NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, lecsúszik majd 1/32-re nekünk. Ha valaki mondjuk a bowl-meccse előtt mondja azt, hogy inkább nem akar megsérülni ott, és úgy járni, mint Jaylon Smith, az mennyivel jobb/rosszabb?

És mennyivel lenne jobb, ha végigszenvedné sérülten az évet, és a draftolása után műteni kellene és mondjuk nem játszhatna az első évében?

GM-ként te azt veszed problémának, ha valaki teljes értékű szeretne lenni a profi karrier előtt? Lehetne persze kínoznia magát, hátha összeszed egy súlyosabb sérülést, ami miatt akár 2. körbe is csúszhat, mint Jaylonék. Kihúznád top 5-ben úgy, hogy még durvábban sérült?

A játékost hibáztatni azért, mert a jövőjét tartja szem előtt, és inkább megpróbál az új szezonra teljes értékű lenni, hogy amikor már valóban pénzre megy a játék, akkor ne bukjon egy sérülés miatt sokat/tudjon játszani a profik között, ne kelljen időt kihagynia a felkészülés és a TC során?

Játékával nem bizonyította azt, hogy megér egy top draftcetlit?

Ezek nekem mind, mind minimum kérdésesek, de reméljük, sok olyan GM van, aki így véli, mint te, hátha lecsúszik hozzánk 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, hogy ez mennyire boki majd a csoret a GM-eknek, szamomra azert minusz, hogy szarik a csapatra, es magaval foglalkozik. Raadasul ezzel rontja a draftpoziciojat, szinte egy teljes kihagyott szezonja lesz, es ha megnezem a top2-3-4 jatekost jelenleg, plusz hozzaadom majd azt a ket kubet, akiket biztosan felhype-olnak a topba, akkor szvsz pont Bosa az, aki siman kicsuszhat a top5-bol.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0915%2Fr431673_1296x729_16-9.jpg
OSU's Bosa leaving school, looking to draft
Ohio State defensive end Nick Bosa, an All-American in 2017 and the Big Ten's reigning Defensive Lineman of the Year, will withdraw from school and concentrate on rehabbing an injury before the NFL draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Edge rusherek mellett lesz még másik poszt, amely kiemelkedő lesz 2019-es drafton?
Beki
DT

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Edge rusherek mellett lesz még másik poszt, amely kiemelkedő lesz 2019-es drafton?
Beki
LS

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Edge rusherek mellett lesz még másik poszt, amely kiemelkedő lesz 2019-es drafton?
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Várható olyan QB a draftra, aki reális eséllyel elengedhet passzt előre fele is?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, ha az előző három után Leonard Williamset is kukázzátok 😊

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No, azért remélem, hogy mi önerőből nem tudjuk megoldani top 10-ben az edge rusher-húzást, de akkor jelenleg jobbnak tűnik itt a helyzet, mint idén, amikor Chubb mellett gyakorlatilag egy projekt játékost vittek a top 40-ben. A Jetsnek meg csak marad akkor egy első körös DT 😊)Wyatt
Ez most viccesen hangzik, de need lesz sztem a DL-ben bőven. 😀
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert
Löfli
JAKE BENTLEY ELSŐ KÖR JÉZUSOM !!! HÁT NEM HIÁBA VÁLASZTOTTAM AVATAROMNAK !!!! RODGERS-T ÚGY MEG FOGJA ENNI , MINT A SZEMÉT !!!!
Sixo
Jax 23. pick. 32. az, elírták. Komolytalan...
Sobri Jóska
miénk a 2. pick, már itt megbukott az egész 😊
Több hely is elég elképzelhetetlennek tűnik. Szerintem a Browns is leszokik az 1/1-ről, más csapatot várok oda (történetesen a Dolphinst).
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ha kedvenc prospectet keresel jövőre

 twitter.com/KegsnEggs/status/994933148512342017


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Az első 32-ben 9 QB van 😁 Tudom és tudom, hogy ez nem jelent semmit még! 😁😁
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000931599/article/top-150-college-football-players-to-watch-in-2018-nos-150
Fattyu
Jake Bentley itt nincs a top 150 , a löfli által linkelt mockban meg első körös, hát szép mondhatom ...

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az első 32-ben 9 QB van 😁 Tudom és tudom, hogy ez nem jelent semmit még! 😁😁
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000931599/article/top-150-college-football-players-to-watch-in-2018-nos-150
Fattyu
31-60 közt meg még 7 darab... de mivel van egy ilyen kitétel
"Each player's rating is based partially on their value to their college football team and partly on their talent as an NFL prospect"
ezért nem túl meglepő... mondjuk az hogy Thorson a 17. ezek után, az lol 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Az első 32-ben 9 QB van 😁 Tudom és tudom, hogy ez nem jelent semmit még! 😁😁
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ooibypouvolwzfs9zbme
Top 150 college football players to watch in 2018: Nos. 1-50
With the 2018 NFL Draft in the rearview mirror, Chad Reuter looks ahead to the next wave of talented prospects and reveals his list of the top 150 college football players to watch this fall.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert
Löfli
JAKE BENTLEY ELSŐ KÖR JÉZUSOM !!! HÁT NEM HIÁBA VÁLASZTOTTAM AVATAROMNAK !!!! RODGERS-T ÚGY MEG FOGJA ENNI , MINT A SZEMÉT !!!!
Sixo
Jax 23. pick. 32. az, elírták. Komolytalan...
Sobri Jóska
Vagy csak Coughlin feltradelt. 😉
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert
Löfli
JAKE BENTLEY ELSŐ KÖR JÉZUSOM !!! HÁT NEM HIÁBA VÁLASZTOTTAM AVATAROMNAK !!!! RODGERS-T ÚGY MEG FOGJA ENNI , MINT A SZEMÉT !!!!
Sixo
Jax 23. pick. 32. az, elírták. Komolytalan...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert
Löfli
JAKE BENTLEY ELSŐ KÖR JÉZUSOM !!! HÁT NEM HIÁBA VÁLASZTOTTAM AVATAROMNAK !!!! RODGERS-T ÚGY MEG FOGJA ENNI , MINT A SZEMÉT !!!!

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem lehet túl korán 😉
nem orvosolta a kedvenc csapatod idén az égető DL hiányt? sebaj, vélhetően a következő évi draftra tartalékoltak... (és a top10-ben még két másik clemsoni is simán elfért volna, Lock csak azért van ott, mert qb)


r.baggio
No, azért remélem, hogy mi önerőből nem tudjuk megoldani top 10-ben az edge rusher-húzást, de akkor jelenleg jobbnak tűnik itt a helyzet, mint idén, amikor Chubb mellett gyakorlatilag egy projekt játékost vittek a top 40-ben. A Jetsnek meg csak marad akkor egy első körös DT 😊)

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Hol van az meg...

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
nem orvosolta a kedvenc csapatod idén az égető DL hiányt? sebaj, vélhetően a következő évi draftra tartalékoltak... (és a top10-ben még két másik clemsoni is simán elfért volna, Lock csak azért van ott, mert qb)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal