NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Williams prospectkent allat, sokkalta inkabb, mint Allen, de one year wonder, oriasi kerdes, hogy mit tesz, ha duplazzak, eddig ahogy neztem, ezt peldaul nem kezelte jol. Ebben osszehasonlitva peldaul Oliver tobb eve konzisztensen jatszik, a duplazast is jobban kezeli. Nem vagyok biztos benne, hogy o rosszabb befektetes lesz hatrebb, mint Williams elol. Illetve Williams egy eleg eros DL-bol erkezik az NFL-be, konnyebb dolga volt.
Stez
Williams az SEC-ből érkezik az NFL-be, Olivernek az AAC védőivel kellett elbánnia. Akkor kinek is volt könnyebb dolga? 😛 Vagy: az NFL-ben ki veszi majd fel a versenyt jobb esélyekkel a double teamek ellen, egy prototípus felépítésű vagy egy 280 fontos DT?

Érdekes ez a one-year wonder dolog is, ami szerintem sok esetben nagyon rossz megközelítéshez vezet. Ha valakinek mondjuk volt egy kimagaslóan jó idénye, és azóta eltelt már három szezon, amikben csak szenvedett, akkor rá nyilván joggal lehet ráaggatni, hogy csak egyéves csoda volt, összejött neki egy kiugró év, de nem az nála a sztenderd. Azt viszont nem gondolom, hogy egy fejlődő tendenciát mutató draft prospectnél ezt negatívumként kellene kezelni. (Olyan szempontból lehet negatív, hogy nyilván biztosabb lenne a dolgában az ember, ha nem egy, hanem teszem azt már három ilyen kaliberű szezont látott volna tőle.) Mert mi is a helyzet Williams esetében? Egy redshirt sophomore-ról(!) beszélünk, aki tehát egy éles meccsektől teljesen mentes és egy rotációs szerepkörben töltött idény után hozott olyan domináns szezont, amit nála egy és két évvel több rutinnal rendelkező játékosok sem tudtak megközelíteni (ha már óhatatlanul annyiszor szóba kerül, Donald például seniorként produkálta a történelmi szezonját). Mindezeket figyelembe véve, én máris inkább az upside oldaláról közelíteném meg ezt a one-year wonder dolgot, azaz ha kis túlzással "pelenkásként" ezt művelte, akkor milyen potenciál van még benne...

De amiert en nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy ne legyen top5, az az, hogy hiaba Donald meg Watt elmebeteg teljesitmenye, az elmult evekben kisse elertektelenedett a DT-poszt, legutobb talan Leonard Williams volt, akit elvittek top10-ben. A DT-poszt meg most azert eleg mely, ugyhogy nem lepne meg, hogyha nem szivesen lovogetnenek el ezuttal sem top cetlit a GM-ek.
Stez
Szerintem szó nincs semmiféle elértéktelenedésről a DT poszt esetében, már csak azért sem, mert változatlanul igaz, hogy interior pressure > edge pressure. Az, hogy nem vittek az utóbbi években DT-t a top 10-ben (illetve azt azért hozzátenném, hogy DeForest Bucknert igaz 3-4 DE-nek, de ugyanúgy interior DL-nek draftolták, és ő 1/7 volt), az mindenekelőtt annak köszönhető, hogy nem volt hozzá megfelelő alany. Ha utólag megnézed a közelmúlt draftjainak névsorát, nem találsz köztük olyat, akire azt tudod mondani, ő bizony megért volna egy top 10-es picket (kivéve esetleg Sheldon Rankins, de őt meg 1/12-re draftolták, két hely különbség, na bumm).
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.
kapitnono
Meg ne sértődj, nem bántásból mondom, de szerintem ebben a kérdésben teljesen vakon vagy. Például az a rész, hogy "Allen jobb volt sokkal", szimplán nonszensz. Olyan szintű backfield dominanciát, amit Quinnen nyújtott, Donald óta egyetlen belső védőfalembertől sem lehetett látni (ennyit Allen több nagy játékáról). Aztán ami az Allent körülvevő supporting castot illeti, olyanok játszottak mellette, mint A'Shawn Robinson, Jarran Reed, vagy Da'Ron Payne, akik a maguk nemében mind kiváló játékosok voltak, nem hiába lett mindegyikük korai körös választott, míg Quinnen két fő "csatlósa" Isaiah Buggs (mond ez a név valakinek valamit?) és a teljesen szürke, alulteljesítő, nem véletlenül a draft helyett inkább az egyetemre való visszatérést választó Raekwon Davis volt. Az utolsó részre pedig, hogy valaki a nyers statisztikák alapján hasonlít össze két prospectet, inkább nem mondok semmit.
vassadi
Akkor mi alapján mondod hogy szerinted jobb volt Williams? Mind statisztikailag mind nagyobb backfield dominanciában, értékelésekben mind Pff ratingben mind a kapott díjakban jobb volt Allen szóval egyáltalán nem értelek miért gondolod jobbnak Williamset.
Amúgy meg az hogy Donald óta senki nem rakott le annyit az asztalra nem Williams érdeme, mivel azóta nem sok értelmes dt prospect érkezett a ligába.
Mindegy nem vitatkozom neked ez a véleményed nekem az. Úgysem tudod megváltoztatni az enyémet én sem a tiédet.


több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Hazudnék ha azt mondanám, sok Iowa meccset láttam idén.
Ez a két TE tényleg első körös tehetség, vagy ez még csak a korai hype, amibe közrejátszhat Kittle rekord szezonja, aztán majd a draft közeledtével ez szépen lecsillapodik?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.
kapitnono
Meg ne sértődj, nem bántásból mondom, de szerintem ebben a kérdésben teljesen vakon vagy. Például az a rész, hogy "Allen jobb volt sokkal", szimplán nonszensz. Olyan szintű backfield dominanciát, amit Quinnen nyújtott, Donald óta egyetlen belső védőfalembertől sem lehetett látni (ennyit Allen több nagy játékáról). Aztán ami az Allent körülvevő supporting castot illeti, olyanok játszottak mellette, mint A'Shawn Robinson, Jarran Reed, vagy Da'Ron Payne, akik a maguk nemében mind kiváló játékosok voltak, nem hiába lett mindegyikük korai körös választott, míg Quinnen két fő "csatlósa" Isaiah Buggs (mond ez a név valakinek valamit?) és a teljesen szürke, alulteljesítő, nem véletlenül a draft helyett inkább az egyetemre való visszatérést választó Raekwon Davis volt. Az utolsó részre pedig, hogy valaki a nyers statisztikák alapján hasonlít össze két prospectet, inkább nem mondok semmit.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nem gondolom, hogy Allen jobb lenne, bar o elegge alulertekelt, a Skinsben azert eleg jo idenye volt. Es azt sem, hogy o a helyen kelt el. Valo igaz, hogy a valla miatt csuszott fokent, de ha az rendben van, akkor sem vagyok biztos benne, hogy o a top5-7-ben kiment volna.

Williams prospectkent allat, sokkalta inkabb, mint Allen, de one year wonder, oriasi kerdes, hogy mit tesz, ha duplazzak, eddig ahogy neztem, ezt peldaul nem kezelte jol. Ebben osszehasonlitva peldaul Oliver tobb eve konzisztensen jatszik, a duplazast is jobban kezeli. Nem vagyok biztos benne, hogy o rosszabb befektetes lesz hatrebb, mint Williams elol. Illetve Williams egy eleg eros DL-bol erkezik az NFL-be, konnyebb dolga volt.

De amiert en nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy ne legyen top5, az az, hogy hiaba Donald meg Watt elmebeteg teljesitmenye, az elmult evekben kisse elertektelenedett a DT-poszt, legutobb talan Leonard Williams volt, akit elvittek top10-ben. A DT-poszt meg most azert eleg mely, ugyhogy nem lepne meg, hogyha nem szivesen lovogetnenek el ezuttal sem top cetlit a GM-ek.

Plusz ugye Bosa, de az oriasi hype miatt Murray is elobb kel el szvsz, de Josh Allen felszopasat is varom meg, ha o nyom egy jo Combine-t, eros szamokkal, akkor szerintem feldolgozza magat a top3-ba.

Viszont az, hogy en ezt irom, attol meg ugy velem, hogy kerdes nelkul top2-3 talent Williams a classban, megeri a top picket, siman benne is van, hogy kiviszik, nekem ez csak szubjektiv meglatasom, hogy engem nagyon nem lepne meg, hogy par helyet csuszna es 5-10 kozott menne ki, nem pedig top3-ban. Donald a hasonloan kiugro idenye utan siman csuszott 1/13-ig a drafton.

De Williamsnel igazabol tenyleges red flaget nem tudsz mondani, csak tenyleg ilyen aprosagokat, mint amiket en fentebb irtam. Engem az egyeduli, ami zavar, hogy one year wonder. Szoval baromi jonak tunik, az biztos.
Stez
Donalddal szemben mondjuk Williamsben nincs benne az "alulméretezett" jelző, amiért Aaron csúszott. Ilyen szempontból Oliver eshet inkább.

Amúgy egyetértek abban, hogy elképzelhető, hogy kicsúszik top5ből, de inkább úgy, hogy két irányítóért is felcserélnek, meg Bosa + Allen, aztán onnan már csak egy játékos és kint is van. Számomra azért meglepő lenne, mert ahogy mondtad, top 2-3 talent.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem gondolom, hogy Allen jobb lenne, bar o elegge alulertekelt, a Skinsben azert eleg jo idenye volt. Es azt sem, hogy o a helyen kelt el. Valo igaz, hogy a valla miatt csuszott fokent, de ha az rendben van, akkor sem vagyok biztos benne, hogy o a top5-7-ben kiment volna.

Williams prospectkent allat, sokkalta inkabb, mint Allen, de one year wonder, oriasi kerdes, hogy mit tesz, ha duplazzak, eddig ahogy neztem, ezt peldaul nem kezelte jol. Ebben osszehasonlitva peldaul Oliver tobb eve konzisztensen jatszik, a duplazast is jobban kezeli. Nem vagyok biztos benne, hogy o rosszabb befektetes lesz hatrebb, mint Williams elol. Illetve Williams egy eleg eros DL-bol erkezik az NFL-be, konnyebb dolga volt.

De amiert en nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy ne legyen top5, az az, hogy hiaba Donald meg Watt elmebeteg teljesitmenye, az elmult evekben kisse elertektelenedett a DT-poszt, legutobb talan Leonard Williams volt, akit elvittek top10-ben. A DT-poszt meg most azert eleg mely, ugyhogy nem lepne meg, hogyha nem szivesen lovogetnenek el ezuttal sem top cetlit a GM-ek.

Plusz ugye Bosa, de az oriasi hype miatt Murray is elobb kel el szvsz, de Josh Allen felszopasat is varom meg, ha o nyom egy jo Combine-t, eros szamokkal, akkor szerintem feldolgozza magat a top3-ba.

Viszont az, hogy en ezt irom, attol meg ugy velem, hogy kerdes nelkul top2-3 talent Williams a classban, megeri a top picket, siman benne is van, hogy kiviszik, nekem ez csak szubjektiv meglatasom, hogy engem nagyon nem lepne meg, hogy par helyet csuszna es 5-10 kozott menne ki, nem pedig top3-ban. Donald a hasonloan kiugro idenye utan siman csuszott 1/13-ig a drafton.

De Williamsnel igazabol tenyleges red flaget nem tudsz mondani, csak tenyleg ilyen aprosagokat, mint amiket en fentebb irtam. Engem az egyeduli, ami zavar, hogy one year wonder. Szoval baromi jonak tunik, az biztos.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 235
Bosán és Williamsen kívül bennük látom, hogy komoly franchise playerek lehetnek: Jonah Williams, Kyler Murray, AJ Brown, Greedy Williams, N'Keal Harry, Ed Oliver.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
vassadi
Igen össze is hasonlítottam, láttam is mindkettőt játszani college ban és tartom hogy Allen jobb volt sokkal. Több nagy játékot bemutatott szerintem és az akkori bama DL főleg miatta volt olyan erős. A mostaniről ezt nem minden esetben mondanám. De ha valaki esetleg nem látta játszani ha ránéz a számokra amit leraktak az asztalra abból is látszik hogy Allen legalább olyan teljesítményt rakott le az asztalra mint Williams de szerintem jobbat is.


több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
Össze is hasonlítottad kettejük játékát, vagy ezt csak úgy írod? Mert az kétségtelen, hogy Allen is jó DL prospect volt (aki elsősorban medical red flag miatt csúszott), és akadt még rajta kívül számos másik ilyen az utóbbi években, de az utolsó olyan belső védőfalember, aki Quinnenéhez fogható játékot produkált college-ban, az egy bizonyos Aaron Donald volt. És ez ennyi, pont, tény. Igen, ennyire világos, nyilvánvaló, egyértelmű a különbség. Nem megbántva senkit, de aki ezt nem látja, az nem lát a saját szemétől. A pontos fizikális és atlétikai mutatói még kérdésesek, bár a látottak alapján nem valószínű, hogy ezekkel bármi gond lenne, és ha valóban rendben lesz nála minden ezen a téren is, utána a károgóknak már tényleg csak az olyan ostoba érvek maradnak, mint pl. tavaly Nelsonnál, hogy azért nem érdemes korán behúzni, mert "márpedig Zack Martin kaliberű OG prospect csak 15 évente egyszer van".
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
meglátjuk.

Allen nem lett 1/1 de még igazán kimagasló játékos sem.
igaz van ideje

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is
kapitnono
tegyük hozzá, hogy nála a vállsérülése közrejátszott a csúszásában
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Jonathan Allen anno nagyobb erőt képviselt a poszton és ő bőven jobb játékos volt az egyetemen mégse fért oda a top 10 be pedig jósolták az 1/1 re is


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Williams? Engem az sem lepne meg, ha kicsuszna a top5-bol.
Stez
Miért?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Williams? Engem az sem lepne meg, ha kicsuszna a top5-bol.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick
Janek
Hat engem nagyon meglepne ha az nem Buza Bosa lenne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
O lesz a nem qb first pick

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et

 www.youtube.com/watch?v=vbT9zx72SVI
ZERO_L
akiben Brett Kollmann latja a potencialt, abban altalaban benne is van 😊 Irto jo a hapsi

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
mindig fenntartásokkal kezelem a 'bama játékosokat, de benne én is látom a "next big thing"-et




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
Ennek szerintem az a magyarázata, hogy az az általános nézet alakult ki az idei OT class-szal kapcsolatban, hogy öt-hat olyan prospect tartozik a poszt legjobbjai közé, akik között nincs igazán markáns különbség. Ki ebbe, ki abba lát bele kicsivel többet, meg persze egy-egy, a konszenzustól való extrém eltérés is mindig akad. Ezért olyan vegyes a kép az OT-knél idén.

Egyébként - a hagyományoktól eltérően - most a CBS sem szezon elején/előtt összetákolt rangsorral égeti magát.
vassadi
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
A CBS tudtommal a Combine utan szokta frissiteni a rangsorat, addig gyakran teljesen orult es wtf besorolas szokott lenni. Mas kerdes, hogy sokszor meg a frissites utan is.
Stez
A CBS tavalyra használhatatlan lett, előtte folyamatosan frissítették, elég pöpec is volt. Mondjuk a tavalyihoz képest az idei még egészen reális is volt, remélem, összeszedik magukat

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt
braxa88
Jó de ő direkt trollkodott több helyen is.

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
Ennek szerintem az a magyarázata, hogy az az általános nézet alakult ki az idei OT class-szal kapcsolatban, hogy öt-hat olyan prospect tartozik a poszt legjobbjai közé, akik között nincs igazán markáns különbség. Ki ebbe, ki abba lát bele kicsivel többet, meg persze egy-egy, a konszenzustól való extrém eltérés is mindig akad. Ezért olyan vegyes a kép az OT-knél idén.

Egyébként - a hagyományoktól eltérően - most a CBS sem szezon elején/előtt összetákolt rangsorral égeti magát.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
A CBS tudtommal a Combine utan szokta frissiteni a rangsorat, addig gyakran teljesen orult es wtf besorolas szokott lenni. Mas kerdes, hogy sokszor meg a frissites utan is.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt
braxa88
Neki hiszünk 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.
Chargers LT
empty mockjában 1/1 volt
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Azt egyelőre nem tudom hova tenni, hogy több helyen OT Jawaan Taylor top5 pick, akár 1/1 is!...a CBS-nél meg mondjuk 2. kör...ritka az ilyen, főleg OT esetében általában konszenzus szokott lenni a jobbak terén.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