NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Egyébként a kövi draft abból a szempontból izgi lesz, hogy főként WR-ek és OT-k emelkednek ki, ilyenkor szokott az lenni, hogy minden qb-needes csapat becserél a top5-be. Talán Jeudy-t elviszik magasan az elkapók közül. Tua mellett Fromm, Eason és Herbert emelkedik ki. Ez egy erősebb qb-class lesz mint a tavalyi.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
Cruyffista
És a Cards draftol elsőnek!! 😉

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ezt valaki ne felejtse már el felhozni kövi SB után. Kíváncsi vagyok lesz-e bárki közel az igazsághoz. 😊
kristóf17
Gyanúsan semmi 😀
Ezek a post-draft értékelések pont azt a célt szolgálják, mint Skip Bayless meg Stephen A. Smith, hogy van miről beszélni, akkor is, ha full faszság 😀
tenorx
Pont emiatt is érdekelne, mert halál vakon osztogatja ezeket mindenki úgyis 😀
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ezt valaki ne felejtse már el felhozni kövi SB után. Kíváncsi vagyok lesz-e bárki közel az igazsághoz. 😊
kristóf17
Gyanúsan semmi 😀
Ezek a post-draft értékelések pont azt a célt szolgálják, mint Skip Bayless meg Stephen A. Smith, hogy van miről beszélni, akkor is, ha full faszság 😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ezt valaki ne felejtse már el felhozni kövi SB után. Kíváncsi vagyok lesz-e bárki közel az igazsághoz. 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Sok értékelés egyben:
 twitter.com/RNBWCV/status/1122572863268110336
katonadani
Az jól néz ki mikor egy sorban van A és F is. Meg, hogy egy oszlopban C+-nál rosszabb nincs.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sok értékelés egyben:
 twitter.com/RNBWCV/status/1122572863268110336
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 twitter.com/picksixpod/status/1122549305095512064


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Top 5 legjobb draftot záró csapat?
Cruyffista
Buffalo, Washington, Arizona, Tennessee, Philadelphia

amúgy 1962 óta először fordult elő, hogy nem draftoltak a Nebraskáról játékost, 25 éve először nem vittek el senkit a Virginia Tech-ről

az SEC új rekordot állított fel az egy évben draftoltak számában egy konfból, mindezt úgy, hogy pont a Tennessee Volunteers maradt a csapatai közül egyedül hoppon
r.baggio
Eagles helyett Denver?
Ha OBJt belevesszük akkor Browns 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Top 5 legjobb draftot záró csapat?
Cruyffista
Buffalo, Washington, Arizona, Tennessee, Philadelphia

amúgy 1962 óta először fordult elő, hogy nem draftoltak a Nebraskáról játékost, 25 éve először nem vittek el senkit a Virginia Tech-ről

az SEC új rekordot állított fel az egy évben draftoltak számában egy konfból, mindezt úgy, hogy pont a Tennessee Volunteers maradt a csapatai közül egyedül hoppon

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Top 5 legjobb draftot záró csapat?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
most épp PFF-es csávó volt akit betettem, de Evan Silva, Joe Goodberry meg sokan szintén szeretik a draftjukat eléggé.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha ezt a draftot lerakod Wyatt elé egy hete, kiröhög hogy irreális és hülye fanspeak

Azt meg így összességében tenném hozzá, hogy nem feltétlen a csapatok tudnak mindent jobban, mint bármelyik "media scout", sőt.
katonadani
Nem baj, néha egy-egy ilyen belefér, majd erősíti a szabályt 😊
Megjegyzem, a Redskinsé szerintem legalább olyan érdekes, és nem minden körben elöl húzva

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilvan elfogadna ezt a draftot, mivel o is a kinti media cikkeit es hype-jait olvasta, fokent azokbol ertesult es kovette le a prospecteket. Es nyilvan en is elfogadnam ezt a draftot jora, mert en is hiaba neztem utana tizezer orat a prospecteknek, csak annyibol tudok velemenyt alkotni, amit az internet es a game tape-ek adnak, ezzel szemben a GM-eknek sokkal szelesebb koru palettajuk van mindenkirol, egeszen a legkisebb reszletig egy-egy fiatalrol.

Csak eljutottunk odaig, hogy eleg sok esetben palira vagyunk veve egy-egy tehetsegrol, akar a PFF altal, akar masok altal. De Mayock is ugyanezt nyomta allandoan, es szarra hype-olt mindig nehany kedvencet. D. J. Haydennel azota is fogom a fejem, hogy az Oakland elvitte ennyire hamar, miutan Mayocknak sikerult ennyire felszopikaznia.

Az a problema, hogy mi mar szentirasnak vesszuk kb. az okosok altal ismetelt dolgokat, sok esetben pedig ezeket tenyleg nagyon de nagyon a helyen kellene kezelni, mert annyi fals informaciot nyomnak, hogy csak na.

A Cardinals draftja pedig a tokeletes peldaja ennek, kb. mindenkinel megy a csodalkozas, hogy mekkora steal, szerintem marpedig ezen a boardon egyetlen ilyen van, az Allen, Isabella egyenesen reach, Butler meg nalam 3. koros prospect, de szerintem az nem steal, akit a negyedik elejen behuzol, kozben meg a harmadikba vartad.

Murray meg alapbol szerintem nem top10-es tehetseg, ha pedig o nem lesz jo, akkor a Cardinals ki is torolheti az osszes tobbi allitolagos „stealjevel”.

több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
@wyatt a fanspeakes kommentjeidre, a Cardinals pont úgy draftolt 😀

 twitter.com/PFF_Steve/status/1122300809088241664
katonadani
Mar mi irrealis ott? Csak mert azert, mert a PFF szarra szopkodta peldaul Isabellat, es az elmult hetekben azon arolkodtek, hogy benyomjak az elso korbe (sokakkal karoltve), attol meg Isabella sosem volt elso koros, de igazabol meg masodik koros tehetseg sem. Utobbiban ki lehetett huzni, az hatareset, de attol meg semmi irrealis nincs benne. Mint ahogy Hakeem Butler is a Combine utan lett felszopikazva, foleg a meretei miatt, de hosunknek olyan brutalis drop rate-je van az egyetemrol, route-ot nem tud futni, emellett pedig egyebkent a srac szegeny annyira kobuta ehhez a jatekhoz, hogy az valami felelmetes. Es o is egy olyan prospect volt, akit a Combine elott nem vartak a masodik korbe, de igazabol en a harmadik korbe sem nagyon lattam ot.

Thompsont is felszopkodtak, de elkepesztoen sok helyen olvastam Combine elott es utan is, hogy a sracot nyomjak, de egyebkent van legalabb tiz safety, aki jobb. Vicces, de en pont azt olvastam vele kapcsolatban, hogy talan a negyedik korben elkelhet, de az otodik a realis.

Hogy oszinte legyek, engem meg Murphy csuszasa sem lepett meg (mint ahogy Greedye sem), mert Murphyre sok rosszat amugy nem lehet mondani tenyleg, o nem lusta meg karakterproblemas, mint Baker vagy Williams, de eleinte ot is mindenki 1/25 utanra varta, aztan hol mondtak, hogy becsuszhat elso korben, hol meg masodik elejet emlehettek vele kapcsolatban. Szerencsetlent a nagy szakik sodortak be az elso korbe, de vicces, hogy ot is akkor kezdtek el top20 kornyeken emlegetni, amikor felerosodtek azok a hangok, hogy Greedy es Baker szemelyisege nem jon be a scoutoknak. Ezzel parhuzamosan meg mintha hirtelen kellett volna egy arc, akit fel kell emelni, a mockokban pedig hat ugye sok szaki ragaszkodik ahhoz, hogy egy posztot eroltet, ha pedig elobbi kettonel csuszasrol es hirtelen felbukkano red flageket pletykalnak, akkor eloszedi a harmadikat. Nem veletlen, a cornerneedes csapatoknal a mockokban megfordult vagy ot kulonbozo jatekos neve, mint ahogy egyebkent a safetykel is minden heten mas nevevel lehetett talalkozni.

En csak Zach Allenen lepodtem meg, hogy o csuszhatott addig, ameddig, de az osszes tobbi srac nem mas, mint a media krealmanya. Mi meg hat gyakran adunk erre az oriasi hype-ra es nyomasra, de a GM-ek le sem szarjak ezeket, jol latszik, hogy altalaban a masodik kor feletol, meg a harmadik kortol olyan pickek vannak minden drafton, hogy mi kb. nem ertjuk oket csomoszor.

De egyebkent Isabella esete a legviccesebb, akit felfujtak a 4.3-as 40 yardja utan, holott rola kivetel nelkul mindenki tudta, hogy a csavo repeszteni fog, miutan evekig sprinter volt, es nem mellesleg ketperces keresest igenyelt volna, hogy az internet meg azt is kidobja videon, ahogy Isabella asszem 100 meteren hulyere veri az amugy 4.32-t futo, top10-es Denzel Wardot meg nehany evvel ezelott.

Es akkor Isabella a Combine-on futott egy fasza 40 yardot, aztan a media meg huuu, de meglepodott. Hat lol. Egeszen addig pedig meg mar akkor is neztel, ha egyaltalan a harmadik korbe valaki besorolta, mindenki ilyen 4-5. korre varta.

