NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Woklakoma rovatunk következik:
 www.espn.com/nfl/draft2019/story/_/id/26025248/oklahoma-wr-marquise-brown-miss-combine-pro-day-foot-surgery
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26027224/kyler-murray-not-sure-throw-nfl-combine
empty taxi
Murray sokat veszíthet azzal, ha nem dob. Ebben a mezőnyben ő abban is kiemelkedik. Láttam edzésvideókat az elmúlt hetekből, ilyen ívet, erőt, pontosságot nem tud más belerakni a classból. Bár nyilván az atlétikai feladatokat így is dominálhatja, de ha cél a top6 pick, én dobnék a helyében fizikai állapottól függetlenül. (Még ha ott vannak a nyilt napok is. Itt sok scoutot és gm-et maga köré tudna csavarni.)
Cruyffista
Szerintem karerőben és pontosságban Haskins simán veri
kapitnono
amúgy higgadt fejjel lehet, hogy Haskins lenne a jobb pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Leon Sandcastle kiemelkedik a 2019-es prospectek kozul (is).

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Woklakoma rovatunk következik:
 www.espn.com/nfl/draft2019/story/_/id/26025248/oklahoma-wr-marquise-brown-miss-combine-pro-day-foot-surgery
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26027224/kyler-murray-not-sure-throw-nfl-combine
empty taxi
Murray sokat veszíthet azzal, ha nem dob. Ebben a mezőnyben ő abban is kiemelkedik. Láttam edzésvideókat az elmúlt hetekből, ilyen ívet, erőt, pontosságot nem tud más belerakni a classból. Bár nyilván az atlétikai feladatokat így is dominálhatja, de ha cél a top6 pick, én dobnék a helyében fizikai állapottól függetlenül. (Még ha ott vannak a nyilt napok is. Itt sok scoutot és gm-et maga köré tudna csavarni.)
Cruyffista
Szerintem karerőben és pontosságban Haskins simán veri


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Woklakoma rovatunk következik:
 www.espn.com/nfl/draft2019/story/_/id/26025248/oklahoma-wr-marquise-brown-miss-combine-pro-day-foot-surgery
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26027224/kyler-murray-not-sure-throw-nfl-combine
empty taxi
Murray sokat veszíthet azzal, ha nem dob. Ebben a mezőnyben ő abban is kiemelkedik. Láttam edzésvideókat az elmúlt hetekből, ilyen ívet, erőt, pontosságot nem tud más belerakni a classból. Bár nyilván az atlétikai feladatokat így is dominálhatja, de ha cél a top6 pick, én dobnék a helyében fizikai állapottól függetlenül. (Még ha ott vannak a nyilt napok is. Itt sok scoutot és gm-et maga köré tudna csavarni.)

