NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont a tavaly Cardinals-felcserélést akartam említeni, hogy ott milyen nevetséges áron ment el a biznisz, de hát csak a Raiders képes arra, hogy úgy beleesik egy játékosba, aki nyilvánvalóan lényegesen lejjebb is elérhető lesz, hogy nevetséges áron cserél le

Lásd még az 1/3 for 1/12+2/10 féle húzást korábbról

Viszont pont ezért, idén csak nem lesz ilyen benézés a többi csapattól

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
ha valahogy Vosean Joseph-et is be tudnatok szoritani az 1.korbe Polite + Gardner-Johnson koze, akkor nagyon adnam 😀
nagyon tetszik ez a trio a Gatorsbol, nalam mind3 elso koros tehetseg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
nem akarlak megbántani, de a tradek /főleg a QB tradek/ nevetségesek, ha a Tampa egy darab második körös pickkel /ráadásul nem is a második kör eleje/ megelégszik egy top ötbe való feltradenél úgy hogy teljesen egyértelmű hogy a Dolphins QB-ért jön akkor a Buccaneers franchiset meg kell szüntetni úgy ahogy van mert túl hülyék az NFLhez
szerintem a Bills-skins trade is baromi olcsó egy tök egyértelmű QB választásért /ráadásul a Washington helyében inkább adnék egy első kört a Cardsnak Rosenért mint hogy felcseréljek Lockért/
Cuchulain82
Ja, tavaly is kb mindenki egyszerre csapott a levegőbe mikor a saints feljött 1/14re, hogy lemar jackson, aztán meg bemondta goodell davenportotot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
Steelers szurkolóként nagyon tetszik!
Nem a játékos akit hozzánk írsz, Dani, hanem ahogy szembemész a mainstreammel. Igazad van, a Steelersnél szarnak arra, hogy kit várnak az első körbe. Amíg olyan játékosok, mint Polite, Baker vagy Murphy bent van, a Steelers tuti olyat fog választani, akit a 2. körben elérhetőnek gondolnánk.
Ezzel persze nem lebecsülve Gardner-Johnson képességeit, csak egyszerűen nem szeretjük a kiszámíthatóságot. Jöjjön egy olyan pick, akiről senki nem gondolná, hogy első körös lesz. Viszont rendes a család, szépen eszik a vacsorán Colbert és Tomlin társaságában, rendesen elmegy a misére vasárnap....vagy tudja a | tököm | , hogy a Tomlin Colbert kettős mit lát meg egy első körös prospectben.
Klaci79
Alapvetoen trade value chart alapjan dolgoztam, ami nyilvan nem szentiras, de mondjuk iranyadonak nem rossz. A lenyeg ugyis a trade, az ellenerteket meg majd kitalaljak a csapatok, de legtobbnel az eggyel magasabb koros ellenerteket meg mar soknak ereztem volna. Mondjuk a Dolphinsnal valoban legit lehet egy jovo evi elso kor az idei masodik helyett
katonadani
nekünk miért húztál futót első körben?
Amadeus
need, value, minden egybeesett.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
Steelers szurkolóként nagyon tetszik!
Nem a játékos akit hozzánk írsz, Dani, hanem ahogy szembemész a mainstreammel. Igazad van, a Steelersnél szarnak arra, hogy kit várnak az első körbe. Amíg olyan játékosok, mint Polite, Baker vagy Murphy bent van, a Steelers tuti olyat fog választani, akit a 2. körben elérhetőnek gondolnánk.
Ezzel persze nem lebecsülve Gardner-Johnson képességeit, csak egyszerűen nem szeretjük a kiszámíthatóságot. Jöjjön egy olyan pick, akiről senki nem gondolná, hogy első körös lesz. Viszont rendes a család, szépen eszik a vacsorán Colbert és Tomlin társaságában, rendesen elmegy a misére vasárnap....vagy tudja a | tököm | , hogy a Tomlin Colbert kettős mit lát meg egy első körös prospectben.
Klaci79
Alapvetoen trade value chart alapjan dolgoztam, ami nyilvan nem szentiras, de mondjuk iranyadonak nem rossz. A lenyeg ugyis a trade, az ellenerteket meg majd kitalaljak a csapatok, de legtobbnel az eggyel magasabb koros ellenerteket meg mar soknak ereztem volna. Mondjuk a Dolphinsnal valoban legit lehet egy jovo evi elso kor az idei masodik helyett
katonadani
nekünk miért húztál futót első körben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Azért az egy mockon való polémiát eléggé behatárol, hogy MINDEN mock draft kurva szar és nevetséges, ha az a szempont, hogy összevetjük a késöbbi valós történésekkel való egybeeséssel.
Viszont ha meg úgy nézzük, pont emiatt, minden mock van olyan jó, mint bármelyik másik.

Én szívesen ajánlok egy olyan 1:10-hez fogadást bárkinek, hogy találja el a Pats, a Steelers és a Jaguars első pickjeit, pontosabban azt, hogy elsőre milyen posztra húznak.
Nem hiszem, hogy veszítenék.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A value chart a kukaba dobhato attol a pillanattol, hogy ha egy csapat kubeert megy fel. Onnantol a pick sokkal dragabb.

Nem mellesleg a value chartnal a gond az, hogy kobe van vesve a pickek erteke, magyaran a chart szerint ugyanannyit er az az 1/1, amin kihuzod Luckot, mint az, amint Eric Fishert. Mint mondod, ez egyfele kiindulasnak jo, de rengeteg „apro” tenyezo befolyasolja ezeket az ertekeket.
Stez
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
nem akarlak megbántani, de a tradek /főleg a QB tradek/ nevetségesek, ha a Tampa egy darab második körös pickkel /ráadásul nem is a második kör eleje/ megelégszik egy top ötbe való feltradenél úgy hogy teljesen egyértelmű hogy a Dolphins QB-ért jön akkor a Buccaneers franchiset meg kell szüntetni úgy ahogy van mert túl hülyék az NFLhez
szerintem a Bills-skins trade is baromi olcsó egy tök egyértelmű QB választásért /ráadásul a Washington helyében inkább adnék egy első kört a Cardsnak Rosenért mint hogy felcseréljek Lockért/
Cuchulain82
a Dolphins valóban olcsó, lehet át is írom, de tavaly 15ről 10re ment fel a Cardinals és csak egy 3. és egy 5. kört adott érte. Ehhez képest itt 15-ről 9re egy második kör mínusz egy negyedik reális.

Minden trade más, minden pick értéke más és nyilván lehet dobni minden chartot a kukába, de valami kiindulópont kell, erre meg jó (és nem hiszem h ez a legfontosabb része egy első körös mocknak 😀)
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sztem nálunk is elég wtf a pick bár más ír WRt. De vannak sokkal fontosabb megoldandó posztok. Pláne ha a pletykák igazak s elhozzuk Rosst a Bengalsből s Agholor is marad. Akkor ott van még Jeffery, Hollins, TE poszton Ertz Goedert. Ellenben LBsor lukas DLre OLre is ráfér a fiatalítás. Nehezen barâtkoznék ott WRl, akár milyen jó játékos. Esetleg Renfrowt tudnám szeretni, de őt talán hátrébb sorolják.
dande
Szerintem nagyon jo esellyel DLbe fogunk/akarunk huzni, de most nem maradt “ertelmes” jatekos oda, aki illene. Ha elhozzuk Rosst akkor nyilvan kuka a Brown pick, de ha nem lesz melysegi celpont, akkor kell egy (ha WRt huzunk, akkor csak ilyet).
OL picket en nem latom igazbol elso korben h azt vinnenk, a sokak altal mockolt CBt meg foleg nem
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem nálunk is elég wtf a pick bár más ír WRt. De vannak sokkal fontosabb megoldandó posztok. Pláne ha a pletykák igazak s elhozzuk Rosst a Bengalsből s Agholor is marad. Akkor ott van még Jeffery, Hollins, TE poszton Ertz Goedert. Ellenben LBsor lukas DLre OLre is ráfér a fiatalítás. Nehezen barâtkoznék ott WRl, akár milyen jó játékos. Esetleg Renfrowt tudnám szeretni, de őt talán hátrébb sorolják.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A value chart a kukaba dobhato attol a pillanattol, hogy ha egy csapat kubeert megy fel. Onnantol a pick sokkal dragabb.

Nem mellesleg a value chartnal a gond az, hogy kobe van vesve a pickek erteke, magyaran a chart szerint ugyanannyit er az az 1/1, amin kihuzod Luckot, mint az, amint Eric Fishert. Mint mondod, ez egyfele kiindulasnak jo, de rengeteg „apro” tenyezo befolyasolja ezeket az ertekeket.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
Steelers szurkolóként nagyon tetszik!
Nem a játékos akit hozzánk írsz, Dani, hanem ahogy szembemész a mainstreammel. Igazad van, a Steelersnél szarnak arra, hogy kit várnak az első körbe. Amíg olyan játékosok, mint Polite, Baker vagy Murphy bent van, a Steelers tuti olyat fog választani, akit a 2. körben elérhetőnek gondolnánk.
Ezzel persze nem lebecsülve Gardner-Johnson képességeit, csak egyszerűen nem szeretjük a kiszámíthatóságot. Jöjjön egy olyan pick, akiről senki nem gondolná, hogy első körös lesz. Viszont rendes a család, szépen eszik a vacsorán Colbert és Tomlin társaságában, rendesen elmegy a misére vasárnap....vagy tudja a | tököm | , hogy a Tomlin Colbert kettős mit lát meg egy első körös prospectben.
Klaci79
Alapvetoen trade value chart alapjan dolgoztam, ami nyilvan nem szentiras, de mondjuk iranyadonak nem rossz. A lenyeg ugyis a trade, az ellenerteket meg majd kitalaljak a csapatok, de legtobbnel az eggyel magasabb koros ellenerteket meg mar soknak ereztem volna. Mondjuk a Dolphinsnal valoban legit lehet egy jovo evi elso kor az idei masodik helyett
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
nem akarlak megbántani, de a tradek /főleg a QB tradek/ nevetségesek, ha a Tampa egy darab második körös pickkel /ráadásul nem is a második kör eleje/ megelégszik egy top ötbe való feltradenél úgy hogy teljesen egyértelmű hogy a Dolphins QB-ért jön akkor a Buccaneers franchiset meg kell szüntetni úgy ahogy van mert túl hülyék az NFLhez
szerintem a Bills-skins trade is baromi olcsó egy tök egyértelmű QB választásért /ráadásul a Washington helyében inkább adnék egy első kört a Cardsnak Rosenért mint hogy felcseréljek Lockért/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
katonadani
Steelers szurkolóként nagyon tetszik!
Nem a játékos akit hozzánk írsz, Dani, hanem ahogy szembemész a mainstreammel. Igazad van, a Steelersnél szarnak arra, hogy kit várnak az első körbe. Amíg olyan játékosok, mint Polite, Baker vagy Murphy bent van, a Steelers tuti olyat fog választani, akit a 2. körben elérhetőnek gondolnánk.
Ezzel persze nem lebecsülve Gardner-Johnson képességeit, csak egyszerűen nem szeretjük a kiszámíthatóságot. Jöjjön egy olyan pick, akiről senki nem gondolná, hogy első körös lesz. Viszont rendes a család, szépen eszik a vacsorán Colbert és Tomlin társaságában, rendesen elmegy a misére vasárnap....vagy tudja a | tököm | , hogy a Tomlin Colbert kettős mit lát meg egy első körös prospectben.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mock draft!

 fuzovelkifele.com/2019/02/fk-mock-draft-2-0-2/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Combine workout schedule:

» Friday, Mar 1: PK, ST, OL, RB
» Saturday, Mar 2: QB, WO, TE
» Sunday, Mar 3: DL, LB
» Monday, Mar 4: DB
Chargers LT
Magyar idő szerint mikor?
Janek
péntek: 17 óra
szombat: 15 óra
vasárnap: 17 óra
hétfő: 17 óra
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Combine workout schedule:

» Friday, Mar 1: PK, ST, OL, RB
» Saturday, Mar 2: QB, WO, TE
» Sunday, Mar 3: DL, LB
» Monday, Mar 4: DB
Chargers LT
Magyar idő szerint mikor?

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Combine workout schedule:

» Friday, Mar 1: PK, ST, OL, RB
» Saturday, Mar 2: QB, WO, TE
» Sunday, Mar 3: DL, LB
» Monday, Mar 4: DB

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Josh Jacobs is serult, neki limitalt lesz a Combine, pozicios gyakorlatokat nem csinal.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Murray fog végül dobálni?
Amadeus
Az utolsó infó az volt, hogy még nem biztos...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Murray fog végül dobálni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Jawaan Taylor is kihagyja a feladatokat egy sérülés miatt
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thompson is kihagyja a Combine-t, muteni kell a csuklojat.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Woklakoma rovatunk következik:
 www.espn.com/nfl/draft2019/story/_/id/26025248/oklahoma-wr-marquise-brown-miss-combine-pro-day-foot-surgery
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26027224/kyler-murray-not-sure-throw-nfl-combine
empty taxi
Murray sokat veszíthet azzal, ha nem dob. Ebben a mezőnyben ő abban is kiemelkedik. Láttam edzésvideókat az elmúlt hetekből, ilyen ívet, erőt, pontosságot nem tud más belerakni a classból. Bár nyilván az atlétikai feladatokat így is dominálhatja, de ha cél a top6 pick, én dobnék a helyében fizikai állapottól függetlenül. (Még ha ott vannak a nyilt napok is. Itt sok scoutot és gm-et maga köré tudna csavarni.)
Cruyffista
Szerintem karerőben és pontosságban Haskins simán veri
kapitnono
amúgy higgadt fejjel lehet, hogy Haskins lenne a jobb pick.
Amadeus
Persze. Megkockaztatiom, hogy jelenleg jobb is Murraynel. Csak Murraynek oriasi upside-ja van, meg szerintem nagyobb „playmaker”, a scoutok meg altalaban nagyon nezik a jatekosok plafonjat.
Stez
Mint Manziel.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1099031412425019399
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Woklakoma rovatunk következik:
 www.espn.com/nfl/draft2019/story/_/id/26025248/oklahoma-wr-marquise-brown-miss-combine-pro-day-foot-surgery
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26027224/kyler-murray-not-sure-throw-nfl-combine
empty taxi
Murray sokat veszíthet azzal, ha nem dob. Ebben a mezőnyben ő abban is kiemelkedik. Láttam edzésvideókat az elmúlt hetekből, ilyen ívet, erőt, pontosságot nem tud más belerakni a classból. Bár nyilván az atlétikai feladatokat így is dominálhatja, de ha cél a top6 pick, én dobnék a helyében fizikai állapottól függetlenül. (Még ha ott vannak a nyilt napok is. Itt sok scoutot és gm-et maga köré tudna csavarni.)
Cruyffista
Szerintem karerőben és pontosságban Haskins simán veri
kapitnono
amúgy higgadt fejjel lehet, hogy Haskins lenne a jobb pick.
Amadeus
Persze. Megkockaztatiom, hogy jelenleg jobb is Murraynel. Csak Murraynek oriasi upside-ja van, meg szerintem nagyobb „playmaker”, a scoutok meg altalaban nagyon nezik a jatekosok plafonjat.