Ezek a PFF-es sracok is ugy toljak a kedvenceiket, hogy az mar felelmetes, aztan megy a nagy meglepodes, mert ok mutogatnak a szamaikra, csak eppenseggel nem mindent a szamok jelentenek. Lasd, Metcalf.
Stez
most épp PFF-es csávó volt akit betettem, de Evan Silva, Joe Goodberry meg sokan szintén szeretik a draftjukat eléggé.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha ezt a draftot lerakod Wyatt elé egy hete, kiröhög hogy irreális és hülye fanspeak

Azt meg így összességében tenném hozzá, hogy nem feltétlen a csapatok tudnak mindent jobban, mint bármelyik "media scout", sőt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
@wyatt a fanspeakes kommentjeidre, a Cardinals pont úgy draftolt 😀

 twitter.com/PFF_Steve/status/1122300809088241664
katonadani
Mar mi irrealis ott? Csak mert azert, mert a PFF szarra szopkodta peldaul Isabellat, es az elmult hetekben azon arolkodtek, hogy benyomjak az elso korbe (sokakkal karoltve), attol meg Isabella sosem volt elso koros, de igazabol meg masodik koros tehetseg sem. Utobbiban ki lehetett huzni, az hatareset, de attol meg semmi irrealis nincs benne. Mint ahogy Hakeem Butler is a Combine utan lett felszopikazva, foleg a meretei miatt, de hosunknek olyan brutalis drop rate-je van az egyetemrol, route-ot nem tud futni, emellett pedig egyebkent a srac szegeny annyira kobuta ehhez a jatekhoz, hogy az valami felelmetes. Es o is egy olyan prospect volt, akit a Combine elott nem vartak a masodik korbe, de igazabol en a harmadik korbe sem nagyon lattam ot.

Thompsont is felszopkodtak, de elkepesztoen sok helyen olvastam Combine elott es utan is, hogy a sracot nyomjak, de egyebkent van legalabb tiz safety, aki jobb. Vicces, de en pont azt olvastam vele kapcsolatban, hogy talan a negyedik korben elkelhet, de az otodik a realis.

Hogy oszinte legyek, engem meg Murphy csuszasa sem lepett meg (mint ahogy Greedye sem), mert Murphyre sok rosszat amugy nem lehet mondani tenyleg, o nem lusta meg karakterproblemas, mint Baker vagy Williams, de eleinte ot is mindenki 1/25 utanra varta, aztan hol mondtak, hogy becsuszhat elso korben, hol meg masodik elejet emlehettek vele kapcsolatban. Szerencsetlent a nagy szakik sodortak be az elso korbe, de vicces, hogy ot is akkor kezdtek el top20 kornyeken emlegetni, amikor felerosodtek azok a hangok, hogy Greedy es Baker szemelyisege nem jon be a scoutoknak. Ezzel parhuzamosan meg mintha hirtelen kellett volna egy arc, akit fel kell emelni, a mockokban pedig hat ugye sok szaki ragaszkodik ahhoz, hogy egy posztot eroltet, ha pedig elobbi kettonel csuszasrol es hirtelen felbukkano red flageket pletykalnak, akkor eloszedi a harmadikat. Nem veletlen, a cornerneedes csapatoknal a mockokban megfordult vagy ot kulonbozo jatekos neve, mint ahogy egyebkent a safetykel is minden heten mas nevevel lehetett talalkozni.

En csak Zach Allenen lepodtem meg, hogy o csuszhatott addig, ameddig, de az osszes tobbi srac nem mas, mint a media krealmanya. Mi meg hat gyakran adunk erre az oriasi hype-ra es nyomasra, de a GM-ek le sem szarjak ezeket, jol latszik, hogy altalaban a masodik kor feletol, meg a harmadik kortol olyan pickek vannak minden drafton, hogy mi kb. nem ertjuk oket csomoszor.

De egyebkent Isabella esete a legviccesebb, akit felfujtak a 4.3-as 40 yardja utan, holott rola kivetel nelkul mindenki tudta, hogy a csavo repeszteni fog, miutan evekig sprinter volt, es nem mellesleg ketperces keresest igenyelt volna, hogy az internet meg azt is kidobja videon, ahogy Isabella asszem 100 meteren hulyere veri az amugy 4.32-t futo, top10-es Denzel Wardot meg nehany evvel ezelott.

Es akkor Isabella a Combine-on futott egy fasza 40 yardot, aztan a media meg huuu, de meglepodott. Hat lol. Egeszen addig pedig meg mar akkor is neztel, ha egyaltalan a harmadik korbe valaki besorolta, mindenki ilyen 4-5. korre varta.

Ezek a PFF-es sracok is ugy toljak a kedvenceiket, hogy az mar felelmetes, aztan megy a nagy meglepodes, mert ok mutogatnak a szamaikra, csak eppenseggel nem mindent a szamok jelentenek. Lasd, Metcalf.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De rettenetesen utálom azt a csapatot 😊

több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
@wyatt a fanspeakes kommentjeidre, a Cardinals pont úgy draftolt 😀

 twitter.com/PFF_Steve/status/1122300809088241664
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)
ZERO_L
Szerintem J. Taylor
the12thman
Asszem ez jött 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .
Rózsa Sándor (betyár)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027985/article/2019-nfl-draft-follow-every-pick-for-every-team
Muffalo_Bafia
Vagy csak simán az nfl youtube csatornája, jó videókat tesznek fel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .
Rózsa Sándor (betyár)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027985/article/2019-nfl-draft-follow-every-pick-for-every-team
Muffalo_Bafia
Nagyon szépen köszönöm
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .
Rózsa Sándor (betyár)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027985/article/2019-nfl-draft-follow-every-pick-for-every-team

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .