mint akkor csak a hosszabbításban.
Jakehomer
Itt vált komolytalanná a vita. Hagyjuk.
atapapa
Jake nem tudja megemészteni, hogy SB nyert a Saints, ez már nagyon régen teljesen világos. Semmi sem bizonyítja jobban, mint hogy bármely random DPI-ra rá tudja mondani, hogy ez alig nagyobb, mint az a DPI.

És most nem akarok személyeskedni, egyszerűen tényt közlök, mert ettől függetlenül bírlak Jake, amikor nem a Saits-szel kapcsolatban trollkodsz 😊Gyurma Pappa
Örülök, hogy kielemezted a lelki világomat 😊 Az én életemet a legkisebb mértékben sem érinti, hogy ki nyeri a SB-t. Nem lehet, hogy nektek fáj, hogy tudjátok, az egy tainted NFCG volt? 😛

Ata, soroljad akkor Seahawks meccs nagy hibáit. Volt kettő, a ti OT-tekben öt. Ennyit a komolytalanságról.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.atapapa
LOL már megint. Múlt átírása? Ott van a bizonyíték, napnál világosabb rossz ítéletek egész sora pár percen belül. A Seahawks meccsen fele ennyi hiba volt, mint akkor csak a hosszabbításban.
Jakehomer
Itt vált komolytalanná a vita. Hagyjuk.
atapapa
Jake nem tudja megemészteni, hogy SB nyert a Saints, ez már nagyon régen teljesen világos. Semmi sem bizonyítja jobban, mint hogy bármely random DPI-ra rá tudja mondani, hogy ez alig nagyobb, mint az a DPI.

És most nem akarok személyeskedni, egyszerűen tényt közlök, mert ettől függetlenül bírlak Jake, amikor nem a Saits-szel kapcsolatban trollkodsz 😊

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hi.

Van egy mezzel/mezekkel kapcsolatos kérdésem.Vettem egy Vikes mezt.Nincs a V-nyakon NFL logó,a két vállon pedig nincs a szőke faszi logó(pedig '96 óta rajta van).2009-es mez!
Licensz miatt?

Ja és nem bóvli...render NFL cimkés.😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.atapapa
LOL már megint. Múlt átírása? Ott van a bizonyíték, napnál világosabb rossz ítéletek egész sora pár percen belül. A Seahawks meccsen fele ennyi hiba volt, mint akkor csak a hosszabbításban.
Jakehomer
Itt vált komolytalanná a vita. Hagyjuk.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tate TD-je meg jogos, mert igaz, hogy Jennings hamarabb elkapta mindkét kézzel, míg Tate-nek csak a balkeze lógott oda, nade nem volt meg a 2 láb. Tate 2 lábra érkezett és bőven ráfogott a jobbkezével is, mire Jennings bal lába földetért.
Tehát Tate hamarabb került érvényes elkapás helyzetbe (biztos labda-kontroll és talajt érő 2 láb), ráadásul a támadónál a kedvezmény "együttes találat" esetén.
Nos??

Ja persze, eltekintve az orbitális off. pass interference-től. 😊Atari
 www.youtube.com/watch?v=f1k5TtvrQCE

lépjünk túl rajtapetey
Valaki írta itt (bocsi nem emlékszem már), hogy az a legegyszerűbb ha elüti a labdát a francba (mondjuk célszerű oldalvonalon túlra v. üres területre; persze úgy, hogy nem kapja el senki-dead ball) és nincs vita. Pass defense lesz belőle, se nem TD, se nem INT. És nincs vita.danyly
Állandóan ezt olvasom, mondjuk ezeknek megjegyezném, hogy pont egy ilyen TD-vel egyenlített a Detroit és nyert tavalyelőtt a Jags a Texans ellen...


több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.atapapa
LOL már megint. Múlt átírása? Ott van a bizonyíték, napnál világosabb rossz ítéletek egész sora pár percen belül. A Seahawks meccsen fele ennyi hiba volt, mint akkor csak a hosszabbításban.

Ráadásul hétfőn a győztes TD-t a booth review után simán el kellett volna venni, és még egyszer mondom, ott nem pótbírók ültek. Ahogy a Saints meccsen sem, lehet, hogy ugyanazok voltak 😊

Csak arra akartam rávilágítani, hogy a replacement bírók ugyanolyan hibákért ezerszer súlyosabban bűnhődtek, mindenki azt leste, mikor rontanak már el valamit. Ehhez jön hozzá, hogy persze nincs is meg a rutinjuk, így a többségük értelemszerűen nem is annyira jó bíró, mint akik már régóta az NFL-ben fújnak.

De abból a szempontból érdekes az ügy, hogy alapvetően megint a tulajdonosok vesztettek, Sobri újra vakarhatja a fejét, hogy történhetett 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár




😀😀😀😀😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Modern-era nominees
 www.profootballhof.com/enshrinement/2012/9/27/2013-nominees-for-football-hall-of-fame/?campaign=Twitter_hofnominees

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ed Hochuli: "My kid told me I'm trending on Twitter. What does that even mean?"
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy másik kameraállás az elhíresült elkapásról:
 landing.newsinc.com/shared/video.html?vcid=23823733&freewheel=91052&sitesection=kcpq
az biztos, hogy Tate előbb érintette 2 lábbal a talajt és egyéb testrészét is előbb tette a földre, mint Jennings

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
South Park legfrissebb része
As a concerned parent, Randy radically changes the way football is played at South Park Elementary. The new version of the game quickly becomes the nation’s most popular sport. One gifted student emerges as a star athlete in Sarcastaball.
 www.southparkstudios.com/full-episodes/s16e08-sarcastaball