NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 8 éve
Köszönöm hogy vettétek a lapot 😉Ez azért is vicces, mert a Vikings meccsei előtt is manipuláltak a labdanyomással. Mondjuk a Minnesota még sosem nyert Super Bowlt, szóval a kutyát nem izgat
Egyébként sztem bejelentik h a SBn megkérték a Vikingsot erresszék le a labdákat csak fordítva sült el a dolog 😀
dande

több mint 8 éve
Köszönöm hogy vettétek a lapot 😉Egyébként sztem bejelentik h a SBn megkérték a Vikingsot erresszék le a labdákat csak fordítva sült el a dolog 😀
több mint 8 éve
Titkolóznak itt Baggioék össze-vissza, ezért Kraft bejelenti, hogy ő vette meg a bowlt😁vagy Baggióék vették meg a Patriotsot is
Fast Willie
több mint 8 éve
Titkolóznak itt Baggioék össze-vissza, ezért Kraft bejelenti, hogy ő vette meg a bowlt😁
több mint 8 éve
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?Goodell megveszi a csapatot.
katonadani
több mint 8 éve
Gronk spikeolással nyertEngem felzaklat, aszittem Gisele-nek azért van egy minimum szintje, amit meg kell ugrani.. ha ezt tudom keményebben próbálkozomVagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki BlümchenÉs ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Fast Willie
Matthew991011 éve azon a partin.
Ehhh...
Igor
több mint 8 éve
Engem felzaklat, aszittem Gisele-nek azért van egy minimum szintje, amit meg kell ugrani.. ha ezt tudom keményebben próbálkozomVagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki BlümchenÉs ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Fast Willie
Matthew99
Ehhh...
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Én szemét meg elcsesztem. NaDekódoltam, mert nem akartam előbb kiszivárogtatniVagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki BlümchenÉs ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Fast Willie
Matthew99
Egyébként lebuktál, hogy tudod ki a Blümchen😁
Fast Willie
mindegy.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Dekódoltam, mert nem akartam előbb kiszivárogtatniVagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki BlümchenÉs ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Fast Willie
Matthew99
Egyébként lebuktál, hogy tudod ki a Blümchen😁
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 8 éve
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki BlümchenÉs ez miért zaklatna fel bárkit is? Mert ha még Bündchen akkor oké.
Fast Willie

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Szerintem ennél nagyobb horderejű dolog lesz.valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?Ez lesz BB/Brady/Gronk utolsó éve?
katonadani
Állítólag este 11 körül vagy holnap lövik el.
Solymi
Pl. Brady bevallja, hogy lány😁😣
Esetleg Kraft twitteren bejelenti, hogy megvette a twittert.
Vagy Gronk bejelenti, hogy megvolt neki Blümchen
több mint 8 éve
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?Ez lesz BB/Brady/Gronk utolsó éve?
katonadani
Állítólag este 11 körül vagy holnap lövik el.
több mint 8 éve
Mondom, hogy Győrbe cserélik, de Höri félrescoutolja, ezért - a TE poszt telítettsége miatt - csak LS-t játszhat minimálbérért. Annyira gyenge teljesítményt nyújt azonban, hogy egy meccs után kikopik a HFL- ből... A Győr Sharks a helyettesítésére egy James Harrison nevű fószert hoz fel a PS-ből.
több mint 8 éve
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?Gronk lesz az, vagy elcserélik vagy azt jelenti be, hogy visszavonul
katonadani

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
A másik lehetséges verzió, hogy Belicheck elcseréli önmagát vagy Kraftot.
több mint 8 éve
Brady szülési szabadságra megy, Gronkot elcserélik Győrbe, Edelman drogprevención vesz részt, Bill pedig Trump stratégiai tanácsadója lesz. A vihar tönkreteszi Foxborot, ezért Kraft ünnepélyesen behinti sóval, megszűntnek nyilvánítja a Csalókat és megveszi helyette a Brownst. Adam Schefter véletlenül kitweeteli, hogy Kaepernick szerint Kraft rasszista, ezért Goodee kizárja a ligából őket. Az NFL 30 franchise-zal folytatja működését, de Irsay éjjel elkaszinózza Vegasban a Coltsot, ezért expansion draft lesz, ahol Luck UDFA lesz és visszavonul.
A Vegas Cheaters új sztárirányítója Tim Tebow lesz, aki 10 SB-t nyer.
Vegas 1,01-es oddsra adja a fentiek valószínűségét.
Különben jól vagyok😁
több mint 8 éve
valami nagy hír közeleg, Patriots oldalról, állítólag felrobbantja a twittert hamarosan. Gronk? Edelman? Brady? Tippek?
több mint 8 éve
Ha jól értelmeztem az elmúlt napok, hetek történéseit akkor valentintől "valaki" megvette az oldalt és kvázi szabad kezet adott a szerkesztőknek. Dicséretes dolog, nagyjából mint amikor a tulaj nem szól bele az edző szakmai munkájába.
A stíluson viszont állíthatnál kedves... Elvégre csak a Te pénzeden "szakadároznak", "partizán akcióznak", törölnek, ne adj isten tilthatnak.
Egyébként meg nagy-nagy respect, hogy megmentettél egy értéket és közben nem tetszelegsz a "nagy megmentő" szerepében.
(ha falsul jött le a történet és teljesen tévúton járok sorry, töröljétek nyugodtan a hsz-t)
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
de Denverben szezon közben is mindenki nagyszerű lesz ...edzésenAkkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
dande
Black_Adder
Igor
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
dawyd728
4 268
Ha nem válnak ketté, lehet ma nem a Nike lenne a piacvezető. 😀
több mint 8 éve
hmÉn simán elfogadom, ha mindkét oldal kinövi magát ekkorára. 😀
Mindkét cég legfontosabb bázisai a mai napig egy német kisvárosban, a 23 ezres Herzogenaurachban vannak. Nem véletlenül, ugyanis innen származik a Dassler család.
A Puma az Adidasból vált ki 1948-ban, miután Adolf és Rudolf összeveszett. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy a környékbeli munkások, mérnökök egyik fele az Adidasnál, a másik egy kilométerrel odébb, a konkurenciánál dolgozik.
(Index)
Zalán
több mint 8 éve
hmMindkét cég legfontosabb bázisai a mai napig egy német kisvárosban, a 23 ezres Herzogenaurachban vannak. Nem véletlenül, ugyanis innen származik a Dassler család.
A Puma az Adidasból vált ki 1948-ban, miután Adolf és Rudolf összeveszett. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy a környékbeli munkások, mérnökök egyik fele az Adidasnál, a másik egy kilométerrel odébb, a konkurenciánál dolgozik.
(Index)
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 8 éve
Ott a Bears lesz az ellenfél, mert a két csapatnak lesz egy 1hetes közös edzésük az előszezonban.Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
dande
Black_Adder
több mint 8 éve
31 , Chargersnél edzéseken max kórházba szoktak kerülni.Akkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
dande
Black_Adder
Igor
Szerkesztette: Sixo
több mint 8 éve
Akkor 32 SB győzes lesz az idén.. 😊Inkább beszélgessünk arról hogy pl miért nyeri megint az Iggles a SBt s miért nem a Pats vagy a Boys vagy a49-rs vagy a Rams vagy a Steelesrs stb 😛A Broncos nyeri. Már most mindenki kva jó edzéseken
dande
Black_Adder
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)