NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egykori NFL DE-k fognak verekedni egymás ellen a ketrecben júniusban.
 twitter.com/LynchOnSports/status/995508644174168064

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Es volt itt emlegetve, hogy Gronknak is tovabb kellene jatszania, hogy HOF legyen, hat szerintem o is visszavonulhatna most, akkor is bekerulne.Stez
Öregszünk tesó, én a neveket keverem folyamatosan te meg elfelejtettél szöveget értelmezni / olvasni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem mindenki megértette, hogy kurva jó a Pats, akkor is, ha épp JJ Watt a téma.
tenorx
Erre anno dajcstominak volt egy találó kifejezése 😀

Gratulálok, sikerült nem megértened a lényeget 😊
Wyatt
Itt mindenki megértette:
Az volt a vita eleje, hogy mit keres Watt a top100ban, mikor sérülése miatt nullát tett hozzá a szezonban. Erre jött a kontra, hogy de hát ő hof meg amugy fasza playa. Majd a semmiből érkezett egy Pats vonal, aminek semmi köze nem volt a témához, majd 2010től kerestek pár meccset, ahol nem ment neki a játék, és valamiért pont mind a New England ellen volt. lehetett volna az a Colts meccs is, ahol azért maradtak le a POról mert az uccsó negyedben Watt három 15 yardos büntetést is benyeletett a csapattal, 2013ban a Steelers ellen, amikor ott futott el az ellen, ahol akart, Wattot nem is láttuk végig.
A lényege az egésznek a Ti szemszögötökből a PATS!! "de amúgy Watt tényleg fasza játékos..."
samu09
Én nem látom, miért lenne a semmiből jött vonal az, ha valaki megjegyzi, hogy az amúgy valóban sima HoF-játékos mindenki ellen domináns, kivéve egy csapatot. Tudtál hozni kettő darab meccset, két különböző csapattól. Miközben gyakorlatilag az összes Pats elleni meccsen csendes volt. Ha nem érzed a differenciát, az nekem már mindegy.

Ez az utolsó mondat, pedig tökéletesen jól összefoglalja az egész lényeget. Mondjunk valamit, aztán tök mindegy mivan, okádjuk bele azt, hogy csak azért írja valaki, mert bele van buzulva a csapatába, és ezzel ignoráljuk is az összes mondanivalót. Fantasztikus irányba halad a fórum
Wyatt
Peterk jól írta, attól hogy a kiragadott öt meccsen Watt statisztikái nem a legjobbak, nem azt jelenti, hogy jól végezte a dolgát az OL. Miért nincs mellé másolva, hogy a másik oldalon, vagy a secondaryben milyen statisztikák születtek? Nem azért HoF kaliber, mert minden egyes játékban három sacket szerez, hanem mert magára tud húzni egy teljes támadófalat, hogy a csapat körülötte tudjon dolgozni.
Az meg, hogy két meccset tudtam csak felhozni, mikor szar volt, hát tudnék 15öt, és nincs köztük a Pats. Zeronak eszébe nem jutott annak utána nézni, hogy Watt mely csapatok ellen szenvedett, mikor azok az adott évben gyengék voltak. Melyik védőjátékos nem szenved a Pats ellen? Száz meg egy játékost tudnék mutatni nagyon hamar, akiknek hasonló az eredményük ellenük.
samu09
Es egyebkent mi van akkor, ha megy valakinek? A Mathis, Freeney-paros sok-sok even keresztul az oruletbe kergette Bradyt, ha volt sack, ha nem, allandoan a seggebe voltak es olyan hiteket osztottak ki emberunknek, hogy sokszor azt se tudta, hol van.

Na, es csak es kizarolag ezert kaptunk allandoan 40 pontot a Patstol, nem 70-et. x-D
Watt korszakos tehetseg, es ha most visszavonulna, szvsz akkor is HOF lenne, amiben persze benne van az is, hogy amit o csinalt, latvanyos volt, nem pedig egy Joe Thomas, akinek kellett vagy ot elit ideny, hogy elkezdjek eszrevenni es tenyleg tisztelni ot.

Es volt itt emlegetve, hogy Gronknak is tovabb kellene jatszania, hogy HOF legyen, hat szerintem o is visszavonulhatna most, akkor is bekerulne. Mindket jatekos szornyeteg, irto latvanyosan szedte szet az ellenfeleket. Es ha mar Watt, akkor szvsz Miller is akar most visszavonulhatna, o is rohogve HOF lesz, neki mondjuk Watt-tal ellentetben gyuruje is van mar, amit nem egy kube nyert neki raadasul, hanem a Broncost o vitte a hatan a dontoben.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől még tény, hogy van egy ellenfél, amely folyamatosan tudja limitálni.
Wyatt
Az elmúlt két évtized legjobb NFL csapatának sikerült folyamatosan limitálni, ami azt jelenti, hogy rákényszerítette őket hogy külön készüljenek rá, esetleg átírják miatta a playbook egy részét. Amit ugye más csapatok nem próbáltak meg soha (de).
Az, hogy vannak csapatok (nem csak a Pats, bocsi), akik néha-néha ki tudják iktatni Wattot, nem azt jelenti, hogy nem korszakos játékos, hanem hogy ő is ember.
samu09
Ebben szerintem nincs vita, mint mondtam, nekem az egyik kedvenc védőm, óriási játékos és ember, egyértelműen HoF

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ettől még tény, hogy van egy ellenfél, amely folyamatosan tudja limitálni.
Wyatt
Az elmúlt két évtized legjobb NFL csapatának sikerült folyamatosan limitálni, ami azt jelenti, hogy rákényszerítette őket hogy külön készüljenek rá, esetleg átírják miatta a playbook egy részét. Amit ugye más csapatok nem próbáltak meg soha (de).
Az, hogy vannak csapatok (nem csak a Pats, bocsi), akik néha-néha ki tudják iktatni Wattot, nem azt jelenti, hogy nem korszakos játékos, hanem hogy ő is ember.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Élmény olvasni ezt a Watt vs. W(y)att vitát!

Azt ismeritek h Bell a liga legjobb futója, de a Pats ellen mindig sz*r!
steelwolf
Ajaj, te már nem kaptál lájkot, pedig nagyon igyekeztél 😕

Amúgy élmény olvasni a témához hozzászólni nem tudó, de csak úgy beleböfögök valami szellemesnek gondolt mondatokat, aminek semmi köze nincs ahhoz, amiről a másik ír. Mert mondjuk ha megnézed az elmúlt x évet, én mindig konkrétan agyondicsérem az embert. Ettől még tény, hogy van egy ellenfél, amely folyamatosan tudja limitálni. Hogy ezt egyesek Pats-felszopásnak tartják, az az ő szegénységi bizonyítványuk
Wyatt
nyílván neked van igazad, nem annak a 15-20 hozzászólónak/lájkolónak
braxa88
Nyilván nem érted, hogy nem azzal van a gond, ha nem egyező valakivel a vélemény, hanem azzal, ha valaki az az egyetlen reakciója, hogy jajapatsmármegint.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
azt azért meséld már el kérlek, kiafaszom gátolja meg a többi csapatot, hogy a Watt okozta terrorra felkészítse a támadóit...
....
és látatlanban baromira egyszerű a gametape-pel hadonászni, te például megnézted, ha már ilyen magabiztosan beszélsz róla? mert itt neked kéne cáfolni valamit, amihez mondjuk nem ártana valami bizonyíték, ehelyett csak beszélsz bele a levegőbe.ZERO_L
Azt mondod én beszélek a levegőbe, és közben még mindig ott tartunk, hogy egyetlen szerencsétlen sack adatra alapozva tényként állítasz valamit, ami nincs. 2012-ben például az alapszakaszban nem volt sackje Brady-n, a divisional round meccsen pedig volt, mégis az alapszakasz meccsen játszott sokkal jobban (4QB hit, 2 pressure, stb. a nulla sack mellett), a div meccsen meg nem játszott jól a sack ellenére sem. Ennyire lehet sack szám alapján eldönteni, hogy ki hogy játszott.

Meg tudod nézni a PFF advanced stats adatokat? Ott vannak valódi statisztikák, nem csak sack. Pessure, stop, tackle, play by play grading, stb. Ha a 4 pro bowl/all pro évét nézed, akkor Watt a Pats ellen önmagához képest kétszer átlag alatt, egyszer átlagosan, egyszer átlag felett szerepelt. Ebben nincs semmi kiugró. Van még X csapat, akikkel 1-2-3-4-szer játszott és volt benne legalább 1 gyenge meccs. A Colts ellen pl. hasonló a mérlege, 3 átlag alatti, 2 átlagos és 2 átlag feletti meccsel, és 1 ami félúton van a kettő között.

Sem a Pats-el, sem a Colts-al kapcsolatos teljesítményéből sem gondolom, hogy bármilyen következtetést le lehetne vonni. Ilyen kis mintán, néhány meccsen akármi miatt is lehet "szélsőség". Például a Colts ellen éppen 2014-ben hozta a legjobb számait, amikor a Colts conf döntőt játszott. Miközben 2015-ben a Luck nélküli 8-8-as Colts "lenullázta" őt, egyik meccsen se volt jó. Ebből mégis mire lehet következtetni? Semmire. A Colts oline is pl. sokkal gyengébb volt 2015-ben, mint 2014-ben, aztán mégis a gyengébb oline ellen volt rosszabb.

Ilyen kevés meccsen attól is függhet a pass rush szám, hogy például ha az ellenfél vezet-e és futtathatja az órát, vagy passzolnia kell. Ettől még lehet jó meccse, így is meg úgy is, csak nem pass rush számokban fog látszani. Az sem mindegy, hogy azt a pár meccset hol és mikor játszották. Otthon vagy idegenben, olyan periódusban amikor az ellenfél pörgött vagy olyankor amikor szenvedett, stb. (Pl. nem mindegy, hogy a 2014-es Pats-ből melyiket fogta ki. Az első 4-5 heti oline-t, vagy az idény végi oline-t.)

Szóval magabiztosan állítasz valamit, ami egyrészt nem mutatható ki a részletesebb statisztikákban és play-by-play meccs teljesítményben, másrészt ha valami kimutatható lenne is, akkor is olyan kicsi a minta, hogy annak ezer oka lehetne.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Élmény olvasni ezt a Watt vs. W(y)att vitát!

Azt ismeritek h Bell a liga legjobb futója, de a Pats ellen mindig sz*r!
steelwolf
Ajaj, te már nem kaptál lájkot, pedig nagyon igyekeztél 😕

Amúgy élmény olvasni a témához hozzászólni nem tudó, de csak úgy beleböfögök valami szellemesnek gondolt mondatokat, aminek semmi köze nincs ahhoz, amiről a másik ír. Mert mondjuk ha megnézed az elmúlt x évet, én mindig konkrétan agyondicsérem az embert. Ettől még tény, hogy van egy ellenfél, amely folyamatosan tudja limitálni. Hogy ezt egyesek Pats-felszopásnak tartják, az az ő szegénységi bizonyítványuk
Wyatt
nyílván neked van igazad, nem annak a 15-20 hozzászólónak/lájkolónak
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.pro-football-reference.com/players/W/WattJ.00/gamelog/?opp_id=nwe

Azér ahol 5 taklit megcsinált, azok nem olyan tükörsima meccsek, vagy nem? Szóva kedves magamfelehajlik a fogam rókaluki barátocskák ez nem néz ki nagyon leszedtük a palit játéknak, inkább olyan 3 a kettőhöz dolognak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Élmény olvasni ezt a Watt vs. W(y)att vitát!

Azt ismeritek h Bell a liga legjobb futója, de a Pats ellen mindig sz*r!
steelwolf
Ajaj, te már nem kaptál lájkot, pedig nagyon igyekeztél 😕

Amúgy élmény olvasni a témához hozzászólni nem tudó, de csak úgy beleböfögök valami szellemesnek gondolt mondatokat, aminek semmi köze nincs ahhoz, amiről a másik ír. Mert mondjuk ha megnézed az elmúlt x évet, én mindig konkrétan agyondicsérem az embert. Ettől még tény, hogy van egy ellenfél, amely folyamatosan tudja limitálni. Hogy ezt egyesek Pats-felszopásnak tartják, az az ő szegénységi bizonyítványuk

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
wooow ma benéztem a topicba, azért nem gondoltam volna, hogy a pats még mindig képes ennyi embert triggerelni... 😊

semmi pats nyáladzásról nem volt itt szó, csak azt az "átformálta az egész ligát" tartottam kicsit erősnek, ezért hoztam ezt a statot (le is írtam világosan kár hogy a többség helyette a kis démonjait próbálta belelátni)
direkt jeleztem ui-ban, hogy azért kicsit szőrszálhasogatás is, ettől ez a jelenség még adott

nagyon megragadt bennem anno ez, hoztam volna más csapatétól is csak hát ennyire mélyen nem követem egyiket se és nem is vagyok Watt hater, hogy számontartsam ki ellen nem megy neki, bocs

de mivel egy patses írt a patsről ezért nyilván csakis egy újabb felszopásról lehet szó, well done, jár a keksz

egy-két számomra elég furcsa véleményre reagálnék:


Én nem látom, miért lenne a semmiből jött vonal az, ha valaki megjegyzi, hogy az amúgy valóban sima HoF-játékos mindenki ellen domináns, kivéve egy csapatotWyatt
Mert nem igaz. A Patsnek az a játéka Brady-vel, hogy 2mp alatt szabaduljon a labdától. Rodgerst jóval többször sackelik, mert ő meg dédelgeti a labdát. Ilyen a stílusa. Nyilvánvaló, hogy egy védő a sack és siettetés rubrikába több pöttyöt tud tenni, ha a QB / offense stílusa a játék megnyújtására irányul, mintha a gyors befejezésre. Azt jelenti-e ez, hogy az egyik csapat kikapcsolta Watt-ott a másik meg nem? Dehogy jelenti. Két különböző stílus, az egyikbe bele van kalkulálva 1-2 sack, a másikba nincs. Ennyi. A Green Bay is simán megruházta a Texanst Wattostul (42-24) és két benyelt sackestül, ahogy a Pats is, mert jobb csapat. De Watt teljesítményéről semmit nem mond, hogy Rodgersen volt 2 sackje, Brady-n meg nem. Elő lehet kapni a game tape-et, és megnézni, hogy hány blokkot vert meg, hányszor vert meg kettőzést, hármazást, hányszor állította meg a játékot ha az felé ment. És azt látod, hogy általában ugyanúgy gyalázta a Pats OL-t is, mint ritka kivételtől eltekintve mindenki mást.
peterk2005
amúgy ha szerez ellened sacket a védő, akkor elég nehezen lehet rásütni, hogy sikerült limitálni/kikapcsolni, és senki nem a végeredményt hozta fel példának, magáról Watt levédekezéséről szólt itt a thread, az amerikai futball meg olyan sportág, hogy játszhat kiválóan a DE-d, attól te még simán kikaphatsz, mi a franc köze van itt a pontoknak/végeredménynek, azt megint csak te értheted

azt azért meséld már el kérlek, kiafaszom gátolja meg a többi csapatot, hogy a Watt okozta terrorra felkészítse a támadóit... ha látták, hogy a NE stratégiája működik, ami úgy mellékesen baromira nem csak a quick releaseből áll, kettőzik rendesen, de van hogy 2 külön blokkon kell átmennie úgy hogy az első ütést egy TE-d adja vagy az utolsót egy RB, akkor mások miért olyan hülyék, hogy egy az egyben otthagyják az OT-val, aztán oldd meg barátom vagy tartogatják 3 mp-ig a labdát?
mert ilyen a stílusuk? ez neked magyarázat? a prime Sherman-re is rá kellene dobni egy meccsen 10-et ha a legjobb elkapót fogja, mert a csapatnak "ez a stílusa", ezt te komolyan vehető érvnek tartod?

és látatlanban baromira egyszerű a gametape-pel hadonászni, te például megnézted, ha már ilyen magabiztosan beszélsz róla? mert itt neked kéne cáfolni valamit, amihez mondjuk nem ártana valami bizonyíték, ehelyett csak beszélsz bele a levegőbe

azt, hogy egy évben bizonyos meccseken szarul megy neki (így kijön az, hogy nemcsak a NE ellen hoz gyenge számokat) azt lehet a betegségre, kisebb sérülésre fogni, de azt hogy folyamatosan önmagához(!) képest gyengébben szerepel egy bizonyos csapat/edzői gárda ellen, már nehezen tudod sérülésre, megfázással magyarázni

meg azért elég vicces ezt az öt meccset, csak mintából való kiragadásként aposztrofálni


Melyik védőjátékos nem szenved a Pats ellen? Száz meg egy játékost tudnék mutatni nagyon hamar, akiknek hasonló az eredményük ellenük.
samu09
és mégis ezek közül mennyit emlegetünk úgy, mint aki forradalmasította a játékot/posztját? mert ügye itt ezen van a hangsúly, és nem azon hogy most PONT a NE ellen ment szarul neki

de hát értő olvasást ügye ne várjon el az ember, mikor az a szarszemét Flying Elvis ott virít a nick mellett


UI.: köszönöm azon keveseknek akik érdemben szóltak a témához, és még egyszer nem a HOF tagságát kérdőjeleztem meg (szintén le van írva)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Élmény olvasni ezt a Watt vs. W(y)att vitát!

Azt ismeritek h Bell a liga legjobb futója, de a Pats ellen mindig sz*r!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem erőltetek semmit. És tartom, hogy Wattnak a Pats ellen nem megy. És nem csak a kiemelkedően magas átlagához képest nem, hanem lényegesen gyengébb. De valóban felesleges ezt tovább tolni. Remélem, egészséges lesz, visszatér korábbi önmagához, a liga legjobb védője lesz ÉS emellett ellenünk nem játszik majd jó. Nekem ez lenne a legjobb
Wyatt
Jó, de szerinted miért????😜

Amúgy mi HAT SUPER BOWLT NYERTÜNK😎
Fast Willie
MegSoldadosíthatatlankodásaitokért!
sutianap
Ha nem érezted vóna a csíziót, ezt a trolltartómból húztam elő, mint ultimate érvet. Mindenki bekaphassa😁

Szóval összességében konzenzus van, h mindenki fasza, Watt is, Bébé is, Ricky Stanzi különösen, de azért MI HAT SUPER BOWL NYERTÜNK!😋
Fast Willie
Jéjé mikor van Téjé sőt Juju is - efeledtem, hogy mindenre kell emotikon, különbe nem tuggyák, hogy izé..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Én nem erőltetek semmit. És tartom, hogy Wattnak a Pats ellen nem megy. És nem csak a kiemelkedően magas átlagához képest nem, hanem lényegesen gyengébb. De valóban felesleges ezt tovább tolni. Remélem, egészséges lesz, visszatér korábbi önmagához, a liga legjobb védője lesz ÉS emellett ellenünk nem játszik majd jó. Nekem ez lenne a legjobb
Wyatt
Jó, de szerinted miért????😜

Amúgy mi HAT SUPER BOWLT NYERTÜNK😎
Fast Willie
MegSoldadosíthatatlankodásaitokért!
sutianap
Ha nem érezted vóna a csíziót, ezt a trolltartómból húztam elő, mint ultimate érvet. Mindenki bekaphassa😁

Szóval összességében konzenzus van, h mindenki fasza, Watt is, Bébé is, Ricky Stanzi különösen, de azért MI HAT SUPER BOWL NYERTÜNK!😋
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
jött az tény állítás, hogy Watt rossz volt a Pats ellen és pont. Nem időnként, nem ilyen vagy olyan típusú offense ellen, hanem specifikusan a Pats ellen. Mindezt a "statisztikára" hivatkozva, ami nem volt több, mint a sack szám és a végeredmény. Erről mit lehet értelmesen diskurálni?
peterk2005
A tényállítás az volt, hogy Watt egyáltalán nem olyan jó, mint az "itteni szagértők" gondolták pár éve, bezzeg LT.
Black_Adder
Hát igen...LaDaininan Tomlinson simán csak best ever és HoF 😀
Chargers LT
na, hát őt emlékeim szerint nem az öreg Shanny hatástalanította a leghatékonyabban 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy van-e értelme azt vizsgálni, hogy Belichick hatás-e Watt látszólagos eltüntetése vagy sem az más téma. De az is biztos, hogy egyrészt Watt nagyságát egy pats drukker sem kérdőjelezte meg itt és most másrészt szakmailag a maga kategóriájában BB legalább akkora hatással volt a játékra, mint Watt | vagy épp még nála is sokkal nagyobb hatással | , és az ő nagysága ugyanannyira idevaló téma, mint Watté.

Emberileg lehet utálni Belicicket meg csapatként a Patset, meg emberileg (is) lehet szeretni Wattot, de azért semmi olyan nem történt hogy újabb kereszteshadjárat induljon a pecc drukkerek ellen.Black_Adder
Ritkán fordul elő, hogy nem értem mit akarsz mondani, de most ez a helyzet.
peterk2005
Nem mindig van értelme annak amit írok. Általában magamat cenzúrázom amikor elveszek a gondolatokban, de néha - ha szerinted ritkán van ilyen akkor tényleg néha néha 😛 - nem ez nem sikerül.

Egyrészt úgy érzem olyan(ok)nak bizonygatjuk, hogy Watt milyen nagyszerű játékos akik teljesen tisztában vannak ezzel és 100%ig egyetértenek vele.

Másrészt oltjuk őket hogy szóba hozták Belichick szakmai nagyságát, aminek ugyanannyi helye van itt, mint Watténak

Harmadrészt voltak vicces beszólások, de úgy érzem kezdtük kicsit túltolni. Ami egy idő után egyrészt már kevésbé vicces, másrészt az egyoldalúsága miatt a gúny jobban kihallatszik belőle mint a szellemesség.
de lehet túlgondolom a dolgot, az vegye támadásnak, akit támadnak, ne én. + ennél a Watt téma úgy is izgalmasabb, ha újabb és újabb ember írja le ugyanazt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jött az tény állítás, hogy Watt rossz volt a Pats ellen és pont. Nem időnként, nem ilyen vagy olyan típusú offense ellen, hanem specifikusan a Pats ellen. Mindezt a "statisztikára" hivatkozva, ami nem volt több, mint a sack szám és a végeredmény. Erről mit lehet értelmesen diskurálni?
peterk2005
A tényállítás az volt, hogy Watt egyáltalán nem olyan jó, mint az "itteni szagértők" gondolták pár éve, bezzeg LT.
Black_Adder
Hát igen...LaDaininan Tomlinson simán csak best ever és HoF 😀
Chargers LT
de 4 TD-t még ő sem szerzett a Polk High Panthersben egy meccsen! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy van-e értelme azt vizsgálni, hogy Belichick hatás-e Watt látszólagos eltüntetése vagy sem az más téma. De az is biztos, hogy egyrészt Watt nagyságát egy pats drukker sem kérdőjelezte meg itt és most másrészt szakmailag a maga kategóriájában BB legalább akkora hatással volt a játékra, mint Watt | vagy épp még nála is sokkal nagyobb hatással | , és az ő nagysága ugyanannyira idevaló téma, mint Watté.

Emberileg lehet utálni Belicicket meg csapatként a Patset, meg emberileg (is) lehet szeretni Wattot, de azért semmi olyan nem történt hogy újabb kereszteshadjárat induljon a pecc drukkerek ellen.Black_Adder
Ritkán fordul elő, hogy nem értem mit akarsz mondani, de most ez a helyzet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
jött az tény állítás, hogy Watt rossz volt a Pats ellen és pont. Nem időnként, nem ilyen vagy olyan típusú offense ellen, hanem specifikusan a Pats ellen. Mindezt a "statisztikára" hivatkozva, ami nem volt több, mint a sack szám és a végeredmény. Erről mit lehet értelmesen diskurálni?
peterk2005
A tényállítás az volt, hogy Watt egyáltalán nem olyan jó, mint az "itteni szagértők" gondolták pár éve, bezzeg LT.
Black_Adder
Hát igen...LaDaininan Tomlinson simán csak best ever és HoF 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
A Watt vs Pats mellékzöngéje - és mondjuk a párharc nem lényegtelen aspektusa- h mi lenne, ha néha nem egy ergya támadósorú Tex menne a NE ellen. Ált teljesen vakon voltak, így a HOU védelme órákig pályán volt. Az Eagles pl megmutatta, h mit ér egy fasza D, ha van mellette potens O is.
Fast Willie
A Pats azt is szétszedte 😊
(komolyra fordítva szerintem a NYG védelme keményebb dió volt)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
jött az tény állítás, hogy Watt rossz volt a Pats ellen és pont. Nem időnként, nem ilyen vagy olyan típusú offense ellen, hanem specifikusan a Pats ellen. Mindezt a "statisztikára" hivatkozva, ami nem volt több, mint a sack szám és a végeredmény. Erről mit lehet értelmesen diskurálni?
peterk2005
A tényállítás az volt, hogy Watt egyáltalán nem olyan jó, mint az "itteni szagértők" gondolták pár éve, bezzeg LT.

Ennek a cáfolataira érkezett, hogy a Belichick mekkora császár mert ellene meg nem alkotott maradandót Watt.

Egyrészt abban sem vagyok biztos, hogy ezt komolyan így gondolta-e a szerző vagy inkább vicces trollkodásnak szánta (ha lett volna ütőm én is leütöttem volna a labdát), de ha komolyan gondolta, igazából akkor is bőven túl lett reagálva.

Hogy van-e értelme azt vizsgálni, hogy Belichick hatás-e Watt látszólagos eltüntetése vagy sem az más téma. De az is biztos, hogy egyrészt Watt nagyságát egy pats drukker sem kérdőjelezte meg itt és most másrészt szakmailag a maga kategóriájában BB legalább akkora hatással volt a játékra, mint Watt | vagy épp még nála is sokkal nagyobb hatással | , és az ő nagysága ugyanannyira idevaló téma, mint Watté.

Emberileg lehet utálni Belicicket meg csapatként a Patset, meg emberileg (is) lehet szeretni Wattot, de azért semmi olyan nem történt hogy újabb kereszteshadjárat induljon a pecc drukkerek ellen.
Majd remélem Watt jövőre megmutatja egyrészt, hogy helye van még a top100ban, akár magasabban is, meg azt is, hogy BB ellen sem megy neki kevésbé.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a Watt vs. everybody témához annyit, hogy a HOFnál az is benne van, hogy bedobod az arc nevét, és a másiknak be fog ugrani hogy na igen bazzeg ő aztán mindenkivel feltörölte a padlót, elkapott TDk, az INT return TD mint über highlight - rohadtul senkit nem fog érdekelni, hogy 1 csapat ellen szarul játszott 4 meccsen. HOF. A first ballot kicsit inoghat, ha folyamatosan sérülések csonkítják a szezonjait, de sima HOF. Egy olyan 3-4es DEről beszélünk, aki 2 embernek kell figyelnie ÁLLANDÓAN, különben garantáltan baj lesz -> sack, TFL vagy tackle 0 yardon. Nem egy 9 techről bezúdúló 4.5ös 40 yardos OLB, akinek jó esetben jut egy TE, hanem egy olyan játékos, aki alapesetben 5/7 techről indulva aki folyamatosan leköt két OLt / OL+TEt. Sackekről beszél mindenki, de hol vannak a hurry-k, a pressure-ök, vagy csak annyi, hogy a gameplant megpróbálják ellene írni - ami megjegyzem lehetetlen, mert a DLben bármit tud játszani, ha kell.
Évek óta folyamatos fejfájás a pali az OC/HCknek, akik közül 1 tud tenni bármit, aki mellesleg szintén HOF szint. Mellre kéne szívni bárkinek? Szerintem kurvára nem.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem erőltetek semmit. És tartom, hogy Wattnak a Pats ellen nem megy. És nem csak a kiemelkedően magas átlagához képest nem, hanem lényegesen gyengébb. De valóban felesleges ezt tovább tolni. Remélem, egészséges lesz, visszatér korábbi önmagához, a liga legjobb védője lesz ÉS emellett ellenünk nem játszik majd jó. Nekem ez lenne a legjobb
Wyatt
Jó, de szerinted miért????😜

Amúgy mi HAT SUPER BOWLT NYERTÜNK😎
Fast Willie
MegSoldadosíthatatlankodásaitokért!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Én nem erőltetek semmit. És tartom, hogy Wattnak a Pats ellen nem megy. És nem csak a kiemelkedően magas átlagához képest nem, hanem lényegesen gyengébb. De valóban felesleges ezt tovább tolni. Remélem, egészséges lesz, visszatér korábbi önmagához, a liga legjobb védője lesz ÉS emellett ellenünk nem játszik majd jó. Nekem ez lenne a legjobb
Wyatt
Jó, de szerinted miért????😜

Amúgy mi HAT SUPER BOWLT NYERTÜNK😎
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem erőltetek semmit. És tartom, hogy Wattnak a Pats ellen nem megy. És nem csak a kiemelkedően magas átlagához képest nem, hanem lényegesen gyengébb. De valóban felesleges ezt tovább tolni. Remélem, egészséges lesz, visszatér korábbi önmagához, a liga legjobb védője lesz ÉS emellett ellenünk nem játszik majd jó. Nekem ez lenne a legjobb