Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönöm hogy vettétek a lapot 😉

Egyébként sztem bejelentik h a SBn megkérték a Vikingsot erresszék le a labdákat csak fordítva sült el a dolog 😀
dande
Ez azért is vicces, mert a Vikings meccsei előtt is manipuláltak a labdanyomással. Mondjuk a Minnesota még sosem nyert Super Bowlt, szóval a kutyát nem izgat

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm hogy vettétek a lapot 😉

Egyébként sztem bejelentik h a SBn megkérték a Vikingsot erresszék le a labdákat csak fordítva sült el a dolog 😀
több mint 8 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Titkolóznak itt Baggioék össze-vissza, ezért Kraft bejelenti, hogy ő vette meg a bowlt😁
Fast Willie
vagy Baggióék vették meg a Patriotsot is
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Titkolóznak itt Baggioék össze-vissza, ezért Kraft bejelenti, hogy ő vette meg a bowlt😁
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
katonadani
Goodell megveszi a csapatot.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
Fast Willie
És ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Matthew99
Engem felzaklat, aszittem Gisele-nek azért van egy minimum szintje, amit meg kell ugrani.. ha ezt tudom keményebben próbálkozom 10 11 éve azon a partin.

Ehhh...
Igor
Gronk spikeolással nyert
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
Fast Willie
És ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Matthew99
Engem felzaklat, aszittem Gisele-nek azért van egy minimum szintje, amit meg kell ugrani.. ha ezt tudom keményebben próbálkozom 10 11 éve azon a partin.

Ehhh...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
Fast Willie
És ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Matthew99
Dekódoltam, mert nem akartam előbb kiszivárogtatni

Egyébként lebuktál, hogy tudod ki a Blümchen😁
Fast Willie
Én szemét meg elcsesztem. Na
mindegy.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
Fast Willie
És ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Matthew99
Dekódoltam, mert nem akartam előbb kiszivárogtatni

Egyébként lebuktál, hogy tudod ki a Blümchen😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
Fast Willie
És ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
katonadani
Ez lesz BB/Brady/Gronk utolsó éve?
Állítólag este 11 körül vagy holnap lövik el.
Solymi
Szerintem ennél nagyobb horderejű dolog lesz.

Pl. Brady bevallja, hogy lány😁😣

Esetleg Kraft twitteren bejelenti, hogy megvette a twittert.

Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
katonadani
Ez lesz BB/Brady/Gronk utolsó éve?
Állítólag este 11 körül vagy holnap lövik el.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Mondom, hogy Győrbe cserélik, de Höri félrescoutolja, ezért - a TE poszt telítettsége miatt - csak LS-t játszhat minimálbérért. Annyira gyenge teljesítményt nyújt azonban, hogy egy meccs után kikopik a HFL- ből... A Győr Sharks a helyettesítésére egy James Harrison nevű fószert hoz fel a PS-ből.
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
katonadani
Gronk lesz az, vagy elcserélik vagy azt jelenti be, hogy visszavonul


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
A másik lehetséges verzió, hogy Belicheck elcseréli önmagát vagy Kraftot.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Brady szülési szabadságra megy, Gronkot elcserélik Győrbe, Edelman drogprevención vesz részt, Bill pedig Trump stratégiai tanácsadója lesz. A vihar tönkreteszi Foxborot, ezért Kraft ünnepélyesen behinti sóval, megszűntnek nyilvánítja a Csalókat és megveszi helyette a Brownst. Adam Schefter véletlenül kitweeteli, hogy Kaepernick szerint Kraft rasszista, ezért Goodee kizárja a ligából őket.

Az NFL 30 franchise-zal folytatja működését, de Irsay éjjel elkaszinózza Vegasban a Coltsot, ezért expansion draft lesz, ahol Luck UDFA lesz és visszavonul.

A Vegas Cheaters új sztárirányítója Tim Tebow lesz, aki 10 SB-t nyer.

Vegas 1,01-es oddsra adja a fentiek valószínűségét.

Különben jól vagyok😁
több mint 8 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ha jól értelmeztem az elmúlt napok, hetek történéseit akkor valentintől "valaki" megvette az oldalt és kvázi szabad kezet adott a szerkesztőknek.
Dicséretes dolog, nagyjából mint amikor a tulaj nem szól bele az edző szakmai munkájába.
A stíluson viszont állíthatnál kedves... Elvégre csak a Te pénzeden "szakadároznak", "partizán akcióznak", törölnek, ne adj isten tilthatnak.
Egyébként meg nagy-nagy respect, hogy megmentettél egy értéket és közben nem tetszelegsz a "nagy megmentő" szerepében.
(ha falsul jött le a történet és teljesen tévúton járok sorry, töröljétek nyugodtan a hsz-t)

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛
dande
A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
Black_Adder
Akkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊
Igor
de Denverben szezon közben is mindenki nagyszerű lesz ...edzésen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
dawyd728 4 268
Ha nem válnak ketté, lehet ma nem a Nike lenne a piacvezető. 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
hm

Mindkét cég legfontosabb bázisai a mai napig egy német kisvárosban, a 23 ezres Herzogenaurachban vannak. Nem véletlenül, ugyanis innen származik a Dassler család.
A Puma az Adidasból vált ki 1948-ban, miután Adolf és Rudolf összeveszett. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy a környékbeli munkások, mérnökök egyik fele az Adidasnál, a másik egy kilométerrel odébb, a konkurenciánál dolgozik.

(Index)
Zalán
Én simán elfogadom, ha mindkét oldal kinövi magát ekkorára. 😀

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
hm

Mindkét cég legfontosabb bázisai a mai napig egy német kisvárosban, a 23 ezres Herzogenaurachban vannak. Nem véletlenül, ugyanis innen származik a Dassler család.
A Puma az Adidasból vált ki 1948-ban, miután Adolf és Rudolf összeveszett. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy a környékbeli munkások, mérnökök egyik fele az Adidasnál, a másik egy kilométerrel odébb, a konkurenciánál dolgozik.

(Index)

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛
dande
A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
Black_Adder
Ott a Bears lesz az ellenfél, mert a két csapatnak lesz egy 1hetes közös edzésük az előszezonban.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛
dande
A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
Black_Adder
Akkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊
Igor
31 , Chargersnél edzéseken max kórházba szoktak kerülni.

Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛
dande
A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
Black_Adder
Akkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)