NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a pecc lesz az 1/1
Janek
Majd 2021-ben, aztán jöhet, aminek jönnie kell 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tua jobb mint Herbert?
steelwolf
Én idén előbb vittem volna Haskinst, mnt Herbertet...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tua jobb mint Herbert?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem a pecc lesz az 1/1

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
két éve a Jetsről mondták(nem alaptalanul), hogy elképzelni nem tudják hogyan fognak akár két győzelmet is összekaparni a szezonban, közelebb állanak a 0-16hoz mint az 1-15höz ennyire nulla támadókkal a csapatban... aztán összehoztak egy 5-11-es szezont

Én is elég trágyának tartom a Halak keretét, de most végre értelmes(nek tűnő) edzőket hoztak oda, szerintem messze lesznek az 1/1-től



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
Cruyffista
És a Cards draftol elsőnek!! 😉
nagir
Olyan volt már ,hogy ugyanazon csapat 2 egymás követő évben is 1/1 QB vitt ki ?? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Az 1982-83 Baltimore Colts az egyetlen a draft érában, amelyik első körben két egymást követő évben QB-t vitt. 1/4, majd 1/1
katonadani
Khm, és a Cardinals 2018-as 1/10+2019-es 1/1-ese már túl régen volt? 😀

Btw egyetértek, ez a Miami mindent feltett arra a holt szezonban, hogy 1/1-es legyen. Ezek után trade-elnek a draft alatt Rosenért. Tapzs

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
nem igen kommunikált róla, de Höri visszatért cikkíróként
 fuzovelkifele.com/2019/05/iden-vedjuk-le-a-passzt-buccaneers-draftertekelo/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Szinte biztos, hogy Tua lesz az 1/1, ha el nem szúrja az idényt, a boardokon legálabb is, mert szerintem a Giants lesz az 1/1 húzó, szóval érdekes helyzet alakulna ki. Ha így lesz persze...
Chargers LT
En meg biztos vagyok benne, hogy nem a Giants lesz az 1/1. Ez a jelenlegi Miami szerintem Rosennel siman rosszabb, de a Bengalsban sem latok annyit, mint a Giantsben.
Stez
Akkor a háromból kettő megy PO-ba.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szinte biztos, hogy Tua lesz az 1/1, ha el nem szúrja az idényt, a boardokon legálabb is, mert szerintem a Giants lesz az 1/1 húzó, szóval érdekes helyzet alakulna ki. Ha így lesz persze...
Chargers LT
En meg biztos vagyok benne, hogy nem a Giants lesz az 1/1. Ez a jelenlegi Miami szerintem Rosennel siman rosszabb, de a Bengalsban sem latok annyit, mint a Giantsben.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Szinte biztos, hogy Tua lesz az 1/1, ha el nem szúrja az idényt, a boardokon legálabb is, mert szerintem a Giants lesz az 1/1 húzó, szóval érdekes helyzet alakulna ki. Ha így lesz persze...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

 www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
ez retek, Epenesa 1/1 és in10 Zsödi meg Cídíí, akkor...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

 www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
jól értelmezem ,hogy a chargersbe egy egyetem még sosem játszó QB-t mockolnak, mert szép nagy darab?
Sixo
Nem teljesen.
Ízözön True freshmanként 2016-ban a szezon folyamán egyre több lehetőséget kapott Greyson Lambert kárára. 2017-et kezdő QB-ként kezdte, aztán megsérült a térde, így kapott lehetőséget a másik egykori sztár recruit irányító, Jake Fromm, aki nagydöntőig vezette a Dawgst, ezek után döntött úgy Eason h irány haza Washingtonba, ahol ugye 2018-ban nem játszhatott a transzferszabályok miatt.
empty taxi
Mindig meglep a tudásotok.És egyben le is nyügöz.
Hogy a viharba tudtok ennyi mindent ? (Én ha 100 évig élek se tudok ennyi információt begyűjteni erről a sportágról,mint ti.)
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

 www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
jól értelmezem ,hogy a chargersbe egy egyetem még sosem játszó QB-t mockolnak, mert szép nagy darab?
Sixo
Nem teljesen.
Ízözön True freshmanként 2016-ban a szezon folyamán egyre több lehetőséget kapott Greyson Lambert kárára. 2017-et kezdő QB-ként kezdte, aztán megsérült a térde, így kapott lehetőséget a másik egykori sztár recruit irányító, Jake Fromm, aki nagydöntőig vezette a Dawgst, ezek után döntött úgy Eason h irány haza Washingtonba, ahol ugye 2018-ban nem játszhatott a transzferszabályok miatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/57106747_164635004543190_4695015971093156755_n.jpg?stp=c215.0.645.645a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=BqGxY0cHm-8AX9BP_Sy&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCo24Axl2MYv2WtbqbSLg7MiA7Pk6LvJa0xOYt1rEAUyA&oe=66069153
Adam Schefter on Instagram: "And now that the 2019 NFL Draft in Nashville has wrapped up....it’s on to the 2020 NFL Draft in Las Vegas."
18K likes, 370 comments - adamschefter on April 28, 2019: "And now that the 2019 NFL Draft in Nashville has wrapped up....it’s on to the 2020 NFL Draft in Las Vegas."
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

 www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
jól értelmezem ,hogy a chargersbe egy egyetem még sosem játszó QB-t mockolnak, mert szép nagy darab?

