NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
szvsz baromira keveset latunk ugy en bloc a kinti dolgokrol, a media felkapta, lattunk par intejrut, es mar kovetkeztetunk.

az szamit, hogy egy oltozot maga melle/moge tud-e allitani (a pozitiv ertelemben, nem a hatterbe), es tud-e nyerni a nagyok kozott.
majd minden GM "fazik" tole, azt elviszi BB, hogy tovabbi 20 evig legyen Pats dinasztia...😀
Borbinho
Pont az ellenkezoje van annak szerintem, mint amit mondasz: a srac ugyes, meg alapvetoen tud focizni, de mentalisan viszont nem vezer es sosem lesz az. Tenylegesen leszarja, hogy az NFL-ben vagy az MLB-ben jatszik-e, szimplan az erdekli, melyikben kap tobbet, oda megy. Ez a srac nem focista, de nem is baseballos. Csak a penz hajtja, a jatek szeretete nem tenyezo szamara, es egyebkent a karrierjet egyengeto apja is fosik magasrol erre. Egy ilyen srac hogy lenne megis vezer? EN nem csak ezt az interjut lattam tole, de mindegyikbol az a benyomas jon le, hogy komolytalan o maga, de egyebkent nem pusztan a viselkedese, hanem szemelyisegre is az. Mint egy szorakozott kisfiu.

Tovabba nyilt titok, hogy igazabol fingja sincs semmirol, minden apro lepeset a penzehes fater iranyit, ebbe a musorba is o nyomta be, mert hogy igy a figyelem kozeppontjaban lesz, aztan nezd meg, a srac bement es konkretan harom teljes mondatot nem tudott kinyogni, a musor javaban meg dedozott es vihancolt nagyban, mert hogy o nem fog valaszolni a jovojet erinto kerdesekre. Ket honapja a szajaba adott nehany diplomatikus mondatot ismetelgeti, aztan ennyi.

Es a korulotte levoknek sincsen tul sok esze, mert mindjart itt a draft, de a sracot rendre odaeroltetik valami kinos szituacioba, amibol meg rontanak is az erteken.
Stez
Szerintem ez nem igaz, hogy a pénz hajtja. Én úgy gondolom, hogy mindkét sportot akarja csinálni, mindkettőt szereti, de nem tudja eldönteni, melyiket jobban, és ezáltal melyikkel hagyjon fel (a kettő együtt nyilvánvalóan nem fog menni).

Az egyértelmű, hogy nem jó emberekkel van körülvéve business és PR szempontból meg talán semmilyen szempontból sem, az apjának nem lenne szabad irányítania. De szerintem ezekből egyáltalán nem az jön le, hogy tudja mit akar és csak több pénzt akar kicsikarni az MLBből, hanem az, hogy rohadtul nem tudja mit csináljon és borzasztóan nincs felkészítve semmire. Nem tűnik úgy, mintha lenne itt bármiféle terv is. Ami szomorú, de mondjuk szerintem nem olyan szomorú, mint hogy a pénzre menne egyedül.

Ez az interjú egyébként a Getorade mint szponzor általi megjelenés volt, amivel nyilván semmi baj meg ha szerződése van, akkor el is kell mennie, de mondjuk azt senki nem tiltja meg, hogy legalább minimálisan felkészüljön abból a kérdésből, amit mindenki tud, hogy kérdezni fognak tőle. Nagyon ciki volt ez az interjú
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Azért baromi kényes a szitu, mert szimplán képességeket nézve tényleg tönkreverheti a class-t. Sebesség, látás, gondolkodás, kar, passzpontosság... Ezekben mind a legjobbak között van, de azt is meg merem kockáztatni, hogy a legjobb. Ahogy upsideban is simán első helyre tenném. A fő kérdés tényleg az, hogy képes lesz-e meggyőzni a gm-eket arról, hogy ő igenis focizni akar. Amennyiben igen, én azt is el tudom képzelni, hogy valaki top3-ba cserél érte. A combine-tól sincs túl sok félnivalója, valószínűleg mindenki rá fogja csorgatni a nyálát. Persze attól függetlenül, hogy kit hogyan győz meg esetlegesen, még baromi nagy a kockázat benne... ha én qb-t kereső gm lennék, mindenképp megpróbálnék egy privát beszélgetést összehozni vele.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szvsz baromira keveset latunk ugy en bloc a kinti dolgokrol, a media felkapta, lattunk par intejrut, es mar kovetkeztetunk.

az szamit, hogy egy oltozot maga melle/moge tud-e allitani (a pozitiv ertelemben, nem a hatterbe), es tud-e nyerni a nagyok kozott.
majd minden GM "fazik" tole, azt elviszi BB, hogy tovabbi 20 evig legyen Pats dinasztia...😀
Borbinho
Pont az ellenkezoje van annak szerintem, mint amit mondasz: a srac ugyes, meg alapvetoen tud focizni, de mentalisan viszont nem vezer es sosem lesz az. Tenylegesen leszarja, hogy az NFL-ben vagy az MLB-ben jatszik-e, szimplan az erdekli, melyikben kap tobbet, oda megy. Ez a srac nem focista, de nem is baseballos. Csak a penz hajtja, a jatek szeretete nem tenyezo szamara, es egyebkent a karrierjet egyengeto apja is fosik magasrol erre. Egy ilyen srac hogy lenne megis vezer? EN nem csak ezt az interjut lattam tole, de mindegyikbol az a benyomas jon le, hogy komolytalan o maga, de egyebkent nem pusztan a viselkedese, hanem szemelyisegre is az. Mint egy szorakozott kisfiu.

Tovabba nyilt titok, hogy igazabol fingja sincs semmirol, minden apro lepeset a penzehes fater iranyit, ebbe a musorba is o nyomta be, mert hogy igy a figyelem kozeppontjaban lesz, aztan nezd meg, a srac bement es konkretan harom teljes mondatot nem tudott kinyogni, a musor javaban meg dedozott es vihancolt nagyban, mert hogy o nem fog valaszolni a jovojet erinto kerdesekre. Ket honapja a szajaba adott nehany diplomatikus mondatot ismetelgeti, aztan ennyi.

Es a korulotte levoknek sincsen tul sok esze, mert mindjart itt a draft, de a sracot rendre odaeroltetik valami kinos szituacioba, amibol meg rontanak is az erteken.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
szvsz baromira keveset latunk ugy en bloc a kinti dolgokrol, a media felkapta, lattunk par intejrut, es mar kovetkeztetunk.

az szamit, hogy egy oltozot maga melle/moge tud-e allitani (a pozitiv ertelemben, nem a hatterbe), es tud-e nyerni a nagyok kozott.
majd minden GM "fazik" tole, azt elviszi BB, hogy tovabbi 20 evig legyen Pats dinasztia...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Eszem ágában nem lenne elvinni GM játékban. --> elit QB lesz.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
 www.youtube.com/watch?v=B6ZzN-ZXO3Y

Itt van egy bevágás az egyik interjújából (19:33), abszolút nem érzi az ember, hogy minden áron NFL játékos akarna lenni (ezt meg is említik a videóban), nyomja a szokásos bármi lesz 100%ot adok szöveget, de ebben a srácban nem látszik az a karizma, ami ahhoz kellene, hogy a nehéz időkben átsegítse (aztán lehet már az ellenszenv beszél belőlem).
Most komolyan erre az "elhivatottságra" képes lenne beáldozni bárki egy első kört, top20as cetlit?
Persze sok hülyeséget láttunk már GM-ektől a szükség nagy úr, de azért ez a srác mégsem az új Peyton Manning, Andrew Luck mint prospect, ha elkötelezett is lenne akkor is rizikós az első kör, mert jó, speciális rendszert kell köré építeni

Combine interjúkban meg mégis mit tudna mondani, amitől bármelyik (értelmes) GM-nél eloszlatná a kételyeket? Azt látom megoldásnak, hogy a gyakorlatok során iszonyatosan nagyot villant.
Az interjút kezdésnek tuti azzal kezdenék, hogy felvázolnám neki a rookie szerződésének garantált tartalmának bizonyos részét meccsekhez, szezonokhoz kötném és mit szólna hozza, ha van olyan hülye akkor bekapja a csalit mint Leaf mikor azt mondta hogy 1/1esként első dolga lenne elmenni bulizni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erdemes megnezni, Kyler Murrayt a napokban behivtak a The Dan Patrick Show-ban. A faszi nem volt hajlando valaszolni egyetlen NFL-t vagy MLB-t erinto kerdesre sem. Bement, es kb. vegig kussolt. Nem is ertem igazabol ezt az interjut.



De ugy a stilusan is erezheto, hogy baszik az egesz vilagra, jol esik neki, hogy hulyiti a nepet maga korul, nem vesz komolyan semmit es senkit. Ez a gyerek buta. Egyre tobb helyen irjak egyebkent, hogy rengeteg scout es GM rendesen fazik a gyerektol es az apjatol is, akit csak ugy jellemeznek, mint LaVar Ball 2.0.

Nagyon kivancsi leszek a Combine-interjukra tole, de valahogy nem hinnem, hogy nagyon el lesznek ragadtatva a GM-ek.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
O-Line felhozatal milyen idén?
Van értelmes falember akit Vikings elvihetne és jó lehet és nem top 10 pickben van ?
Toca
Elit prospect nincs, viszont kellően mély a class szvsz, 2-3. körben sok használható arc van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
O-Line felhozatal milyen idén?
Van értelmes falember akit Vikings elvihetne és jó lehet és nem top 10 pickben van ?

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Idén is hetente kétszer Draft Show! A média legjobb drafttal foglalkozó műsora. Ne tévesszen meg senkit a Cowboys köntös, ezek a srácok a legrészletesebbek a témában, elsősorban a játékosokra fókuszálnak.

Senior Bowl review:
 www.dallascowboys.com/video/draft-show-2019-senior-bowl-wrap-review

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.
katonadani
..és nálad Rosen vagy Darnold nem fért be a Top 4-be?

steelwolf
de, nyilván.
(csak én nem értem a kérdést?)
katonadani
szerintem félreértette amit írtál
Sixo
gondolom arra gondolt steelersesként, hogy a túltolt Lamar Jackson simán top4ben van, ezért onnan kiszorul Rosen/Darnold.
braxa88
Nálad a pont braxa88!
Igen, amúgy Steelersesként pont egy Ravensesre gondol az ember!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.
katonadani
..és nálad Rosen vagy Darnold nem fért be a Top 4-be?

steelwolf
de, nyilván.
(csak én nem értem a kérdést?)
katonadani
szerintem félreértette amit írtál
Sixo
gondolom arra gondolt steelersesként, hogy a túltolt Lamar Jackson simán top4ben van, ezért onnan kiszorul Rosen/Darnold.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.
katonadani
..és nálad Rosen vagy Darnold nem fért be a Top 4-be?

steelwolf
de, nyilván.
(csak én nem értem a kérdést?)
katonadani
szerintem félreértette amit írtál

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.
katonadani
..és nálad Rosen vagy Darnold nem fért be a Top 4-be?

steelwolf
de, nyilván.
(csak én nem értem a kérdést?)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A class QB-rankingja hogy néz ki nálatok perpill?
Cruyffista
Haskins, Lock, Murray, Jones, Stidham nálam a top5 jelenleg.
Murray-vel még nehéz mit kezdeni

Note: Mindenki a tavalyi top4 QB mögött van nálam.
katonadani
..és nálad Rosen vagy Darnold nem fért be a Top 4-be?


