NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik mégse jön újabb floridai szabó Jacksonvillebe a Top 10-ből, mint 21 éve. 😊 Kár, hogy JLC-nek már azt se hiszem el, hogy az ég kék, a fű meg zöld, különösen ha a Jagsről van szó...
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1121430527045701632
De ha ez igaz, akkor ezzel egy kicsit helyre állítaná a szemeben a porig alázott renoméját-.
remek!
bár egy Höri Maka Buday Zoli azért jobb lett volna...
yooker
Maka másra készül, mert holnap bemutatkozik NBA play-by-playként! Én a Ricsi-Zoli-Höri triót támogatnám.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
remek!
bár egy Höri Maka Buday Zoli azért jobb lett volna...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, rá akartam klikkelni a Baggio által berakott Barnwell tweetre, erre látom, hogy blokkolt twitteren. 😊

Lesz Ricsivel, Márkkal és Buday Zolival. (Höri úgy eltűnt a draft közvetítésekből, mint a bowlhu-ról. 😕 )

iktriad
Mert nem birta megemeszteni, hogy a Jaguars elkezdett tobbet nyerni negy meccsnel idenyenkent. Sokkolo.
Stez
2017-ben ez még nem egyik helyen se zavarta, pedig előtte egy évvel is már ötöt nyertünk. 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Neki sosem ment ez az urambátyám’ belterjes sunyi stílus,
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sporttv-s közvetítés lesz?
yooker
Szerintem lesz, bár mindenki tesz rá magasról úgy érződik
r.baggio
Lesz Ricsivel, Márkkal és Buday Zolival. (Höri úgy eltűnt a draft közvetítésekből, mint a bowlhu-ról. 😕 )


Ez azért überelhetetlen

 twitter.com/billbarnwell/status/1121409926700597250

Haskins is vicces első körösként, Lock és Daniel Jones meg már no comment kategória
r.baggio
Pedig jó esély van arra, hogy Lock és Jones is kimegy Top 10-ben. 😊iktriad
[/quote]Mert nem birta megemeszteni, hogy a Jaguars elkezdett tobbet nyerni negy meccsnel idenyenkent. Sokkolo.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sporttv-s közvetítés lesz?
yooker
Szerintem lesz, bár mindenki tesz rá magasról úgy érződik
r.baggio
Lesz Ricsivel, Márkkal és Buday Zolival. (Höri úgy eltűnt a draft közvetítésekből, mint a bowlhu-ról. 😕 )


Ez azért überelhetetlen

 twitter.com/billbarnwell/status/1121409926700597250

Haskins is vicces első körösként, Lock és Daniel Jones meg már no comment kategória
r.baggio
Pedig jó esély van arra, hogy Lock és Jones is kimegy Top 10-ben. 😊[/quote]

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott van szep naggyal kiemelve a Sport1 musorlistajaban. 225 perc.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ha a Raiders és a Redskins is Haskinst akarja, akkor lehetnek finom dolgok.
Cruyffista
 twitter.com/Foxworth24/status/1121403632006647809

sporttv-s közvetítés lesz?
yooker
Szerintem lesz, bár mindenki tesz rá magasról úgy érződik
r.baggio
Most úgy csinálsz, mintha csak QB-kból draftolnának rosszakat.
Elég sok nem-great player is van az első körben, akikért meg great QB-kat passzolnak le.
tenorx
Ez azért überelhetetlen

 twitter.com/billbarnwell/status/1121409926700597250

Haskins is vicces első körösként, Lock és Daniel Jones meg már no comment kategória


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ha a Raiders és a Redskins is Haskinst akarja, akkor lehetnek finom dolgok.
Cruyffista
 twitter.com/Foxworth24/status/1121403632006647809

sporttv-s közvetítés lesz?
yooker
Szerintem lesz, bár mindenki tesz rá magasról úgy érződik
r.baggio
Most úgy csinálsz, mintha csak QB-kból draftolnának rosszakat.
Elég sok nem-great player is van az első körben, akikért meg great QB-kat passzolnak le.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ha a Raiders és a Redskins is Haskinst akarja, akkor lehetnek finom dolgok.
Cruyffista
 twitter.com/Foxworth24/status/1121403632006647809

sporttv-s közvetítés lesz?
yooker
Szerintem lesz, bár mindenki tesz rá magasról úgy érződik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
sporttv-s közvetítés lesz?
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Ha a Raiders és a Redskins is Haskinst akarja, akkor lehetnek finom dolgok.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D.K. Metcalf, WR (Ole Miss)
vassadi
Ha eddig bármilyen kétségerm volt is azt illetően, hogy Metcalfot a Jaguars fogja behúzni (ha még bent lesz akkor), akkor most ezzel az elemzéssel az utolsó kvarkig eloszlattad.
iktriad, kezdhetsz imádkozni. 😉
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 Már az is nagy meglepetés lenne szvsz, ha a Jags a 3. kör előtt WR-t húzna.

Én most inkább annak drukkolok, hogy Jawaan Taylort megússzuk és valaki hozzánk kerüljön a Hockenson, Ed Oliver, Jonah Williams trióból.

iktriad
ahhoz mit szólnál, hogy Jawaan Taylor első kör, DK Metcalf második? 😀
katonadani
Felkeresném Derrick Harveyt, hogy vodooza meg* a komplett Jags front officet. Coughlint kétszer is.

Dickie amúgy felőlem jöhet 2. körben.
1. Ott már-már value pick,
2. Akkor már a Jags is tud jó WR-eket draftolni. Más kérdés, hogy utána a rosszabbakat tartják utána meg. Ezzel szemben első körben - R. J. Soward, Reggie Williams, Matt Jones és Füves Alkesz - csak és kizárólag többségben drogfüggő megabustokat húzunk.


*újabbak kedvéért, anno Harvey szar volt, de mikor erre már a Jags edzői stábja is rájött, és csak cserének használták, akkor mindig lesérült előle valaki, így muszáj volt játszatni őt. Ekkor lett rásütve, hogy biztos voodoo átkokat szór otthon az előtte lévőkre.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
D.K. Metcalf, WR (Ole Miss)
vassadi
Ha eddig bármilyen kétségerm volt is azt illetően, hogy Metcalfot a Jaguars fogja behúzni (ha még bent lesz akkor), akkor most ezzel az elemzéssel az utolsó kvarkig eloszlattad.
iktriad, kezdhetsz imádkozni. 😉
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 Már az is nagy meglepetés lenne szvsz, ha a Jags a 3. kör előtt WR-t húzna.

Én most inkább annak drukkolok, hogy Jawaan Taylort megússzuk és valaki hozzánk kerüljön a Hockenson, Ed Oliver, Jonah Williams trióból.

iktriad
ahhoz mit szólnál, hogy Jawaan Taylor első kör, DK Metcalf második? 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Raiders-Lock dolgot több helyen láttam már. Ezzel kapcsolatosan van valami konkrétum vagy csak véletlen egybeesés?
Cruyffista
Senior bowl-on edzette Gruden, meg utana aradozott rola. Ezt leszamitva max annyi, hogy prototipus meretei vannak, ami Grudennek meg Mayocknak is imponalo lehet.
Ellenben nem talalkoztak vele a senior bowl ota (legalabbis semmi info nincs rola), mig Haskinssel meg Murrayvel a combine-on + private workouton is tudtak beszelni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A Raiders-Lock dolgot több helyen láttam már. Ezzel kapcsolatosan van valami konkrétum vagy csak véletlen egybeesés?
Cruyffista
én Haskinst többet hallok velük kapcsolatban, de egyébként azért lehet jó Lock, mert vertikális játékot akarnak játszani, abban meg Lock jobb Haskinsnél.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
A Raiders-Lock dolgot több helyen láttam már. Ezzel kapcsolatosan van valami konkrétum vagy csak véletlen egybeesés?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft nap. Olyan ez mint gyerekkorodban a karácsony. Általában izgatott vagy, hogy megkapj egy régóta kinézett játékot. Aztán sok esetben helyette egy ronda pizsamát. Sőt, ha Jaguars fan vagy, 10-ből 9-szer ezt kapod.

Ed Oliver: Jets, Bills, Dolphins
Miért nem lehet valahová az AFC Easten kívülre rakni 😀
Wyatt
Szerintem a Giants/Jagsuars/Falcsons hármas valamelyikében köt ki. Utóbbi esetben feltradedel.
iktriad
ertem en,h Jax fanok meg a draft, de azert 14 oraval a draft elott talan picit korai meg inni 😀
Borbinho
Ahogy Leslie Nielsen Drakulája mondta anno - én soha nem iszom... bort.

Ellenben az elírásaim legendásak.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Draft nap. Olyan ez mint gyerekkorodban a karácsony. Általában izgatott vagy, hogy megkapj egy régóta kinézett játékot. Aztán sok esetben helyette egy ronda pizsamát. Sőt, ha Jaguars fan vagy, 10-ből 9-szer ezt kapod.

Ed Oliver: Jets, Bills, Dolphins
Miért nem lehet valahová az AFC Easten kívülre rakni 😀
Wyatt
Szerintem a Giants/Jagsuars/Falcsons hármas valamelyikében köt ki. Utóbbi esetben feltradedel.
iktriad
ertem en,h Jax fanok meg a draft, de azert 14 oraval a draft elott talan picit korai meg inni 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft nap. Olyan ez mint gyerekkorodban a karácsony. Általában izgatott vagy, hogy megkapj egy régóta kinézett játékot. Aztán sok esetben helyette egy ronda pizsamát. Sőt, ha Jaguars fan vagy, 10-ből 9-szer ezt kapod.

Ed Oliver: Jets, Bills, Dolphins
Miért nem lehet valahová az AFC Easten kívülre rakni 😀
Wyatt
Szerintem a Giants/Jaguars/Falcons hármas valamelyikében köt ki. Utóbbi esetben feltradedel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha lesznek ide-oda feltrade-elések, azok bejelentése mikorra várható? Csak akkor amikor magára a húzásra sor kerülne, vagy már előbb kiderülhet?
warr_b
Az esetek 90+%-ában már ketyeg az adott csapat órája, mikor megjelenik a felirat h TRADE!
Előre bejelentett trade-ek legink akkor képzelhetőek el, ha játékost is érint a csere nem csak pickeket.
empty taxi
Ez igaz, de ez inkabb csak a kulso szemleloknek van (mmint h mar megy az ora mikor kiirjak h trade). Szerintem az adott csereben szereplo csapatok (tobbnyire) mar korabban lebeszelik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ed Oliver: Jets, Bills, Dolphins
Miért nem lehet valahová az AFC Easten kívülre rakni 😀

Josh Allen: Giants, na azt nagyon adnám 😊

D. K. Metcalf: Raiders (ez nagyon régi poén már 😀). Packers (adná az ég), Redskins (Keenum?!), és első körben sincs, na az már bevállalósabb 😊

Pats: Smith (neee), Fant (nem lesz bent), Deebo (1. körben?! még a 2/64-re azt mondom, hogy legyen), letrade (ez is elég alacsony oddsszal ment 😀 )

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha lesznek ide-oda feltrade-elések, azok bejelentése mikorra várható? Csak akkor amikor magára a húzásra sor kerülne, vagy már előbb kiderülhet?
warr_b
Amint hivatalosan bejelentik a cseret. Draft elott mar nem valoszinu, hogy lesz mozgolodas, ha lenne, azt ugyan ugy be kene jelenteni, mint a KC-Hox cseret a napokban.
A bejelentes meg altalaban az adott pick korul szokott lenni (10 percuk van ugye/pick 1.korben), korabban nyilvan nem, mert senki sem szeretne, hogy az elotte levok tudjak, hogy mennek fel.

Kb ugy lehet elkepzelni, hogy ket csapat lebeszel elore egy cseret (Bills v Lions mint lefele mozgo partner iden), majd amikor az elottuk levo picket bemondja Goodell, akkor jelzik is, hogy csere lesz, amit Goodell bemond, majd indul az ora a felcserelo csapatnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ha lesznek ide-oda feltrade-elések, azok bejelentése mikorra várható? Csak akkor amikor magára a húzásra sor kerülne, vagy már előbb kiderülhet?
warr_b
Az esetek 90+%-ában már ketyeg az adott csapat órája, mikor megjelenik a felirat h TRADE!
Előre bejelentett trade-ek legink akkor képzelhetőek el, ha játékost is érint a csere nem csak pickeket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Ha lesznek ide-oda feltrade-elések, azok bejelentése mikorra várható? Csak akkor amikor magára a húzásra sor kerülne, vagy már előbb kiderülhet?
warr_b
Szerintem a húzások közben lesznek. Nem hiszem, hogy már előre kitalálnak valamit.