NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Biztos, sokan láttátok már, én nemrégen megnéztem a Manning-ekről szóló 30 for 30-at. Nem hatásvadász, nem giccses, teljesen korrektül mutatja be a 4 Manning pályáfutását, főként az egyetemi évekre (meg a gyerekkorra) koncentrálva. Szerintem érdemes annak is megnézni, aki egyik M-nek sem fanja.....
Azt hiszem a Sport M-en még megy.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Újabb védelmi rangsor, ezúttal kiharcolt incomplete passzok és legkevesebb engedett YAC alapján
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2016/defense-expected-failed-completions-and-yac

Ugyanez támadó oldalról
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2016/expected-failed-completions

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ha azt nézzük, az utóbbi két évben ő jelentette a pass rush-t, mégse tudták megfogni.
samu09
me Mercilus a lutyafatya, ehh...
sutianap
Ő a tavalyi szezon végére melegedett be, mivel Clowney sérüléséig sose volt egyszerre a pályán Mercilus és az egyperegy. Talán idén rájönnek hogy elférnek a pályán simán.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha azt nézzük, az utóbbi két évben ő jelentette a pass rush-t, mégse tudták megfogni.
samu09
me Mercilus a lutyafatya, ehh...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nehéz lenne nem rajongani azért a játékosért, aki ötéves NFL-pályafutása utolsó négy évében a liga legjobbja volt.
...
Szerintem tavaly Donald pl jobb volt már nála.
Wyatt
Kisebb ellentmondást érzek itt, de amúgy jogos amit mondassz. 😉
Jughead
Lehet is, de igazából úgy gondoltam, hogy az elmúlt négy évet tekintve összességében a legjobb, de a tavalyi szezonban pl pont nem biztos, hogy neki adtam volna (előtte viszont, amikor nem kapta meg, akkor viszont de, szal nálam is lett volna három címe 😊 )

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Nehéz lenne nem rajongani azért a játékosért, aki ötéves NFL-pályafutása utolsó négy évében a liga legjobbja volt.
...
Szerintem tavaly Donald pl jobb volt már nála.
Wyatt
Kisebb ellentmondást érzek itt, de amúgy jogos amit mondassz. 😉
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ha azt nézzük, az utóbbi két évben ő jelentette a pass rush-t, mégse tudták megfogni. Talán az idei lesz a legerősebb Texans D, amióta Watt is ott van. Ha játszik még 6 évet, ebből hoz 3 20+ sackes szezont, viszont nem nyer gyűrűt, vagy még SB-be se jut, lehet a legjobbnak nevezne ever?
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem ha marad annyit, mint LT vagy Reggie White akkor ő lesz a legjobb. Ha viszont ebben a pillanatban befejezné, akkor az még kevés lenne hozzá

Beszélni viszont lehet róla, mert a jelen legjobb védője és jó úton halad afelé, h a valaha volt legjobb lehessen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hat all time vitatom

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy szezon után azt mondom, hogy rendben. 2-3-nál is. De három Év védője címet hozó szezon, meg egy negyedik, amikor csak a csapata bénázása miatt nem kapta meg... Itt talán már ki lehet jelenteni, hogy a legjobb védő a ligában. Az all time az már más kérdés, ahhoz én nem értek, de ha így folytatja, tuti jogos lesz, ha feldobják a nevét ott

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont talán még korai lenne 5 szezon után a liga legjobb játékosának titulálni... amugy sincs ennek értelme ,hogy ki volt minden idők legjobbja...

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Nehéz lenne nem rajongani azért a játékosért, aki ötéves NFL-pályafutása utolsó négy évében a liga legjobbja volt. Aki amellett, hogy majd 300 font és elmebeteg szinten állítja meg a futásokat, összekarmolt ebben a négy évben 69 sacket, első játékosként duplázott +20-ból. Úgy, hogy azért a posztját tekintve nehéz lenne azt mondani, hogy a pass rusherek mintája. Ja és van ennyi levédekezett passza, mint egy átlagcornernek, és még RZ-ben is bevethető. Nyomják, az tény. Szerintem tavaly Donald pl jobb volt már nála. De nehéz lenne állítani, hogy a második éve óta nem dominálja szarrá a ligát. És ha ezt tudja még tartani néhány évig, teljesen jogosan lesz ott a neve minden olyan beszélgetésnél, amely minden idők legjobb védőjével foglalkozik
Wyatt
Jó helyen is van jói időben. Robbanékony, atletikus, mozgékony. Ráadásuk szimpatikus gyereknek néz ki, jó reklámarc a ligának.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nehéz lenne nem rajongani azért a játékosért, aki ötéves NFL-pályafutása utolsó négy évében a liga legjobbja volt. Aki amellett, hogy majd 300 font és elmebeteg szinten állítja meg a futásokat, összekarmolt ebben a négy évben 69 sacket, első játékosként duplázott +20-ból. Úgy, hogy azért a posztját tekintve nehéz lenne azt mondani, hogy a pass rusherek mintája. Ja és van ennyi levédekezett passza, mint egy átlagcornernek, és még RZ-ben is bevethető. Nyomják, az tény. Szerintem tavaly Donald pl jobb volt már nála. De nehéz lenne állítani, hogy a második éve óta nem dominálja szarrá a ligát. És ha ezt tudja még tartani néhány évig, teljesen jogosan lesz ott a neve minden olyan beszélgetésnél, amely minden idők legjobb védőjével foglalkozik

