NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRm5NXbI2qUQxc2jgZmhNS4o5GpjIIYEbHwpakWXql7lQxIxXNn67EccG7EsAAMuZKhqdGXAkA

több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRh1UzKPc72rJErQzSyHud-BGTeFPOFHJEjNY2vHAyRVUorGwy6u6m1gVqZEFRixEggA
a cincy po átok megszakad, rg3 szárnyalni fog de a Browns po-hoz még az se elég, jax 6-0 div-en belül, bajnokból 1/1, TB bosszút áll mindenkin, szóval csak a papírforma 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem lenyegesen jobb lesz most a falunk, Cooperrel meg futas is lesz, ugyhogy ettol az opciotol nem felek 😊

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊
Wyatt
meglátjuk majd mert kíváncsi vagyokk, hogy a (BB) system > TB, vagy fordítva.
Pari
Inkább valami futásféleét kell összerakni Tommyboy hiányában, mongyuk attósefélek, hogy Gerappa nem lesz agyonszekkelve. Inkábbb valószínű az 1-3, a végit végignyalva a hármaskubiva.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A rendszer nyilván fontos, ami elősegíti, hogy folyamatosan ott legyünk a versenyben, akárki esik ki. Aztán nem baj, ha van egy kellően ügyes irányítód, aki segíti ezt bajnoki címekre változtatni, mert van néhány egészen jól felépített csapat, aztán kevesebb sikerrel 😊

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊
Wyatt
meglátjuk majd mert kíváncsi vagyokk, hogy a (BB) system > TB, vagy fordítva.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!
Wyatt
Mondjuk az a KC saját maga ellen kicsit erős az elődöntőben. 😀
Bazzani
az vmi bug lehet😊 Az első PO winjét nyerő Bengalst búcsúztatják majd😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!
Wyatt
Mondjuk az a KC saját maga ellen kicsit erős az elődöntőben. 😀
Bazzani
Apró részletekben nem kell elveszni, csak a vége a lényeg. Btw, itt ahogy nézem KC over CIN van az elődöntőben
(az pl sokkal durvább, hogy otthon zacsira van véve nekünk a Miami és a Buffalo, mert hogy Miamiban kikapunk decemberben/januárban, meg a Jets otthonában, az benne van, na de otthon nem gyakori 😀 A Buffalo pedig mindig megteszi nekünk a szívességet, hogy legyapja magát)
Wyatt
Gerappa jó lesz, de még izgulni fog az elején. Ezért gondolom, hogy hazai pálya ide, vagy oda 1-3 lesz a nyitó vele😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!
Wyatt
Mondjuk az a KC saját maga ellen kicsit erős az elődöntőben. 😀
Bazzani
Apró részletekben nem kell elveszni, csak a vége a lényeg. Btw, itt ahogy nézem KC over CIN van az elődöntőben
(az pl sokkal durvább, hogy otthon zacsira van véve nekünk a Miami és a Buffalo, mert hogy Miamiban kikapunk decemberben/januárban, meg a Jets otthonában, az benne van, na de otthon nem gyakori 😀 A Buffalo pedig mindig megteszi nekünk a szívességet, hogy legyapja magát)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!
Wyatt
Mondjuk az a KC saját maga ellen kicsit erős az elődöntőben. 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!

több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Csak én nézek ki marha keveset a Cowboys védelemből?
Bazzani
szerintem átlagosan jó/rossz a Boys D
amit a tiedben furcsállok az a (előző szezonhoz képest legalábbis) kiugróan
Rossz:
Bills, Redskins
Jó:
Chargers, Falcons

érdekes, hogy Borbinho szerint is hasonlóan gyenge lesz a Bills.
Pari
a bills, az bills 😀


több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Csak én nézek ki marha keveset a Cowboys védelemből?
Bazzani
szerintem átlagosan jó/rossz a Boys D
amit a tiedben furcsállok az a (előző szezonhoz képest legalábbis) kiugróan
Rossz:
Bills, Redskins
Jó:
Chargers, Falcons

érdekes, hogy Borbinho szerint is hasonlóan gyenge lesz a Bills.

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Csak én nézek ki marha keveset a Cowboys védelemből?

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akit érdekel a teljes All or Nothing c. sorozat elérhetősége, az dobjon nekem egy privit és segítek.
peterk2005
Felirat készült hozzá?
peach
Nem (angol sem)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A szezon-szimulátor 2016-os kiadása

 nflplayoffpredictor.com/
Kampman
Pats-Steelers és Giants-Vikings elődöntő után Steelers győzelem a döntőben a Giants felett.
 nflplayoffpredictor.com/?L=EzCMNdLHL+zQQi8p0YtXmqT9NI8WCHTPbEqTDOuykJs66Lcpe00qw82hkVgoKxJEA
A végkimenetel teljesen elképzelhető de jópár csapat mérlege nem igazán stimmel az elképzeléseimmel. (Raiders például jobb lesz)
Unatkoztam na.
Bazzani
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRh1dKjZsLikxs5gaVaXMjmNbTQvOIlI4jS2zLBOrKl0xR9q2rk5+54u179UlTliA

Colts-Pats és Packers-Cardinals főcsoportdöntők után Arians megbosszulja, hogy nem tettük főedzővé 😀

nekem eléggé részrehajló lett a playoff 😀 de számomra ez lenne az álomdöntő (na jó, az egy Colts-Lions lenne ,de nem jött ki a matek :\ )

szerk: btw AFC West-ben sztem IRL is benne van, hogy 4 csapat is nem negatív mérleggel zárjon.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A szezon-szimulátor 2016-os kiadása

 nflplayoffpredictor.com/
Kampman
Pats-Steelers és Giants-Vikings elődöntő után Steelers győzelem a döntőben a Giants felett.
 nflplayoffpredictor.com/?L=EzCMNdLHL+zQQi8p0YtXmqT9NI8WCHTPbEqTDOuykJs66Lcpe00qw82hkVgoKxJEA
A végkimenetel teljesen elképzelhető de jópár csapat mérlege nem igazán stimmel az elképzeléseimmel. (Raiders például jobb lesz)
Unatkoztam na.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
A szezon-szimulátor 2016-os kiadása

 nflplayoffpredictor.com/
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Akit érdekel a teljes All or Nothing c. sorozat elérhetősége, az dobjon nekem egy privit és segítek.
peterk2005
Felirat készült hozzá?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akit érdekel a teljes All or Nothing c. sorozat elérhetősége, az dobjon nekem egy privit és segítek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megatron a fájdalomcsillapítókról, csapatorvosokról, agyrázkódásról. you know
 www.sportingnews.com/nfl/news/calvin-johnson-retirement-concussions-painkillers-vicodin/tsyh36u7kfn41smcci58vioyr

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Will Montgomery a pass protectionről, tanúságos anyag:  montyreport.wordpress.com/2016/06/20/scrappy-pass-protection/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor priviben én is kérnék egy linket, mert a googleforyou nekem lóf*szt se adott, előfizetni se tudom sehol. Viszont érdekelne....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)