NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már megint előkerült a téma:

Van kimutatható nézettség különbség akár a TNF, MNF, SNF vonatkozásában (gondolom a vasárnap esti 10 órás meccs a legnézettebb) akár a résztvevő csapatok szerint az alapszakasz során?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom, attól még a bosszant a dolog. Ha 9-0-val állna a Titans, akkor sem kerülne többet képernyőre, mert itthon kis csapat vagyunk, kevés szimpatizánssal. Ezért is örülök, ha TNF-re, vagy MNF-re oszt be minket az NFL. Azok közé tartozom, akik a magyar közvetítést szeretik, és már nagyon unom az amerikai reklám hegyeket. De egy jó darabig még részem lesz bennük, ha látni akarom a csapatom.Nandito
A playoffban biztosan képernyőre kerülnétek, ha 9-0 lenne a mérleg, plusz mostantól flexibilis a menetrend, ilyenkor egyes csapatok meccsei a Sport Tvs idősávba kerülhetnek. Akár még 1 későbbi Titans meccs is odakerülhet, mondjuk ahhoz pl. a mait meg kéne nyerni.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.GRAFI
Bocs, rosszul fogalmaztam. A Titans-Colts a mai TNF, és azon bosszankodom, hogy a sport tévé ezt nem adja. Pedig csoportrangadó, és Titans meccset idén még nem közvetítettek. Valószínűleg nem is fognak már, mert olyan idősávokban van a csapatom.Nandito
pénteken válogatott meccsek vannak meg most kezdődik a Davis-kupa döntője is, esélytelen lenne, hogy normális időpontban menjen az ismétlésjjncaa
Hát, az Anglia-Chile felkészülési mérkőzés tényleg kihagyhatatlan. 😊
Nandito
aki azt hiszi, hogy egy angol válogatott labdarúgómeccs rosszabb nézettséget hozna, mint egy nem kiemelt párosítású NFL alapszakaszbeli találkozó ismétlése, annak mondjuk nem igazán kellene kritizálnia a programszerkesztést...jjncaa
Dehogy hiszem, valószínűleg én is azt nézem majd péntek este. Viszont többet nem viccelek, mert komolyan veszik. :-/

Sajnálom, attól még a bosszant a dolog. Ha 9-0-val állna a Titans, akkor sem kerülne többet képernyőre, mert itthon kis csapat vagyunk, kevés szimpatizánssal. Ezért is örülök, ha TNF-re, vagy MNF-re oszt be minket az NFL. Azok közé tartozom, akik a magyar közvetítést szeretik, és már nagyon unom az amerikai reklám hegyeket. De egy jó darabig még részem lesz bennük, ha látni akarom a csapatom.

Music City Miracle
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.GRAFI
Bocs, rosszul fogalmaztam. A Titans-Colts a mai TNF, és azon bosszankodom, hogy a sport tévé ezt nem adja. Pedig csoportrangadó, és Titans meccset idén még nem közvetítettek. Valószínűleg nem is fognak már, mert olyan idősávokban van a csapatom.Nandito
pénteken válogatott meccsek vannak meg most kezdődik a Davis-kupa döntője is, esélytelen lenne, hogy normális időpontban menjen az ismétlésjjncaa
Hát, az Anglia-Chile felkészülési mérkőzés tényleg kihagyhatatlan. 😊
Nandito
aki azt hiszi, hogy egy angol válogatott labdarúgómeccs rosszabb nézettséget hozna, mint egy nem kiemelt párosítású NFL alapszakaszbeli találkozó ismétlése, annak mondjuk nem igazán kellene kritizálnia a programszerkesztést...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.GRAFI
Bocs, rosszul fogalmaztam. A Titans-Colts a mai TNF, és azon bosszankodom, hogy a sport tévé ezt nem adja. Pedig csoportrangadó, és Titans meccset idén még nem közvetítettek. Valószínűleg nem is fognak már, mert olyan idősávokban van a csapatom.Nandito
pénteken válogatott meccsek vannak meg most kezdődik a Davis-kupa döntője is, esélytelen lenne, hogy normális időpontban menjen az ismétlésjjncaa
Hát, az Anglia-Chile felkészülési mérkőzés tényleg kihagyhatatlan. 😊

PM-et akartuk két éve. Ha összejön, akkor valószínűleg képernyő kompatibilisek lennénk. 😀

Music City Miracle
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Igazoljátok át tombrédit egyből adják majd az összes meccseteket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.GRAFI
Bocs, rosszul fogalmaztam. A Titans-Colts a mai TNF, és azon bosszankodom, hogy a sport tévé ezt nem adja. Pedig csoportrangadó, és Titans meccset idén még nem közvetítettek. Valószínűleg nem is fognak már, mert olyan idősávokban van a csapatom.Nandito
pénteken válogatott meccsek vannak meg most kezdődik a Davis-kupa döntője is, esélytelen lenne, hogy normális időpontban menjen az ismétlés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.GRAFI
Bocs, rosszul fogalmaztam. A Titans-Colts a mai TNF, és azon bosszankodom, hogy a sport tévé ezt nem adja. Pedig csoportrangadó, és Titans meccset idén még nem közvetítettek. Valószínűleg nem is fognak már, mert olyan idősávokban van a csapatom.

Music City Miracle
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jövő héten 4 meccset ad a Sport TV, köztük a Brady vs. Peyton Manning féle SNFet is!!!

TNF: Saints - Falcons
Vasárnap: 22:15 Giants - Cowboys
SNF:: Broncos - Patriots
MNF: Redskins - 49ers.

És a 13. héten még ennél is több találkozó kerül képernyőre a hálaadásnapi tripleheader miatt....iktriad
Erről az MNF-ről most lemondanék... 😕
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...Nandito
Most ezen mit kell fikázni? A négy felsorolt meccsből 3 adott, mert csak az megy akkor. Ha nem érdekel, nem kötelező nézni. Reklamálj a ligánál, hogy miért pont a Saints Falcons lesz a TNF.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Jövő héten 4 meccset ad a Sport TV, köztük a Brady vs. Peyton Manning féle SNFet is!!!

TNF: Saints - Falcons
Vasárnap: 22:15 Giants - Cowboys
SNF:: Broncos - Patriots
MNF: Redskins - 49ers.

És a 13. héten még ennél is több találkozó kerül képernyőre a hálaadásnapi tripleheader miatt....iktriad
Hallatlanul boldog vagyok, hogy ismét Saints-Falcons meccset lehet nézni. A Titans-Colts pedig természetesen kimaradt a TNF közvetítésből. Ricsiék két hete milyen szépen lematekozták, hogy a Raiders-Eagles meccset miért cserélték le a Patriots-Steelers mérkőzésre. Na, ennyit erről...

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő héten 4 meccset ad a Sport TV, köztük a Brady vs. Peyton Manning féle SNFet is!!!

TNF: Saints - Falcons
Vasárnap: 22:15 Giants - Cowboys
SNF:: Broncos - Patriots
MNF: Redskins - 49ers.

És a 13. héten még ennél is több találkozó kerül képernyőre a hálaadásnapi tripleheader miatt....
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Rég volt ennyire jó a QB-k FB-csevegése, különösen szép Cam beszólása Kaepnek 😀
 dailysnark.com/profootballmocks-nfl-qbs-facebook-convos-fine-line/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Csak egy provokatív kérdés: idén hány olyan csapat jut be a rájátszásba, melynek szurkolói a szezon valamelyik pontján már leírták az évet?jjncaa
Chiefs: Ők még mindig nem hiszik el 😀
Jets: Ők minden 2. héten leírják a csapatot aztán elverik mondjuk a Saintset, vagy a Patset 😀
Lions: ők már szezon előtt leírták....
Panthers: 1-3-nál szvsz nem sokan hittek ebben

Pats, Colts, Bengals, Chiefs, Broncos, Jets & Cowboys, Saints, Lions, Seahawks, 49ers, Panthers playoffot várok
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd ha visszajöttél iróniából aranyosan olvasd el a kérdésemet megint, és lehet rájössz hogy nem tudom volt/van-e ilyen az nfl-ben. Csak érdeklődtem, mert nekem nem ér utána nézni, de ti valószinüleg többet tudtok erről és már voltatok is odaát élőben meccset nézni.samu09
Az NFL cheerleaderség ebből alakult ki, úgyhogy volt bőven ilyen korábban. Manapság is előfordul, de ritkábban. A Packersnek nincs saját cheerleader csapata, ők időnként meghívják valamelyik helyik ilyen csapatot, és ők ugrálnak/tornásznak is. Ha éppen olyan meccs van, akkor látni is őket Packers meccseken. Más csapatoknál, ahol saját/profi cheerleader csapat van, ott inkább csípőrázás meg tánc van.
Egyébként szvsz az ilyesmi inkább fedett, kisebb helyre való, ott látványos. A Miami NBA csapatának a cheerleaderei pl. ilyen akrobaták, őket látni rendszeresen Miami meccseken.

