NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BigBen nem gáz, majdnem olyan, mint normálban😊 Rivers mutogatósbácsi, Stafford csak a normál óvodás, Brady rémisztő, Rodgers meg majdnem Máris szomszéd😀kishaszi
Brady meg Szaniszló Csaba.Shawn84
Szaniszló Csaba rémisztő.😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509


BigBen nem gáz, majdnem olyan, mint normálban😊 Rivers mutogatósbácsi, Stafford csak a normál óvodás, Brady rémisztő, Rodgers meg majdnem Máris szomszéd😀kishaszi
Brady meg Szaniszló Csaba.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
REmek,kösz!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TV-műsor már nem lesz frissítve? Mert akkor nem itt kezdek.Blitzburgh
elfelejtettük.
na de majd innentől!

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
BigBen nem gáz, majdnem olyan, mint normálban😊 Rivers mutogatósbácsi, Stafford csak a normál óvodás, Brady rémisztő, Rodgers meg majdnem Máris szomszéd😀kishaszi
Schaubot fel se tették mert neki alapból ilyen a feje 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A TV-műsor már nem lesz frissítve? Mert akkor nem itt kezdek.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


BigBen nem gáz, majdnem olyan, mint normálban😊 Rivers mutogatósbácsi, Stafford csak a normál óvodás, Brady rémisztő, Rodgers meg majdnem Máris szomszéd😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
BigBen7
Draftcetlit nyilván nem fognak elvenni, azt szerintem csak bedobták, hogy még komolyabban vegyék a dolgot. A pénzbüntetést viszont önmagában kevésnek találom. Röhögve kifizeti. Helyette eltiltottam volna pár meccsre. Szimpatikus edző volt Tomlin eddig, most már nagyon nem az. Szerintem ritka sportszerűtlen húzás volt.
Mondjuk én Jones helyében fellöktem volna, mint a pinty, és akkor nem vigyorgott volna olyan kajánul, ahogy tette az eset után.GRAFI
ha nekimegy az edzőnek akkor simán lehet hogy Tomlin nem kap semmit, csak Jones 😊 amúgy meg ha nyert volt a Steelers valszeg eltiltják pár meccsre, így de a vereség miatt nem befolyásolta olyan szinten a meccset hogy eltiltsákBigBen7
Ha egy nem pályára való bábunak nekimegyek élő play közben játékosként, akkor engem büntetnek meg? What?? 😊

Szerk.: ha meg a Pitts játékosok elkezdenek verekedni, sokakat eltiltottak volna. Szvsz 😊 Már értem mire gondoltál 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
BigBen7
Draftcetlit nyilván nem fognak elvenni, azt szerintem csak bedobták, hogy még komolyabban vegyék a dolgot. A pénzbüntetést viszont önmagában kevésnek találom. Röhögve kifizeti. Helyette eltiltottam volna pár meccsre. Szimpatikus edző volt Tomlin eddig, most már nagyon nem az. Szerintem ritka sportszerűtlen húzás volt.
Mondjuk én Jones helyében fellöktem volna, mint a pinty, és akkor nem vigyorgott volna olyan kajánul, ahogy tette az eset után.GRAFI
ha nekimegy az edzőnek akkor simán lehet hogy Tomlin nem kap semmit, csak Jones 😊 amúgy meg ha nyert volt a Steelers valszeg eltiltják pár meccsre, így de a vereség miatt nem befolyásolta olyan szinten a meccset hogy eltiltsák
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
BigBen7
Draftcetlit nyilván nem fognak elvenni, azt szerintem csak bedobták, hogy még komolyabban vegyék a dolgot. A pénzbüntetést viszont önmagában kevésnek találom. Röhögve kifizeti. Helyette eltiltottam volna pár meccsre. Szimpatikus edző volt Tomlin eddig, most már nagyon nem az. Szerintem ritka sportszerűtlen húzás volt.
Mondjuk én Jones helyében fellöktem volna, mint a pinty, és akkor nem vigyorgott volna olyan kajánul, ahogy tette az eset után.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
A sok "tehetségkutató", reality, sőt a lingerie liga is hozza a pénzt; meg nézi a sok bohóc.gaben
a lingerie ligák épp a csőd szélén táncolnak, de az átlag nfl - vagy akár ncaa - néző itthon se a nagy és nemes értékek miatt néz amfocit, hanem mert egyszerűen szórakoztató, szóval szerintem hagyjuk ezt a demagóg dumát

Egyet kell megérteni: EZ ÜZLET. Mr. Goodell meg a legtöbb tulaj is pont leszarja nekünk mi tetszik, úgyis megvesszük a belépőt, a cuccokat és szurkolunk a csapatnak.gaben
nem veszed észre, hogy mekkora ellentmondás van a két mondat között? pláne hogy előtte még arról beszélsz, hogy a grund focinak is megvan a varázsa, akkor viszont miért nézed ezt a nagybetűs ÜZLETET? hány div3-as college vagy mondjuk hazai meccset láttál az elmúlt évben?baggio
Én spec. pont a taktika meg változatos játék miatt szerettem meg, a szórakozás végett hokit nézek.

