NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
na ez már érdekesebb, egy NFL játékos kissé kiakadt twitterren (alulról kezdjétek az olvasást)
 twitter.com/HamzaAbdullah21

If it weren't for you guys, these fucking cowards would have won.

I love my family, and I love my wife and I love my kids, and I love my friends. I thank Allah for sending me you guys.

And the NFL should pay for all this. I shouldn't have to pay $120 a week to save my fucking life. You should! Our insurance should

Every player should go see a psychiatrist once a week upon leaving the game.

Every player should get a Psych eval and full physical exam upon leaving the game.

FUCK you NFL and NFLPA for sitting back and watching all this shit happen. Save the fucking players.

December 9th 2007 against KC I knocked myself out, and they said I got poked in the eye! FUCK you NFL
November 19th 2007 against the Titans, I knocked myself out of a game, and they said I lost my contact. WTF?!?

FUCK you NFL for misdiagnosing all of our fucking injuries.

The reason players cover their injuries up, is because the contracts aren't guaranteed.

FUCK you NFL. You got too greedy.

FUCK you NFL for making people like my brother sign injury waivers that say if they get hurt they get NOTHING!

FUCK you NFL for taking away the game we love and making it complete and utter Bull Shit!

FUCK you Roger Goodell for selling your wife out and making her lie to all those fucking people.

FUCK you Roger Goodell. You would sell your fucking soul for a dollar.

FUCK you NFL for lying to these parents and pushing stats that says soccer causes more concussions.

There's a problem with that. I fear the thoughts that creep into my head. And I guarantee you others are having them

I'm married to a beautiful wife, have 3 beautiful children, and my financially GOOD, yet I don't want to wake up.

And quietly, I'm disappointed sometimes when I do wake up.

Every time I go to sleep, I pray that Allah takes care of my family, just in case I don't wake up.

But I do think about if my families life would be better, if I wasn't here.

I've thought about that, and the only reason I won't, is because I'm Muslim.

How many former players have to kill themselves before you guys fucking realize, that they're pushing us to it.

FUCK you NFL for not taking care of players families.

It's not poor choices by the player, it's the fucking NFL loading the gun, and us pulling the trigger.

There's a reason 80% of former players either go broke or get divorced within 5 years of leaving the game.

FUCK you NFL for wanting players to kill themselves so you can show the "SLAVES" what life off the plantation is

FUCK you NFL for that slave trade you call the "NFL COMBINE", where you strip us of our manhood.

FUCK you NFL because you are the plantation and WE are the slaves!!!

FUCK you NFL for denying players their benefits and making us go through all these fucking hoops.

We just thought/assumed we would be taken care of after we were done.

Every player understood the risks of playing football, and we did it, and would do it over again!

FUCK you NFL for lying to these people and denying the fact that football causes brain damage.

FUCK you NFL for doing your former players the way you're doing em.

FUCK you @nfl #NFL


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyanúgy soccerben is büntetik túlzott gólörömöt egy sárga lappal, szerintem itt sincs probléma az esetleges büntetéssel (kéziben fasza, hogy gól után rohanni kell vissza, mert rögtön támadhat az ellenfél 😀 ). Azt nem tudom, hogy a szabályok pontosan le vannak-e írva (de gondolom biztosan), hogy mi számít túlzott örömnek és mi nem. Azért gondolom sacknél sem lehet mindent, mintha tavaly vagy azelőtt láttam volna egy sack utáni büntit amit Keisel kapott (talán a Bengals ellen). De lehet csak rosszul emlékszem...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Az átlag drukker nem is keres több millió dollárokat évente...peach
Az átlag játékos se, ha már itt tartunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az átlag drukker nem is keres több millió dollárokat évente...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Az agyrázkódások és az ünneplések miért ugyanaz a kategória?adam8
az átlag drukker mindkét problémát egy kézlegyintéssel intézi el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Az agyrázkódások és az ünneplések miért ugyanaz a kategória?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mondjuk egy Lynch-féle Saints elleni beast mode futás végén történő "hold my dick Darren Sharpaaaa" jelenetért ha érvénytelenítik azt a TD-t, eléggé elszabadulnak az indulatok majd. MarioAna
ugyanez a riogatás ment az ncaa-ben is, aztán egy punter volt az első, aki emberkedett, azóta meg nem is nagyon van ilyen eset...

