NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb jelzés a többi major ligának, hogy még a kanyarban sincsenek az NFLhez képest:
Amerikai nézettségi adatok:
NFL draft (ESPN, NFLN) 8,328,000
NBA playoffs (TNT, NBCSN) 3,464,000
Adam Silver biztos örült.
iktriad
Ez a három nap összesített adata mindkettőnél?
Wyatt
Első nap.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabb jelzés a többi major ligának, hogy még a kanyarban sincsenek az NFLhez képest:
Amerikai nézettségi adatok:
NFL draft (ESPN, NFLN) 8,328,000
NBA playoffs (TNT, NBCSN) 3,464,000
Adam Silver biztos örült.
iktriad
Ez a három nap összesített adata mindkettőnél?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb jelzés a többi major ligának, hogy még a kanyarban sincsenek az NFLhez képest:
Amerikai nézettségi adatok:
NFL draft (ESPN, NFLN) 8,328,000
NBA playoffs (TNT, NBCSN) 3,464,000
Adam Silver biztos örült.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
"Ray Anthony Lewis III, son of former Ravens linebacker and current ESPN analyst Ray Lewis, was charged Friday morning in Conway, South Carolina, on one count of criminal sexual misconduct."

Alma meg a fája
 espn.go.com/college-football/story/_/id/15428364/son-ray-lewis-accused-sexual-assault-south-carolina

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!

Szakdolgozatomat az NFL szerződések felépítéséről írom ( a szabadügynök piac és draft is nagy hangsúlyt kap), de még a kutatási téma hátravan, és ehhez kérnék most tőletek egy két ötletet. Valami olyasmi kéne aminél kilehet mutatni valami összefüggést. Töröm rajta a fejem, de olyan igazit, amire azt mondom hogy ebben van potenciál, még nem sikerült kiagyalni 😊

Köszönöm
Iceman88
Én erről írtam NFL témában szakdolgozatot, hátha találsz belőle merítési alapot:
 fuzovelkifele.com/2015/05/31/egyseges-fizetesi-sapka-kulonbozo-motivalas-az-nfl-ben/
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Sziasztok!

Szakdolgozatomat az NFL szerződések felépítéséről írom ( a szabadügynök piac és draft is nagy hangsúlyt kap), de még a kutatási téma hátravan, és ehhez kérnék most tőletek egy két ötletet. Valami olyasmi kéne aminél kilehet mutatni valami összefüggést. Töröm rajta a fejem, de olyan igazit, amire azt mondom hogy ebben van potenciál, még nem sikerült kiagyalni 😊

Köszönöm
Iceman88
Tanulni mindig csak a legnagyobbaktól!!!
 www.profootballbusiness.com/

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Fizetési sapka, ERFA, RFA tenderek, transition tag, franchise tag, garantált tartalmak, bónuszok

több mint 7 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Sziasztok!

Szakdolgozatomat az NFL szerződések felépítéséről írom ( a szabadügynök piac és draft is nagy hangsúlyt kap), de még a kutatási téma hátravan, és ehhez kérnék most tőletek egy két ötletet. Valami olyasmi kéne aminél kilehet mutatni valami összefüggést. Töröm rajta a fejem, de olyan igazit, amire azt mondom hogy ebben van potenciál, még nem sikerült kiagyalni 😊

Köszönöm
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
ez a Norman srác azt gondolta, hogy OBJ hátán felmászva, és ezáltal országos ismertségre szert téve majd bármilyen számot bemondhat, hát nem...😊
ozibozi
OBJ próbálja állítólag hozzátok csábítani. És ha sikerül, ünnepélyesen ellássák a baseball ütőt a MetLife gyepén.
iktriad
Nincs az az isten hogy ők összebratyizzanak..
Coolearie
Viszont lehet van az a pénz!
gaben
Lett az a pénz... hogy évente kétszer bunyózzanak 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igen, jól érted.. amikor utat fut az elkapó, az számít.
Gyakorlatilag ez egy sima egységre vetített produktivitásmérce (HR/AB baseballban, Points per minute NBA-ben ilyesmi), és minél nagyobb a szám annál jobb. Szituációs dolgok miatt szerintem egyébként lehetne ezt is "adjustálni", de alapvetően egy nem túl komplikált/vészes stat szerintem.

Viszont - hogy mersz PFF-s cikket, adatot idézni!!!! Nem szégyelled magad! *szarkazmus off*

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valaki elmagyarázná a yards per route run lényegét?
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/06/signature-stats-yards-per-route-run-3/

Ezt a cikket találtam, és nincs baj az angollal, de egyszerűen nem értem.

A simple enough concept, that means we’re not looking at just the total yards but rather the opportunity players had to collect those yards.
szerk: közben kezdem kapizsgálni
 www.footballperspective.com/yards-per-route-run-yards-per-target-and-targets-per-route-run/
For example, Kenny Stills had the most extreme breakdown of any player in the NFL in 2013. He was off-the-charts good in yards per target (13.9), but saw targets on just 9% of his routes run last year. As a result, Stills averaged just 1.29 yards per route run, a pretty unimpressive figure.
szerk2: na sztem lehet megvan. egyszerű értelmezésem: ahányszor az adott elkapó pályán volt egy passzjátéknál (nemtom, hogy ha screennél blokkol az számít-e ,gyanítom nem). lényegében yard/passzjáték egy adott játékosnak. pls valaki aki vágja javítson ki.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
ez a Norman srác azt gondolta, hogy OBJ hátán felmászva, és ezáltal országos ismertségre szert téve majd bármilyen számot bemondhat, hát nem...😊
ozibozi
OBJ próbálja állítólag hozzátok csábítani. És ha sikerül, ünnepélyesen ellássák a baseball ütőt a MetLife gyepén.
iktriad
Nincs az az isten hogy ők összebratyizzanak..
Coolearie
Viszont lehet van az a pénz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Norman ügynököt váltott, a draftig nem ír alá sehova ha minden igaz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
ez a Norman srác azt gondolta, hogy OBJ hátán felmászva, és ezáltal országos ismertségre szert téve majd bármilyen számot bemondhat, hát nem...😊
ozibozi
OBJ próbálja állítólag hozzátok csábítani. És ha sikerül, ünnepélyesen ellássák a baseball ütőt a MetLife gyepén.
iktriad
Nincs az az isten hogy ők összebratyizzanak..

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a Norman srác azt gondolta, hogy OBJ hátán felmászva, és ezáltal országos ismertségre szert téve majd bármilyen számot bemondhat, hát nem...😊
ozibozi
OBJ próbálja állítólag hozzátok csábítani. És ha sikerül, ünnepélyesen ellássák a baseball ütőt a MetLife gyepén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy pont ezért nem értem, hogy a Panthers miért nem hagyta rajta a taget, egy év alatt kiderült volna, hogy tényleg tud-e játszani 😛
adam8
mert így még hosszabbíthatnak/tárgyalhatnak Shorttal, Kuechly-velLotuleleivel, és a többi hamarosan lejáró kulcsemberrel.
Höri
Kuechly 2021ig szerződés alatt van
braxa88

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 214
ez a Norman srác azt gondolta, hogy OBJ hátán felmászva, és ezáltal országos ismertségre szert téve majd bármilyen számot bemondhat, hát nem...😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.
iktriad
Én mondjuk azonnal nem vágnék alá ilyen 5 éves/70 milliós szerződést, hanem csak 1 évre kötnék vele egyet, és megnézném hogy mit tud kreálni itt, ezzel a jóval gyengébb csapattal. Utánna meg majd lehet alkudozni.
Coolearie
biztos elfogadná
braxa88
Szerintem ezt a szerződést bárki elfogadná..😊
Coolearie
Az 5 évesre gondoltam. Azt hittem hogy arra gondolsz..

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.
iktriad
Én mondjuk azonnal nem vágnék alá ilyen 5 éves/70 milliós szerződést, hanem csak 1 évre kötnék vele egyet, és megnézném hogy mit tud kreálni itt, ezzel a jóval gyengébb csapattal. Utánna meg majd lehet alkudozni.
Coolearie
biztos elfogadná
braxa88
Szerintem ezt a szerződést bárki elfogadná..😊
Coolearie
1éveset? Norman? aha.
Amúgy pont ezért nem értem, hogy a Panthers miért nem hagyta rajta a taget, egy év alatt kiderült volna, hogy tényleg tud-e játszani 😛
adam8
mert így még hosszabbíthatnak/tárgyalhatnak Shorttal, Kuechly-vel és a többi hamarosan lejáró kulcsemberrel.
Höri
Kuechly 2021ig szerződés alatt van
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy pont ezért nem értem, hogy a Panthers miért nem hagyta rajta a taget, egy év alatt kiderült volna, hogy tényleg tud-e játszani 😛
adam8
mert így még hosszabbíthatnak/tárgyalhatnak Shorttal, Kuechly-vel és a többi hamarosan lejáró kulcsemberrel.

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy pont ezért nem értem, hogy a Panthers miért nem hagyta rajta a taget, egy év alatt kiderült volna, hogy tényleg tud-e játszani 😛

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.
iktriad
Én mondjuk azonnal nem vágnék alá ilyen 5 éves/70 milliós szerződést, hanem csak 1 évre kötnék vele egyet, és megnézném hogy mit tud kreálni itt, ezzel a jóval gyengébb csapattal. Utánna meg majd lehet alkudozni.
Coolearie
biztos elfogadná
braxa88
Szerintem ezt a szerződést bárki elfogadná..😊

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.
iktriad
Én mondjuk azonnal nem vágnék alá ilyen 5 éves/70 milliós szerződést, hanem csak 1 évre kötnék vele egyet, és megnézném hogy mit tud kreálni itt, ezzel a jóval gyengébb csapattal. Utánna meg majd lehet alkudozni.
Coolearie
biztos elfogadná
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.
iktriad
Én mondjuk azonnal nem vágnék alá ilyen 5 éves/70 milliós szerződést, hanem csak 1 évre kötnék vele egyet, és megnézném hogy mit tud kreálni itt, ezzel a jóval gyengébb csapattal. Utánna meg majd lehet alkudozni.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baalke csipked magad te vén fos.
Coolearie

Höri
😊 😊 😊 , bár ha Norman ott köt ki(a 49erst mondják a legesélyesebbnek jelenleg erre), ez a meme nem lesz sokáig aktuális.

Szerkesztette: iktriad