Gondolom nem én vagyok az egyedüli aki az NFL miatt játssza / játszotta itthon ezt a játékot. A college sport is kezd már egyre profibb felfogású lenni, bár ott még azért vannak amatőr megmozdulások és többször látható a tűz a szemekben. Ha gondolod szívesen küldök át neked pár pörgős high school meccset, bár bevallom erre már kevés időm van.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
A sok "tehetségkutató", reality, sőt a lingerie liga is hozza a pénzt; meg nézi a sok bohóc.gaben
a lingerie ligák épp a csőd szélén táncolnak, de az átlag nfl - vagy akár ncaa - néző itthon se a nagy és nemes értékek miatt néz amfocit, hanem mert egyszerűen szórakoztató, szóval szerintem hagyjuk ezt a demagóg dumát

Egyet kell megérteni: EZ ÜZLET. Mr. Goodell meg a legtöbb tulaj is pont leszarja nekünk mi tetszik, úgyis megvesszük a belépőt, a cuccokat és szurkolunk a csapatnak.gaben
nem veszed észre, hogy mekkora ellentmondás van a két mondat között? pláne hogy előtte még arról beszélsz, hogy a grund focinak is megvan a varázsa, akkor viszont miért nézed ezt a nagybetűs ÜZLETET? hány div3-as college vagy mondjuk hazai meccset láttál az elmúlt évben?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Bowl.hu ‏@Bowlhu 52 perc
A jövő évi második londoni mérkőzés, a Lions-Falcons, helyi idő szerint 13:30-kor kezdődik majd.

de szép vasárnap lesz, 4 élő NFL meccsel egymás után 😊braxa88
Vérre az amcsik is alkalmazkodhatnak kissé.😕)
Biztos szidják majd azt aki kitalálta.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igazbaggio
A sok "tehetségkutató", reality, sőt a lingerie liga is hozza a pénzt; meg nézi a sok bohóc. Az értékékükről mégis nehéz lenne meggyőzni bárkit. Azért van mit visszasírni a régebbi fociból; mert az egyre nagyobb profizmus szép dolog, de a grund focinak is megvan a varázsa. Én a sérülésekkel is úgy vagyok, hogy tudják mit vállalnak és azért nem is keresnek rosszul. A bíráskodással sem a szigorítás a baj, hanem az állandó következetlenség.
Egyet kell megérteni: EZ ÜZLET. Mr. Goodell meg a legtöbb tulaj is pont leszarja nekünk mi tetszik, úgyis megvesszük a belépőt, a cuccokat és szurkolunk a csapatnak. Hőzöngünk a puhuláson, de azért augusztusban tuti megint a falat kaparja mindenki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igazbaggio
ez mennyire köszönhető Goodellnek?braxa88
nem véletlenül keres 30+ millió dollárt évente, az biztosbaggio
egy F1-es hasonlattal élve Ecclestone is rengeteget (valószínűleg egyre többet) keres, pedig egy igazi vicc amit csinál az öreg..az mondjuk igaz, hogy ahhoz ért, hogy mindig az ő zsebében kössön ki a legtöbb pénz..dugo1993
én meg Winston ügyét hoznám fel példának: aki eldöntötte magában, hogy Jameis biztosan megerőszakolta a csajt, azt valószínűleg nem fogja meggyőzni, hogy most nem emeltek ellene vádat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igazbaggio
ez mennyire köszönhető Goodellnek?braxa88
nem véletlenül keres 30+ millió dollárt évente, az biztosbaggio
egy F1-es hasonlattal élve Ecclestone is rengeteget (valószínűleg egyre többet) keres, pedig egy igazi vicc amit csinál az öreg..az mondjuk igaz, hogy ahhoz ért, hogy mindig az ő zsebében kössön ki a legtöbb pénz..

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igazbaggio
ez mennyire köszönhető Goodellnek?braxa88
nem véletlenül keres 30+ millió dollárt évente, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 overthecap.com/calculator/

Aki kalkulálni szeretné csapata jövő évi cap helyzetét. 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igazbaggio
ez mennyire köszönhető Goodellnek?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....BigBen7
ahogy az meg lenni szokott, a szegény kritikus szokásosan nem lát tovább az orránál, mikor visszafejlődésről beszél, holott az nfl évről-évre egyre nagyobb profitot termel és sorra dönti a nézettségi rekordokat

bár a tények nem szokták zavarni ilyen esetben az embereket, az igaz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
NFL fines Mike Tomlin $100K and will consider taking away or downgrading a draft pick after final order is set. Wow.Ian Rapoport
Dexxter Tailor
Teljesen megérdemelte. Bár egy eltiltás nagyobb büntetés lett volna.GRAFI
a pénzbírságot igen, viszont a draftcetli már röhej lenne

szegény goodell nem veszi észre hogy miatta az NFL évek óta visszafele fejlődik.....15 évvel ezelőtt ezért 1. vagy alapból bedobják a sárga zászlót unsportsmanlike condact miatt 2. másnap kiküldenek neki egy 10.000 dolláros csekket, és harmadnapra mindenki elfelejti.....röhej ez az egész ügy
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Luke, bármennyire is szeretem, nem érdemelné meg az év védője címet, vannak nála jobbak, én is Wattnak adnám. Viszont Star nálam DROY, de a posztja miatt nem fogja megkapni.Jakehomer
Posztjáról kéne kapnia valakinek pedig 😊

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
NFL fines Mike Tomlin $100K and will consider taking away or downgrading a draft pick after final order is set. Wow.Ian Rapoport
Dexxter Tailor
Teljesen megérdemelte. Bár egy eltiltás nagyobb büntetés lett volna.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bowl.hu ‏@Bowlhu 52 perc
A jövő évi második londoni mérkőzés, a Lions-Falcons, helyi idő szerint 13:30-kor kezdődik majd.

de szép vasárnap lesz, 4 élő NFL meccsel egymás után 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?