NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2019ben: Donald, Suh, Gurley, Peters (ők ketten kaphatnak 5.éves opciót, egyikse olcsó), négyen a kezdő OLből(=Saffold, Brown, Havenstein, Sullivan), Webster, Longacre, Westbrooks, Joyner. Ezek a kezdő környékén lévő játékosok.
+már Goff is kaphat új szerződést.
braxa88
Én még mindig nem látom, hogy ez "mindenki" lenne. Suh-t, Peters-t vegyük ki, ők a stratégia eredménye, most jöttek. Nem volt "kötelező" őket elhozni. Gurley futó, nem drága az opciója. Az OL-ből akit meg akarnak tartani, szépen idény közben hosszabbíthatnának velük. A többi kezdő / peremjátékos. Cserélhetők FA-n, hosszabbíthatóak nem drágáért, egy építkező csapatban ennyi játékos nem szokatlan, hogy cserélődik. A big deai Donald, és Joyner. 100+ milla cap space-el anyagi akadálya nincs.
peterk2005
nem is mindenki csak a kezdőcsapat fele.
de igen mivel lesz 100millájuk így mindenki aki fontos maradhat.
braxa88
+Cooks is lejár 2019ben
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Rams azért lépte ezt mert a köv. szezon után kb. mindenki szerződése lejár, lesz vagy 100 millió helyük a sapka alatt, vmiféle retool akkor elkerülhetetlen, az előtte levő időszakot kimaxolni pedig sztem érthető választás.
empty taxi
Ki az a "mindenki"? Én csak Joynert és Donaldot látom jövőre. Utána pedig Gurley és Brockers. A többi mind idős veterán, ami a stratégiai döntés következménye. Ha máshogy döntenek, más lenne a helyzetük is.

Én inkább azt gyanítom, hogy Son of Bum az oka a döntésnek. Phillips nem egy variálgatós, sémát játékosokra szabogatós edző. Futtatja a saját rendszerét és kész. Szerintem neki nem tetszettek a meglevő játékosok és hoztak neki a meglevők helyett olyanokat akik az ő rendszerébe jobban passzolnak. Csak ennek az ára az lett / lesz amiről szó van.
peterk2005
Akin to Brad Pitt's character in "Moneyball," Rams defensive coordinator Wade Phillips believes in adapting. In fact, he's made it crystal clear that baseline defenses need to be flexible to match the talent as opposed to finding talent to fit a baseline defense.

"You adapt the scheme to what the players can do," Phillips said while orchestrating the defense for the 2015 Broncos, one of the most suffocating units of all time.

He reiterated that point again when he took on his current gig with the Rams in 2017. The job began with switching the team from a 4-3 to a 3-4, a transition that naturally led to questions as to whether a smallish tackle like Donald (285 pounds) could still thrive in a defense that traditionally favors tackles that weigh well north of 300 pounds.

"If he can't fit in, you're doing the wrong thing," Phillips said of Donald in February of 2017.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
2019ben: Donald, Suh, Gurley, Peters (ők ketten kaphatnak 5.éves opciót, egyikse olcsó), négyen a kezdő OLből(=Saffold, Brown, Havenstein, Sullivan), Webster, Longacre, Westbrooks, Joyner. Ezek a kezdő környékén lévő játékosok.
+már Goff is kaphat új szerződést.
braxa88
Én még mindig nem látom, hogy ez "mindenki" lenne. Suh-t, Peters-t vegyük ki, ők a stratégia eredménye, most jöttek. Nem volt "kötelező" őket elhozni. Gurley futó, nem drága az opciója. Az OL-ből akit meg akarnak tartani, szépen idény közben hosszabbíthatnának velük. A többi kezdő / peremjátékos. Cserélhetők FA-n, hosszabbíthatóak nem drágáért, egy építkező csapatban ennyi játékos nem szokatlan, hogy cserélődik. A big deai Donald, és Joyner. 100+ milla cap space-el anyagi akadálya nincs.
peterk2005
Én Joynerben korántsem vagyok biztos hogy marad.. Donald/Gurley fix, Peters sztem a következő prioritás, Suh-nál az év tükrében döntenek úgyis.. és a maradékból akkor már inkább az OL-t tartják meg szerintem, már aki jó teljesítményt hoz idén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2019ben: Donald, Suh, Gurley, Peters (ők ketten kaphatnak 5.éves opciót, egyikse olcsó), négyen a kezdő OLből(=Saffold, Brown, Havenstein, Sullivan), Webster, Longacre, Westbrooks, Joyner. Ezek a kezdő környékén lévő játékosok.
+már Goff is kaphat új szerződést.
braxa88
Én még mindig nem látom, hogy ez "mindenki" lenne. Suh-t, Peters-t vegyük ki, ők a stratégia eredménye, most jöttek. Nem volt "kötelező" őket elhozni. Gurley futó, nem drága az opciója. Az OL-ből akit meg akarnak tartani, szépen idény közben hosszabbíthatnának velük. A többi kezdő / peremjátékos. Cserélhetők FA-n, hosszabbíthatóak nem drágáért, egy építkező csapatban ennyi játékos nem szokatlan, hogy cserélődik. A big deai Donald, és Joyner. 100+ milla cap space-el anyagi akadálya nincs.
peterk2005
nem is mindenki csak a kezdőcsapat fele.
de igen mivel lesz 100millájuk így mindenki aki fontos maradhat.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
2019ben: Donald, Suh, Gurley, Peters (ők ketten kaphatnak 5.éves opciót, egyikse olcsó), négyen a kezdő OLből(=Saffold, Brown, Havenstein, Sullivan), Webster, Longacre, Westbrooks, Joyner. Ezek a kezdő környékén lévő játékosok.
+már Goff is kaphat új szerződést.
braxa88
Én még mindig nem látom, hogy ez "mindenki" lenne. Suh-t, Peters-t vegyük ki, ők a stratégia eredménye, most jöttek. Nem volt "kötelező" őket elhozni. Gurley futó, nem drága az opciója. Az OL-ből akit meg akarnak tartani, szépen idény közben hosszabbíthatnának velük. A többi kezdő / peremjátékos. Cserélhetők FA-n, hosszabbíthatóak nem drágáért, egy építkező csapatban ennyi játékos nem szokatlan, hogy cserélődik. A big deai Donald, és Joyner. 100+ milla cap space-el anyagi akadálya nincs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Rams azért lépte ezt mert a köv. szezon után kb. mindenki szerződése lejár, lesz vagy 100 millió helyük a sapka alatt, vmiféle retool akkor elkerülhetetlen, az előtte levő időszakot kimaxolni pedig sztem érthető választás.
empty taxi
Ki az a "mindenki"? Én csak Joynert és Donaldot látom jövőre. Utána pedig Gurley és Brockers. A többi mind idős veterán, ami a stratégiai döntés következménye. Ha máshogy döntenek, más lenne a helyzetük is.

Én inkább azt gyanítom, hogy Son of Bum az oka a döntésnek. Phillips nem egy variálgatós, sémát játékosokra szabogatós edző. Futtatja a saját rendszerét és kész. Szerintem neki nem tetszettek a meglevő játékosok és hoztak neki a meglevők helyett olyanokat akik az ő rendszerébe jobban passzolnak. Csak ennek az ára az lett / lesz amiről szó van.
peterk2005
2019ben: Donald, Suh, Gurley, Peters (ők ketten kaphatnak 5.éves opciót, egyikse olcsó), négyen a kezdő OLből(=Saffold, Brown, Havenstein, Sullivan), Webster, Longacre, Westbrooks, Joyner. Ezek a kezdő környékén lévő játékosok.
+már Goff is kaphat új szerződést.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Rams azért lépte ezt mert a köv. szezon után kb. mindenki szerződése lejár, lesz vagy 100 millió helyük a sapka alatt, vmiféle retool akkor elkerülhetetlen, az előtte levő időszakot kimaxolni pedig sztem érthető választás.
empty taxi
Ki az a "mindenki"? Én csak Joynert és Donaldot látom jövőre. Utána pedig Gurley és Brockers. A többi mind idős veterán, ami a stratégiai döntés következménye. Ha máshogy döntenek, más lenne a helyzetük is.