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nyomjak J J Wattot de tenyleg jobb mint a Mr of defense?
R White azert sokkal jobb volt
Janek
Hát jó. 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nyomjak J J Wattot de tenyleg jobb mint a Mr of defense?
R White azert sokkal jobb volt

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sikerült mindent kiadni? 😀 Biztosan nem maradt bent semmi elnyomott érzés? Van még sok opció ám 😀
Wyatt
2010-ben csak azért vertetek meg minket, mert Rodgersnek éppen agyrázkódása volt és Matt Flynn olyan fogalmatlan volt, hogy a legutolsó playnél elfelejtette, hogy mit is kéne játszani 😛 Ezt mindenképpen ki kellett eresztenem 😀
Kampman
És lendületből meg is nyertétek a bajnoki címet. Szívesen!

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Sikerült mindent kiadni? 😀 Biztosan nem maradt bent semmi elnyomott érzés? Van még sok opció ám 😀
Wyatt
2010-ben csak azért vertetek meg minket, mert Rodgersnek éppen agyrázkódása volt és Matt Flynn olyan fogalmatlan volt, hogy a legutolsó playnél elfelejtette, hogy mit is kéne játszani 😛 Ezt mindenképpen ki kellett eresztenem 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sikerült mindent kiadni? 😀 Biztosan nem maradt bent semmi elnyomott érzés? Van még sok opció ám 😀

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Az egyes csapatok leglesújtóbb veresége
 ftw.usatoday.com/2016/06/every-nfl-team-worst-loss-history-new-england-patriots
Black_Adder
Az a kibaszott Tuck Rule!!!
Meg az a buzi Tomi!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az egyes csapatok leglesújtóbb veresége
 ftw.usatoday.com/2016/06/every-nfl-team-worst-loss-history-new-england-patriots

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Miért neki nincs anyja? 😊
Bruce
Semmijesenemnincsen! Csak facebuk oldala.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem vágom az arcot, de kötve hiszem, hogy a kortárs költő barátunk úszkál a lóvéban.
Mancit meg nyílván nem boldogítja a pénz mert az olyan természetes neki mint a levegő...
peach
éppen ezért simán benne van hogy jóval előbb fogy el a pénze mint a teste...
kíváncsi lennék arra mi a terve? 😊
yooker
Kér anyától?
ozibozi
A költőre gondolt I think.
adam8
Miért neki nincs anyja? 😊
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nem vágom az arcot, de kötve hiszem, hogy a kortárs költő barátunk úszkál a lóvéban.
Mancit meg nyílván nem boldogítja a pénz mert az olyan természetes neki mint a levegő...
peach
éppen ezért simán benne van hogy jóval előbb fogy el a pénze mint a teste...
kíváncsi lennék arra mi a terve? 😊
yooker
Kér anyától?
ozibozi
A költőre gondolt I think.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nem vágom az arcot, de kötve hiszem, hogy a kortárs költő barátunk úszkál a lóvéban.
Mancit meg nyílván nem boldogítja a pénz mert az olyan természetes neki mint a levegő...
peach
éppen ezért simán benne van hogy jóval előbb fogy el a pénze mint a teste...
kíváncsi lennék arra mi a terve? 😊
yooker
Kér anyától?
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nem vágom az arcot, de kötve hiszem, hogy a kortárs költő barátunk úszkál a lóvéban.
Mancit meg nyílván nem boldogítja a pénz mert az olyan természetes neki mint a levegő...
peach
éppen ezért simán benne van hogy jóval előbb fogy el a pénze mint a teste...
kíváncsi lennék arra mi a terve? 😊