Mindent a még több néző megszerzéséről szól, erre ilyen faszságokkal rontják a hypeot. Ezt a gondolkodást sosem fogom megérteni. Mondjuk manapság mindenhol (legalábbis sok helyen) így megy,GRAFI
igen, sok helyen pontosan csak az a cél, hogy a nézőszámot maximalizálják, minden mást leszarva... Etika és sportszerűség, agyrázkódások okozta halálesetek, kit érdekel? legyenek csak minél nagyobb ütközések, tegyék csak tönkre egymást a játékosok, pofázzanak vissza a bírónak, alázzák porba az ellenfelet, mert az a szórakoztató. Végül is az emberek többségét a labdarúgásban sem zavarják a nyilvános csalások, a nyilvánvaló színészkedések, a játékvezetők állandó szidalmazása, ez is a show része, csak így tovább!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mindent a még több néző megszerzéséről szól, erre ilyen faszságokkal rontják a hypeot. Ezt a gondolkodást sosem fogom megérteni. Mondjuk manapság mindenhol (legalábbis sok helyen) így megy,
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mondjuk ezt soha nem fogom megérteni, hogy sacknél lehet ünnepelni akár milyen módon kb, de TDnél, ha kicsit szemtelenebb vagy, már rögtön keresztre feszítenek. Nekem speciel Tate TDjével se volt semmi bajom, szerintem ennyi bele kéne, hogy férjen.FViktor93
na nee...jjncaa
Semmivel nem rosszabb az ellenféllel szemben ez mint a folytonos beszólogatás. De megértem ha valakinek ez nem tetszik. Nálam simán belefér, ahogy például Wardal vagy Rodneyval se volt semmi bajom, sőt mindkettő játékát imádtam nézni.FViktor93
FViktor93 +1. Erre csak ennyi: Show must go on! Mindig lesz akinek nem tetszik...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
ti nem csináltok félidei allpro csapatos, díjkiosztós cikket?braxa88
Péntek.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ti nem csináltok félidei allpro csapatos, díjkiosztós cikket?
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk ezt soha nem fogom megérteni, hogy sacknél lehet ünnepelni akár milyen módon kb, de TDnél, ha kicsit szemtelenebb vagy, már rögtön keresztre feszítenek. Nekem speciel Tate TDjével se volt semmi bajom, szerintem ennyi bele kéne, hogy férjen.FViktor93
na nee...jjncaa
Semmivel nem rosszabb az ellenféllel szemben ez mint a folytonos beszólogatás. De megértem ha valakinek ez nem tetszik. Nálam simán belefér, ahogy például Wardal vagy Rodneyval se volt semmi bajom, sőt mindkettő játékát imádtam nézni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mondjuk ezt soha nem fogom megérteni, hogy sacknél lehet ünnepelni akár milyen módon kb, de TDnél, ha kicsit szemtelenebb vagy, már rögtön keresztre feszítenek. Nekem speciel Tate TDjével se volt semmi bajom, szerintem ennyi bele kéne, hogy férjen.FViktor93
na nee...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk ezt soha nem fogom megérteni, hogy sacknél lehet ünnepelni akár milyen módon kb, de TDnél, ha kicsit szemtelenebb vagy, már rögtön keresztre feszítenek. Nekem speciel Tate TDjével se volt semmi bajom, szerintem ennyi bele kéne, hogy férjen.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hétfő esti Tate-féle eset után felmerült, hogy az ncaa-hoz hasonlóan, a td előtti taunting negligálja a pontszerzést az nfl-ben is.
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/30/nfl-may-consider-negating-touchdowns-for-taunting-penalties/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
professzionális és kollégiális csapatok párhuzamba állítása az idei szezonban:
 www.footballscoop.com/news/11379-college-nfl

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
"Week 10: 11/10 Panthers-at-49ers-22:15-(s2), MNF-Dolphins-at-Buccaneers-2:40-(s2)" Galuska twitter
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az nfl egy journeyman free agent nézőpontjából
 bleacherreport.com/articles/1819669-an-insiders-guide-to-the-nfl-workout-circuit