Azt egyébként erősen kétlem, hogy egy ilyen csapatnak/előadásnak bármilyen nézettség növelő hatása lenne. Annyi attrakció van amúgy is egy NFL/NCAA meccsen - szünetben és tailgate partíkon is -, hogy egy ilyen csak csepp a tengerben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
6



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
12

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Csak egy provokatív kérdés: idén hány olyan csapat jut be a rájátszásba, melynek szurkolói a szezon valamelyik pontján már leírták az évet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
szerintem félidőbe 11 - 11 kiválasztott szurkoló játszhatna szarkasztalasztit, felkészítve ezzel magukat és a többi szurkolót a pár év múlva esedékes szabályváltoztatásokra


több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Már megint az európai agyam😊 nekem pl semmi szükségem ezekre a dolgokra. Sem cheerleaderekre, sem ugribugrikra, se zenekarokra. Én mikor fiatalabb voltam kosáron és focin ha állt a játék is ordítottam (gyk. szurkoltam), ma már öregesen megbeszélem a hét sporteseményeit a haverokkal.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A szurkolói versenyeket is több ezren nézik. egy 10-15 perces műsort tudnak adni amivel fel- vagy levezethetnek egy half-time show-t vagy akár ők maguk lehetnek a half time show. És nem a tv-s bevételekről beszéltem, hanem a jegyárakba beleszámolhatják azt is hogy őket lássák, ami egy hetvenezres stadionnál nem lenne nagy összeg de mégis hozna bevételt.samu09
Kötve hiszem, hogy azért valaki többet akarna fizetni, hogy ilyeneket nézzen a szünetben. Tudom, hogy vannak ilyen versenyek, biztos vagyok benne, hogy rengetegen nézik is (mert valóban elképesztő, amit művelnek), de egy NFL meccsen ez csak körítés/időkitöltés.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk nekem biztos, hogy nem tetszene, hogy ilyen miatt lesz drágább a jegy. Pláne, hogy félidőben menne, amikor a stadion nagy része WC,Büfé közelében van.FViktor93
így menjél ki a büfébe :p
jjncaa
Igen ezt láttam már, de ahol ilyen van ott nincs szükség másra.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mondjuk nekem biztos, hogy nem tetszene, hogy ilyen miatt lesz drágább a jegy. Pláne, hogy félidőben menne, amikor a stadion nagy része WC,Büfé közelében van.FViktor93
így menjél ki a büfébe :p



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk nekem biztos, hogy nem tetszene, hogy ilyen miatt lesz drágább a jegy. Pláne, hogy félidőben menne, amikor a stadion nagy része WC,Büfé közelében van.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
samu09
Milyen plusz bevételt? Ettől töben ülnének l a képernyők elé? Vagy ahol nincs teltház, ott szerinted emiatt többen mennének ki?GRAFI
A szurkolói versenyeket is több ezren nézik. egy 10-15 perces műsort tudnak adni amivel fel- vagy levezethetnek egy half-time show-t vagy akár ők maguk lehetnek a half time show. És nem a tv-s bevételekről beszéltem, hanem a jegyárakba beleszámolhatják azt is hogy őket lássák, ami egy hetvenezres stadionnál nem lenne nagy összeg de mégis hozna bevételt.samu09
a college-ban vannak férfi cheerleaderek meg hasonló ugrabugrálás is, az mondjuk aranyos, hogy te akarod kitalálni nfl csapatok félidei műsorát 😊 (ahol lehet közben fel is lépnek ilyennel, azt sem tudom honnan veszed, hogy nem)jjncaa
Majd ha visszajöttél iróniából aranyosan olvasd el a kérdésemet megint, és lehet rájössz hogy nem tudom volt/van-e ilyen az nfl-ben. Csak érdeklődtem, mert nekem nem ér utána nézni, de ti valószinüleg többet tudtok erről és már voltatok is odaát élőben meccset nézni.