NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
A NE@CAR sporttv-s közvetítésén szóba jött, hogy talán a múlt héten valamelyik játékos sisakkal fejelt meg egy sisak nélkülit. Ez ki/mi volt, tudja valaki?dcsicsak
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000281734/Erik-Walden-head-butts-Delanie-Walker
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A NE@CAR sporttv-s közvetítésén szóba jött, hogy talán a múlt héten valamelyik játékos sisakkal fejelt meg egy sisak nélkülit. Ez ki/mi volt, tudja valaki?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Ez egy nagyon fontos friss hír még a sport tv és a magyar nézők szempontjából:

"Starting in 2014, CBS and Fox will be able to air more attractive games in the 4:25 p.m. ET window. And that means you could see a 1 p.m. ET or 4:05 p.m. Fox game in a CBS late afternoon window and vice-versa. In a nutshell, you will see NFC games on CBS and AFC contests on Fox"

Tehát jön a flexibilis menetrend a 22:25-ös programsávnál is, eredetileg 19 órára kiírt meccset át lehet majd mozgatni ide


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a jövő heti Sport Tv program

Hálaadás
Week 13:11/28-csüt-18:30-Packers-at-Lions,22-Raiders-at-Cowboys,TNF-Steelers-at-Ravens,

vasárnap
12/01-22-Broncos-at-Chiefs,
MNF
Saints-at-Seahawks

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?Wester
Nekem működik.Kampman
megvan a hiba az adblock miatt nem indultak elWester
Bocs nem ide tartozik a téma, de nekem sem megy. Pedig levettem a szűrőt az nfl.com-ról.
Akkor, hogy kell?
Köszi.danyly
én kikapcsolom addig az adblockotWester
Firefox alatt általában menni szokott, de pl. kikapcsolt adblock mellett az esetek 90%-ban sem szoktak menni az nfl.com-os videók. Adblock egész nfl.com-on ki van iktatva, mégsem akarnak menni chrome-ból a vidik. Kár érte 😕

Szerk.: Firefox böngészőt csak a céges fejlesztésre használom, ezért nincs is rajta adblock, mégis van amikor nem indulnak el a videók (win7 alatt). Linuxon szokott menni, de azt a gépet ritkábban használom.

Szerk2.: inkognitó módban elkezdett működni (chrome) 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?Wester
Nekem működik.Kampman
megvan a hiba az adblock miatt nem indultak elWester
Bocs nem ide tartozik a téma, de nekem sem megy. Pedig levettem a szűrőt az nfl.com-ról.
Akkor, hogy kell?
Köszi.danyly
én kikapcsolom addig az adblockot

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?Wester
Nekem működik.Kampman
megvan a hiba az adblock miatt nem indultak elWester
Bocs nem ide tartozik a téma, de nekem sem megy. Pedig levettem a szűrőt az nfl.com-ról.
Akkor, hogy kell?
Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
.Robilluma
De végülis miért nyomta a sallert?
Vagy az sosem derült ki azon kívül,hogy "A küzdelem hevében az edzők közötti játékfelfogásbeli különbség jött ki"?Sobri Jóska
Régóta utálták állítólag egymást. Gilbride run-and-shoot offense-ét folyamatosan csak "chuck-and-duck"-nak csúfolta és már az esetet megelőzően is hosszú ideje egyáltalán nem is szóltak egymáshoz.

Azt írják, hogy itt a play-call dühítette fel. Valószínűleg az nem tetszett, hogy kevesebb, mint egy perccel a félidő előtt 14-0-ás előnyben a saját 30-ról passzt hívott futás helyett és jött is a strip sack és short yard.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
.Robilluma
De végülis miért nyomta a sallert?
Vagy az sosem derült ki azon kívül,hogy "A küzdelem hevében az edzők közötti játékfelfogásbeli különbség jött ki"?

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Régi focivideóban láttam, hogy az öreg Bud Ryan bemos egyet egy saját csapatbéli edzőnek (Gilbride-nak talán).
Mi a sztori mögötte? Tudja valaki magyarul?Sobri Jóska
Az eset:


Ryan heves vérmérsékletű volt, a korábban Philly-ben mellette dolgozó Wade Phillips mondta, hogy őt nem lepte meg az eset, mert az oldalvonalnál mellette álló edzőket, főleg az asszisztenseket rendszerint püfölte, de ő megúszta, mert ő fentről irányított az edzői szobából 😊.

Volt Houstonos HC-ja szerint: “Buddy mindig is egy idióta volt, aki remeg csapatokat (védelmeket) rakott össze, de nem volt játékos- és csapatbarát edző.”

Sokat kritizálták az ütés miatt Ryant, akinek bocsánatot kellett volna kérnie, de ehelyett annyit mondott két nappal az eset után, hogy "Kevin Gilbride 2 év múlva már biztosítási ügynök lesz".
A meccs után még finomabb volt, ott csak annyit mondott, hogy "A küzdelem hevében az edzők közötti játékfelfogásbeli különbség jött ki".

Amúgy 11 meccset nyertek ebben az évben zsinórban, de az eset után egyet sem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
Régi focivideóban láttam, hogy az öreg Bud Ryan bemos egyet egy saját csapatbéli edzőnek (Gilbride-nak talán).
Mi a sztori mögötte? Tudja valaki magyarul?

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/82060/grantland-scienc-ultimate-awful-qb

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Nem normálisak. 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000282596/Fishing-for-answers
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?Wester
Nekem működik.Kampman
megvan a hiba az adblock miatt nem indultak el

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?Wester
Nekem működik.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
Nektek se jönnek be az nfl.comos videók?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Adhatnának minden héten Jax vagy Browns meccset, annyira aránytalan a hazai szurkolók csapatpreferenciája, hogy még ez se változtatna rajta.Sobri Jóska
Meg azért hagyjuk már, hogy 2013-ban az lenne a döntő a kedvenc csapat választásánál, hogy "őket láttam a tévében"...jjncaa
Tudom, hogy nem 2000-es évek eleje van, de a sportot nagy valószínűséggel a tv-ből fogja megismerni és az első impulzusok a kedvenc csapatra onnan jönnek. A nézői sms/emailokból kb nekem az jön le. Én magam is a pats miatt szerettem meg a többi bostonit és "drukkolok" nekik.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha van itt valaki aki ESPN insider akkor megköszönném ha betenné ennek a cikknek a Lionsról szóló részét a topikunkba:
 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=nfl-draft&id=1495&src=desktop

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Adhatnának minden héten Jax vagy Browns meccset, annyira aránytalan a hazai szurkolók csapatpreferenciája, hogy még ez se változtatna rajta.Sobri Jóska
Meg azért hagyjuk már, hogy 2013-ban az lenne a döntő a kedvenc csapat választásánál, hogy "őket láttam a tévében"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
Ha a Sobri féle mindig azt kell adni, amelyik csapat a legnépszerűbb, akkor sok csapat ritkán kerül majd képernyőre. De mivel ez a sporttv taktikája (sajnos?), MNF és TNF meccseket kéne mindig adni, ahol a Mo-n kevésbé népszerűbb csapatok is vannak.NB2
A sport tv kereskedelmi csatorna, bármennyire is kommunikálnak mást, nem azért adnak NFL meccseket, mert megszánták a szegény magyarországi - potenciális - nézőközönséget, hanem mert az üzleti érdekeik ezt diktálják, akkor, annyit és azt, amivel a reklámokon keresztül a lehető legnagyobb bevételre tudnak szert tenni. Ha más megszerezhető sporteseményekkel összevetésben ez kevesebb embert érdekelne (vagy ugyan többet, csak jóval drágább jogokért, vagy ugyan szélesebb, de a hirdetők szempontjából jóval kevésbé fontos célcsoportot, mint a 18-35 év közötti férfiak), akkor kevesebb mérkőzést közvetítenének, míg jelenleg az a helyzet, hogy egyre nő a nézőtábor (vagy csak nincs lehetőség pillanatnyilag máshova kapcsolni), tehát ezzel párhuzamosan egyre több a meccs.jjncaa
De ez egy öngerjesztő folyamat. Mivel szeretik xyz csapatokat, mindig az ő meccseiket adják. Az új nézők ezen csapatokat látják, nagy valószinüséggel őket fogják megszeretni, épp ezért kinek a meccsét fogják adni?😊NB2
Adhatnának minden héten Jax vagy Browns meccset, annyira aránytalan a hazai szurkolók csapatpreferenciája, hogy még ez se változtatna rajta.
Például soccer magyar bajnokságban nagyjából arányosan kerülnek képernyőre a csapatok, mégse egalizálódik ki mondjuk az Újpest és a Kaposvár szurkolók aránya, egy Fradi Pápa párhuzamról nem is beszélve.
Vagyis nem ezen múlik.
Új szurkolói mindig a sikeres csapatoknak lesznek.
Ha most beindulna egy dinasztia mondjuk a Seahawks-nál, akkor 10-12 év múlva nekik lenne a legtöbb szurkolójuk tévéközvetítéstől függetlenül, bár az tény, hogy ha folyamatosan tolnák a SB-kat, ütnének minden csapatot, akkor logikus lenne, hogy elkezdenék az ő meccseiket favorizálni, és egy 12 évet véve, 10 PO-s, 5 SB-os, 3 bajnoki győzelmes éra után a Seattle lenne a legnépszerűbb csapat Magyarországon. (De top3 mindenképpen.)

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
"Safety Ed Reed Agrees to Terms with Jets."

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Igazoljátok át tombrédit egyből adják majd az összes meccseteket...peach
Ja mert Falcons meccset Ryan vezetésével, mintha nem 3szor adtak volna, mondjuk veletek ellentétben, mi 3-ból 3-at nyertünk 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Ha a Sobri féle mindig azt kell adni, amelyik csapat a legnépszerűbb, akkor sok csapat ritkán kerül majd képernyőre. De mivel ez a sporttv taktikája (sajnos?), MNF és TNF meccseket kéne mindig adni, ahol a Mo-n kevésbé népszerűbb csapatok is vannak.NB2
A sport tv kereskedelmi csatorna, bármennyire is kommunikálnak mást, nem azért adnak NFL meccseket, mert megszánták a szegény magyarországi - potenciális - nézőközönséget, hanem mert az üzleti érdekeik ezt diktálják, akkor, annyit és azt, amivel a reklámokon keresztül a lehető legnagyobb bevételre tudnak szert tenni. Ha más megszerezhető sporteseményekkel összevetésben ez kevesebb embert érdekelne (vagy ugyan többet, csak jóval drágább jogokért, vagy ugyan szélesebb, de a hirdetők szempontjából jóval kevésbé fontos célcsoportot, mint a 18-35 év közötti férfiak), akkor kevesebb mérkőzést közvetítenének, míg jelenleg az a helyzet, hogy egyre nő a nézőtábor (vagy csak nincs lehetőség pillanatnyilag máshova kapcsolni), tehát ezzel párhuzamosan egyre több a meccs.jjncaa
De ez egy öngerjesztő folyamat. Mivel szeretik xyz csapatokat, mindig az ő meccseiket adják. Az új nézők ezen csapatokat látják, nagy valószinüséggel őket fogják megszeretni, épp ezért kinek a meccsét fogják adni?😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
:osutianap
Neked igen, te nem fizetsz érte. 😊
A tévék -aki fizet érte- hetente kapják, szépen csoportosított adatokkal, korcsoportokra, idősávokra, ami csak szem-szájnak ingere.