NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Week 9: TNF-1:20-Bengals-at-Dolphins-(s2), 11/03-22:15-Eagles-at-Raiders-(s2), MNF-1:40-Bears-at-Packers-(s2)
raiders meccs a steeles-pats helyett. wow. respect
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
OFF:

Az NFL vasárnapi játéknapjának legizgalmasabb összecsapását hozta a New England Patriots és a New Jork Jets hosszabbításban eldőlő mérkőzése, amelyet 30–27-re a New York-i csapat nyert meg végül. Az adok-kapok a negyedik negyed után és a pályán kívül is folytatódott: a MetLife Stadionban egy dühöngő Jets-drukker csúnyán arcon törölt egy rivális női drukkert.

az NSO.hu-ról másoltam ki... nem tudom ki írta, de ilyen szépen még nem láttam írni a Nagy Almát 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Dolphins igen "alulértékelt" itthon. 😥 Nem nagyon ismerik ill. annyira kiemelkedő játékosok nem alkotják a keretet. Max. az emberek egy részének (aki ismeri a sportot) Dan Marino neve miatt ugrik be, és kész.danyly
Vagy látta az Ace Ventura-t 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
a kinti és a hazai népszerűségi sorrend összevetése:

jjncaa
A Dolphins igen "alulértékelt" itthon. 😥 Nem nagyon ismerik ill. annyira kiemelkedő játékosok nem alkotják a keretet. Max. az emberek egy részének (aki ismeri a sportot) Dan Marino neve miatt ugrik be, és kész.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
És akkor lesz két eredménykövető? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Sport tv-n szokásosan 22:15-től lesz a meccs, gondolom akkor csúsztatják.Rataxes
így van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sport tv-n szokásosan 22:15-től lesz a meccs, gondolom akkor csúsztatják.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ugye most hétvégén lesz az hogy az óraátállítás miatt 1 órával korábban kezdődnek nálunk a meccsek? 😊Rataxes
igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ugye most hétvégén lesz az hogy az óraátállítás miatt 1 órával korábban kezdődnek nálunk a meccsek? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Beszédes statisztikák.
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2013/

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
= nem Denver-Washington.Höri
egyszer lenne az évben értelme a Denvert mutatni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@ galuskahulud
Week 8: vasárnap-Atlanta-at-Arizona (22:15-csúsztatott élő)(S2), MNF- Seattle-at-St.Louis 1:30 (S1) #nflhu

= nem Denver-Washington.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
14-18 az nem -2 😛 (és nem ez az egyetlen hiba, de JJ pl. az excel ezt kiszámolja helyetted, ha nem megy)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a kinti és a hazai népszerűségi sorrend összevetése:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
most olvastam el, lehet csak az én szemem basszam, hogy egymás után 5* Sydnernek írja Snydert...; és ezen felül is van benne vagy 30 elütési probléma
nincs ott valami félfogú szerkesztő?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látszik más is van, tehát nekem is van még bőven mit tanulni 😀, meg hát aki nem csinál semmit nem is hibázik tartja a mondás 😛 nekem csak ez szúrt szemet pláne, hogy napokban olvastam újra a történetüket.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom ez ideiilik e és nem tudom Lovas Gergő neve ismerős-e a köreitekben de azért amit Chiefs-l kapcsolatban ír az jelzi, hogy nem mindennek nézett utána...... 😀 "A legenda aki nem biztos, hogy őslakos" részben. A vicc, hogy az nem tűnik fel neki, az ember akitől idézett ezzel kapcsolatban pont nem is említi a Chife-st az indián példák között.

 sportgeza.hu/sport/2013/10/18/rasszista_csapatnevek/

Vagy én várok túl sokat 😛dande
Az Oneida vezetőjét egyébként Raymond Halbritter-nek híjják, ha valaki mélyebben akarna ásni a problematikában, nehány apró tárgyi tévedés, ugye mit számít, úgyse az a lényeg.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 kissingsuzykolber.uproxx.com/2013/10/32-team-logos-fat.html

lol, logók pár kiló túlsúllyal xD

több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem tudom ez ideiilik e és nem tudom Lovas Gergő neve ismerős-e a köreitekben de azért amit Chiefs-l kapcsolatban ír az jelzi, hogy nem mindennek nézett utána...... 😀 "A legenda aki nem biztos, hogy őslakos" részben. A vicc, hogy az nem tűnik fel neki, az ember akitől idézett ezzel kapcsolatban pont nem is említi a Chife-st az indián példák között.

 sportgeza.hu/sport/2013/10/18/rasszista_csapatnevek/

Vagy én várok túl sokat 😛dande
nem vársz sokat, én pl elvárom hogy aki NFL-témában ír az ne azt írja hogy "a korábban az NFL-t irányító Roger Goodell" mert a hajam égnek áll. Vagy lemaradtam valamiről? 😊davemayer
A helyzet változását jól mutatja, hogy korábban (az NFL-t irányító) Roger Goodell is kiállt a washingtoni csapat neve mellett, néhány hete már finomított az álláspontján.
az én értelmezésemben 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem tudom ez ideiilik e és nem tudom Lovas Gergő neve ismerős-e a köreitekben de azért amit Chiefs-l kapcsolatban ír az jelzi, hogy nem mindennek nézett utána...... 😀 "A legenda aki nem biztos, hogy őslakos" részben. A vicc, hogy az nem tűnik fel neki, az ember akitől idézett ezzel kapcsolatban pont nem is említi a Chife-st az indián példák között.

 sportgeza.hu/sport/2013/10/18/rasszista_csapatnevek/

Vagy én várok túl sokat 😛dande
nem vársz sokat, én pl elvárom hogy aki NFL-témában ír az ne azt írja hogy "a korábban az NFL-t irányító Roger Goodell" mert a hajam égnek áll. Vagy lemaradtam valamiről? 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ez ideiilik e és nem tudom Lovas Gergő neve ismerős-e a köreitekben de azért amit Chiefs-l kapcsolatban ír az jelzi, hogy nem mindennek nézett utána...... 😀 "A legenda aki nem biztos, hogy őslakos" részben. A vicc, hogy az nem tűnik fel neki, az ember akitől idézett ezzel kapcsolatban pont nem is említi a Chife-st az indián példák között.

 sportgeza.hu/sport/2013/10/18/rasszista_csapatnevek/

Vagy én várok túl sokat 😛
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.sbnation.com/lookit/2013/10/16/4845650/brandon-marshall-nfl-fined-green-cleats
😊 Na ezért ő az egyik kedvencem!

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Faragó Richárd Brady utolsó nagy megmozdulásánál régi önmagát idézte 😀!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sanchez unta magát és kirabolt egy videojáték boltot. 😛
 www.tcpalm.com/news/2013/oct/10/indian-river-county-deputies-lookout-suspect-games/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.