Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
dawyd728 4 268
Ki az az AB?
TGA
Ha nem nfl fórumon lennénk, akkor ő:
 www.competitionmantra.com/wp-content/uploads/frontend/2018/02/AB-de-Villiers.jpg

| közel 6 milliós twitter és insta követő |
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛
Löfli
Jermaine Kearse!
akdestroyer
Juju
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Kaepernicknek az NFLben a helye.
Coolearie
Victory formation only
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
Ki az az AB?
TGA
Antonio Brown kimás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ki az az AB?

Sending out an S.O.S
több mint 8 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛
Löfli
Jermaine Kearse!

több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Kaepernicknek az NFLben a helye.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Stez=John Snow
Stez
Te sem tudsz semmit?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Stez=John Snow
Stez
Inkább Fekete Pákó
Wyatt
kocsog

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Stez=John Snow
Stez
Inkább Fekete Pákó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Stez=John Snow

több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Szép munka, bár Vale esetében a Mohácsnál a patakba hagyott koronás főre cserélnék, vagy valamelyik Dobzséra.
sutianap
Igen szép.
Ilyen történelmi pàrhuzamként fel lehetne vonultatni még a 1867 utàni Magyar Kiràlysàgot a Trianoni széthullàsig.

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Asszem kiégett a topic.
Methen tartottuk a srácokat, etettük a trollokat, de legalább megtudtuk, amit akartunk.
Nincs jobb tudatmódosító, mint az indulat.
😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Szép munka, bár Vale esetében a Mohácsnál a patakba hagyott koronás főre cserélnék, vagy valamelyik Dobzséra.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Kellene még egy török uralkodó is 😀😀
Fattyu
Ha már az FK a hódoltság természetesen katonadani=Szuljemán 😉 😛
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
..és még a tulaj is Pats-es hát ez beszarás! 😊
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
Kellene még egy török uralkodó is 😀😀

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
és nekem erről a Kádár korszak jutott eszembe következik?
több mint 8 éve
jr79 New England Patriots 153
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
És még haromt is visszatér 😛
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 957 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mielőtt valaki megint teljesen félreérti a helyzetet az első 14 21 26like közt nem látok olyat, amelyet az FD fórum aktív hangadói adtak volna le.
Helmut Zimmer
Meglájkoljam? Ezen ne múljon. 😊

Sziasztok!
Részemről hivatalosan is szeretném megerősíteni, hogy a háttérben egyeztetések folynak a Bowl.hu jövőjéről.
Szeretném kis türelmeteket kérni. Közös érdek, hogy Ti, a felhasználók jól járjanak, ennek mentén megyünk előre.valentinx
Ahogy eddig is. Járt utat a járatlanért el ne hagyj.

Szóval az a domain tulajdonos, aki a saját szerkesztőinek a kérésére, a saját weboldalának a saját fórumát sem volt hajlandó rendbe rakni, és hallani sem akart arról sem, hogy más beszálljon és csinálja helyette, az a tulaj majd most másokkal együtt, közösködve, a jó ügyért nekiáll és megcsinálja.

Sobri, te egy telefonos-hipnotizőr vagy. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
NEMHIVATALOS KÖZLEMÉNY,
avagy mindenki nyugodjon le a picsába!


Beszéltem valentinxel és baggióval egyaránt.
Megpróbálom úgy összefoglalni röviden a lényeget, hogy innentől már mindenki nyugodtan aludhasson, mégse avatkozzam bele az aktorok dolgába:

A jó hír az, hogy mindketten (kiegészülve a bowl.hu-s szerkesztőkkel és az FK-s srácokkal) hajlanak a megállapodásra, jelenleg a gyakorlati, technikai részletek kidolgozásán munkálkodnak. De ugye az ördög pont a részletekben lakik. Jelenleg is próbálják onnan kipiszkálni. Ez meg ugye némi idő.
Ezért a lényeg az, mivel a közös érdek és szándék egy irányba mutat, hogy nem tűnik irreálisnak, hogy ez a fórum is megmaradjon, és a sok kecske is jól lakjon.
Ha már eddig kicsit kapkodósra sikerültek a dolgok, most szerencsésebb egy kicsit komótosabb tempó, hogy minden érintett a lehető legjobban jöhessen ki a dologból, és az önérzetek helyett az önérdekek érvényesüljenek. És ne basszák el a nagy kapkodásban.

Amint megvan a végső verdikt, úgyis lesz közös, hivatalos közlemény, addig meg nekünk nincs más dolgunk, mint némi türelemmel várni, és írogatni a bowl.hu-n, vagy bárhol máshol, ahol kedvünk van, hisz úgyis offseason van, meg ezer fok, mindenki a buzi soccerVB-vel lesz elfoglalva, szóval senkit nem hajt a tatár.

Ha akarják, majd ezen hsz.-t követően baggio és valentinx megerősíti, hogy valóban vissza akarják pakolni a szart a lóba, Persze arra garancia nincs, hogy sikerülni is fog nekik.
De lehet drukkolni.
Én ezt teszem.
Hajrá!
Sobri Jóska
Likemaximalizáló mester-troll- 😀 😀 😀

Mielőtt valaki megint teljesen félreérti a helyzetet az első 14 21 like közt nem látok olyat, amelyet az FD fórum aktív hangadói adtak volna le.
Helmut Zimmer
Sztem az nem gáz, az a hajó már elment. De ha sobri nem csak kajáltatja a népet és valóban kommunikáció van valentinx és a szerkik között az már félsiker. Ha meg meg is tudnak egyezni és memarad ez a fórum felület az egyenesen win-win szitu. Nekünk megmarad a megszokott fórum, a szerkiknek nem kell kínlódniuk egy értékelhető fórum összerakásával és az fk is megkapja amit ígértek neki és bálint is gondolom valahogy jól jár.
peach
Van-van, de garantálni még mindig nem tudunk semmit, csak annyi a találgatás a külsősöktől, hogy valamit muszáj kommunikálni kifelé. Eddig is transzparensek voltunk, amint lehet, részletesen beszámolunk a folyamatokról.
r.baggio