NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bartkowski bust? Kb. minden Falcons franchise rekord még az övé, mostanában kezdi utolérni Ryan, anno év újonca volt, 2-szeres Pro Bowler, volt olyan szezon h ratingben és passzolt TD-kben vezette a ligát, a Falcons visszavonultatta a mezét.
Plunkett meg csak 2 SB-t nyert mint kezdő QB.empty taxi
sokkot kaptam ezen a listán 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013

T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
Nem akarok bunkó lenni, de 39 évesen ez már teljesen rendben lévő gondolat.Tudni kellene abbahagyni.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsi
nem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Mi számít bustnak 1/1-nél?Asbee
Ha a modern érától számoljuk akkor volt 20 1/1-es irányító.

Szerintem őket nyugodtan nevezhetjük bustnak:
Jeff George, Carr, Couch, Russell, Bartkowski, Plunkett

de 1/2 illetve 1/3-as 1/4-es-ként úgy gondolom, Ryan Leaf, Akili Smith, Heath Shuler, Joey Harrington, és Vince Young is nyugodtan bekerülhet ebbe az "elit" társaságba.BigBen7
Bartkowski bust? Kb. minden Falcons franchise rekord még az övé, mostanában kezdi utolérni Ryan, anno év újonca volt, 2-szeres Pro Bowler, volt olyan szezon h ratingben és passzolt TD-kben vezette a ligát, a Falcons visszavonultatta a mezét.
Plunkett meg csak 2 SB-t nyert mint kezdő QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsi
nem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Mi számít bustnak 1/1-nél?Asbee
Ha a modern érától számoljuk akkor volt 20 1/1-es irányító.

Szerintem őket nyugodtan nevezhetjük bustnak:
Jeff George, Carr, Couch, Russell, Bartkowski, Plunkett

de 1/2 illetve 1/3-as 1/4-es-ként úgy gondolom, Ryan Leaf, Akili Smith, Heath Shuler, Joey Harrington, és Vince Young is nyugodtan bekerülhet ebbe az "elit" társaságba.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013

T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
és állítólag Bowlingozni fog 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013

T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
Arena és CFL ligás ajánlatok is számítanak?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x4vdkaesgmxbpydi1ec4
Terrell Owens: 'I'm retiring' if no team signs me in 2013
Terrell Owens hasn't played in the NFL since flirting with 1,000 yards in the 2010 season. Is the potential Hall of Famer ready to retire if he gets the cold shoulder again this year?


T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
David Carr szintű karrier (vagy rosszabb - lásd JaMarcus, Tim Couch).iktriad
Carrnak van a legnyugisabb állása az NFL-ben 😛 Vagyis csak volt Nassib érkezéséig 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szarból nehéz ostort fonni de a holló elfektetése nem értem miért volt jó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Nincs semmi szépérzéketek 😛 😊
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
tényleg jó ronda, olyan mintha használt/összegyűrt szendvicses alufóliával lenne kibélelve a holló alatt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaa
hát nem túl szép, azt el kell ismerni.iktriad
honnan van amúgy a kép? csak mert majdnem ugyanígy nézett ki az a gyűrű is, amit februárban kamu tervnek tituláltak

jjncaa
Adam Schefter rakta ki a twitteraccountjára.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaa
hát nem túl szép, azt el kell ismerni.iktriad
honnan van amúgy a kép? csak mert majdnem ugyanígy nézett ki az a gyűrű is, amit februárban kamu tervnek tituláltak



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaa
hát nem túl szép, azt el kell ismerni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Ravens új bajnoki gyűrűje.




btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsi
nem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Mi számít bustnak 1/1-nél?Asbee
David Carr szintű karrier (vagy rosszabb - lásd JaMarcus, Tim Couch).
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsi
nem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Mi számít bustnak 1/1-nél?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsi
nem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igen
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A holtidény összes híre | Bowl.hu
Nyáron a bowl.hu-ra mintha a kelleténél kevesebb friss anyag kerülne fel, de mi egy huszárvágással megoldottuk a problémát!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok.BigBen7
hát ez azért nem feltétlen számít jónak, egy 1/1-estől eléggé visszafogott megoldás.
hogy úgy mondjam a mi Andrewnk kb ezt hozta tavaly, de ha stabilan beállna hasonló számokra akkor elég erősen belevernénk a fejünket a falba.Höri
nem lehet minden 1/1-es QB olyan überfasza mint Luck, a fele bust lesz
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok.BigBen7
hát ez azért nem feltétlen számít jónak, egy 1/1-estől eléggé visszafogott megoldás.
hogy úgy mondjam a mi Andrewnk kb ezt hozta tavaly, de ha stabilan beállna hasonló számokra akkor elég erősen belevernénk a fejünket a falba.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Arra utaltam, hogy a Palmer szintet hozni (0 SB győzelem, 0 SB részvétel, 0 konferenciadöntő részvéte) azért nem egy megvalósíthatatlan és kitűzendő cél.Sobri Jóska
A Bengals akkor igen rossz volt, de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok. Ezeket a statokat simán hozza Dalton, csak őt segíti egy egész jó kis védelem, Palmert viszont nem segítette, ez is az azért nagy különbségBigBen7
Ja, Dánia fővárosa meg Koppenhága, az Anna Karenina-t Tolsztoj írta, és Leonardo diCaprionak még nincs Oscar-ja. A Duna Pesten valószínűleg hétfőn tetőzik.Sobri Jóska
És Sobri újra győzött
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Arra utaltam, hogy a Palmer szintet hozni (0 SB győzelem, 0 SB részvétel, 0 konferenciadöntő részvéte) azért nem egy megvalósíthatatlan és kitűzendő cél.Sobri Jóska
A Bengals akkor igen rossz volt, de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok. Ezeket a statokat simán hozza Dalton, csak őt segíti egy egész jó kis védelem, Palmert viszont nem segítette, ez is az azért nagy különbségBigBen7
Ja, Dánia fővárosa meg Koppenhága, az Anna Karenina-t Tolsztoj írta, és Leonardo diCaprionak még nincs Oscar-ja. A Duna Pesten valószínűleg hétfőn tetőzik.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Arra utaltam, hogy a Palmer szintet hozni (0 SB győzelem, 0 SB részvétel, 0 konferenciadöntő részvéte) azért nem egy megvalósíthatatlan és kitűzendő cél.Sobri Jóska
A Bengals akkor igen rossz volt, de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok. Ezeket a statokat simán hozza Dalton, csak őt segíti egy egész jó kis védelem, Palmert viszont nem segítette, ez is az azért nagy különbség