NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
iktriad
Tegnap óta ezt várom, nálam már péntek van de még sehol semmi 😀
peach
Még pont 1 óra és kiderül minden. (Annyit tudok, hogy a Jags 10 év után SNF-et játszik majd a 11. héten a Steelers ellen. Velük meccseltünk az utolsó SNF alapszakasz meccsükön is 2008-ban. Csak az eredmény legyen most más).
iktriad
No para.
A Steelers majd megint vérbealázza a védelmünket.
És megint nyerünk. 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
iktriad
Tegnap óta ezt várom, nálam már péntek van de még sehol semmi 😀
peach
Még pont 1 óra és kiderül minden. (Annyit tudok, hogy a Jags 10 év után SNF-et játszik majd a 11. héten a Steelers ellen. Velük meccseltünk az utolsó SNF alapszakasz meccsükön is 2008-ban. Csak az eredmény legyen most más).
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
iktriad
Tegnap óta ezt várom, nálam már péntek van de még sehol semmi 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
James “350 kilókat reggelizek” Harrison bejelentette a visszavonulását. 😕
Coolearie
A gepárd!
Sajnos várható volt.
Egynapost neki de azonnal!!!
♉gaben♉
A Patsnél! 😁
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
James “350 kilókat reggelizek” Harrison bejelentette a visszavonulását. 😕
Coolearie
A gepárd!
Sajnos várható volt.
Egynapost neki de azonnal!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
James “350 kilókat reggelizek” Harrison bejelentette a visszavonulását. 😕

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Vége a color rush mezeknek.
 www.sbnation.com/2018/4/10/17221422/color-rush-thursday-night-football-fox-2018
Matthew99
Már kezdtem örülni, erre ott van Garafolo tweetje, amiben kicsit másról van szó.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Draft sapkák:
 ftw.usatoday.com/2018/04/nfl-draft-2018-hats-caps-new-era-all-32-teams-ranked-photos


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Vége a color rush mezeknek.
 www.sbnation.com/2018/4/10/17221422/color-rush-thursday-night-football-fox-2018


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Még a mock draft játék felvetése után hirtelen néztem, hogy ér-e fél pontot, hogy Johnthan Bankset vagy öten draftolták le itt 2013-ban 😀
Wyatt
Avagy "Banks már kiment". Anno mock draft gameben és GM Gameben is én csaptam le rá. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Még a mock draft játék felvetése után hirtelen néztem, hogy ér-e fél pontot, hogy Johnthan Bankset vagy öten draftolták le itt 2013-ban 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Olyan nem ugrik be h 3 különböző csapat de Cutler pl. összességében 3 db 1. kört ért.
1/11 volt a 2006-os drafton, aztán 2009-ben mikor tradelt érte a Chicago akk 2 db 1. körös pick is a csomag része volt.
empty taxi
Come on,
 en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Walker_trade


Olyan hogy valakit legalább kétszer tradeltek volna 1. körösért, olyan sztem 2000 óta biztos nem volt, max a hőskorban...
Igor
Brandin Cooks miatt dobta fel steelwolf gondolom.
empty taxi
"Come on"
braxa88
Jó... öreg vagyok már, a rövidtávú memóriám szar. 😛

De Hörinél a ponty, mert Tarkenton nagy kedvencem, őt vágnom kellett volna.. bár ott is csak 2 csapat van.

Érdekes módon olyan viszont aki 1. körös volt, és tradelték 1. körért, aztán meg hátsóért-ért, na olyan elég sok van (Palmer, Moss, J. Allen)
Mosst illett volna kétszer elsőért, dehát Pats 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Olyan hogy valakit legalább kétszer tradeltek volna 1. körösért, olyan sztem 2000 óta biztos nem volt, max a hőskorban...
Igor
Tarkentont 2 első körösért többek közt a Vikings a Giants-be, majd ugyanúgy vissza.

De őt 3. körben draftolták.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Olyan nem ugrik be h 3 különböző csapat de Cutler pl. összességében 3 db 1. kört ért.
1/11 volt a 2006-os drafton, aztán 2009-ben mikor tradelt érte a Chicago akk 2 db 1. körös pick is a csomag része volt.
empty taxi
Come on,
 en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Walker_trade


Olyan hogy valakit legalább kétszer tradeltek volna 1. körösért, olyan sztem 2000 óta biztos nem volt, max a hőskorban...
Igor
Brandin Cooks miatt dobta fel steelwolf gondolom.
empty taxi
"Come on"
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Olyan nem ugrik be h 3 különböző csapat de Cutler pl. összességében 3 db 1. kört ért.
1/11 volt a 2006-os drafton, aztán 2009-ben mikor tradelt érte a Chicago akk 2 db 1. körös pick is a csomag része volt.
empty taxi
Come on,
 en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Walker_trade


Olyan hogy valakit legalább kétszer tradeltek volna 1. körösért, olyan sztem 2000 óta biztos nem volt, max a hőskorban...
Igor
Brandin Cooks miatt dobta fel steelwolf gondolom.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Olyan nem ugrik be h 3 különböző csapat de Cutler pl. összességében 3 db 1. kört ért.
1/11 volt a 2006-os drafton, aztán 2009-ben mikor tradelt érte a Chicago akk 2 db 1. körös pick is a csomag része volt.
empty taxi
Come on,
 en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Walker_trade


Olyan hogy valakit legalább kétszer tradeltek volna 1. körösért, olyan sztem 2000 óta biztos nem volt, max a hőskorban...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
Olyan nem ugrik be h 3 különböző csapat de Cutler pl. összességében 3 db 1. kört ért.
1/11 volt a 2006-os drafton, aztán 2009-ben mikor tradelt érte a Chicago akk 2 db 1. körös pick is a csomag része volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
majdnem Bradfordot írtam, de az Eagles érte csak egy második (meg egy negyedik) körös picket adott.
Löfli
A legendás T-Rich is közel állt hozzá 😀 de 2-nél megállt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
steelwolf
majdnem Bradfordot írtam, de az Eagles érte csak egy második (meg egy negyedik) körös picket adott.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Volt már vki olyan fasza gyerek h 3 különböző csapat adott érte 1. kört?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ha vki szervezi akkor nosza, én besokalltam attól h jó ha 10 játékos maradt a 7. körre...
Nyilván ha kell mint játékos beszállok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mock draft game idén elmarad? 😥
ZERO_L
Fú tényleg, legyen már 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Mock draft game idén elmarad? 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"If he can't fit in, you're doing the wrong thing," Phillips said of Donald in February of 2017.
Wyatt
Ez jól hangzik, csak éppen az a Denver defense évek óta éppen azzal kínlódott, hogy Del Rio beerőltette őket a saját hibrid 4-3-jába és ahhoz a tehetség-özönhöz képest ami ott volt, a védelem alul teljesített. Philispnek szinte nem kellett semmit csinálnia, mert Millertől Ware-en át Malik Jacksontól Wolfe-ig a többség kifejezetten 3-4-be valóbb, de minimum mindkettőben egyformán berakható. Donaldot persze, hogy be tudta illeszteni Phillips, egy ilyen játékost be kell tudni illeszeni. Del Rio is beillesztette Von Millert aki egymaga dominált Del Rio alatt is. Csak az egész védelem nem volt olyan jó.

Mindegy. Én logikusabb okot nem találtam, hogy mi mi értelme volt elereszteni Quinnt, Ogletree-t, Trumain Johnson-t, és hozni helyettük vagy problémásabb, vagy jóval idősebb játékosokat - és még draft pickből is negatívan jönni ki összesítésben.
peterk2005
Quinn és Ogletree számára azért annyira nem feküdt az új séma, annyira nem lesz nagy visszaesés ott. Johnson helyett meg két elit is jött, ott simán pluszos nálam a sztori, de a Suh is nagyobb plusz, mint amit a Quinn->x, Ogletree->y cserével buknak, utóbbin azért művészet lenne bármit is.