NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off de lehet ez borítja majd a fordulót:

 index.hu/kulfold/2013/12/04/durva_hovihar_fenyegeti_az_amerikaikat/
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
How the Jaguars make the playoffs
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/104960/how-the-jaguars-make-the-playoffs
be fog jönni 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Burfict lesz a DPoY, mert a liga talán legjobb védelmének toronymagasan a legjobb tagja.
szubjektivitás off.
Watt, Mathis, esetleg tényleg Burfict, Kuechly és Kiko Alonso, akik még megérdemelnék.MarioAna
nézzél seahawks meccset...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
NFL fines Mike Tomlin $100K and will consider taking away or downgrading a draft pick after final order is set. Wow.Ian Rapoport
Dexxter Tailor
Ez mi, 5 helyes rajtbüntetés? Tehát ha SB-t nyerünk, akkor 1/37-re draftolunk először. Goodell takaroggy!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
NFL fines Mike Tomlin $100K and will consider taking away or downgrading a draft pick after final order is set. Wow.Ian Rapoport


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Luke, bármennyire is szeretem, nem érdemelné meg az év védője címet, vannak nála jobbak, én is Wattnak adnám. Viszont Star nálam DROY, de a posztja miatt nem fogja megkapni.

Perception is reality.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Igazabol egy altalanos Sporttv kozvetotes;

KI A FASZOMNAK ISMETELNEK ?????
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most nem azon agyalok, hogy ki érdemelné meg leginkább, hanem, hogy ki a frontrunner. Watt ilyen szempontból teljesen képleten kívüli utolsó helyezett csapatban.

A Kuechly-imádat még elhatalmasodhat szerintem egy dobógóra, és akkor a teljes csapatrészt díjazzák nyilván, és ugyanez lenne ha Earl Thomas nyerné. Mathis viszont amellett, hogy sack leader, további elit teljesítmények nélküli védelemben dolgozik és a PO is össze fog jönni. Szerintem a DPOY leírásába ő illik bele leginkább.Höri
Milyen szempontok döntenek a díj odaítélésében? Bevallom, mostanában nem igen néztem Hawks meccsen kívül mást,így annyira nem vagyok képben, de szerencsére most már Thomas megkapja a neki kijáró hype-ot a médiától. Gruden tegnap kb minden playnél az Ő játékát elemezte, dícsérte.undisputedly
Gruden nem a legjobb értékmérő, nála minden második játékos klasszis, párosítástól függetlenül benyal valakinek állandóan.

A szempontoknál nehéz kiigazodni, de Suggs számomra érthetetlen megjutalmazása azt sejteti, hogy a sok hasonlóan jó közül megint a legöregebb fog nyerni.Höri
Félreérthető voltam. Nem azért lényegesek Gruden dícsérő szavai, mert nagy szaktekintély, hanem mert országos médiában szerepelteti E.T. nevét.
Tavaly ez nagyon hiányzott, Sherm pl ezért találta ki ezt az egész trashtalk dolgot,hogy felkerüljön a térképre. Egyszerűen a CB és az S nem egy közszájon forgó poszt.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Még jó, hogy nem jött hozzánk: 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sima Ricsi 😊


Btw, Ed Reed február óta nem volt győztes csapatban.
A Texans az első két meccsét nélküle megnyerte, azóta már tízszer kapott ki. A Cardinals elleni zacsi után megváltak tőle, elment az 5–4-es Jetshez, amely azóta háromszor zacsizott, Reed szezonbeli mérlege így nagyon kellemes 0–10

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Droy? Nem hiszem, hogy bármi esélye lenne, jogos sem lenne, de az durva h worrilow kb a védelmünk legjobbja idén udfaként 😊peach
az valószínűleg a kiko alonso-sheldon richardson párosból kerül ki

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most nem azon agyalok, hogy ki érdemelné meg leginkább, hanem, hogy ki a frontrunner. Watt ilyen szempontból teljesen képleten kívüli utolsó helyezett csapatban.

A Kuechly-imádat még elhatalmasodhat szerintem egy dobógóra, és akkor a teljes csapatrészt díjazzák nyilván, és ugyanez lenne ha Earl Thomas nyerné. Mathis viszont amellett, hogy sack leader, további elit teljesítmények nélküli védelemben dolgozik és a PO is össze fog jönni. Szerintem a DPOY leírásába ő illik bele leginkább.Höri
Milyen szempontok döntenek a díj odaítélésében? Bevallom, mostanában nem igen néztem Hawks meccsen kívül mást,így annyira nem vagyok képben, de szerencsére most már Thomas megkapja a neki kijáró hype-ot a médiától. Gruden tegnap kb minden playnél az Ő játékát elemezte, dícsérte.undisputedly
Gruden nem a legjobb értékmérő, nála minden második játékos klasszis, párosítástól függetlenül benyal valakinek állandóan.

A szempontoknál nehéz kiigazodni, de Suggs számomra érthetetlen megjutalmazása azt sejteti, hogy a sok hasonlóan jó közül megint a legöregebb fog nyerni.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
FS nem lesz MVP, az száz
Amúgy, amíg néztem, a PFF-nél még DMC-t is jobbra taksálták 😛

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most nem azon agyalok, hogy ki érdemelné meg leginkább, hanem, hogy ki a frontrunner. Watt ilyen szempontból teljesen képleten kívüli utolsó helyezett csapatban.

A Kuechly-imádat még elhatalmasodhat szerintem egy dobógóra, és akkor a teljes csapatrészt díjazzák nyilván, és ugyanez lenne ha Earl Thomas nyerné. Mathis viszont amellett, hogy sack leader, további elit teljesítmények nélküli védelemben dolgozik és a PO is össze fog jönni. Szerintem a DPOY leírásába ő illik bele leginkább.Höri
Milyen szempontok döntenek a díj odaítélésében? Bevallom, mostanában nem igen néztem Hawks meccsen kívül mást,így annyira nem vagyok képben, de szerencsére most már Thomas megkapja a neki kijáró hype-ot a médiától. Gruden tegnap kb minden playnél az Ő játékát elemezte, dícsérte.
Erről lehet ,hogy lemaradt az aki mondjuk magyar közvetítést néz (2-3 éve nem szerencsére 😀 ). Szóval Ő azért minden meccsünkön megkapja a kijáró elismerést, és elég sok prime-time meccs volt idáig, ráadásul a ligaelső pozíció is tovább erősíti a helyzetét.

Jómagam nem igen adok sokat ezekre a díjakra, de E.T. vagy MVP lesz (ott azért Manninget nehéz lesz megverni, főleg ha megdönti a TD rekordot), vagy DPOY.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
nyílván elfogult vagyok, de nem lehet nem Earl Thomasnak adni.braxa88
én is, de Thomas III esélyeit azért gyengíti szerintem Shermanék jelenléte.
Most nem azon agyalok, hogy ki érdemelné meg leginkább, hanem, hogy ki a frontrunner. Watt ilyen szempontból teljesen képleten kívüli utolsó helyezett csapatban.

A Kuechly-imádat még elhatalmasodhat szerintem egy dobógóra, és akkor a teljes csapatrészt díjazzák nyilván, és ugyanez lenne ha Earl Thomas nyerné. Mathis viszont amellett, hogy sack leader, további elit teljesítmények nélküli védelemben dolgozik és a PO is össze fog jönni. Szerintem a DPOY leírásába ő illik bele leginkább.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
egyértelmű, hogy Patrick Petersonnak kell nyernie 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Reed Doughty. 😕)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
nyílván elfogult vagyok, de nem lehet nem Earl Thomasnak adni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Hamár díjak ( Suh vagy Levy lesz a DPOY úgyis 😊 ), nyert valaha guard OROY címet? Warford talán esélyes lehet (bár alighanem úgyis WR vagy RB nyeri) mert eddig zseniális amit csinál (0 sack és a futójátékben is brutális komoly impact).Bazzani
támadófalember se nyert még soha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamár díjak ( Suh vagy Levy lesz a DPOY úgyis 😊 ), nyert valaha guard OROY címet? Warford talán esélyes lehet (bár alighanem úgyis WR vagy RB nyeri) mert eddig zseniális amit csinál (0 sack és a futójátékben is brutális komoly impact).

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Droy? Nem hiszem, hogy bármi esélye lenne, jogos sem lenne, de az durva h worrilow kb a védelmünk legjobbja idén udfaként 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
watt.

minden más bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem mindenki tudna a saját csapatából olyat mondani, akit simán a legjobbnak tart valamiért.
Watt viszont csak a Texans szar mutatója miatt nem egyértelmű győztes már most

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
E.T.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hol lehet kampányolni, hogy jövő vasárnap a Titans-Cardinals kerüljön képernyőre? 😀Nandito
Felesleges. Az lesz. Pl. itt:  coolsport.tv/schedule.htmlSobri Jóska
Sport tv-n akarom. 😊Nandito
Ja.
Telefonon: 06-1-236-91-00
Személyesen: 1139 Budapest XIII. Lomb u. 23-27.
Emailben: sport1tv@sport1tv.huSobri Jóska
Már nem a Lomb utcában van a székhely hanem a Felsőkertben 😀Höri
Nagyon rendesek vagytok az elérhetőségekkel, de ez csak költői kérdés volt. 😊

Music City Miracle