NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros
Metcalf meg Greedy Williams idejere leszek a legkivancsibb a 40 yardrol.

Ha mindketten 4.6 alatt futnak, az azert odabaszna.
Borbinho
Greedy 4.6 korul? Mar miert? Szerintem ez fals, az ESPN-tol valaki elharsogta, hogy 4.7 korul futkarozhat a gyerek 40 yardon, de en azt olvastam, hogy nem egy edzo mert nala 4.2-es idot tavaly juniusban. De egyebkent szerintem sem lassu, en 4.4-nel nem varnek tole gyengebb idot.
Stez
Ja ezt full magamtol irtam. Hogy akkora merethez sztem kelleni fog egy 4.6 alatti ido, h top pick legyen. Es h akkor sztem brutal prospect (pusztan a fizikai kvalitasok alapjan), legalabbis nalam.
Persze ha 4.4et fut v jobbat az csak javit 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros
Metcalf meg Greedy Williams idejere leszek a legkivancsibb a 40 yardrol.

Ha mindketten 4.6 alatt futnak, az azert odabaszna.
Borbinho
Greedy 4.6 korul? Mar miert? Szerintem ez fals, az ESPN-tol valaki elharsogta, hogy 4.7 korul futkarozhat a gyerek 40 yardon, de en azt olvastam, hogy nem egy edzo mert nala 4.2-es idot tavaly juniusban. De egyebkent szerintem sem lassu, en 4.4-nel nem varnek tole gyengebb idot.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros
Metcalf meg Greedy Williams idejere leszek a legkivancsibb a 40 yardrol.

Ha mindketten 4.6 alatt futnak, az azert odabaszna.
Borbinho
KA13 térdében anno a PCL olyan 70%-os állapotban volt, azért futott olyan lassút.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Josh Jacobs hypeot hova teszitek? szerintetek jogosan top15ös prospect mint amit lehet olvasni 1-2 szakértőnél?
braxa88
Kb mindenhol ot irjak ugye elso futonak, illetve tobb csapattol is jottek hirek h jobb grade-et adtak neki mint anno Fournettenek. Sztem ez jogos, de akkor se vinnek futot top10ben.

Mas:
Nekem az jutott eszembe, h nem lehet h Metcalf TE-nek keszul?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Josh Jacobs hypeot hova teszitek? szerintetek jogosan top15ös prospect mint amit lehet olvasni 1-2 szakértőnél?
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros

Borbinho
ellenpélda meg Kelvin Benjamin
braxa88
Azert Benjamin boven jobb volt elso ket eveben mint pl a lent emlitett Traedwell. Nala inkabb mentalis/fegyelmi problemak voltak, a sebessege pont eleg volt a ligahoz a mereteihez kepest. Amig nem 260 fontosan ment taborba 😀
Borbinho
én hibám, azt nem láttam. még jobb példa is.
de treadwell azért kisebb mint metcalf

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros

Borbinho
ellenpélda meg Kelvin Benjamin
braxa88
Azert Benjamin boven jobb volt elso ket eveben mint pl a lent emlitett Traedwell. Nala inkabb mentalis/fegyelmi problemak voltak, a sebessege pont eleg volt a ligahoz a mereteihez kepest. Amig nem 260 fontosan ment taborba 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros

Borbinho
ellenpélda meg Kelvin Benjamin
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Keenan Allen 4.7 korul futott anno, sztem egesz jol elboldogul a ligaban. Igaz nem is lett 1.koros
Metcalf meg Greedy Williams idejere leszek a legkivancsibb a 40 yardrol.

Ha mindketten 4.6 alatt futnak, az azert odabaszna.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Vajon Metcalf mennyit fut majd 40 yardon? Mert pakolja magara az izmot, de talan tulsagosan is. 8D

LaRon Landry-klon.


Stez
Szerintem ilyen treadwell szint körül 4,6 a tippem, mondjuk gimi után 4,7 et futott mielőtt az egyetemre került. Az elég gyenge egy wr től...

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon Metcalf mennyit fut majd 40 yardon? Mert pakolja magara az izmot, de talan tulsagosan is. 8D

LaRon Landry-klon.


több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ilyenkor az Oakland amúgy kap vmi kompenzálást? Mármint a mlb-s oakland.
alatriste
nem kap semmit - csak vissza a pénzt, amit kifizetett Murray-nek
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert en meg varnek ezzel, mert onmagaban ebben a kozlemenyben nincsen semmi meglepo, ez megint puszta marketing. Murraynek magasan kell elkelnie, hogy jobban megerje neki az NFL, mint az MLB-s szerzodes, nyilvan most ezerrel ra kell menni a kovetkezo nehany honapra, hogy javitson a megitelesen es a poziciojan.

De ha emberunk mondjuk nem lesz elso koros es egy olyan csapatba kerul, ahol olyan iranyito van elotte, akiben azert 1-2 ev van (peldaul egy Giants, Steelers, Pats), szoval Murraynek sokat kellene padoznia, akkor tovabbra is ugy gondolom, hogy nem fogjak ezt vallalni, irany az MLB.

Ott hosszabb az ujoncszerzodes, de viszont minden penz garantalt utana.

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ilyenkor az Oakland amúgy kap vmi kompenzálást? Mármint a mlb-s oakland.
alatriste
Pletyka szinten olyan olvastam, hogy visszakapja az első körösét (pontosítva majd az első kör végén egy compensatory picket)
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Ilyenkor az Oakland amúgy kap vmi kompenzálást? Mármint a mlb-s oakland.
alatriste
Mar nincs NFL-es Oakland. Vagyis most epp nincs. Aztan ki tudja? 😀
ulpianus
van még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ilyenkor az Oakland amúgy kap vmi kompenzálást? Mármint a mlb-s oakland.
alatriste
Mar nincs NFL-es Oakland. Vagyis most epp nincs. Aztan ki tudja? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ilyenkor az Oakland amúgy kap vmi kompenzálást? Mármint a mlb-s oakland.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Kyler Murray --» 🏈

 fuzovelkifele.com/2019/02/breaking-kyler-murray-a-focit-valasztotta/
katonadani
Ez várható volt, az igazi kérdés, hogy be is tudja-e bizonyítani a gm-eknek, hogy elkötelezett.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Kyler Murray --» 🏈

 fuzovelkifele.com/2019/02/breaking-kyler-murray-a-focit-valasztotta/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Borbinho
Engem meglepne, ha Flo, aki a New Englandnél edzősködött 14 évet és így a Belichicki felfogás akarva-akaratlanul hatással volt rá, elvinné Murrayt.
Stez
ervinator
Pont most olvasom a Patriot Reign könyvet, abban azért volt olyan, hogy BB a játékos red flagje ellenére ki akarta választani a 2003-as drafton, csak épp Pioli lebeszélte róla. Ebben a könyvben nincs szó róla, hogy ki volt az, de a War Roomban sem találtam rá utalást.

Szóval ha Flores úgy gondolja, hogy be tudja fogni a gyereket, akkor kiválasztja, de az tény, hogy itt nem csak a játékossal kellene foglalkozni, hanem az apjával is és szerintem senkinek se kell a plusz felhajtás.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=JcD7sdwVFow

nekem nem tunik komolytalannak vagy kisfiunak. azt meg, hogy a fater miben segit miben nem, nyilvan nehez megitelni. nem csak LaVar Ballosan lehet.
lehet szandekosan nem mond semmit, meg mindig folynak a targyalasok, es az Athletic lehet abba is belemenne, h TC-re elmenjen focizni, megnezni milyen.
de elv meghozza a vegso dontest par heten belul, akkor meg ha az NFL-t valasztja, sztem visszaadjak az Oaklandnek amit kapott eddig.
Borbinho
KOTELEZO visszafizetniuk az Oaklandnek a 4 millio dollart, amit alairasi bonuszkent kaptak, amennyiben Murray nem baseballozik. Ez a szerzodesben benne van, ezt azzal a feltetellel kapta, hogy o az MLB-ben folytatja.

Az apja beleszolasat pedig nem tippelgetik, hanem az nyilt titok, ez pedig a visszaigazolasok alapjan tobb GM-et is zavar, egy ilyen LaVar Ballhoz hasonlo nagypofaju, mindent jobban tudok es mindenkit kioktatok, mindezt ugy, hogy zangjen tole a media stilusu fasziktol tenylegesen fazik sok GM, sok tulajdonos, mert oriasi perpatvart kepesek ezek okozni a csapaton belul, fuggetlenul attol, hogy igazak-e vagy sem. Es egyebkent ez maganak Murraynek sem tesz jot, hogy valaki a hatterbol ennyire kihasznalva a naivitasat, penzehesen es szigoruan uzleti szempontbol iranyitja. Nekem meggyozodesem az is, hogy itt nem a srac fogja eldonteni tenylegesen, hogy melyiket valassza, hanem az „apja fejevel” rabok majd az egyik sportagra. Mint ahogy az is meggyozodesem, hogyha o kivalasztja az NFL-t vagy az MLB-t, akkor ha 2-3 even belul az adott ligaban nem lesz sikeres, akkor elmegy a masikba es megprobalkozik azzal is, hatrahagyva csapot es papot.

Mondjuk en tartom azt a megallapitasomat, hogy ez a srac nem eleg intelligens ahhoz, hogy iranyito legyen az NFL-ben, de az is hozzatartozik, amit korabban emlegettem, hogy ez a srac szerintem meg gyerek, meg nem nott fel es nem nott be a feje lagya. Es ez meglatszik a mindennapi kommunikaciojaban is, nem csak itt a showban lemuvelt tre esten kivul, hanem a tobbiben is.

Katonadani irasara reagalva pedig igen, en tudom, hogy ez egy ilyen megjelenes volt, de ahogy azt te is emlitetted, itt maga a felkeszuletlenseg volt a lenyeg, meg a komolytalansag. Marpedig az NFL scoutok es GM-ek meg azt is kinyomozzak, hogy Murray milyen szinut szart az elmult 7-8 eveben es sok GM-nek egy ilyen apro bibi is epp eleg, hogy lehuzza a boardjarol Murrayt. Persze tudjuk, hogy eleg egy GM, aki beleszeret, az ugy is elviszi, de itt most a lenyeg azon volt, hogy a srac a testbeszedevel ilyen roviddel a Combine es a draft elott igazabol lejaratta magat a komolytalan szereples es a felkeszuletlenseg miatt, ami irto gaz. Gaz neki, de az apjanak is, mert ha az apja ra van kattanva, hogy a srac nem valaszolhat egy halom kerdesre, akkor egy normalis menedzser elore leegyezteti a kerdeseket a riporterrel, sot, megszabja, hogy mit lehet kerdezni es mit nem. Es ezt akar meg szerzodesbe is foglalja arra az esetre, hogyha a kisfiat hulyere veszik eloben es ezzel csorba esik a megitelesen, akkor legalabb nemi apropenzt kicsikarjanak a masik felbol.

Ball egy elmebeteg idiota hulye, de ebbol a szempontbol az a faszi ritka ugyes es talpraesett, mert o a baromsagaival egyutt valami egeszen mesterien hasznalja a mediat es marketingel, meg adja el a fiat, a markajukat, sot, meg a kisocsiket is, akiket csak ezert elkuldott valahova az isten hata moge kosarazni, valami amatorligaba, de olyan szerzodest csinalt azzal a nonsense ligaval meg csapattal, hogy csak ugy omlik a zsozso a csaladba. Az a csavo abszolut ugyesen hasznalja a felhajtast.

Na most Murray apja nagyon nem hasznalja ezt ugyesen es ezzel a fianak art, igy meg ugye maganak is. A nagy kerdes itt az lesz, hogy vajon elokerul-e egy olyan GM, aki tenylegesen ugy gondolja, hogy bevallalja az oriasi kockazatot, mert nagy szuksege van kubera. Azt nem gondolom, hogy Kingsbury Murray-hype-ja annyira valo lesz, hogy az Arizona elpasszolva Rosent elviszi Murrayt elol, viszont a Miamibol boven kinezem, ott annyira wtf dolgok tortennek az utobbi idoben a csapat haza tajan. Nincsen iranyitojuk sem, nincsen kis tulzassal semmilyuk.

Egyebkent nalam Lock az, aki nem top10-es kube, de egy ev padozas, tanulas, videozas utan latom benne azt, hogy korrekt jatekos lehet a profik kozott is.
Stez
Engem meglepne, ha Flo, aki a New Englandnél edzősködött 14 évet és így a Belichicki felfogás akarva-akaratlanul hatással volt rá, elvinné Murrayt.
ervinator
A GM draftol es nem a HC. Oke, hogy nyilvan osszebeszelnek, de ha a GM beleszeret valakibe, akkor el fogja vinni. Marpedig Griernek sok-sok eves scout multja van, ugyhogy ha mondjuk o latja az oriasi tehetseget Murrayben, akkor ketlem, hogy ne vinn el, ha a Miaminak nem lesz epkezlab iranyitoja, mikor jon a draft.

Floresre meg nyalazik mindenki, micsoda mentor, meg mennyire jo emberismero, ugyhogy ki tudja, lehet, hogy egy szemelyes beszelgetesen teljesen maskent velekedik majd Murrayrol, mint mi most nehany interju utan. Ott derul majd ki minden, mert ezeken az interjukon tenyleg a legkisebb hulyesegre is rakerdeznek a csapatok, nem lesz ott a fater, hogy segitsen, ott mar nem lesznek elegek ezek a kozhelyek.

De mindezektol fuggetlenul en tovabbra is ugy velekedem Murrayrol, mint amiket irtam is, viszont en a Miamibol siman kinezem, hogy draftolja, Flores ide vagy oda.

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
 www.youtube.com/watch?v=JcD7sdwVFow

nekem nem tunik komolytalannak vagy kisfiunak. azt meg, hogy a fater miben segit miben nem, nyilvan nehez megitelni. nem csak LaVar Ballosan lehet.
lehet szandekosan nem mond semmit, meg mindig folynak a targyalasok, es az Athletic lehet abba is belemenne, h TC-re elmenjen focizni, megnezni milyen.
de elv meghozza a vegso dontest par heten belul, akkor meg ha az NFL-t valasztja, sztem visszaadjak az Oaklandnek amit kapott eddig.
Borbinho
KOTELEZO visszafizetniuk az Oaklandnek a 4 millio dollart, amit alairasi bonuszkent kaptak, amennyiben Murray nem baseballozik. Ez a szerzodesben benne van, ezt azzal a feltetellel kapta, hogy o az MLB-ben folytatja.

Az apja beleszolasat pedig nem tippelgetik, hanem az nyilt titok, ez pedig a visszaigazolasok alapjan tobb GM-et is zavar, egy ilyen LaVar Ballhoz hasonlo nagypofaju, mindent jobban tudok es mindenkit kioktatok, mindezt ugy, hogy zangjen tole a media stilusu fasziktol tenylegesen fazik sok GM, sok tulajdonos, mert oriasi perpatvart kepesek ezek okozni a csapaton belul, fuggetlenul attol, hogy igazak-e vagy sem. Es egyebkent ez maganak Murraynek sem tesz jot, hogy valaki a hatterbol ennyire kihasznalva a naivitasat, penzehesen es szigoruan uzleti szempontbol iranyitja. Nekem meggyozodesem az is, hogy itt nem a srac fogja eldonteni tenylegesen, hogy melyiket valassza, hanem az „apja fejevel” rabok majd az egyik sportagra. Mint ahogy az is meggyozodesem, hogyha o kivalasztja az NFL-t vagy az MLB-t, akkor ha 2-3 even belul az adott ligaban nem lesz sikeres, akkor elmegy a masikba es megprobalkozik azzal is, hatrahagyva csapot es papot.

Mondjuk en tartom azt a megallapitasomat, hogy ez a srac nem eleg intelligens ahhoz, hogy iranyito legyen az NFL-ben, de az is hozzatartozik, amit korabban emlegettem, hogy ez a srac szerintem meg gyerek, meg nem nott fel es nem nott be a feje lagya. Es ez meglatszik a mindennapi kommunikaciojaban is, nem csak itt a showban lemuvelt tre esten kivul, hanem a tobbiben is.

Katonadani irasara reagalva pedig igen, en tudom, hogy ez egy ilyen megjelenes volt, de ahogy azt te is emlitetted, itt maga a felkeszuletlenseg volt a lenyeg, meg a komolytalansag. Marpedig az NFL scoutok es GM-ek meg azt is kinyomozzak, hogy Murray milyen szinut szart az elmult 7-8 eveben es sok GM-nek egy ilyen apro bibi is epp eleg, hogy lehuzza a boardjarol Murrayt. Persze tudjuk, hogy eleg egy GM, aki beleszeret, az ugy is elviszi, de itt most a lenyeg azon volt, hogy a srac a testbeszedevel ilyen roviddel a Combine es a draft elott igazabol lejaratta magat a komolytalan szereples es a felkeszuletlenseg miatt, ami irto gaz. Gaz neki, de az apjanak is, mert ha az apja ra van kattanva, hogy a srac nem valaszolhat egy halom kerdesre, akkor egy normalis menedzser elore leegyezteti a kerdeseket a riporterrel, sot, megszabja, hogy mit lehet kerdezni es mit nem. Es ezt akar meg szerzodesbe is foglalja arra az esetre, hogyha a kisfiat hulyere veszik eloben es ezzel csorba esik a megitelesen, akkor legalabb nemi apropenzt kicsikarjanak a masik felbol.

Ball egy elmebeteg idiota hulye, de ebbol a szempontbol az a faszi ritka ugyes es talpraesett, mert o a baromsagaival egyutt valami egeszen mesterien hasznalja a mediat es marketingel, meg adja el a fiat, a markajukat, sot, meg a kisocsiket is, akiket csak ezert elkuldott valahova az isten hata moge kosarazni, valami amatorligaba, de olyan szerzodest csinalt azzal a nonsense ligaval meg csapattal, hogy csak ugy omlik a zsozso a csaladba. Az a csavo abszolut ugyesen hasznalja a felhajtast.

Na most Murray apja nagyon nem hasznalja ezt ugyesen es ezzel a fianak art, igy meg ugye maganak is. A nagy kerdes itt az lesz, hogy vajon elokerul-e egy olyan GM, aki tenylegesen ugy gondolja, hogy bevallalja az oriasi kockazatot, mert nagy szuksege van kubera. Azt nem gondolom, hogy Kingsbury Murray-hype-ja annyira valo lesz, hogy az Arizona elpasszolva Rosent elviszi Murrayt elol, viszont a Miamibol boven kinezem, ott annyira wtf dolgok tortennek az utobbi idoben a csapat haza tajan. Nincsen iranyitojuk sem, nincsen kis tulzassal semmilyuk.

Egyebkent nalam Lock az, aki nem top10-es kube, de egy ev padozas, tanulas, videozas utan latom benne azt, hogy korrekt jatekos lehet a profik kozott is.
Stez
Engem meglepne, ha Flo, aki a New Englandnél edzősködött 14 évet és így a Belichicki felfogás akarva-akaratlanul hatással volt rá, elvinné Murrayt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=JcD7sdwVFow

nekem nem tunik komolytalannak vagy kisfiunak. azt meg, hogy a fater miben segit miben nem, nyilvan nehez megitelni. nem csak LaVar Ballosan lehet.
lehet szandekosan nem mond semmit, meg mindig folynak a targyalasok, es az Athletic lehet abba is belemenne, h TC-re elmenjen focizni, megnezni milyen.
de elv meghozza a vegso dontest par heten belul, akkor meg ha az NFL-t valasztja, sztem visszaadjak az Oaklandnek amit kapott eddig.
Borbinho
KOTELEZO visszafizetniuk az Oaklandnek a 4 millio dollart, amit alairasi bonuszkent kaptak, amennyiben Murray nem baseballozik. Ez a szerzodesben benne van, ezt azzal a feltetellel kapta, hogy o az MLB-ben folytatja.

Az apja beleszolasat pedig nem tippelgetik, hanem az nyilt titok, ez pedig a visszaigazolasok alapjan tobb GM-et is zavar, egy ilyen LaVar Ballhoz hasonlo nagypofaju, mindent jobban tudok es mindenkit kioktatok, mindezt ugy, hogy zangjen tole a media stilusu fasziktol tenylegesen fazik sok GM, sok tulajdonos, mert oriasi perpatvart kepesek ezek okozni a csapaton belul, fuggetlenul attol, hogy igazak-e vagy sem. Es egyebkent ez maganak Murraynek sem tesz jot, hogy valaki a hatterbol ennyire kihasznalva a naivitasat, penzehesen es szigoruan uzleti szempontbol iranyitja. Nekem meggyozodesem az is, hogy itt nem a srac fogja eldonteni tenylegesen, hogy melyiket valassza, hanem az „apja fejevel” rabok majd az egyik sportagra. Mint ahogy az is meggyozodesem, hogyha o kivalasztja az NFL-t vagy az MLB-t, akkor ha 2-3 even belul az adott ligaban nem lesz sikeres, akkor elmegy a masikba es megprobalkozik azzal is, hatrahagyva csapot es papot.

Mondjuk en tartom azt a megallapitasomat, hogy ez a srac nem eleg intelligens ahhoz, hogy iranyito legyen az NFL-ben, de az is hozzatartozik, amit korabban emlegettem, hogy ez a srac szerintem meg gyerek, meg nem nott fel es nem nott be a feje lagya. Es ez meglatszik a mindennapi kommunikaciojaban is, nem csak itt a showban lemuvelt tre esten kivul, hanem a tobbiben is.

Katonadani irasara reagalva pedig igen, en tudom, hogy ez egy ilyen megjelenes volt, de ahogy azt te is emlitetted, itt maga a felkeszuletlenseg volt a lenyeg, meg a komolytalansag. Marpedig az NFL scoutok es GM-ek meg azt is kinyomozzak, hogy Murray milyen szinut szart az elmult 7-8 eveben es sok GM-nek egy ilyen apro bibi is epp eleg, hogy lehuzza a boardjarol Murrayt. Persze tudjuk, hogy eleg egy GM, aki beleszeret, az ugy is elviszi, de itt most a lenyeg azon volt, hogy a srac a testbeszedevel ilyen roviddel a Combine es a draft elott igazabol lejaratta magat a komolytalan szereples es a felkeszuletlenseg miatt, ami irto gaz. Gaz neki, de az apjanak is, mert ha az apja ra van kattanva, hogy a srac nem valaszolhat egy halom kerdesre, akkor egy normalis menedzser elore leegyezteti a kerdeseket a riporterrel, sot, megszabja, hogy mit lehet kerdezni es mit nem. Es ezt akar meg szerzodesbe is foglalja arra az esetre, hogyha a kisfiat hulyere veszik eloben es ezzel csorba esik a megitelesen, akkor legalabb nemi apropenzt kicsikarjanak a masik felbol.

Ball egy elmebeteg idiota hulye, de ebbol a szempontbol az a faszi ritka ugyes es talpraesett, mert o a baromsagaival egyutt valami egeszen mesterien hasznalja a mediat es marketingel, meg adja el a fiat, a markajukat, sot, meg a kisocsiket is, akiket csak ezert elkuldott valahova az isten hata moge kosarazni, valami amatorligaba, de olyan szerzodest csinalt azzal a nonsense ligaval meg csapattal, hogy csak ugy omlik a zsozso a csaladba. Az a csavo abszolut ugyesen hasznalja a felhajtast.

Na most Murray apja nagyon nem hasznalja ezt ugyesen es ezzel a fianak art, igy meg ugye maganak is. A nagy kerdes itt az lesz, hogy vajon elokerul-e egy olyan GM, aki tenylegesen ugy gondolja, hogy bevallalja az oriasi kockazatot, mert nagy szuksege van kubera. Azt nem gondolom, hogy Kingsbury Murray-hype-ja annyira valo lesz, hogy az Arizona elpasszolva Rosent elviszi Murrayt elol, viszont a Miamibol boven kinezem, ott annyira wtf dolgok tortennek az utobbi idoben a csapat haza tajan. Nincsen iranyitojuk sem, nincsen kis tulzassal semmilyuk.

Egyebkent nalam Lock az, aki nem top10-es kube, de egy ev padozas, tanulas, videozas utan latom benne azt, hogy korrekt jatekos lehet a profik kozott is.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Btw, ha Murray esetleg megcsúszik valamin és befosatja a gm-eket, vagy idő közben meggondolja magát, akkor van egy olyan boldom, hogy valaki fel fog cserélni 1/1-re Haskinsért. A két másik első körbe várt youtube-qb a tavalyi mason rudolph szintjén van, kábé. Annyi különbséggel, hogy ő kevesebbszer dobált double coverageba.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


nekem nem tunik komolytalannak vagy kisfiunak. azt meg, hogy a fater miben segit miben nem, nyilvan nehez megitelni. nem csak LaVar Ballosan lehet.
lehet szandekosan nem mond semmit, meg mindig folynak a targyalasok, es az Athletic lehet abba is belemenne, h TC-re elmenjen focizni, megnezni milyen.
de elv meghozza a vegso dontest par heten belul, akkor meg ha az NFL-t valasztja, sztem visszaadjak az Oaklandnek amit kapott eddig.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."