NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
kishaszi
ezért imádom az nfl-t

Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciábanWyatt
Na ezért imádjuk oly sokan az NFLt, igaz kevés köztük a georgai és houstoni jelenleg.iktriad
Lehet oltani érte, de én meg azt mondom erre, hogy röhejes. Az egy dolog, hogy a rájátszás már - nagy közhellyel élve - egy másik bajnokság, ahol bárki megverhet bárkit (és a Wild Cardot leszámítva minden egyes találkozó parádés), de hogy hétről-hétre pár kivétellel bárki megverhessen bárkit, az számomra nevetségessé teszi az egész ligát, nem lehet komolyan venni a mérkőzéseket. Idén is pl. 50%-os mérleggel PO-ba lehet jutni (tehát minden második meccsedet simán elbukhatod), és még bővíteni akarják a mezőnyt, hú micsoda izgalmak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciábanWyatt
Na ezért imádjuk oly sokan az NFLt, igaz kevés köztük a georgai és houstoni jelenleg.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciában

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?EasyGhost
De.empty taxi
Okés kevertem a TNF-fel. 😀 shame on me.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?EasyGhost
De.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Az elmúlt 15 év kezdő irányítói.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Umpire Roy Ellison has been suspended without pay for 1 game for his profane words to #Redskins OT Trent Williams, per source.

 twitter.com/RapSheet/status/403995613483634688
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Greg Cosell: Mike Glennon is Far More Advanced Than Robert Griffin III

 tampa.cbslocal.com/2013/11/21/audio-nfl-films-greg-cosell-says-tampa-bay-buccaneers-qb-mike-glennon-is-far-more-advanced-than-washington-redskins-qb-robert-griffin-iii-bucs/

choose life
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
volt Dolphins LB Channing Crowder, minden meccsen...hát..hogy is lehetne szebben fogalmazni, beh*gyozott o_o
 bleacherreport.com/articles/1860026-former-nfl-player-channing-crowder-says-he-peed-himself-every-game?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalMarioAna
beszarás!

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egyébként a hashmarkokat nem akarják kijjebb vinni, mondjuk annyira, mint az ncaa-ben van? legalább 40 pluszról se lennének olyan biztosak a rúgók 😊 vagy az egyetemi bajnokságban szélesebb a pálya is?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
1932-től '74-ig az NFL-ben a gólvonalon voltak a kapuk, ebben az időben létezett. Ami külön érdekesség, hogy Tom Dempsey 1970-ben egy meccsen nemcsak az addigi leghosszabb (63 yardos), hanem a létező legrövidebb FG-t is elérte, egy 8 yardos chip shotot értékesítvejjncaa
1974 előtt a kapu a gólvonalon állt, szóval igen, létezettKampman
Tényleg, a kaput el is felejtettem, hogy régebben a gólvonalon állt. Viszont a long snap miatt még így is fura a 0yardos intervall 😊
Köszi!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
1932-től '74-ig az NFL-ben a gólvonalon voltak a kapuk, ebben az időben létezett. Ami külön érdekesség, hogy Tom Dempsey 1970-ben egy meccsen nemcsak az addigi leghosszabb (63 yardos), hanem a létező legrövidebb FG-t is elérte, egy 8 yardos chip shotot értékesítve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
EasyGhost
0-10 yardos FG létezik?dcsicsak
1974 előtt a kapu a gólvonalon állt, szóval igen, létezett
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
EasyGhost
0-10 yardos FG létezik?
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szuperhősök születőben 😀
 www.gatorade.com/freaks/#/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
NFL NETWORK 17:00
NFL "Classic Games" - New England Patriots vs. Indianapolis Colts (1/21/07) - Down 21-6 at halftime, Peyton Manning led the Colts to 32 second-half points in a comeback victory over Tom Brady and the New England Patriots in the 2006 AFC Championship Game.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "