NFL Draft 2019

38 feliratkozó

2 napja
Stez SMU Mustangs 32 999
Nem gondolom, hogy Allen jobb lenne, bar o elegge alulertekelt, a Skinsben azert eleg jo idenye volt. Es azt sem, hogy o a helyen kelt el. Valo igaz, hogy a valla miatt csuszott fokent, de ha az rendben van, akkor sem vagyok biztos benne, hogy o a top5-7-ben kiment volna.

Williams prospectkent allat, sokkalta inkabb, mint Allen, de one year wonder, oriasi kerdes, hogy mit tesz, ha duplazzak, eddig ahogy neztem, ezt peldaul nem kezelte jol. Ebben osszehasonlitva peldaul Oliver tobb eve konzisztensen jatszik, a duplazast is jobban kezeli. Nem vagyok biztos benne, hogy o rosszabb befektetes lesz hatrebb, mint Williams elol. Illetve Williams egy eleg eros DL-bol erkezik az NFL-be, konnyebb dolga volt.

De amiert en nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy ne legyen top5, az az, hogy hiaba Donald meg Watt elmebeteg teljesitmenye, az elmult evekben kisse elertektelenedett a DT-poszt, legutobb talan Leonard Williams volt, akit elvittek top10-ben. A DT-poszt meg most azert eleg mely, ugyhogy nem lepne meg, hogyha nem szivesen lovogetnenek el ezuttal sem top cetlit a GM-ek.

Plusz ugye Bosa, de az oriasi hype miatt Murray is elobb kel el szvsz, de Josh Allen felszopasat is varom meg, ha o nyom egy jo Combine-t, eros szamokkal, akkor szerintem feldolgozza magat a top3-ba.

Viszont az, hogy en ezt irom, attol meg ugy velem, hogy kerdes nelkul top2-3 talent Williams a classban, megeri a top picket, siman benne is van, hogy kiviszik, nekem ez csak szubjektiv meglatasom, hogy engem nagyon nem lepne meg, hogy par helyet csuszna es 5-10 kozott menne ki, nem pedig top3-ban. Donald a hasonloan kiugro idenye utan siman csuszott 1/13-ig a drafton.

De Williamsnel igazabol tenyleges red flaget nem tudsz mondani, csak tenyleg ilyen aprosagokat, mint amiket en fentebb irtam. Engem az egyeduli, ami zavar, hogy one year wonder. Szoval baromi jonak tunik, az biztos.

3 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 461
Bosán és Williamsen kívül bennük látom, hogy komoly franchise playerek lehetnek: Jonah Williams, Kyler Murray, AJ Brown, Greedy Williams, N'Keal Harry, Ed Oliver.
3 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 3 094 — WHO DAT!!!!
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.

3 napja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 13 758 — GM of the Year 2015
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

ZERO_L
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".

Twitter
3 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 043 — Welcome in Wentzylvania!

ZERO_L
Janek
kapitnono
meglátjuk.

Allen nem lett 1/1 de még igazán kimagasló játékos sem.
igaz van ideje

3 napja
katonadani Philadelphia Eagles 320

ZERO_L
Janek
kapitnono
tegyük hozzá, hogy nála a vállsérülése közrejátszott a csúszásában
3 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 3 094 — WHO DAT!!!!

ZERO_L
Janek

3 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 245
Williams? Engem az sem lepne meg, ha kicsuszna a top5-bol.
Stez
Miért?

3 napja
Stez SMU Mustangs 32 999
Williams? Engem az sem lepne meg, ha kicsuszna a top5-bol.

3 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 083 — Megrögzött Colts Fan

ZERO_L
Janek
Hat engem nagyon meglepne ha az nem Buza Bosa lenne

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
3 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 043 — Welcome in Wentzylvania!

ZERO_L

4 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 083 — Megrögzött Colts Fan

ZERO_L
akiben Brett Kollmann latja a potencialt, abban altalaban benne is van 😊 Irto jo a hapsi

Szerkesztette: Borbinho

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
4 napja
ZERO_L New England Patriots 2 814 — situational football

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
4 napja
Wyatt New England Patriots 19 966 — Three-time EL-champ^^
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
Ennek szerintem az a magyarázata, hogy az az általános nézet alakult ki az idei OT class-szal kapcsolatban, hogy öt-hat olyan prospect tartozik a poszt legjobbjai közé, akik között nincs igazán markáns különbség. Ki ebbe, ki abba lát bele kicsivel többet, meg persze egy-egy, a konszenzustól való extrém eltérés is mindig akad. Ezért olyan vegyes a kép az OT-knél idén.

Egyébként - a hagyományoktól eltérően - most a CBS sem szezon elején/előtt összetákolt rangsorral égeti magát.
vassadi
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
A CBS tudtommal a Combine utan szokta frissiteni a rangsorat, addig gyakran teljesen orult es wtf besorolas szokott lenni. Mas kerdes, hogy sokszor meg a frissites utan is.
Stez
A CBS tavalyra használhatatlan lett, előtte folyamatosan frissítették, elég pöpec is volt. Mondjuk a tavalyihoz képest az idei még egészen reális is volt, remélem, összeszedik magukat

4 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 862 — LIGHTS OUT!
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt
braxa88
Jó de ő direkt trollkodott több helyen is.

4 napja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 13 758 — GM of the Year 2015
Chargers LT
Ennek szerintem az a magyarázata, hogy az az általános nézet alakult ki az idei OT class-szal kapcsolatban, hogy öt-hat olyan prospect tartozik a poszt legjobbjai közé, akik között nincs igazán markáns különbség. Ki ebbe, ki abba lát bele kicsivel többet, meg persze egy-egy, a konszenzustól való extrém eltérés is mindig akad. Ezért olyan vegyes a kép az OT-knél idén.