Perception is reality.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk nem is értem, miért merült fel egyáltalán a PHI@OAK, nekem augusztus óta 22.05-re van írva.
Szóval az se lehet, hogy előrébb hozták, mint most hétvégén.BMG
Az óraátállítás miatt, gondolom, mivel amúgy is korábban kezdődik minden meccs.....akkor is disznóság illetve nem egyformán fontos minden néző d ehát ilyen a biznisz.... Mondjuk régebben legalább törekedtek arra is., hogy utolérjék az élő közvetítést manapság már azt se. Tudom örüljünk, hogy egyáltalán van és kuss de akkor is na......dande
Most vasárnap már rendes időben lesznek elvileg.BMG
Még én úgy emlékeztem, hogy egy vasárnap benne van az időállítási kavarodásban és hétfőre virradóra váltanak, de akkor tévedtem, Mindegy a lényegen nem változtat.
több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mondjuk nem is értem, miért merült fel egyáltalán a PHI@OAK, nekem augusztus óta 22.05-re van írva.
Szóval az se lehet, hogy előrébb hozták, mint most hétvégén.BMG
Az óraátállítás miatt, gondolom, mivel amúgy is korábban kezdődik minden meccs.....akkor is disznóság illetve nem egyformán fontos minden néző d ehát ilyen a biznisz.... Mondjuk régebben legalább törekedtek arra is., hogy utolérjék az élő közvetítést manapság már azt se. Tudom örüljünk, hogy egyáltalán van és kuss de akkor is na......dande
Most vasárnap már rendes időben lesznek elvileg.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk nem is értem, miért merült fel egyáltalán a PHI@OAK, nekem augusztus óta 22.05-re van írva.
Szóval az se lehet, hogy előrébb hozták, mint most hétvégén.BMG
Az óraátállítás miatt, gondolom, mivel amúgy is korábban kezdődik minden meccs.....akkor is disznóság illetve nem egyformán fontos minden néző d ehát ilyen a biznisz.... Mondjuk régebben legalább törekedtek arra is., hogy utolérjék az élő közvetítést manapság már azt se. Tudom örüljünk, hogy egyáltalán van és kuss de akkor is na......
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
ne máár most miért elmennek a.................... innentől kezdve nekem minden csak duma, hogy mit lehet nem lehet közvetíteni inkább nem mondom mit gondolok ha más nem a Raiders megérdemelte volna ce nekünk se lesz több tv-s meccsre esélyük pedig már készültem o_o o_odande
Szerintem az volt az igazán csúnya, hogy a legutóbbi közvetítésben úgy mondták be a változtatást, hogy "van egy jó hírünk". A nézettségi adatok szempontjából nyilván, az Eagles fanok úgyse számítanak, Raiders fan meg gondolom nincs is :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mondjuk nem is értem, miért merült fel egyáltalán a PHI@OAK, nekem augusztus óta 22.05-re van írva.
Szóval az se lehet, hogy előrébb hozták, mint most hétvégén.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
ne máár most miért elmennek a.................... innentől kezdve nekem minden csak duma, hogy mit lehet nem lehet közvetíteni inkább nem mondom mit gondolok ha más nem a Raiders megérdemelte volna ce nekünk se lesz több tv-s meccsre esélyük pedig már készültem o_o o_o
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Week 9: TNF-1:20-Bengals-at-Dolphins-(s2), 11/03-22:15-Eagles-at-Raiders-(s2), MNF-1:40-Bears-at-Packers-(s2)
raiders meccs a steeles-pats helyett. wow. respectbraxa88
Update Galuska twitter

"UPDATE Week 9:TNF-1:20-Bengals-at-Dolphins-(s2), 11/03-22:15-STEELERS-AT-PATRIOTS-(s2), MNF-1:40-Bears-at-Packers-(s2) #nflhu"xrace77
Ez a párosítás se tűnik sokkal jobbnak. De megértem, ha ilyen eaglest nem akarnak mutatni. Mi meg örülünk, hogy nem kell Ricsit szidnunk 😀Shawn84
pont olvasgattam a Steelers topicot xD

Lehetséges, hogy túl negatívan látom, de ez már nagyon nem a "régi" Steelers, még a körmömet sem rágom le a meccsek alatt...😀 Tulajdonképpen nézhetetlen és élvezhetetlen egy semleges szurkoló számára. fcancellara


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal