Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
tegnap az SB Nation twitteren nagyot ment, úgyhogy tök kíváncsi vagyok az itteni véleményekre is.

Ha megváltoztathatnátok egyetlen egy playt az NFL történelmében, melyik lenne az?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide is mert muszáj, hogy úriemberek legyünk 😛

több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
ha már úgy is annyi off volt itt, ez még elfér

nyitottunk vb-s eredménykövetőt, azon keresztül elérhető a tippjáték, a bracket challenge és a fantasy is, plusz érdemes beírni a kedvenc csapatot, mert ilyen-olyan nyereményeket kiosztunk majd a nyertesek/részvevők között

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Eredménykövető - Foci VB 2018 - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én eddig csöndben olvastam a szardobálást, ezután is azt teszem! 😆
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Pete Prisco is megírta a maga Top 100 NFL játékos listáját.
 www.cbssports.com/nfl/news/priscos-top-100-nfl-players-of-2018-rodgers-tops-brady-for-no-1-jaguars-have-most-on-list/
A legtöbb játékost (nyolcat) a.... (dobpergés) a Jags adja a listára. Ezt is megéltük. 😊
iktriad
Jó, azért nekem vannak fenntartásaim a listával kapcsolatban. Persze, ez szubjektív, de nálam pl. Ryan nem jobb, mint Wilson.
A Jagsesekkel nincs bajom, mielőtt úgy gondolnád, hogy nem értek egyet a helyezéseikkel 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco is megírta a maga Top 100 NFL játékos listáját.
 www.cbssports.com/nfl/news/priscos-top-100-nfl-players-of-2018-rodgers-tops-brady-for-no-1-jaguars-have-most-on-list/
A legtöbb játékost (nyolcat) a.... (dobpergés) a Jags adja a listára. Ezt is megéltük. 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ikszdé

több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Ja meg azt hiszem tavaly előtt volt egy marha, aki ahelyett, hogy ment volna a returnerre, megfordult, és "blokkoltatta" magát 😀
C'mon man-ben is volt, azt hiszem 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Én azert félek h az uj kickoff szabaly tobb visszahordashoz vezet majd, ami megint nem segit semmit.
Vagy legalabb oda vezethet hogy azt mondjak a vezetok h mi megprobaltuk, nem sikerult, toroljuk el az egeszet
katonadani
De miért baj a több visszahordás. Ok sérülés veszély de ilyen erővel ki se menjünk a pályára. Ennek a játéknak vhol pont ez is a sava borsa hogy visszaviszik TDre. Hester TDre ugye ki nem emlékezne 😀?
dande
nekem Cobb krtd-je égett bele az agyamba először (még rookie szezonjában), mikor is átpördült az ellen hátán.
shagi0206
Volt ugye régen az a mondás, hogy csak akkor szabad hátafele futnod, ha Dante Hallnak hívnak (2:08)

Neki elég sok 80-100 yard közötti KR TD-je volt azért.. szóval én bízok ebben az új szabályban, most még.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Dave Toub (top ST coach) azt mondta nemreg, hogy az uj kick off egyre inkabb hasonlit a puntra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Én azert félek h az uj kickoff szabaly tobb visszahordashoz vezet majd, ami megint nem segit semmit.
Vagy legalabb oda vezethet hogy azt mondjak a vezetok h mi megprobaltuk, nem sikerult, toroljuk el az egeszet
katonadani
De miért baj a több visszahordás. Ok sérülés veszély de ilyen erővel ki se menjünk a pályára. Ennek a játéknak vhol pont ez is a sava borsa hogy visszaviszik TDre. Hester TDre ugye ki nem emlékezne 😀?
dande
nekem Cobb krtd-je égett bele az agyamba először (még rookie szezonjában), mikor is átpördült az ellen hátán.
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Én azert félek h az uj kickoff szabaly tobb visszahordashoz vezet majd, ami megint nem segit semmit.
Vagy legalabb oda vezethet hogy azt mondjak a vezetok h mi megprobaltuk, nem sikerult, toroljuk el az egeszet
katonadani
Nem sikerült teljesen megértenem a lényegét, de azt szűrtem le, hogy kevesebb lesz a nagy sebességű ütközés, mivel a rugó csapat nem kezdhet el előbb felgyorsulni illetve a fogadó oldal is közelebb lesz.

Tény, hogy több lehet így a kirugás, hisz nem lesz akkora veszélye, hogy bármelyik specteam játékos megsérüljön.

Pl. a Pats nagyot foghat ezzel, mert Patterson állítólag nagyon ficánkolhat ebben a szerepben, BB meg ugye spec team specialista.

Szerintem élvezetesebb vagy izgalmasabb lesz a játék, hisz valódi lehetőség lesz komoly extra yardokat szerezni.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én azert félek h az uj kickoff szabaly tobb visszahordashoz vezet majd, ami megint nem segit semmit.
Vagy legalabb oda vezethet hogy azt mondjak a vezetok h mi megprobaltuk, nem sikerult, toroljuk el az egeszet
katonadani
De miért baj a több visszahordás. Ok sérülés veszély de ilyen erővel ki se menjünk a pályára. Ennek a játéknak vhol pont ez is a sava borsa hogy visszaviszik TDre. Hester TDre ugye ki nem emlékezne 😀?
több mint 8 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én azert félek h az uj kickoff szabaly tobb visszahordashoz vezet majd, ami megint nem segit semmit.
Vagy legalabb oda vezethet hogy azt mondjak a vezetok h mi megprobaltuk, nem sikerult, toroljuk el az egeszet
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig én megpróbáltam más irányba terelni, s azt hittem sikerült,de hát kicsiny vagyok én ehhez....brühühühü.....

Még egy próba: ki mit gondol az új kickoff szabályokról? 😉
dande
Nagyon örülök nekik, jóval biztonságosabb lesz a játék ettől, és van esély rá, hogy akár az unokámnak is mutathassam a meccseket élőben...
KGYM_FK
Huh te ilyen vén vagy már, hogy erre készülsz 😛 😉 vagy ez egy "sport tvs sms" akart lenni? 😊
több mint 8 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Pedig én megpróbáltam más irányba terelni, s azt hittem sikerült,de hát kicsiny vagyok én ehhez....brühühühü.....

Még egy próba: ki mit gondol az új kickoff szabályokról? 😉
dande
Nagyon örülök nekik, jóval biztonságosabb lesz a játék ettől, és van esély rá, hogy akár az unokámnak is mutathassam a meccseket élőben...

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit gondoltok arról, hogy az új szezont egy olyan csapat nyeri meg, amely tehetségben nincs a top 10-ben? Illetve, hogy az 1/2-es Giants viszont ott van

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936085/article/nfls-10-most-talented-teams-eagles-jaguars-lead-the-way
Wyatt
Hát ez azon múlik kit tekintesz talent levelben top10-nek. Mert ha megkérdezel mondjuk 15 szakértőt, sztem a top10-ben említett csapatok száma közelebb lesz a 20-hoz, mint a 10-hez. Így pedig sztem biztos nem olyan csapat nyer, aki senkinél nincs ott, de azt el tudom képzelni, hogy olyan nyerjen, aki mondjuk nálad, vagy nálam nincs ott.

De a példa kedvéért a Giants sztem nincs ott és nem is fog nyerni. Továbbá a linkelt rangsorban más olyan csapatok is vannak, akiket akkor se vennék oda, ha agyoncsapnak.
gabokocka
Ó azt hittem, hogy ennél azért lényegesen átlátszóbb a felvetésem 😊

Igen, mondjuk a tehetség jó szó, mert sok mindent rá lehet fogni, és magyarázni, hogy de xy tehetségben jobb, mint egy másik, csak a rendszer, a béna edzők és a rossz időjárás miatt ez mégsem feltétlenül látszik meg, vagy szimplán mindenki HoF-várományos egy támadósorban, mégis elmarad az elit egységektől 😊
Wyatt
Csak nem oda akartál kilyukadni, hogy Ti nem vagytok rajta a listán, oszt mégis nyertek 😊 Nekem a linkelt lista fele kb. a szunnyadó potenciál címszó alatt is futhatna, ennyi erővel a Browns is simán rajta lehetne, megmagyarázni mindent meg lehet.
gabokocka
Valamivel el kell adni a dolgokat és megmagyarázni mindent meg lehet. Na igen, a Browns is simán ott lehetne 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mit gondoltok arról, hogy az új szezont egy olyan csapat nyeri meg, amely tehetségben nincs a top 10-ben? Illetve, hogy az 1/2-es Giants viszont ott van

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936085/article/nfls-10-most-talented-teams-eagles-jaguars-lead-the-way
Wyatt
Hát ez azon múlik kit tekintesz talent levelben top10-nek. Mert ha megkérdezel mondjuk 15 szakértőt, sztem a top10-ben említett csapatok száma közelebb lesz a 20-hoz, mint a 10-hez. Így pedig sztem biztos nem olyan csapat nyer, aki senkinél nincs ott, de azt el tudom képzelni, hogy olyan nyerjen, aki mondjuk nálad, vagy nálam nincs ott.

De a példa kedvéért a Giants sztem nincs ott és nem is fog nyerni. Továbbá a linkelt rangsorban más olyan csapatok is vannak, akiket akkor se vennék oda, ha agyoncsapnak.
gabokocka
Ó azt hittem, hogy ennél azért lényegesen átlátszóbb a felvetésem 😊

Igen, mondjuk a tehetség jó szó, mert sok mindent rá lehet fogni, és magyarázni, hogy de xy tehetségben jobb, mint egy másik, csak a rendszer, a béna edzők és a rossz időjárás miatt ez mégsem feltétlenül látszik meg, vagy szimplán mindenki HoF-várományos egy támadósorban, mégis elmarad az elit egységektől 😊
Wyatt
Csak nem oda akartál kilyukadni, hogy Ti nem vagytok rajta a listán, oszt mégis nyertek 😊 Nekem a linkelt lista fele kb. a szunnyadó potenciál címszó alatt is futhatna, ennyi erővel a Browns is simán rajta lehetne, megmagyarázni mindent meg lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit gondoltok arról, hogy az új szezont egy olyan csapat nyeri meg, amely tehetségben nincs a top 10-ben? Illetve, hogy az 1/2-es Giants viszont ott van

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936085/article/nfls-10-most-talented-teams-eagles-jaguars-lead-the-way
Wyatt
Hát ez azon múlik kit tekintesz talent levelben top10-nek. Mert ha megkérdezel mondjuk 15 szakértőt, sztem a top10-ben említett csapatok száma közelebb lesz a 20-hoz, mint a 10-hez. Így pedig sztem biztos nem olyan csapat nyer, aki senkinél nincs ott, de azt el tudom képzelni, hogy olyan nyerjen, aki mondjuk nálad, vagy nálam nincs ott.

De a példa kedvéért a Giants sztem nincs ott és nem is fog nyerni. Továbbá a linkelt rangsorban más olyan csapatok is vannak, akiket akkor se vennék oda, ha agyoncsapnak.
gabokocka
Ó azt hittem, hogy ennél azért lényegesen átlátszóbb a felvetésem 😊

Igen, mondjuk a tehetség jó szó, mert sok mindent rá lehet fogni, és magyarázni, hogy de xy tehetségben jobb, mint egy másik, csak a rendszer, a béna edzők és a rossz időjárás miatt ez mégsem feltétlenül látszik meg, vagy szimplán mindenki HoF-várományos egy támadósorban, mégis elmarad az elit egységektől 😊

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pedig én megpróbáltam más irányba terelni, s azt hittem sikerült,de hát kicsiny vagyok én ehhez....brühühühü.....

Még egy próba: ki mit gondol az új kickoff szabályokról? 😉
dande
Szerintem hatalmas lesz amikor majd Kovács Sanyi egy megpróbálja elmagyarázni élő adásban. Már készítem a VHS-t, hogy felvehessem.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig én megpróbáltam más irányba terelni, s azt hittem sikerült,de hát kicsiny vagyok én ehhez....brühühühü.....

Még egy próba: ki mit gondol az új kickoff szabályokról? 😉
dande
van új kickoff szabály?

nem láttam a homokozótól sajnos, de mindjárt megnyitok egy másik oldalt, hogy utánanézzek!
shawnka
Ímhol vagyon:

https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Pedig én megpróbáltam más irányba terelni, s azt hittem sikerült,de hát kicsiny vagyok én ehhez....brühühühü.....

Még egy próba: ki mit gondol az új kickoff szabályokról? 😉
dande
van új kickoff szabály?

nem láttam a homokozótól sajnos, de mindjárt megnyitok egy másik oldalt, hogy utánanézzek!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mit gondoltok arról, hogy az új szezont egy olyan csapat nyeri meg, amely tehetségben nincs a top 10-ben? Illetve, hogy az 1/2-es Giants viszont ott van

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936085/article/nfls-10-most-talented-teams-eagles-jaguars-lead-the-way
Wyatt
Hát ez azon múlik kit tekintesz talent levelben top10-nek. Mert ha megkérdezel mondjuk 15 szakértőt, sztem a top10-ben említett csapatok száma közelebb lesz a 20-hoz, mint a 10-hez. Így pedig sztem biztos nem olyan csapat nyer, aki senkinél nincs ott, de azt el tudom képzelni, hogy olyan nyerjen, aki mondjuk nálad, vagy nálam nincs ott.

De a példa kedvéért a Giants sztem nincs ott és nem is fog nyerni. Továbbá a linkelt rangsorban más olyan csapatok is vannak, akiket akkor se vennék oda, ha agyoncsapnak.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Furcsa állat ez az ember, mert én például az FK-val való együttműködésben (ami itt kiverte "sokaknál" a biztosítékot) nem az adminok által diktátumszerű kinyilatkozást láttam, hanem a lehetőséget...
A lehetőséget arra, hogy mint mezei user/olvasó minőségibb kontenthez juthatok hozzá NFL és NCAA-vel kapcsolatosan, gondolok itt elsősorban:
-a podcastek minőségére (ideát ez totálisan megszűnt)
-college covarage-re (végre lenne baggio-nak társa a kereszteshadjáratához 😉 )
-draft felvezetése/közvetítése (nem kellene a fórumon összekalapozni a résztvevőket)
-komolyabb elemzések fontosabb meccsekről/playekről

vagy a normális háttérrel a fórum technikai fejlődésének biztosítása

Aztán lehet ebből semmi nem valósul meg vagy 2-5 év múlva a mostani aktivizálásra süllyedne vissza minden
nincs meg az eredeti cikk, kinyilatkoztatás a "költözésről" nem emlékszem a szövegére, lehet azt szerencsésebben is meg lehetett volna fogalmazni, de ettől még nem értem miért kell(ett) a rossz/negatív oldaláról megközelíteni ezt az egészet...
(Osztom Stez véleményét, hogy inkább egyszerű sérelmekről/ellentétekről van szó, ami mindig is ott volt a sorok között, most mindenki kapott egy kifogást, alkalmat ezek kiélésére, és nyilván ezt senki nem fogja bevallani inkább letagadni, szóval megmarad konteonak, bár tudjuk, hogy Stez-nek "mindig igaza van" 😛 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit gondoltok arról, hogy az új szezont egy olyan csapat nyeri meg, amely tehetségben nincs a top 10-ben? Illetve, hogy az 1/2-es Giants viszont ott van

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936085/article/nfls-10-most-talented-teams-eagles-jaguars-lead-the-way
Wyatt
Én simán kinézem, hogy a Chargers a Giantset verje meg a döntőben.
Sixo
Végül is, jön a Madden pcre ott minden lehetséges 😛 😉