NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni, simán lehet, hogy első helyen lesz végül nálam... ha committol a foci mellett, addig ezt a rizikót figyelembe kell venni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 429 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is tartom, ha Hackenberg megkapta az esélyt TMcnak is meg kell. Ha méretben nem is tehetségben messze felette van. Ma sem volt egészen elveszett.
dande
Az esélyt nyilván megkapja, ott lesz valamelyik csapat TC-jében, de ha van olyan átlagon felüli college QB (ennyit azért adjunk meg neki), akiről messziről ordít, hogy nem NFL-kompatibilis, az ő.
vassadi
Ok, de azért még szurkolok neki, hàtha 😛
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Továbbra is tartom, ha Hackenberg megkapta az esélyt TMcnak is meg kell. Ha méretben nem is tehetségben messze felette van. Ma sem volt egészen elveszett.
dande
Az esélyt nyilván megkapja, ott lesz valamelyik csapat TC-jében, de ha van olyan átlagon felüli college QB (ennyit azért adjunk meg neki), akiről messziről ordít, hogy nem NFL-kompatibilis, az ő.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Grier egy-két passzaval sikerül kijatszania magát az első körből.
Klaci79
mikor volt ott?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 429 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gruden viszont jó munkát végzett.

Továbbra is tartom, ha Hackenberg megkapta az esélyt TMcnak is meg kell. Ha méretben nem is tehetségben messze felette van. Ma sem volt egészen elveszett.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Grier egy-két passzaval sikerül kijatszania magát az első körből.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 429 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide is

 grandmastreams.live/yt1.html
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint hánykor van a Senior Bowl?
Bazzani
20:30
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Magyar idő szerint hánykor van a Senior Bowl?

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Tökre szimpatikusnak tűnik ez a Josh Allen

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Murray AB-val gyakorol!

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/50652063_2231847066876311_413556022905405440_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ucRwK3cbfvMQ7kNvgE0wjrJ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBc4jMzQ8NSGPrsl4xGLaFLsD97MkyjY_T2WrYh6vAeNw&oe=662FBA6E
Business as usual. #callgod @primetime_jet @kyler1murray | By Antonio BrownFacebook
Business as usual. #callgod @primetime_jet @kyler1murray
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Sziasztok. Valami felületet ismertek, ahol a Senior Bowl edzéseit lehet követni? Oldalt, youtube csatornát, stb. Vagy sima ESPNU és NFL Network stream? Ha tudtok ilyent megköszönöm.
Spy
Az nfl.com-on szerintem lehet majd nézni az nfl networköt ingyen
r.baggio
Kösz a választ.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sziasztok. Valami felületet ismertek, ahol a Senior Bowl edzéseit lehet követni? Oldalt, youtube csatornát, stb. Vagy sima ESPNU és NFL Network stream? Ha tudtok ilyent megköszönöm.
Spy
Az nfl.com-on szerintem lehet majd nézni az nfl networköt ingyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Sziasztok. Valami felületet ismertek, ahol a Senior Bowl edzéseit lehet követni? Oldalt, youtube csatornát, stb. Vagy sima ESPNU és NFL Network stream? Ha tudtok ilyent megköszönöm.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont most akartam rakni, akkor nem csak engem akasztott ki 😀

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Itt azért rendesen elgurult a gyógyszer 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001011490/article/daniel-jeremiah-mock-draft-10-kyler-murray-lands-with-patriots?campaign=tw-cf-sf206227992-sf206227992&sf206227992=1
Klaci79
Jeremiás 😊 csak a szokásos.
Idén nem nagyon van, akit fel lehetne hypeolni, de biztos találnak rá embereket 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Itt azért rendesen elgurult a gyógyszer 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001011490/article/daniel-jeremiah-mock-draft-10-kyler-murray-lands-with-patriots?campaign=tw-cf-sf206227992-sf206227992&sf206227992=1
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.
Sobri Jóska
Nálunk sokmindenki tavaly nagyon fosott Mayfieldtől, és Darnoldot preferálták csupán azért mert mindenki Manziel 2.0át látott benne ("alacsony", jól fut, kihágások)

Szerencsére Dorsey csak kérte h fogjuk meg a sörét, bevállaltuk, és nagyon pozitívan csalódtunk is 😊
zsutu
Uh ezért az a Manziel Mayfield hasonlat elég erős számomra. Manziel heisman évében annyi td-t meg 1.5szor annyi yardot szerzett futásból, mint Mayfield 4 éves egyetemi pályafutás alatt összesen. Játékukban szerintem ég és föld volt a 2 játékos. Persze a személyiségükben tény, hogy hasonlóak voltak.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.
Sobri Jóska
Nálunk sokmindenki tavaly nagyon fosott Mayfieldtől, és Darnoldot preferálták csupán azért mert mindenki Manziel 2.0át látott benne ("alacsony", jól fut, kihágások)

Szerencsére Dorsey csak kérte h fogjuk meg a sörét, bevállaltuk, és nagyon pozitívan csalódtunk is 😊
zsutu
Nem vagyok teljesen otthon az idei QBkba még, de nekem tavaly Mayfield sem tűnt prospectként szarnak. Darnold meg egyenesen a kedvencen volt. Jobban tetszett mint anno az 1/1-2 Goff Wentz abban az évben.
Szóval szerintem a tavalyi class nem volt akkor nézve se rossz.
Bár Rosen, Jackson nekem se tetszett az igaz.
Allent meg nem tudtam hova tenni 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.
Sobri Jóska
Nálunk sokmindenki tavaly nagyon fosott Mayfieldtől, és Darnoldot preferálták csupán azért mert mindenki Manziel 2.0át látott benne ("alacsony", jól fut, kihágások)

Szerencsére Dorsey csak kérte h fogjuk meg a sörét, bevállaltuk, és nagyon pozitívan csalódtunk is 😊