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nem értem én ezt, mit várnak ettől...ok, 1-2 meccset lemondanak sérülés elkerülése végett, bár az is gáz szerintem. De a combine-t kihagyni, vagy nem részt venni simán hülyeség.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Woklakoma rovatunk következik:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1128%2Fr470352_2_1296x729_16-9.jpg
Sources: WR Brown out for combine, OU pro day
Oklahoma WR Marquise Brown, a projected top-15 pick, underwent surgery for a Lisfranc injury last month that will prevent him from participating in the combine and his pro day, but he should be ready for summer training camp, per sources.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0211%2Fr500598_1296x729_16-9.jpg
Murray not sure he'll throw at NFL Combine
Kyler Murray told reporters Monday he will attend the NFL Combine but hasn't decided if he will participate in any drills.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Fantnál azért a combine sokat fog számítani, mint ahogy anno Ebronon mennyit dobott, hogy többet nyomott ki fekve, mint Clowney. Ha tényleg annyira atletikus, mint amilyennek látszik és ez ki is jön combineon, én simán látom, hogy az első kör első feléig felcsúszik. Nem egy NFL csapat példájából jól játszik, hogy nagy értéke van a WR-TE hibrideknek, és az, hogy egy edge rushert nem tud megblokkolni az nem akkora gáz.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert Fanthez hozzatennem, hogy szerintem tul van tolva, blokkolni nem tud, csak felelmetesen atletikus, amit imadnak nala. De a keze alapjan egy Ebron 2, koncentracios gondjai vannak es ejtegwti el a labdakat. Hockenson komplett, kettejuk kozul szerintem siman o a jobb. O a prototipus tight end, mig Fant elkapo.
Stez
Egyetértek, TJ Hockenson-ról pont a héten olvastam, hogy nyilván remek elkapó TE, ami mindenki lát, de ő "minőségi blokkoló is". Hockensont a legtöbb boardon már most előrébb látni, általában GB-hez mockolják 1.körre.
Chargers LT
En elso kor vegere varom, igazabol ott eleg sok csapatnak van TE-needje, persze ezen meg az FA alakit. De itt is erdekes lesz a GM-ek es a scoutok meglatasa, mert eleg vastag a TE-class, sokak szerint siman Fant a jobb, de van, aki nem is az Iowa-playakat sorolja elore. Fantban eleg sokan latnak szerintem egy Jimmy Graham 2-t, akinek az upside-ja baromi magasan van es elkapasban eletveszelyes, a mereteivel es a gyorsagaval, atletikussagaval – ha ezeket ki tudja hasznalni – nem lesz DB, akinek o nem lesz missmatch es le tudna vedekezni. En siman latom, hogy peldaul a Lions elviszi elol (a'la Ebron), es hogy sokaknak az egysiku Fant is magasabb ertekkel bir majd, mint Hockenson, aki mindenben jo, komplett, viszont nem tul atletikus, blokkolasban elorebb jar mindenki mashoz kepest, de passzjatekoknal meg boven fejlodnie kell. Mig Fantnal kinez egy „ultimate weapon TE/WR-hibrid”, addig Hockenson sokkal „korlatoltabb” elkapasban. Na most en kettejuk kozul inkabb Hockensont valasztanam, viszont a mai passzbuzi NFL-ben azert eleg sokszor latszik, hogy a Fant-fele tehetsegeket tobbre ertekelik es elobb viszik el.

Azt viszont tartom, hogy Hockenson Fanttol fuggetlenul legkesobb az elso kor vegen kel majd el, azt mondjuk nem gondolom, hogy top20-ban elviszi valaki.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...
kapitnono
Ha valaki 0 szereléssel, 0 sackkel, 0 TFL-lel, 0 QB hittel zárja a szezont, akkor az az illető nyilvánvalóan nem is top 10-es tehetség. De egyébként egy scout, edző, GM nem azt fogja nézni, hogy adott játékos milyen statisztikákat hoz össze, hanem a tényleges játékát, azt, amit a pályán csinál.
NFL draft, 1. lecke

A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...
kapitnono
Honnan tudod? Megmérted őket? Mert hiteles adatot majd csak a combine mérlegelés szolgáltat, az iskolák által közzétett számok nem tekinthetők annak. | Egyébként már ránézésre sem azonos súlycsoport a két játékos. |
NFL draft, 2. lecke
vassadi
Szóval ha szerinted Williams Donald óta a legjobb interior dl szezont hozta le idén meg az interior dl játék fontosabb is szerinted akkor miért Bosát várják a legtöbben 1/1 re?
kapitnono
Mert ő a nagy név, a már recruitként is agyonsztárolt játékos, akinek a bátyja gyakorlatilag szinte azonnal az NFL egyik legjobb védőjévé avanzsált, és a kis Bosa college-ban nyújtott teljesítménye sem marad el a nagyétól. Így aztán evidens, hogy őt nagyobb hype övezi, mint az előző szezonban lényegében a semmiből berobbanó Williamst.

Hozzáteszem, mielőtt valaki félreértené a fentebb írtakat - szerintem is teljesen jogosan tartják 1/1-et érő prospectnek az ifjú Bosát, az eddig mutatott játéka és fejlődése alapján könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy a bátyján is túltesz. Nagy kár, hogy csak nagyon keveset láthattunk abból, hova jutott el junior évére, bár az a kevés is több mint biztató volt.
vassadi
Na mondjuk Bosa az, aki valahol egyedulallo tehetseg, mert az teny, hogy korahoz kepest technikailag ennyire kepzett, szines repertoarral rendelkezo es emellett erobol is kiemelkedoen dolgozo egyen ritka igy a draft elott, de en megsem vagyok maradektalanul meggyozodve rola, hogy elvinnem-e 1/1-en peldaul. A srac lusta, ami abbol jon, hogy abszolut tisztaban van vele, hogy mennyire jo, viszont nalam kerdeses a munkamoralja es a csapatszelleme, meg ugy alapbol a hozzaallasa. Sot, tovabb megyek, hogyha Joey nem alazta volna szet a ligat itt rogton a tojashejjal a hatsojan, akkor Nick szvsz kozel nem lenne a kihagyhatatlan 1/1-es prospectek kozott sorolva.

Es teszem hozza, hogy ezt a szedett-vedett mentalitast Joeynal is erzekeltem mar az Ohio State-en, de ugyanugy az NFL-ben. Szerintem o egy szuletett tehetseg, aki ha Watt szintjen szarra dolgozna az agyat, hogy meg tovabb fejlodjon, akkor a hatar a csillagos eg lenne, de Bosa abszolut tudja, hogy o meg igy is szarra alazza a liga ketharmadat, szoval neki eleg ez. Joey peldaul az NFL-be valo erkezese uta technikailag abszolut nem fejlodott annyira sokat, mint amennyit azert az itt eltoltott ido indokolna. Persze ra lehet fogni, hogy hosunk tulajdonkeppen a harom training campjebol kettot szinte teljes egeszeben kihagyott a szerzodes keslekedese es serules miatt, de azert na. Ennek ellenere is nagyobb ugrast vartam volna tole ennyi ido utan. Mintha a Bosa-ver hozna magaval ezt az arcot. Es ezt en Nickben is latom.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
#MockDraftMonday 🏈

 fuzovelkifele.com/2019/02/triple-coverage-135-mock-draft-1-0-part-2/

🎧 Soundcloud:  bit.ly/2T3yYLW
🍎 Itunes:  apple.co/2t3ZGoL
🎙Spotify:  spoti.fi/2D9CH09

(1-16. volt korábban, linkelem azt is:  fuzovelkifele.com/2019/02/triple-coverage-132-mock-draft-1-0/)

Wyatt kedvéért pedig itt a lista a 17-32. pickről:

Cleveland Browns --» DK Metcalf
Minnesota Vikings --» Yodny Cajuste
Tennessee Titans --» TJ Hockenson
Pittsburgh Steelers --» Byron Murphy
Seattle Seahawks --» Nasir Adderley
Baltimore Ravens --» Hakeem Butler
Houston Texans --» Andre Dillard
Oakland Raiders --» Devin Bush
Philadelphia Eagles --» Montez Sweat
Indianapolis Colts --» Christian Wilkins
Oakland Raiders --» Josh Jacobs
Los Angeles Chargers --» Dalton Risner
Kansas City Chiefs --» DeAndre Baker
Green Bay Packers --» Deionte Thompson
Los Angeles Rams --» Jerry Tillery
New England Patriots --» Noah Fant
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én az előző nevekhez odaírnám még legalább Grady Jarrettet is (na meg Taven Bryant, most hogy már normális helyén játszatják, reméljük ki is jön majd belőle 😀 ), szóval azért szokott lenni évente egy-két nagy tehetségű DT, annyira azért nem volt teljes a nihil (oké, a 2017-es eresztés elsőre is gyengének tűnt), de persze Donald teljesítménye mondjuk nem csak a poszttársait homályosítja el kissé 😊
Wyatt
Az 5. körben elkelt Jarrett kissé túlzás idevenni (még ha bőven túl is teljesíti az árát), de tény és való h a Donald óta eltelt évek 1. körösei közül pl. Rankinsből vagy Kenny Clarkból fasza játékos lett.
empty taxi
Akkor sem értettem, hogy miért lett 5. körös, de elég jól jártatok vele 😊

Nálam nem az volt a lényeg, hogy hányadik körös, hanem, hogy azért évente van azért egy olyan tehetség, akiből elit játékos lesz

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én az előző nevekhez odaírnám még legalább Grady Jarrettet is (na meg Taven Bryant, most hogy már normális helyén játszatják, reméljük ki is jön majd belőle 😀 ), szóval azért szokott lenni évente egy-két nagy tehetségű DT, annyira azért nem volt teljes a nihil (oké, a 2017-es eresztés elsőre is gyengének tűnt), de persze Donald teljesítménye mondjuk nem csak a poszttársait homályosítja el kissé 😊
Wyatt
Az 5. körben elkelt Jarrett kissé túlzás idevenni (még ha bőven túl is teljesíti az árát), de tény és való h a Donald óta eltelt évek 1. körösei közül pl. Rankinsből vagy Kenny Clarkból fasza játékos lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...
kapitnono
Ha valaki 0 szereléssel, 0 sackkel, 0 TFL-lel, 0 QB hittel zárja a szezont, akkor az az illető nyilvánvalóan nem is top 10-es tehetség. De egyébként egy scout, edző, GM nem azt fogja nézni, hogy adott játékos milyen statisztikákat hoz össze, hanem a tényleges játékát, azt, amit a pályán csinál.
NFL draft, 1. lecke

A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...
kapitnono
Honnan tudod? Megmérted őket? Mert hiteles adatot majd csak a combine mérlegelés szolgáltat, az iskolák által közzétett számok nem tekinthetők annak. | Egyébként már ránézésre sem azonos súlycsoport a két játékos. |
NFL draft, 2. lecke
vassadi
Szóval ha szerinted Williams Donald óta a legjobb interior dl szezont hozta le idén meg az interior dl játék fontosabb is szerinted akkor miért Bosát várják a legtöbben 1/1 re?
kapitnono
Mert ő a nagy név, a már recruitként is agyonsztárolt játékos, akinek a bátyja gyakorlatilag szinte azonnal az NFL egyik legjobb védőjévé avanzsált, és a kis Bosa college-ban nyújtott teljesítménye sem marad el a nagyétól. Így aztán evidens, hogy őt nagyobb hype övezi, mint az előző szezonban lényegében a semmiből berobbanó Williamst.

Hozzáteszem, mielőtt valaki félreértené a fentebb írtakat - szerintem is teljesen jogosan tartják 1/1-et érő prospectnek az ifjú Bosát, az eddig mutatott játéka és fejlődése alapján könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy a bátyján is túltesz. Nagy kár, hogy csak nagyon keveset láthattunk abból, hova jutott el junior évére, bár az a kevés is több mint biztató volt.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Azert Fanthez hozzatennem, hogy szerintem tul van tolva, blokkolni nem tud, csak felelmetesen atletikus, amit imadnak nala. De a keze alapjan egy Ebron 2, koncentracios gondjai vannak es ejtegwti el a labdakat. Hockenson komplett, kettejuk kozul szerintem siman o a jobb. O a prototipus tight end, mig Fant elkapo.
Stez
Egyetértek, TJ Hockenson-ról pont a héten olvastam, hogy nyilván remek elkapó TE, ami mindenki lát, de ő "minőségi blokkoló is". Hockensont a legtöbb boardon már most előrébb látni, általában GB-hez mockolják 1.körre.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...
kapitnono
Ha valaki 0 szereléssel, 0 sackkel, 0 TFL-lel, 0 QB hittel zárja a szezont, akkor az az illető nyilvánvalóan nem is top 10-es tehetség. De egyébként egy scout, edző, GM nem azt fogja nézni, hogy adott játékos milyen statisztikákat hoz össze, hanem a tényleges játékát, azt, amit a pályán csinál.
NFL draft, 1. lecke

A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...
kapitnono
Honnan tudod? Megmérted őket? Mert hiteles adatot majd csak a combine mérlegelés szolgáltat, az iskolák által közzétett számok nem tekinthetők annak. | Egyébként már ránézésre sem azonos súlycsoport a két játékos. |
NFL draft, 2. lecke
vassadi
Szóval ha szerinted Williams Donald óta a legjobb interior dl szezont hozta le idén meg az interior dl játék fontosabb is szerinted akkor miért Bosát várják a legtöbben 1/1 re?
kapitnono
| fehér |


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...
kapitnono
Ha valaki 0 szereléssel, 0 sackkel, 0 TFL-lel, 0 QB hittel zárja a szezont, akkor az az illető nyilvánvalóan nem is top 10-es tehetség. De egyébként egy scout, edző, GM nem azt fogja nézni, hogy adott játékos milyen statisztikákat hoz össze, hanem a tényleges játékát, azt, amit a pályán csinál.
NFL draft, 1. lecke

A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...
kapitnono
Honnan tudod? Megmérted őket? Mert hiteles adatot majd csak a combine mérlegelés szolgáltat, az iskolák által közzétett számok nem tekinthetők annak. | Egyébként már ránézésre sem azonos súlycsoport a két játékos. |
NFL draft, 2. lecke
vassadi
Szóval ha szerinted Williams Donald óta a legjobb interior dl szezont hozta le idén meg az interior dl játék fontosabb is szerinted akkor miért Bosát várják a legtöbben 1/1 re?


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert Fanthez hozzatennem, hogy szerintem tul van tolva, blokkolni nem tud, csak felelmetesen atletikus, amit imadnak nala. De a keze alapjan egy Ebron 2, koncentracios gondjai vannak es ejtegwti el a labdakat. Hockenson komplett, kettejuk kozul szerintem siman o a jobb. O a prototipus tight end, mig Fant elkapo.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a pff ratingben jobb Allen, mint Quinnen nem tudom honnan jött. Max ha teljes karriert veszünk, aminek Williams esetében nem sok értelmét látom. Kb minden egyetemi videójukban elmondják, hogy amióta ők NCAA-t értékelnek, Quinnen Williams 2018 szezonja a valaha volt legjobb DI szezon és 2018 konkrétan az egész egyetemi liga legjobbja volt ha jól emlékszem.
Sixo
Mindig fogom a fejem, mikor az emberek elfelejtik, hogy minden hype ellenére a PFF csak egy olykor hasznos, de olykor baromi pontatlan eszköz és nem szentírás.

Én az előző nevekhez odaírnám még legalább Grady Jarrettet is (na meg Taven Bryant, most hogy már normális helyén játszatják, reméljük ki is jön majd belőle 😀 ), szóval azért szokott lenni évente egy-két nagy tehetségű DT, annyira azért nem volt teljes a nihil (oké, a 2017-es eresztés elsőre is gyengének tűnt), de persze Donald teljesítménye mondjuk nem csak a poszttársait homályosítja el kissé 😊
Wyatt
Ajánlom is, a te érdekedben. Ha nem így lesz, évekig cikizlek azzal, hogy szopkodtad fel őt nekünk a draft után. 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én az előző nevekhez odaírnám még legalább Grady Jarrettet is (na meg Taven Bryant, most hogy már normális helyén játszatják, reméljük ki is jön majd belőle 😀 ), szóval azért szokott lenni évente egy-két nagy tehetségű DT, annyira azért nem volt teljes a nihil (oké, a 2017-es eresztés elsőre is gyengének tűnt), de persze Donald teljesítménye mondjuk nem csak a poszttársait homályosítja el kissé 😊

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Ez a pff ratingben jobb Allen, mint Quinnen nem tudom honnan jött. Max ha teljes karriert veszünk, aminek Williams esetében nem sok értelmét látom. Kb minden egyetemi videójukban elmondják, hogy amióta ők NCAA-t értékelnek, Quinnen Williams 2018 szezonja a valaha volt legjobb DI szezon és 2018 konkrétan az egész egyetemi liga legjobbja volt ha jól emlékszem.

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...
kapitnono
Ha valaki 0 szereléssel, 0 sackkel, 0 TFL-lel, 0 QB hittel zárja a szezont, akkor az az illető nyilvánvalóan nem is top 10-es tehetség. De egyébként egy scout, edző, GM nem azt fogja nézni, hogy adott játékos milyen statisztikákat hoz össze, hanem a tényleges játékát, azt, amit a pályán csinál.
NFL draft, 1. lecke

A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...
kapitnono
Honnan tudod? Megmérted őket? Mert hiteles adatot majd csak a combine mérlegelés szolgáltat, az iskolák által közzétett számok nem tekinthetők annak. | Egyébként már ránézésre sem azonos súlycsoport a két játékos. |
NFL draft, 2. lecke
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Williams az SEC-ből érkezik az NFL-be, Olivernek az AAC védőivel kellett elbánnia. Akkor kinek is volt könnyebb dolga? 😛 Vagy: az NFL-ben ki veszi majd fel a versenyt jobb esélyekkel a double teamek ellen, egy prototípus felépítésű vagy egy 280 fontos DT?
vassadi
A két csávó koppra ugyanúgy 295 fontot nyom...


több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Hazudnék ha azt mondanám, sok Iowa meccset láttam idén.
Ez a két TE tényleg első körös tehetség, vagy ez még csak a korai hype, amibe közrejátszhat Kittle rekord szezonja, aztán majd a draft közeledtével ez szépen lecsillapodik?
ZERO_L
Fantet már egy évvel ezelőtt az idei class legjobb tight endjeként emlegették, úgyhogy Kittle nem tehet semmiről. 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.
kapitnono
Meg ne sértődj, nem bántásból mondom, de szerintem ebben a kérdésben teljesen vakon vagy. Például az a rész, hogy "Allen jobb volt sokkal", szimplán nonszensz. Olyan szintű backfield dominanciát, amit Quinnen nyújtott, Donald óta egyetlen belső védőfalembertől sem lehetett látni (ennyit Allen több nagy játékáról). Aztán ami az Allent körülvevő supporting castot illeti, olyanok játszottak mellette, mint A'Shawn Robinson, Jarran Reed, vagy Da'Ron Payne, akik a maguk nemében mind kiváló játékosok voltak, nem hiába lett mindegyikük korai körös választott, míg Quinnen két fő "csatlósa" Isaiah Buggs (mond ez a név valakinek valamit?) és a teljesen szürke, alulteljesítő, nem véletlenül a draft helyett inkább az egyetemre való visszatérést választó Raekwon Davis volt. Az utolsó részre pedig, hogy valaki a nyers statisztikák alapján hasonlít össze két prospectet, inkább nem mondok semmit.
vassadi
Akkor mi alapján mondod hogy szerinted jobb volt Williams? Mind statisztikailag mind nagyobb backfield dominanciában, értékelésekben mind Pff ratingben mind a kapott díjakban jobb volt Allen szóval egyáltalán nem értelek miért gondolod jobbnak Williamset.
Amúgy meg az hogy Donald óta senki nem rakott le annyit az asztalra nem Williams érdeme, mivel azóta nem sok értelmes dt prospect érkezett a ligába.
Mindegy nem vitatkozom neked ez a véleményed nekem az. Úgysem tudod megváltoztatni az enyémet én sem a tiédet.
kapitnono
Látod, itt a hiba, hogy statisztikákban, PFF ratingben (omg...), díjakban gondolkodsz.
vassadi
Lehet de szerinted ha mondjuk 0 szereléssel 0 sackkel 0 tflel 0qb hittel zárta volna a szezont /jó ez egy kicsit túlzás /beszélne róla bárki is top 10 es pickről? Akkor meg csak számít valamit a statisztika...


több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.
kapitnono
Meg ne sértődj, nem bántásból mondom, de szerintem ebben a kérdésben teljesen vakon vagy. Például az a rész, hogy "Allen jobb volt sokkal", szimplán nonszensz. Olyan szintű backfield dominanciát, amit Quinnen nyújtott, Donald óta egyetlen belső védőfalembertől sem lehetett látni (ennyit Allen több nagy játékáról). Aztán ami az Allent körülvevő supporting castot illeti, olyanok játszottak mellette, mint A'Shawn Robinson, Jarran Reed, vagy Da'Ron Payne, akik a maguk nemében mind kiváló játékosok voltak, nem hiába lett mindegyikük korai körös választott, míg Quinnen két fő "csatlósa" Isaiah Buggs (mond ez a név valakinek valamit?) és a teljesen szürke, alulteljesítő, nem véletlenül a draft helyett inkább az egyetemre való visszatérést választó Raekwon Davis volt. Az utolsó részre pedig, hogy valaki a nyers statisztikák alapján hasonlít össze két prospectet, inkább nem mondok semmit.
vassadi
Akkor mi alapján mondod hogy szerinted jobb volt Williams? Mind statisztikailag mind nagyobb backfield dominanciában, értékelésekben mind Pff ratingben mind a kapott díjakban jobb volt Allen szóval egyáltalán nem értelek miért gondolod jobbnak Williamset.
Amúgy meg az hogy Donald óta senki nem rakott le annyit az asztalra nem Williams érdeme, mivel azóta nem sok értelmes dt prospect érkezett a ligába.
Mindegy nem vitatkozom neked ez a véleményed nekem az. Úgysem tudod megváltoztatni az enyémet én sem a tiédet.
kapitnono
Látod, itt a hiba, hogy statisztikákban, PFF ratingben (omg...), díjakban gondolkodsz.