NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
samu09
Milyen plusz bevételt? Ettől töben ülnének l a képernyők elé? Vagy ahol nincs teltház, ott szerinted emiatt többen mennének ki?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Egy kérdés: az ilyenekre: nincs kereslet az nfl-ben? Legalább olyan keményen edzenek mint egy futball játék os, és szerintem a meccseken plusz bevételt jelentene egy ilyen show. Nem tudom volt e már szó róla, érdekelne hogy miért csak az elől hátul kitömött guminők ugrálnak a pálya mellett és annyi az egész műsoruk hogy kiabálják hogy go tebow!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 mmqb.si.com/2013/11/05/nfl-2013-midseason-all-pro-team/ulpianus
egy pár napja/hete hülyézted le a jóembert a Bowe-os véleménye miatt, akkor most mégis adhatunk a szavára?sapka
Attól hogy nem értek vele egyet egy kérdésben, attól már nem érhetnék vele egyet semmiben? Miért van így? Sztem ez biztos nincs így, fura is lenne.

Ettől még ez az ő listája. Nem azt mondtam, egyetértek mindennel. (Igazából még azt sem mondtam, hogy bármivel is egyetértek). De most akkor írjam át, ahol nem értek egyet? Ez van, ez egy vélemény, és én betettem. Sztem érdekes, és tudtommal többen is komolyan veszik a véleményét. Én is. De Bowe esetében tévedett, amit például jól jelez a mostani meccs is.

(Egyébként azt mondta ő akkor, hogy Bowe játéka a legnagyobb problémája a Chiefsnek. És én erre mondtam, hogy hülyeség. Mert van problémája a Chiefsnek, ami miatt a passzjáték nem jó, de nem Dwayne Bowe játéka az, és főleg nem a legnagyobb.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
 mmqb.si.com/2013/11/05/nfl-2013-midseason-all-pro-team/ulpianus
egy pár napja/hete hülyézted le a jóembert a Bowe-os véleménye miatt, akkor most mégis adhatunk a szavára?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20131106/nfl-midseason-grades-2013/?sct=nfl_t1t_a1

 mmqb.si.com/2013/11/05/nfl-2013-midseason-all-pro-team/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
7 TD
– Chiefs D+ST a szezonban
– Nick Foles és Peyton Manning egy meccsen
– A Jaguars O a szezonban

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
november 17-én double-header a Sport tévén.

19-kor Browns-Bengals, utána 49ers-Saints.
Másnap Patriots-Panthers.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
A PO tippjeim:

AFC
New England Patriots
Cincinnati Bengals
Indianapolis Colts
Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins

NFC
Philadelphia Eagles
Green Bay Packers
New Orleans Saints
Seattle Seahawks
San Francisco 49ers
Carolina PanthersSobri Jóska
Miami-Chargers
Eagles-Cowboys
Panthers-Lions csere és tök jó 😊FViktor93
A Chargers meg a Lions elchokerkedi a végét.
Chip Kellyben meg bízok, hogy a hektikusságot levetkezi a Philly, és letarolják ezt a hiperergya csoportot.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.tüsi91
És az miért baj?GRAFI
"college-os" -> sok pont, "nfl-es" -> kőkemény védelmek, egyesek olvasatában xDjjncaa
Már megbántam a hszet, de kitörölni nem akartam.

Engem nem a sok pont zavar, de egyre több olyan meccs van, ahol az számít, hogy ki támad utoljára, vagy melyik védelem tudja 1-szer megállítani az ellenfelet. Bár mondjuk az tény, hogy én szívesebben nézek egy 15-12-t, mint egy fantasztikus meccsnek kikiáltott 45-42-t, ahol 0 védelmek vannak. Kár, hogy Bears fanként utóbbi elég aktuális eredmény.

Collegeból is inkább azokba a meccsekbe nézek bele, ahol a védelmek is hozzászólnak a meccsekhez.tüsi91
Szombaton akkor remélem nézted a digisporton a michigani rangadót, bár szerintem amúgy sem kifejezetten a pontarány mutatja meg, hogy milyen védelmek voltak a pályán.

Én most az nfl gárdák vörös zónás teljesítményéről nézegetnék statokat, mert már nézve a red zone channelt, feltűnően soknak tűnik nekem a chip shot mezőnygól-kísérlet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.tüsi91
És az miért baj?GRAFI
"college-os" -> sok pont, "nfl-es" -> kőkemény védelmek, egyesek olvasatában xDjjncaa
Már megbántam a hszet, de kitörölni nem akartam.

Engem nem a sok pont zavar, de egyre több olyan meccs van, ahol az számít, hogy ki támad utoljára, vagy melyik védelem tudja 1-szer megállítani az ellenfelet. Bár mondjuk az tény, hogy én szívesebben nézek egy 15-12-t, mint egy fantasztikus meccsnek kikiáltott 45-42-t, ahol 0 védelmek vannak. Kár, hogy Bears fanként utóbbi elég aktuális eredmény.

Collegeból is inkább azokba a meccsekbe nézek bele, ahol a védelmek is hozzászólnak a meccsekhez.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.tüsi91
És az miért baj?GRAFI
"college-os" -> sok pont, "nfl-es" -> kőkemény védelmek, egyesek olvasatában xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A PO tippjeim:

AFC
New England Patriots
Cincinnati Bengals
Indianapolis Colts
Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins

NFC
Philadelphia Eagles
Green Bay Packers
New Orleans Saints
Seattle Seahawks
San Francisco 49ers
Carolina PanthersSobri Jóska
Miami-Chargers
Eagles-Cowboys
Panthers-Lions csere és tök jó 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.tüsi91
És az miért baj?GRAFI
A végén még kicsit színesebb, kiszámíthatatlanabb lesz...

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.tüsi91
És az miért baj?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
A PO tippjeim:

AFC
New England Patriots
Cincinnati Bengals
Indianapolis Colts
Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins

NFC
Philadelphia Eagles
Green Bay Packers
New Orleans Saints
Seattle Seahawks
San Francisco 49ers
Carolina Panthers

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hova halad ez a liga... Néha tiszta college beütése van. Sajnos.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
Ezen a héten nagyon megy a futóknak 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez de alj😊:


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
jó ez a redzone channel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Stills elsősorban mélységi célpont. Meg másodsorban is. Jelenleg ha ő elkap, az általában first down.
Viszont ritkán kap el.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Keenan Allen, WHO?!empty taxi
Allen és Stills között gondolkodtam, nálam azzal nyert, h az elkapásai 92%-ából first down lett + több a TD-je is.

Shilkor
Stills 7 meccsen volt aktív Allen csak 6-on a TD-kbe ez belejátszik, a 92%-os 1st down meg a 25.2-es elkapásonkénti átlaggal szinkronban van, ha már itt tartunk egy 13 elkapásnál járó embert all-rookie teambe tenni, háááát... Jah Allennek 7 db 20+ yardos elkapása van, Stillsnek 4, Allen 20 db 1st downt hozott (rookie WR-ek között holtversenyben 1.), Stills 12-t.
Allen vezeti a rokiekat elkapott yard/meccs statban, ami azért szvsz nem ignorálható.empty taxi
Allen first down mutatója 76.9 ha már ez ilyen fontos stat lett.

A különbség oka szimplán lehet a dupla annyi elkapás is Allen javára. Josh Boyce-nak és Markus Wheatonnak meg 100%.

A hosted.stats.com oldalnak van két olyan mutatója, hogy az elkapót célba vevő passzok hány százalékából lesz elkapás (percent caught): 70.3 vs. 56.5 Allen javára. Valamint nyilván a targethez viszonyított új első down arány: 54.1 vs. 52.2 Allen javára.

Mennyire irreális a 92 százalék és kevés elkapás miatti torzítás eredménye:

AJ. Green 66.7, Calvin Johnson 76.6, Julio Jones 61.0, DeSean Jackson 71.1 százalékban ér el first downt az elkapásával.DoM
Ok, tényleg több minden szól Allen mellett.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Keenan Allen, WHO?!empty taxi
Allen és Stills között gondolkodtam, nálam azzal nyert, h az elkapásai 92%-ából first down lett + több a TD-je is.

Shilkor
Stills 7 meccsen volt aktív Allen csak 6-on a TD-kbe ez belejátszik, a 92%-os 1st down meg a 25.2-es elkapásonkénti átlaggal szinkronban van, ha már itt tartunk egy 13 elkapásnál járó embert all-rookie teambe tenni, háááát... Jah Allennek 7 db 20+ yardos elkapása van, Stillsnek 4, Allen 20 db 1st downt hozott (rookie WR-ek között holtversenyben 1.), Stills 12-t.
Allen vezeti a rokiekat elkapott yard/meccs statban, ami azért szvsz nem ignorálható.empty taxi
Allen first down mutatója 76.9 ha már ez ilyen fontos stat lett.

A különbség oka szimplán lehet a dupla annyi elkapás is Allen javára. Josh Boyce-nak és Markus Wheatonnak meg 100%.

A hosted.stats.com oldalnak van két olyan mutatója, hogy az elkapót célba vevő passzok hány százalékából lesz elkapás (percent caught): 70.3 vs. 56.5 Allen javára. Valamint nyilván a targethez viszonyított új első down arány: 54.1 vs. 52.2 Allen javára.

Mennyire irreális a 92 százalék és kevés elkapás miatti torzítás eredménye:

AJ. Green 66.7, Calvin Johnson 76.6, Julio Jones 61.0, DeSean Jackson 71.1 százalékban ér el first downt az elkapásával.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Keenan Allen, WHO?!empty taxi
Allen és Stills között gondolkodtam, nálam azzal nyert, h az elkapásai 92%-ából first down lett + több a TD-je is.

Shilkor
Stills 7 meccsen volt aktív Allen csak 6-on a TD-kbe ez belejátszik, a 92%-os 1st down meg a 25.2-es elkapásonkénti átlaggal szinkronban van, ha már itt tartunk egy 13 elkapásnál járó embert all-rookie teambe tenni, háááát... Jah Allennek 7 db 20+ yardos elkapása van, Stillsnek 4, Allen 20 db 1st downt hozott (rookie WR-ek között holtversenyben 1.), Stills 12-t.
Allen vezeti a rokiekat elkapott yard/meccs statban, ami azért szvsz nem ignorálható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Reid FS, ezért nem ő lett Mathieu párja. Sio meg miben is jobb, mint Bartu?Shilkor
Reid eredetileg SS-nek volt projektálva az NFL-ben, azt is tud játszani, egyébként is van átjárhatóság ezen posztok közt. Sio miben jobb? jobban szerel pl. Bartu csinálta az elrontott szerelést Ellington 80 yardos TD futásánál legutóbb, sok a missed tackle tőle. coverage-ben is erősebb, ahogy néztem Cumberland ellen Bartut, pass rush-ban meg mindketten jók.deyell
Még a sok missed tackle ellenére is majd 3x annyi szerelése van, mint Sionak... Coverben meg egyikük sem túl acélos.Shilkor
mert többet volt a pályán, de ez majd változik, Sio meccsről meccsre több snapet kap. nem acélos? Raiders - Steelers meccset gondolom láttad, ott elég szépen védekezett Heath Milleren.deyell
Láttam persze, ott tényleg jó volt. Maradjunk annyiban, h egyelőre nálam Bartu van elöl (lehet csak azért mert többet játszott, de mégiscsak UDFA-ként jutott el idáig), aztán majd a szezon végén csinálok újat és meglátjuk mi lesz.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 443
Reid FS, ezért nem ő lett Mathieu párja. Sio meg miben is jobb, mint Bartu?Shilkor
Reid eredetileg SS-nek volt projektálva az NFL-ben, azt is tud játszani, egyébként is van átjárhatóság ezen posztok közt. Sio miben jobb? jobban szerel pl. Bartu csinálta az elrontott szerelést Ellington 80 yardos TD futásánál legutóbb, sok a missed tackle tőle. coverage-ben is erősebb, ahogy néztem Cumberland ellen Bartut, pass rush-ban meg mindketten jók.deyell
Még a sok missed tackle ellenére is majd 3x annyi szerelése van, mint Sionak... Coverben meg egyikük sem túl acélos.Shilkor
mert többet volt a pályán, de ez majd változik, Sio meccsről meccsre több snapet kap. nem acélos? Raiders - Steelers meccset gondolom láttad, ott elég szépen védekezett Heath Milleren.

choose life