Egyébként - a hagyományoktól eltérően - most a CBS sem szezon elején/előtt összetákolt rangsorral égeti magát.

Twitter
4 napja
Stez SMU Mustangs 32 999
Chargers LT
A CBS tudtommal a Combine utan szokta frissiteni a rangsorat, addig gyakran teljesen orult es wtf besorolas szokott lenni. Mas kerdes, hogy sokszor meg a frissites utan is.

5 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 275 — Jedi Master
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt
braxa88
Neki hiszünk 😀

5 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 245
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt

5 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 275 — Jedi Master

5 napja
Stez SMU Mustangs 32 999
Most nem azért de látom ezt a Murray gyereket 178 nak írják. Nem vagyok szagértő, de Brees is a csoda kategóriába tartozik vagy Wilson pedig ők is bőven magasabbak. Baker Mayfieldet is alulméretezettnek mondták, pedig.... Nehezen látom, hogy bármilyen szuper képességgel ezt a hátrányt miként kompenzálná. Kíváncsi vagyok ki vállalja be.
dande
Ha Kyle-nak sikerult 120 centis feher gyerekbol 2 meteres neger kosarassa fejlodni, akkor Murraynek is menni fog az a par plusz centi.

Csak nehany heregolyo kell a terdekbe.

5 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 218 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Most nem azért de látom ezt a Murray gyereket 178 nak írják. Nem vagyok szagértő, de Brees is a csoda kategóriába tartozik vagy Wilson pedig ők is bőven magasabbak. Baker Mayfieldet is alulméretezettnek mondták, pedig.... Nehezen látom, hogy bármilyen szuper képességgel ezt a hátrányt miként kompenzálná. Kíváncsi vagyok ki vállalja be.
5 napja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 14 418 — Aki NER az nyer!
Nem is mondtam soha biztosat. Azt mondom, hogy szerintem mi van/varhato/lesz. Ha a masik nem tud szoveget ertelmezni es aszerint konyveli el, amit irok, az mar nem az en bajom.
Stez
Az egyik opció az h másik enm tud szövegérteni, a másik pedig h te nem tudsz fogalmazni 😉 😛
empty taxi
Hat, nem tudom. En amondo vagyok, hogy amikor valakitol azt a szot olvasom, hogy „SZERINTEM”, akkor automatikusan az illeto sajat, szubjektiv velemenyekent ertelmezem, nem pedig kobe vesett tenykent. De nyilvan velem van a baj, mert mindig velem van. 8D
Stez
Most se tetted, hozzá, hogy szerinted. 😛

Egyébként meg a polémiát elindító állításod egy konkrét tényre vonatkozott, nem vélemény volt:

Csak mert rendkivul mokasad ezek a kijelenteseid, de szerintem az elmult tizezer evben egyetlen ilyen agyon emlegetett prospect sem a Jaxnel kotott ki, akit te mar a fejedben hozzatok ledraftoltak, es ezeknek a javat nem a Jaguars orra elol vittek ki, hanem ti nem huztatok oket. 8D

Ami vagy igaz vagy hamis, tehát eleve indokolatlan a 'szerintem' használata.
Speciel ebben az esetben igaz volt, a Jax sose úgy draftol, ahogy azt ik barátom kikövetkezteti, megállmodja, elvárja és szeretné. Vagy ahogy kéne.
Sobri Jóska
Ez így nem teljesen igaz - 2010-ben volt egy játékos, akiről megjósoltam, hogy hozzánk kerül a drafton és Gene Smith ki is választotta abban az évben. 😊
 blackandteal.com/2010/03/27/the-next-de-of-the-jaguars-scouting-austen-lane-de-murray-state/
iktriad
Kerekítettem. 😊

6 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 50 919 — GM Game Winner 2018
Nem is mondtam soha biztosat. Azt mondom, hogy szerintem mi van/varhato/lesz. Ha a masik nem tud szoveget ertelmezni es aszerint konyveli el, amit irok, az mar nem az en bajom.
Stez
Az egyik opció az h másik enm tud szövegérteni, a másik pedig h te nem tudsz fogalmazni 😉 😛
empty taxi
Hat, nem tudom. En amondo vagyok, hogy amikor valakitol azt a szot olvasom, hogy „SZERINTEM”, akkor automatikusan az illeto sajat, szubjektiv velemenyekent ertelmezem, nem pedig kobe vesett tenykent. De nyilvan velem van a baj, mert mindig velem van. 8D
Stez

Egyébként meg a polémiát elindító állításod egy konkrét tényre vonatkozott, nem vélemény volt:

Csak mert rendkivul mokasad ezek a kijelenteseid, de szerintem az elmult tizezer evben egyetlen ilyen agyon emlegetett prospect sem a Jaxnel kotott ki, akit te mar a fejedben hozzatok ledraftoltak, es ezeknek a javat nem a Jaguars orra elol vittek ki, hanem ti nem huztatok oket. 8D

Speciel ebben az esetben igaz volt, a Jax sose úgy draftol, ahogy azt ik barátom kikövetkezteti, megállmodja, elvárja és szeretné. Vagy ahogy kéne.
Sobri Jóska
Ez így nem teljesen igaz - 2010-ben volt egy játékos, akiről megjósoltam, hogy hozzánk kerül a drafton és Gene Smith ki is választotta abban az évben. 😊
 blackandteal.com/2010/03/27/the-next-de-of-the-jaguars-scouting-austen-lane-de-murray-state/
6 napja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 14 418 — Aki NER az nyer!
Stez
empty taxi
Stez