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 201 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

 www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Egyébként a kövi draft abból a szempontból izgi lesz, hogy főként WR-ek és OT-k emelkednek ki, ilyenkor szokott az lenni, hogy minden qb-needes csapat becserél a top5-be. Talán Jeudy-t elviszik magasan az elkapók közül. Tua mellett Fromm, Eason és Herbert emelkedik ki. Ez egy erősebb qb-class lesz mint a tavalyi.
Cruyffista
Tavaly ilyenkor Greedy volt a tuti kovetkezo PP, betonbiztos top5-oskent, mellette egy rakat cornert vartak a top15-be, meg peldaul Haskinst, illetve Herbertet es Drew Lockot, de volt tobb elkapo is emlitve. Hat, ebbol jo sok minden alakult ugy, ahogy vartak.

Na, en pont ezt varom a kovetkezo evre is. Herbert szvsz top10-be kezdi, de marciusra a top20-ba sem lesz mar, de a most hype-olt elkapok es cornerek fele is kiesik a pixisbol jovo februarra mar.
Stez
mondjuk lock ha olyan szezont tolt volna idén mint tavaly akkor nem csúszott volna eddig. Csakhát visszaesett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
Cruyffista
És a Cards draftol elsőnek!! 😉
nagir
Olyan volt már ,hogy ugyanazon csapat 2 egymás követő évben is 1/1 QB vitt ki ?? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Az 1982-83 Baltimore Colts az egyetlen a draft érában, amelyik első körben két egymást követő évben QB-t vitt. 1/4, majd 1/1
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
Az hagyján de T J Edwards is 21. helyről! Vele pl mi történt? Reméljük egy ölünkbe pottyant egy gyémánt 😊
dande
Feltűnt a scoutoknak h nem egy nagy atléta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
Az hagyján de T J Edwards is 21. helyről! Vele pl mi történt? Reméljük egy ölünkbe pottyant egy gyémánt 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly ilyenkor Greedy volt a tuti kovetkezo PP, betonbiztos top5-oskent, mellette egy rakat cornert vartak a top15-be, meg peldaul Haskinst, illetve Herbertet es Drew Lockot, de volt tobb elkapo is emlitve. Hat, ebbol jo sok minden alakult ugy, ahogy vartak.

Na, en pont ezt varom a kovetkezo evre is. Herbert szvsz top10-be kezdi, de marciusra a top20-ba sem lesz mar, de a most hype-olt elkapok es cornerek fele is kiesik a pixisbol jovo februarra mar.
Stez
Herbert szerintem is overrated, ő az idei class miatt lett felhúzva, bár szerintem innen sem emelkedett ki annyira.

Falemberek, korszakos elkapók ritkán csúsznak (Jeudy nagyjából akkora hype-ot fog kapni, mint tavaly Barkley), de persze bármi lehet, sok van még addig.
Cruyffista
Herbertet fix 1/1-esnek irtak eleinte, aztan par hettel azelott, hogy egyaltalan eldontotte, hogy nem jon ki, mar akkor csomo helyen kicsuszott a top5-bol is. Nem egy helyen peldaul Lock is elotte volt.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)



és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Tavaly ilyenkor Greedy volt a tuti kovetkezo PP, betonbiztos top5-oskent, mellette egy rakat cornert vartak a top15-be, meg peldaul Haskinst, illetve Herbertet es Drew Lockot, de volt tobb elkapo is emlitve. Hat, ebbol jo sok minden alakult ugy, ahogy vartak.

Na, en pont ezt varom a kovetkezo evre is. Herbert szvsz top10-be kezdi, de marciusra a top20-ba sem lesz mar, de a most hype-olt elkapok es cornerek fele is kiesik a pixisbol jovo februarra mar.
Stez
Herbert szerintem is overrated, ő az idei class miatt lett felhúzva, bár szerintem innen sem emelkedett ki annyira.

Falemberek, korszakos elkapók ritkán csúsznak (Jeudy nagyjából akkora hype-ot fog kapni, mint tavaly Barkley), de persze bármi lehet, sok van még addig.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként a kövi draft abból a szempontból izgi lesz, hogy főként WR-ek és OT-k emelkednek ki, ilyenkor szokott az lenni, hogy minden qb-needes csapat becserél a top5-be. Talán Jeudy-t elviszik magasan az elkapók közül. Tua mellett Fromm, Eason és Herbert emelkedik ki. Ez egy erősebb qb-class lesz mint a tavalyi.
Cruyffista
Tavaly ilyenkor Greedy volt a tuti kovetkezo PP, betonbiztos top5-oskent, mellette egy rakat cornert vartak a top15-be, meg peldaul Haskinst, illetve Herbertet es Drew Lockot, de volt tobb elkapo is emlitve. Hat, ebbol jo sok minden alakult ugy, ahogy vartak.

Na, en pont ezt varom a kovetkezo evre is. Herbert szvsz top10-be kezdi, de marciusra a top20-ba sem lesz mar, de a most hype-olt elkapok es cornerek fele is kiesik a pixisbol jovo februarra mar.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
Cruyffista
És a Cards draftol elsőnek!! 😉
nagir
Olyan volt már ,hogy ugyanazon csapat 2 egymás követő évben is 1/1 QB vitt ki ?? 🤔