Én inkább azt gyanítom, hogy Son of Bum az oka a döntésnek. Phillips nem egy variálgatós, sémát játékosokra szabogatós edző. Futtatja a saját rendszerét és kész. Szerintem neki nem tetszettek a meglevő játékosok és hoztak neki a meglevők helyett olyanokat akik az ő rendszerébe jobban passzolnak. Csak ennek az ára az lett / lesz amiről szó van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
A Rams azért lépte ezt mert a köv. szezon után kb. mindenki szerződése lejár, lesz vagy 100 millió helyük a sapka alatt, vmiféle retool akkor elkerülhetetlen, az előtte levő időszakot kimaxolni pedig sztem érthető választás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyre több helyen látom, hogy kritizálják a Rams holt szezonját, de ez nálam minimum érdekes. Fel van vetve hibaként, hogy Suh és Donald szerződése is csak egy évre szól, és jövőre biztosan elveszítik egyiküket.

Igen, szerintem simán nem marad meg Suh. De. Elhozták egy évre, minimum korrekt áron, de inkább ára alatt, ebben az idényben nagyon sokat tehet a csapatért, nem számít bele a kompenzációs pickekhez, egy évvel később pedig kapnak érte valszeg egy 3. köröst, ingyen.Wyatt
A kérdőjel szerintem elsősorban annak szól, hogy a Rams egy feltörekvő fiatal csapat, fiatal QB-val, új menedzsmenttel, és az ilyen csapatok nem így szokták magukat menedzselni. Elengedték két fiatal saját játékosukat (Watkins, Trum Johnson), eltradelték a 26 éves Ogletree-t, a 27 éves Quinn-t, trade-eltek egy karakter problémás és rövidesen nagy fizetést kérő és egy kiöregedő elit cornerért, elhozták a 31 éves Suh-t 1 évre, aki rövid távon szintén upgrade. De cserébe elment az idei cap capital (nem lesz rollover), és mellé a draft capital több, mint negyedét is elbukták (a 23. helyről a 30. helyre este vissza draft "erőben").

Ez - idősebb játékosok igazolása, a draft capital elköltése tradekre, a cap elköltése, stb. - nem egy fiatal QB-val, új stábbal dolgozó, feltörekvő csapatra jellemző stratégia, hanem veterán, kész rosterekkel, rövidebb, 1-2 éves távlatban a végső győzelemre hajtó csapatokra jellemző. Mondhatni all in-t mondtak egy fiatal stábbal, fiatal QB-val. Nem új a dolog, tavaly is a 35 éves Withworth-nek fizettek csúcs gázsit, csak idén a tavalyinál is markánsabban látszik a stratégia "szokatlansága".

Az egy szerintem is jogosan feltehető kérdés, hogy nem volt-e ez túl korai? Ez amit most csinálnak, 1-2 éves program, több nincs benne. Pár éven belül óhatatlanul szükség lesz egy "reset"-re. Ami szerencsés esetben nem komoly rebuild, hanem csak egy 1-2 éves "levegővétel", újratőkésítés, refresh. Rosszabb esetben viszont tovább is eltarthat. Kérdés, hogy a jelenlegi Goff-al megérte-e a dolog? A playoff meccs azért megmutatta, hogy alapszakaszra már jó a srác, de a playoff még nagy falat. Szóval egyáltalán nem egyértelmű igen a válasz. Viszont az egyértelmű nem sem igaz, mert lehet ilyen QB-val is nyerni (lásd Denver, lásd Foles), de ahhoz azért elég szerencsésen kell a csillagoknak összeállniuk, nem jöhet nagyobb sérüléshullám, nagyon össze kell állnia a most összeszedegetett védelemnek, Goffnak javulnia kell, és még egy kis szerencse sem árt, mert az NFC most nagyon kompetitív, sok a jó csapat.

Nekem tetszik amit csinálnak, de inkább azért, mert más mint a megszokott. Érdekes kísérlet ilyen fiatal QB-val. A Saints, Vikes hasonló stratégiája kevésbé "izgalmas", mert nekik nem is nagyon van más választásuk. A Ramsnek lett volna.

Ha fogadnom kellene, akkor én azért inkább a klasszikusabb módon építkezésre tennék. Pl. a Ninersre. Nem darálják le az FA piacot, ha igazolnak akkor főleg fiatalokat hoznak. Közben gyűjtik a cap capitalt (viszik tovább jövőre), növelik a draft capitalt (9. helyről 7.-re léptek előre idén). Ebben én már 1-2 éves távlatban is többet látok, mint abban amit a Rams csinál. Viszont elképzelhető, hogy a Rams idén odaér és akkor megérte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
És amúgy ennek mi értelme van? 😀
dugo93
Április elseje?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak szimplán veszélyesek az utcák Los Angelesben, aztán felkészül rá

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezhasznalat fejlesztese peldaul. Pech, ha egyszer megvagja a kes.
Mondjuk nyilvan nem eles, de azert igy is nagy kart tud okozni. Donald fasza gyerek, de azert meglep, hogy epp a gigaszerzodesert kuzd, aztan ilyen baromsagokat mutat a GM-eknek.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
És amúgy ennek mi értelme van? 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor meg kapnak egy másik elit játékost helyette, na bumm. Btw, azért annyi lejáróval logikusabbnak tűnne a sajátokra költeni

Fasza edzés, picit sem tűnik sérülésveszélyesnek 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 357 — situational football
Azért ne vegyük állandóan készpénznek ezt a 3. körös kompenzációt, teszem azt jövőre elhozzák OBJ-t rekord összegért és máris bukták a picket

ettől függetlenül nobrainer Suh oda vitele, brutál lesz a kettős ha egészségesek lesznek

Donald úgy néz ki, minden piszkos trükkre felkészül 😀

 twitter.com/thecheckdown/status/980575424336965632



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LB-sor kérdéses, jó lenne egy pass rusher persze, de én nem látom, hogy beáldoztak volna mindent azért, hogy most nyerjenek, és jövőre meg szétesik az egész.

Suh esetében szerintem vettek egy 3. kört, meg egy nagyon jó évet a DL-be, ahol egyébként is jó a mélység, szóval ha megy is (szerintem fog), akkor sem lesz éppen rossz, csak most szimplán még jobb lesz.

A drafton hoznak majd néhány LB-t, Ogletree-nél rosszabb teljesítmény aligha lesz 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyre több helyen látom, hogy kritizálják a Rams holt szezonját, de ez nálam minimum érdekes. Fel van vetve hibaként, hogy Suh és Donald szerződése is csak egy évre szól, és jövőre biztosan elveszítik egyiküket.

Igen, szerintem simán nem marad meg Suh. De. Elhozták egy évre, minimum korrekt áron, de inkább ára alatt, ebben az idényben nagyon sokat tehet a csapatért, nem számít bele a kompenzációs pickekhez, egy évvel később pedig kapnak érte valszeg egy 3. köröst, ingyen.

Elment két LB, akiknek nem feküdt a rendszer, a CB- és a DL-sor erőteljesen javult, izgalmas védelem lehet, ha sikerült javítani az LB-soron
Wyatt
Felemás a védelem, kezdőben jelenleg van Brockers, + 5 nagyon jó név, +5 kb ismeretlen
Most win-now, aztén meglátjuk mi marad. Mert jövőre lesz 100millájuk de minden, tényleg minden kulcsjátékosuk vagy lejár, vagy új szerződést kérhet.
De azért abból a 100bol maradhat a krém.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyre több helyen látom, hogy kritizálják a Rams holt szezonját, de ez nálam minimum érdekes. Fel van vetve hibaként, hogy Suh és Donald szerződése is csak egy évre szól, és jövőre biztosan elveszítik egyiküket.

Igen, szerintem simán nem marad meg Suh. De. Elhozták egy évre, minimum korrekt áron, de inkább ára alatt, ebben az idényben nagyon sokat tehet a csapatért, nem számít bele a kompenzációs pickekhez, egy évvel később pedig kapnak érte valszeg egy 3. köröst, ingyen.

Elment két LB, akiknek nem feküdt a rendszer, a CB- és a DL-sor erőteljesen javult, izgalmas védelem lehet, ha sikerült javítani az LB-soron

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
és akkor itt van ez is:

 twitter.com/AdamSchefter/status/978901784709206016

biztos valamilyen szinten le lesz ez tisztázva a játékosok és a bírók között TC alatt, de tartok tőle, hogy ez is olyan lesz mint a falban a holding befújása
egyszer észreveszik majd a köv playben nem
ZERO_L
Pedig sztem ez jó változtatás. Nyilván szar lesz az elején, de így kisebb eséllyel lesz rokkant a játékosok nagy része, gondolj csak Shazierre.
gabokocka
NCAA-ben már szinte végigmentek ezen, elsőre borzalmasnak tűnt, aztán még korrigáltak rajta, most már csak a rengeteg videózást kellene visszavenni, de amúgy érezhetően működik a szabály


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arról nem is beszélve, hogy muszáj is volt megcsinálni. Nagyrészt éppen a játékosok miatt. Az NLFPA is nyomja a ligát, volt játékosok sora is pereli őket maradandó fejsérülések miatt. Tavaly az önként (játékos által) bejelentett concussion esetek száma valami tizenplusz százalékkal volt több, mint egy évvel korábban. Van olyan (neves) profi játékos aki emiatt hagyta abba a profi pályafutását és vonult vissza fiatalon. (Pont egy linebacker.) Plusz, ha ma megkérdezel egy átlag amerikai szülőt, hogy örül-e ha a fia focizik, akkor azonnal jön, hogy igen, de.... és a de a sérülésveszély minimalizálásával kapcsolatos.

Egyszerűen nincs más út, mint előre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
és akkor itt van ez is:

 twitter.com/AdamSchefter/status/978901784709206016

biztos valamilyen szinten le lesz ez tisztázva a játékosok és a bírók között TC alatt, de tartok tőle, hogy ez is olyan lesz mint a falban a holding befújása
egyszer észreveszik majd a köv playben nem
ZERO_L
Pedig sztem ez jó változtatás. Nyilván szar lesz az elején, de így kisebb eséllyel lesz rokkant a játékosok nagy része, gondolj csak Shazierre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 357 — situational football
és akkor itt van ez is:

 twitter.com/AdamSchefter/status/978901784709206016

biztos valamilyen szinten le lesz ez tisztázva a játékosok és a bírók között TC alatt, de tartok tőle, hogy ez is olyan lesz mint a falban a holding befújása
egyszer észreveszik majd a köv playben nem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Így van. És ebből sztem x-szer annyi lesz, mint a szabályváltoztatás miatt megadott TD.
gabokocka
Viszont így egységesen lesz kezelve a futóként és elkapóként történő ilyen jellegű labdavesztés, szerintem ennyi előnye lesz a dolognak. Mert ha futóként eddig így kiesett a labda, az fumble volt.
somoskovig
Ellenben futás közben nincs olyan, hogy levegőből lehúzod a labdát, hátraszaltó közben fejtetőre esel és kiesik a labda a kezedből. Elkapásnál azért akad ilyen. Mostantól ez csúnya fumble. Mert ha elkapod és a levegőben behúzod az bizony sztem football move.

Mindegy meglátjuk, sztem rossz irányba indultak el, mert ami eddig egzakt volt, az mostantól mérlegelés alá esik és több kétes szitura ad majd okot. Még többször kereshetjük majd a football move-ot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan jelentet, amikor mindenki megáll, mert azt hiszik incomplete passz, valaki felszedi oszt beszalad vele TD-re.
gabokocka
és ezt minden laikus látja előre, mégis egyedül a pecc lesz felkészülve erre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Így van. És ebből sztem x-szer annyi lesz, mint a szabályváltoztatás miatt megadott TD.
gabokocka
Viszont így egységesen lesz kezelve a futóként és elkapóként történő ilyen jellegű labdavesztés, szerintem ennyi előnye lesz a dolognak. Mert ha futóként eddig így kiesett a labda, az fumble volt.

Szerkesztette: somoskovig