NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
ja közben meg Haskins jelentkezett a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 twitter.com/ESPNCFB/status/1082366347873566720


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nagy volt a konkurencia.
 twitter.com/CFTalk/status/1082041150356287488


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jon Ledyardot (egyik kedvenc kedvenc draftszakim) kérdezték h hova tenné Haskinst a tavalyi 5 db 1. körös QB-hoz viszonyítva. Az volt a válasza, hogy nem fejezte még be Haskins scoutolását (mivel még hivatalosan nem is jelentkezett a draftra), de jelen állás szerint nála Rosennél, Mayfielddél és Darnoldnál gyengébb, ugyanakkor Allennél és Jacksonnál jobb grade-et adna neki, de mindenki a "leendő kezdőjátékos" kategóriába esik.
empty taxi
Hat ez szep volt, most osszetorted iktriad szivet.
Stez
Az enyémet biztos nem. Én nem látom benne a megváltót, szemben a kinti Jags fanbase 90%-ával. Egyrészt tapasztalatlan, másrészt semmi nincs egyelőre körülötte, ami miatt sikeres lehetne nálunk és mondom ezt úgy, hogy Fournette és Hyde még kereten van...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jon Ledyardot (egyik kedvenc kedvenc draftszakim) kérdezték h hova tenné Haskinst a tavalyi 5 db 1. körös QB-hoz viszonyítva. Az volt a válasza, hogy nem fejezte még be Haskins scoutolását (mivel még hivatalosan nem is jelentkezett a draftra), de jelen állás szerint nála Rosennél, Mayfielddél és Darnoldnál gyengébb, ugyanakkor Allennél és Jacksonnál jobb grade-et adna neki, de mindenki a "leendő kezdőjátékos" kategóriába esik.
empty taxi
Hat ez szep volt, most osszetorted iktriad szivet.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Jon Ledyardot (egyik kedvenc kedvenc draftszakim) kérdezték h hova tenné Haskinst a tavalyi 5 db 1. körös QB-hoz viszonyítva. Az volt a válasza, hogy nem fejezte még be Haskins scoutolását (mivel még hivatalosan nem is jelentkezett a draftra), de jelen állás szerint nála Rosennél, Mayfielddél és Darnoldnál gyengébb, ugyanakkor Allennél és Jacksonnál jobb grade-et adna neki, de mindenki a "leendő kezdőjátékos" kategóriába esik.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy mindig vannak ilyenek, mint az, hogy USC-ről meg nem jön jó elkapó és társai. Ha egy JuJu szintű bust lesz QB-poszton, azért az nem rossz 😊

Mondjuk ettől még a Bama-játékosoktól könnyebben fázik az ember, hogy mennyire a saját érdeme a jó játék és mennyire a csapaté/rendszeré

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Igen, vagy Nevezz meg egyet kérlek az elmúlt évtizedben aki vitte is valamire
kapitnono
ugyanmár....

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig a Bama kovetkezo kubeja Matt Saracen lesz.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Igen, vagy Nevezz meg egyet kérlek az elmúlt évtizedben aki vitte is valamire
kapitnono
Nem tudok. De valamikor jönni fog onnan is egy stabler vagy namath. Lehet nem tua lesz, nem is értek hozzá, de csak azért azért lehúzni valakit mert az elődei szarok voltak az nfl-ben sztem hülyeség.
peach
Nem azért húztam le mert az elődei szarok voltak, hanem mert sokat láttam idén játszani, és szerintem az nem nfl szint hogy passzainak többsége annyi hogy az egyenesen felfutó elkapónak akinek lépéselőnye van a cb vel szemben feldobja a labdát és td vagyhaladtak vagy negyven yardot. Azért írtam hogy ahol volt egy jó védelem pl Georgia, ott elfogyott a tudomány, és le is cserélték.
kapitnono
Nem őt húzod le azért, mert szarok az elődei (őt azért, amiért írod), hanem a követketkező évek Alabama irányítóit, akik még ott sincsenek. 😉

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Igen, vagy Nevezz meg egyet kérlek az elmúlt évtizedben aki vitte is valamire
kapitnono
Nem tudok. De valamikor jönni fog onnan is egy stabler vagy namath. Lehet nem tua lesz, nem is értek hozzá, de csak azért azért lehúzni valakit mert az elődei szarok voltak az nfl-ben sztem hülyeség.
peach
Nem azért húztam le mert az elődei szarok voltak, hanem mert sokat láttam idén játszani, és szerintem az nem nfl szint hogy passzainak többsége annyi hogy az egyenesen felfutó elkapónak akinek lépéselőnye van a cb vel szemben feldobja a labdát és td vagyhaladtak vagy negyven yardot. Azért írtam hogy ahol volt egy jó védelem pl Georgia, ott elfogyott a tudomány, és le is cserélték.


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Igen, vagy Nevezz meg egyet kérlek az elmúlt évtizedben aki vitte is valamire
kapitnono
Nem tudok. De valamikor jönni fog onnan is egy stabler vagy namath. Lehet nem tua lesz, nem is értek hozzá, de csak azért azért lehúzni valakit mert az elődei szarok voltak az nfl-ben sztem hülyeség.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Igen, vagy Nevezz meg egyet kérlek az elmúlt évtizedben aki vitte is valamire


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Minden QB esetében benne van a pakliban, hogy bust lesz, ahogy az is, hogy egyből a hátukra tudják venni a csapatukat. Most attól függetlenül, hogy ki mit gondol róla, Tua majdnem biztosan első körös lesz jövőre, hacsak nem történik addig komoly visszaesés, sérülés.

Ha tippelnem kéne, és most inkább arra raknék, hogy be fog válni. Érett, türelmes és intelligens a játéka. Persze ez még egy csomó dologtól függ. 😊
Cruyffista
Hát nem tudom, amikor komoly ellenfél ellen játszott nem igazán ment neki, Georgia ellen le is cserélték...
Szerintem messze lesz az első körtől az biztos.,


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 233
Minden QB esetében benne van a pakliban, hogy bust lesz, ahogy az is, hogy egyből a hátukra tudják venni a csapatukat. Most attól függetlenül, hogy ki mit gondol róla, Tua majdnem biztosan első körös lesz jövőre, hacsak nem történik addig komoly visszaesés, sérülés.

Ha tippelnem kéne, és most inkább arra raknék, hogy be fog válni. Érett, türelmes és intelligens a játéka. Persze ez még egy csomó dologtól függ. 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?
peach
Pontosan. Viszont offensive coordinatornak meg jok lehetnek vmikor a ligaban 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...
kapitnono
Akkor sosetöbbé nem lesz olyan nfl qb aki viszi valamire, de a bamáról jött a ligába?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”
Stez
Nevezz meg kérlek akkor egy bamai qbt az nfl ben aki az elmúlt években vitte is valamire, mert nekem nem nagyon rémlik...


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne dobjatok mar fel ilyen magas labdakat... Ez a mondat befejezesre var.

„Nem NFL-szint, mert alabamai, balkezes, raadasul | nxxxr | .”

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Herbert jó eséllyel csak Haskins után kelt volna el, kicsúszva a top10-ből. Sokat változtak azóta a dolgok, mióta belengették a Giantshez 1/1 vagy 1/2-ként, egyrészt visszaesett a NYG, másrészt Herbertről is kiderült, hogy egyáltalán nem emelkedik ki annyira az idei classból, mint gondolták.

Jövőre baromi erős a mezőny, szerintem ki fog csúszni az első körből. Tua, Eason és Fromm nekem mind biztosabb, jobb alapanyagnak tűnnek. Persze ez még attól is függ, hogy hány csapatnál lesz jövőre QB-kérdés, ha többnél, akkor becsúszhat a vége felé.
Cruyffista
Tua szerinten nem nfl szint, mint ahogy általában a bama qb-k, meg balkezes is , ami szintén nem növeli az esélyeit...


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 067 — WHO DAT!!!!
Herbert nevet ki lehet huzni jovo evi draftrol, marad meg egy evet.
Beki
Jobban jár, ordas nagy bust szaga lett volna 1/1-re.
Amadeus
1/1 közelében sem lett volna szerintem....


több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Herbert nevet ki lehet huzni jovo evi draftrol, marad meg egy evet.
Beki
Jobban jár, ordas nagy bust szaga lett volna 1/1-re.
Amadeus
Ezt bem értem , ha idén bust lenne akkor jövőre egy jobb Classban nem lesz? Vagy jobb hatsobb pickkel / kevebb pénzzel bustnak lenni.
Toca
1 évet tud még fejlődni.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Herbert nevet ki lehet huzni jovo evi draftrol, marad meg egy evet.
Beki
Jobban jár, ordas nagy bust szaga lett volna 1/1-re.
Amadeus
Ezt bem értem , ha idén bust lenne akkor jövőre egy jobb Classban nem lesz? Vagy jobb hatsobb pickkel / kevebb pénzzel bustnak lenni.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Herbert nevet ki lehet huzni jovo evi draftrol, marad meg egy evet.
Beki
Jobban jár, ordas nagy bust szaga lett volna 1/1-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Herbert nevet ki lehet huzni jovo evi draftrol, marad meg egy evet.