NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀peterk2005
Találtam neki egy jó role modelt atapapa
Ó, hogy rohadjon magányosan bilire az ilyen gyökér. Meg a manziel féle is mikor semmi gondja mégis csinálja a fesztivált. Viszont legalább költhetik a pénzt JJ MegaWatt cuccaira is odakint.
gaben
Dehát írja, hogy magányos, boldogtalan és szerencsétlen.
Számára ez gond.
Jutott már eszedbe, hogy nem mindenkit tesz boldoggá a pénz, a siker, az elismertség?
Én ilyenkor inkább örülök, hogy halálra eszi, issza, bassza magát, és önpusztít, ahelyett, hogy minden-mindegy alapon elkezdene mondjuk embereket öldösni random.
Sobri Jóska
Szerintem csak most ért be a spanyol mozikba a Las Vegas: Végállomas... 😀

több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem tudom meddig akarnak a kintiek foglalkozni még a témával.
Lucifer
Amíg olvassuk 😊
Kampman
Ez jogos, bár én már nem nyitom meg az ilyen cikkeket.

GO JETS!!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Ó, hogy rohadjon magányosan bilire az ilyen gyökér. Meg a manziel féle is mikor semmi gondja mégis csinálja a fesztivált. Viszont legalább költhetik a pénzt JJ MegaWatt cuccaira is odakint.
gaben
Dehát írja, hogy magányos, boldogtalan és szerencsétlen.
Számára ez gond.
Jutott már eszedbe, hogy nem mindenkit tesz boldoggá a pénz, a siker, az elismertség?
Én ilyenkor inkább örülök, hogy halálra eszi, issza, bassza magát, és önpusztít, ahelyett, hogy minden-mindegy alapon elkezdene mondjuk embereket öldösni random.
Sobri Jóska
Kivételesen egyetértek. Bár ezt a hatalmas tervet világgá kürtölni minimum nyomorultság. The show must go on!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nem vágom az arcot, de kötve hiszem, hogy a kortárs költő barátunk úszkál a lóvéban.
Mancit meg nyílván nem boldogítja a pénz mert az olyan természetes neki mint a levegő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀peterk2005
Találtam neki egy jó role modelt atapapa
Ó, hogy rohadjon magányosan bilire az ilyen gyökér. Meg a manziel féle is mikor semmi gondja mégis csinálja a fesztivált. Viszont legalább költhetik a pénzt JJ MegaWatt cuccaira is odakint.
gaben
Dehát írja, hogy magányos, boldogtalan és szerencsétlen.
Számára ez gond.
Jutott már eszedbe, hogy nem mindenkit tesz boldoggá a pénz, a siker, az elismertség?
Én ilyenkor inkább örülök, hogy halálra eszi, issza, bassza magát, és önpusztít, ahelyett, hogy minden-mindegy alapon elkezdene mondjuk embereket öldösni random.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀peterk2005
Találtam neki egy jó role modelt atapapa
Ó, hogy rohadjon magányosan bilire az ilyen gyökér. Meg a manziel féle is mikor semmi gondja mégis csinálja a fesztivált. Viszont legalább költhetik a pénzt JJ MegaWatt cuccaira is odakint.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀
peterk2005
Találtam neki egy jó role modelt
 www.facebook.com/versumonline/photos/a.586695281431760.1073741829.561307490637206/768415796593040/?type=3&theater

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Cocaine Surviver with Johnny Manziel,

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lás Vegasi szálloda tulaj még a mostani balhéja előtt felajánlott neki egy Host állást, gondolom ezek után az is ugrott.
ozibozi
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀
peterk2005
ha kapna a VH1-en egy saját reality-t, nyilván tőttenénk.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Lás Vegasi szálloda tulaj még a mostani balhéja előtt felajánlott neki egy Host állást, gondolom ezek után az is ugrott.
ozibozi
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀
peterk2005
az sem a pénzről szólt volna, hanem celeb állás lett volna hírességekkel (+gazdagokkal), rivaldafényben,,, mert azt szereti...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lás Vegasi szálloda tulaj még a mostani balhéja előtt felajánlott neki egy Host állást, gondolom ezek után az is ugrott.
ozibozi
Ez a Manziel gyerek nem egy kőgazdag családból származik? Én úgy tudom igen, úgyhogy pénz gondja nincs akár focizik akár nem. Nem kell melóznia, 7/24-ben teheti tönkre magát 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
SB LIII -> Atlanta
SB LIV -> South Florida (Dolphins stadion)
SB LV -> LA

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Felháborító, hogy manapság már verekedni, meg medencés bulikázni sem lehet egy jót. Mocsok egy hely ez az USA.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Nem tudom meddig akarnak a kintiek foglalkozni még a témával.
Lucifer
Amíg olvassuk 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Nem tudom volt-e már valahol de ha valaki eddig kételkedett, hogy Johnny exFootball carrier endingre itta magát akkor:
 m.tmz.com/#video/0_xdjpprmx
 m.tmz.com/#article/2016/05/19/johnny-manziel-wet-republic-vegas-photos/
Matthew99
Remélem most már mindenki belátja, h vége. Volt egy Johnny nevű srác. Jó helyen draftolták, sokat vártak tőle, de túl sok balhéja van, folyamatosan bepiál, verekszik. Nem képes irányítani az életét. Csapata sincs és ezek után már nem is lesz. Nem tudom meddig akarnak a kintiek foglalkozni még a témával.
Lucifer
Ti is foglalkoztok vele, holtidény van.
Évekkel ezelőtt látszott, hogy ez lesz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem képes irányítani az életét.
Lucifer
dehogynem, csak nem zsebből

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Lás Vegasi szálloda tulaj még a mostani balhéja előtt felajánlott neki egy Host állást, gondolom ezek után az is ugrott.
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem tudom volt-e már valahol de ha valaki eddig kételkedett, hogy Johnny exFootball carrier endingre itta magát akkor:
 m.tmz.com/#video/0_xdjpprmx
 m.tmz.com/#article/2016/05/19/johnny-manziel-wet-republic-vegas-photos/
Matthew99
Remélem most már mindenki belátja, h vége. Volt egy Johnny nevű srác. Jó helyen draftolták, sokat vártak tőle, de túl sok balhéja van, folyamatosan bepiál, verekszik. Nem képes irányítani az életét. Csapata sincs és ezek után már nem is lesz. Nem tudom meddig akarnak a kintiek foglalkozni még a témával.

GO JETS!!!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem tudom volt-e már valahol de ha valaki eddig kételkedett, hogy Johnny exFootball carrier endingre itta magát akkor:
 m.tmz.com/#video/0_xdjpprmx
 m.tmz.com/#article/2016/05/19/johnny-manziel-wet-republic-vegas-photos/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Pro Bowl 2017 -------> Orlando, FL

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fletcher Cox LB-DE kombo- Kovács Sándor
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Talán ezért akar a Titans "exotic smashmouth"-t játszani idén.
iktriad
Vagy inkább egyszerűen azért, mert Mariota nem egy Rodgers.

Érdekes cikk, de ha végig gondolom az elmúlt éveket, akkor szkeptikus vagyok. Melyik csapat volt az, amelyiknek nem volt megfelelő minőségű QB-ja, futással próbált és tudott érvényesülni? A Vikes két éve, de ahhoz kellett Peterson, a majdnem yardrekordos szezonjával. És bár korrektnek mondható szezont csináltak, igazán messze ők se jutottak. Nem messzebb, mint Bridgewaterrel tavaly.

No, meg ott van Chip Kelly is. Ha az ő "QB barát" NFL reformer ügyködése nem jött össze, akkor mi a valószínűsége annak, hogy másnak összejön? Kelly az első évében volt a legjobb, aztán évről évre rosszabb. Ez a rossz GM/HC munka mellett annak is lehet a jele, hogy addig működött, amíg ki újdonság volt, ki nem ismerték. Aztán stop.
peterk2005
Pölö emléxem egy fiatal Ródliburger Betis felállásra, sőt a Peccbe is egy Faulk nevű kiegészítő emberre, de asszem Manningnek is vót egyAritmetikai szentjózsefje vagy szizsí Anderzonnya. RB nélkül csak idősebb Bredi életképes, bár ha ijen ütembe gyilkolja az Eats a falakat meg a riszivereket, asse. Szóval futás nélkül nincs élet....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talán ezért akar a Titans "exotic smashmouth"-t játszani idén.
iktriad
Vagy inkább egyszerűen azért, mert Mariota nem egy Rodgers.

Érdekes cikk, de ha végig gondolom az elmúlt éveket, akkor szkeptikus vagyok. Melyik csapat volt az, amelyiknek nem volt megfelelő minőségű QB-ja, futással próbált és tudott érvényesülni? A Vikes két éve, de ahhoz kellett Peterson, a majdnem yardrekordos szezonjával. És bár korrektnek mondható szezont csináltak, igazán messze ők se jutottak. Nem messzebb, mint Bridgewaterrel tavaly.

No, meg ott van Chip Kelly is. Ha az ő "QB barát" NFL reformer ügyködése nem jött össze, akkor mi a valószínűsége annak, hogy másnak összejön? Kelly az első évében volt a legjobb, aztán évről évre rosszabb. Ez a rossz GM/HC munka mellett annak is lehet a jele, hogy addig működött, amíg ki újdonság volt, ki nem ismerték. Aztán stop.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy meglepően értelmes írás az nfl.com-on arról a jelenségről, hogy mivel a csapatok áttértek a passheavy játékra, és az ezt levédekezni képes nickel-dime felállások kb 70%-át teszik ki a D# formációknak -aka már nem ezek a subpackage, hanem ez a base-, megéri visszatérni a smashmouth futásorientált játékra, mivel az ellenfél rostere főleg a passzjáték ellen van felépítve, továbbá a RB pozíció elértéktelenedésével lehet meríteni kiemelkedő játékosok közül, akikre a többi csapat nem számít.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000663325/article/titans-cowboys-rams-returning-to-power-football

"What if going in the opposite direction of conventional wisdom results in a competitive advantage?"

"One of the things we've tried to do is be an outlier in some respects," Belichick explained last month via ESPN.com, adding that the Patriots attempt to exploit talent pools that are "less populated."
undisputedly
Talán ezért akar a Titans "exotic smashmouth"-t játszani idén.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy meglepően értelmes írás az nfl.com-on arról a jelenségről, hogy mivel a csapatok áttértek a passheavy játékra, és az ezt levédekezni képes nickel-dime felállások kb 70%-át teszik ki a D# formációknak -aka már nem ezek a subpackage, hanem ez a base-, megéri visszatérni a smashmouth futásorientált játékra, mivel az ellenfél rostere főleg a passzjáték ellen van felépítve, továbbá a RB pozíció elértéktelenedésével lehet meríteni kiemelkedő játékosok közül, akikre a többi csapat nem számít.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mfftensccajpntpgxbvg
Titans, Cowboys, Rams returning to power football
Todd Gurley ran wild last year. Can Ezekiel Elliott or Derrick Henry follow suit? Chris Wesseling says the Rams, Cowboys and Titans are all betting on brute force in a league defined by speed and finesse.


"What if going in the opposite direction of conventional wisdom results in a competitive advantage?"

"One of the things we've tried to do is be an outlier in some respects," Belichick explained last month via ESPN.com, adding that the Patriots attempt to exploit talent pools that are "less populated."