NFL Draft 2019

41 feliratkozó

3 napja
katonadani Philadelphia Eagles 410
Megjelent az online magazinunk!

fuzovelkifele.com/2019/04/megjelent-az-fk-magazin-2019/

9 napja
Stez SMU Mustangs 33 522
Brandon Ghee-díjra esélyest nem is nagyon látok köztük
r.baggio
Nálam Jacobs nagyon kitűnik, bár tény, ha valaki RB-t akar akkor 90%, hogy őt fogja húzni. De ha esetleg a sok jelentés ellenére mégsem vinnék ki Daniel Jonest oly korán és bezsebelné a díjat akkor sem lepődnék meg.
Sixo
Marquise Brown, Baker vagy Greedy lesz a nyertes
braxa88
Szerintem Greedyt sokkal korabban el fogjak vinni, mint ahogy azt sokan varjak. Nalam is nagyon megoszto prospect az olykor kiveheto lustasaga es karaktere miatt, de annyira tehetseges, hogy igazabol hiaba nem lepne meg az, hogyha kicsuszna az elso korbol, de azt is lazan elfogadnam, ha top10 es 15 kozott kivinnek. Szamomra a Broncos 1/10-en nagyon adja magat.

9 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 558
r.baggio
Nálam Jacobs nagyon kitűnik, bár tény, ha valaki RB-t akar akkor 90%, hogy őt fogja húzni. De ha esetleg a sok jelentés ellenére mégsem vinnék ki Daniel Jonest oly korán és bezsebelné a díjat akkor sem lepődnék meg.
Sixo
Marquise Brown, Baker vagy Greedy lesz a nyertes

9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 958 — LIGHTS OUT!
Amúgy ezt csak itt, bowl.hu-n hívjuk Ghee díjnak, vagy ezt mindenhol máshol is így gúnyolják?

9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 958 — LIGHTS OUT!
r.baggio

9 napja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 686 — No es importante

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
9 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 2 149 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Le'Veon Bell#26
7996 yard & 42 TD
9 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 51 442 — GM Game Winner 2018
Vannak itt rejtett tehetségek. 😊

Az úr amúgy mellékesen az FCS történetének legtöbb passzolt yarddal rendelkező QB-ja evör. Remélem legalább valaki elviszi UDFA-nak.
9 napja
Wyatt New England Patriots 20 300 — Three-time EL-champ^^
Továbbra is egy mock draft lényege a draftra érkező tehetségek és a csapatok hiányposztjainak bemutatása, nem az, hogy bárki bármit telibe találjon, és mint ilyenek, én mindig örülök az olyanoknak, amelyek alaposan kifejtik, hogy ki miért lehet jó itt vagy ott, mik az erősségei, gyengeségei, hátha van olyan, ami eddig nem tűnt fel

9 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 532 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Minden mock szubjektív, de Stezé még rasszista is szokott lenni

Jómagam sosem tudtam egy irányítót egy punterhez mérni, lehet, hogy a profik sem. Ezért is lehetséges, hogy korszakos punterek mentek a levesbe, s észre sem vettük🤔
Fast Willie
Pl Meskó Zoli 😉
9 napja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 2 738
Minden mock szubjektív, de Stezé még rasszista is szokott lenni

Jómagam sosem tudtam egy irányítót egy punterhez mérni, lehet, hogy a profik sem. Ezért is lehetséges, hogy korszakos punterek mentek a levesbe, s észre sem vettük🤔
9 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 901 — 2 & done, here we come
Tudod, több szem többet lát.
Magam is olvasok jópár embertől scouting reportokat, prospect rangsorokat stb. és ezen információk (vmint a game tape-ek) alapján szintetizálom a saját rangsoromat, ami szintén nem szentírás, de legalább a sajátom 😊
empty taxi
Ezért is van az, hogy a te mock draftjaid nem clickbaitek, hanem jó kiindulópontok évek óta. 😊
iktriad
Köszönöm, igyekszem.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
9 napja
Magam is olvasok jópár embertől scouting reportokat, prospect rangsorokat stb. és ezen információk (vmint a game tape-ek) alapján szintetizálom a saját rangsoromat, ami szintén nem szentírás, de legalább a sajátom 😊
empty taxi
Ezért is van az, hogy a te mock draftjaid nem clickbaitek, hanem jó kiindulópontok évek óta. 😊
9 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 901 — 2 & done, here we come
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Miért van az hogy szinte ahány szakértő annyiféle sorrend 🤔???
Egy nagyon szembetűnő példa :
TE NOAH FANT, IOWA 43. ??????
Mi van ?Mindenhol első körösnek írják de inkább top 20 nak.
Az ember azt hinné ,kicsit nagyobb a szakik között az egyetértés.
Szóval engem ez is csak abban erősít meg ,persze ezt most erőssen lesarkitva értem.Hogy ez olyan mint a fagyis pultnál a fagyi választás.Attól függ ki mit szeret.Aki a vanilliát annak hiába mondod ,hogy de a csoki 1000×finomabb 😃

Bocxccssss az Off-ért de ez ide kivánkozott 😃

youtu.be/3M2lSX0nRlc
Rózsa Sándor (betyár)
Az, hogy Fantot mindenhol 1. körre írják, meg top20nak, nem sok köze van egy big boardhoz. Egy mock, meg egy board más más kritériumok alapján épül fel. Irv Smith Jr (TE) a boardokon kb. 55., de lehet a Pats kiviszi 32. helyen, stb.
Chargers LT
De akkor mi értelmük van ezeknek a rangsoroknak ?
Ezt most tök komolyan kérdezem.
Mert szerintem amit eddig láttam meg olvastam tőletek az mindig nagyon szubjektív.És már biztos vagyok benne ,hogy semmi értelme rangsorolni az prospekteket .
Mert mindenki máshogy látja.
Rózsa Sándor (betyár)

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
9 napja
Rózsa Sándor (betyár)
Clickbait. Mint szinte minden mock draft.
9 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 13 359 — LOLka & BOWLka
Rózsa Sándor (betyár)
Van miru baszenyi.

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
9 napja
Wyatt New England Patriots 20 300 — Three-time EL-champ^^
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD
Stez
ja nyílván majd Sweat meg Gary 2.körös lesz csak mert a PFF odarangsorolja őket.
braxa88
Csak Sweatre reagálnék a mai gondolatok közül, ott azért a szívprobléma könnyen lehet, hogy csúszásnak indítja majd

9 napja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 1 390
Dani de legalább a személyes kedvencünk nagyon jó helyen van 😊 WR D.K. METCALF 17. TOP 20 ÉS OTT IS VAN A HELYE ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
MOND MÁR MÉG EL PÁRSZOR HOGY METCALF A KIRÁLY!!! 😛 😛 😛 😀 😀
braxa88
Na várjál csak 😃 Milyen jó is lenne ha drága úriembert mi húznánk ki a Drafton ! Na akkor lennék csak nagyon boldog GO SEA
9 napja
Stez SMU Mustangs 33 522
(Egyébként nem a számaik alapján vannak sorrendbe téve a játékosok, ugyanúgy rakják össze a boardot, mint mindenki más, a grade-jeikhez ugyanúgy társul kontextus, mint minden máshoz, ezt figyelembe véve beszélik meg és rakják össze. Viszont ha jól tippelem náluk nem igazán számítanak off field dolgok, vagy h milyen karakter a csávó.
Az meg h voltak nagy baklövéseik... minden egyes elemzőnek voltak ugyanúgy tonnaszámra. Vannak szélsőségesebb véleményeik, talán több mint másoknak, egyesek bejönnek, egyesek meg nem, ahogy szintén mindenkinek.)
katonadani
Az, hogy van egy kontextus es nem pff-rating alapjan vannak osszerakva a jatekosok, attol meg pontosan ugyanugy statisztikak es a sajat ertekeik alapjan rakjak ossze a listat, csak a sajat ertekeik nem a grade-re vonatkoznak csupan. Es attol meg ugyanugy tele van faszsaggal ez a lista.

Az meg ismet csak falssa teszi, hogy ahogy mondod, nem szamolnak karakterproblemakkal, red flagekkel, nem szamolnak serulesekkel es egyeb olyan tenyezokkel, amik igenis befolyasoljak egy jatekos erteket.

Egyebkent, mint mar mondtam, a PFF-nel is abszolut erezheto, hogy mely prospecteket nyomjak paran, kik a kedvencek. A teljes ideny folyaman megvoltak ezek az illetok. Gondolom, a hatterben azert figyelni kell a jo kapcsolatokra. 😉

9 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 483 — Jedi Master
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Csak az elejébe olvastam bele, de jókat mosolyogtam 😀 Azt kell mondjam, ettől még a CBS listája is jobb, nem is kevéssel.

9 napja
pff big board
braxa88
Szóval engem ez is csak abban erősít meg ,persze ezt most erőssen lesarkitva értem.Hogy ez olyan mint a fagyis pultnál a fagyi választás.Attól függ ki mit szeret.Aki a vanilliát annak hiába mondod ,hogy de a csoki 1000×finomabb 😃

youtu.be/3M2lSX0nRlc
Rózsa Sándor (betyár)
Az, hogy Fantot mindenhol 1. körre írják, meg top20nak, nem sok köze van egy big boardhoz. Egy mock, meg egy board más más kritériumok alapján épül fel. Irv Smith Jr (TE) a boardokon kb. 55., de lehet a Pats kiviszi 32. helyen, stb.
Chargers LT
Ezt most tök komolyan kérdezem.
Mert szerintem amit eddig láttam meg olvastam tőletek az mindig nagyon szubjektív.És már biztos vagyok benne ,hogy semmi értelme rangsorolni az prospekteket .
Mert mindenki máshogy látja.
9 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 483 — Jedi Master
pff big board
braxa88

youtu.be/3M2lSX0nRlc
Rózsa Sándor (betyár)

9 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 558
Dani de legalább a személyes kedvencünk nagyon jó helyen van 😊 WR D.K. METCALF 17. TOP 20 ÉS OTT IS VAN A HELYE ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
MOND MÁR MÉG EL PÁRSZOR HOGY METCALF A KIRÁLY!!! 😛 😛 😛 😀 😀

9 napja
(Egyébként nem a számaik alapján vannak sorrendbe téve a játékosok, ugyanúgy rakják össze a boardot, mint mindenki más, a grade-jeikhez ugyanúgy társul kontextus, mint minden máshoz, ezt figyelembe véve beszélik meg és rakják össze. Viszont ha jól tippelem náluk nem igazán számítanak off field dolgok, vagy h milyen karakter a csávó.
Az meg h voltak nagy baklövéseik... minden egyes elemzőnek voltak ugyanúgy tonnaszámra. Vannak szélsőségesebb véleményeik, talán több mint másoknak, egyesek bejönnek, egyesek meg nem, ahogy szintén mindenkinek.)
katonadani

Szerkesztette: Rózsa Sándor (betyár)
9 napja
katonadani Philadelphia Eagles 410
9 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 3 276 — WHO DAT!!!!
pff big board
braxa88
Ez már az első helyen elbukott, meg amit írtak Murrayről nevetséges.