A maradék QB-k közül jelenleg talán pénzfeldobással tudnék különbséget tenni.
Klaci79
Már megint a pénzfeldobás! Mindjárt jönnek a viták 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.
Stez
mintha leírtad volna, hogy nincsen Mikulás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem baj, ha vki ismertetettből bust lesz.
A lényeg, minél több prospect legyen. Aztán, akit érdekel, rá tud googlizni.
Az "angol" ott is kijön.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Szerintem...Haskins minden bizonnyal a legjobb QB lesz. Nem lesz nála jobb idén, persze messze nem tökéletes és a Jaguars-ban tudnám elképzelni. New Yorkban semmiképp, ott inkább a falat erősítik.
Aztán egy egyre kisebb rés, mert Lock-ot Denverben szeretettel várják majd. Ez nagy egymásra találás lehet és bár nem vagyok arról meggyőződve, hogy ő lesz a megváltó, de próbálkozni azért kell. Lehet egy jó éve csereként, aztán hajrá. Egy jelenlegi csereirányító(Brissett) szerintem még rizikósabb lenne.
Aztán szerintem még kimegy Murray az első körben és kész. Murray-t talán a Dolphins bevállalja. Bár a nagy kérdés, hogy Foles-al mi lesz. Ha nem a Dolphins akkor talán a Redskins érezheti úgy, hogy egy jó befektetés.
Természetesen a Raiders boríthat mindent, de jelenleg úgy gondolom, hogy Gruden valami extra pickért felcsalná a Jaguars-t, hogy ott vigyen QB-t. Bár ennek talán ellent mond, hogy mintha Murray-re izgult volna be Gruden az utóbbi napokban.
A maradék QB-k közül jelenleg talán pénzfeldobással tudnék különbséget tenni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Én is az “érdekességek”et tartom a legrelevánsabbnak.
A többi az egyrészt egzakt és száraz (méretek, yardok, sebesség, stb.), vagy full szubjektív, egy kb. nullinformációs prognózis, hiszen a draftoltak 98 százalékánál szinte minden azon múlik, hogy hova kerül, kinek a kezei alá, milyen rendszerbe, stb.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.
Stez
Szerintem sokan tudják, hogy nfl.comról vannak az ismertetők, mégis a bemutatott játékosok mennyisége miatt vonzó a bowlhus verzió. Itt mindenféle megerőltetés nélkül átolvastam a dolgokat, aztán ha valaki érdekelt, rákerestem profi külföldi oldalakra, ahol bővebben írtak róla, vagy videó elemzést kerestem.
A nagyobb egyetemi playákat már szezon közben felszopja a média annyira, hogy januárra sok mindent tudjanak róluk a szurkolók.
Ha az fk-sok figyelik a visszacsatolásokat, szerintem minél több játékos legyen bemutatva, ne csak a "nagy sztárok", akiknek a fele bust lesz, hanem amennyi sikerül a draftig. Akik komolyan figyelemmel kísérik a játék ezen részét, azok örülni fognak, a kocaszurkolóknak meg mindegy.
samu09
én személy szerint preferálom a hosszabb, alaposabb, gifes ismertetést a nagyon tömör, nem túl olvasmányos nflcomos verzióhoz képest, sokkal többet tudsz meg a játékosról és több is marad meg minden bizonnyal.

Valszleg mielőtt belevágunk lesz egy szondáztatás, hogy akkor az olvasóbázis mit szeretne inkább, de én kisebb hozzáadott értéket látok az nflcomos ismertetők tömeges lefordításában.

Az én véleményem szerint egyébként akik komolyan figyelemmel kísérik ezt a részét a focinak, azoknak sokkal kevésbé van hozzáadott értéke az nfllcomos ismertetők lefordításának.

(és ha már a nagy játékosoknak a fele bust lesz, a top50en kívülieknek meg a 90%-a)
katonadani
Személy szerint a gifes/videós bevágásokat nagyon komázom az adott játékosok jellemzőiről, erősségeiről, gyengeségeiről. Esetleg lehetne ismertető, hogy véleményetek szerint a prospect milyen rendszerbe, illetve pozìcióba illene profi szinten a legjobban. Az itteni ismertetőkben az érdekességeket (pl. családfa, családi háttér, balhék, iskolatörténet stb) szerettem. A száraz statok nálam annyira nem fontosak.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.
Stez
Szerintem sokan tudják, hogy nfl.comról vannak az ismertetők, mégis a bemutatott játékosok mennyisége miatt vonzó a bowlhus verzió. Itt mindenféle megerőltetés nélkül átolvastam a dolgokat, aztán ha valaki érdekelt, rákerestem profi külföldi oldalakra, ahol bővebben írtak róla, vagy videó elemzést kerestem.
A nagyobb egyetemi playákat már szezon közben felszopja a média annyira, hogy januárra sok mindent tudjanak róluk a szurkolók.
Ha az fk-sok figyelik a visszacsatolásokat, szerintem minél több játékos legyen bemutatva, ne csak a "nagy sztárok", akiknek a fele bust lesz, hanem amennyi sikerül a draftig. Akik komolyan figyelemmel kísérik a játék ezen részét, azok örülni fognak, a kocaszurkolóknak meg mindegy.
samu09
én személy szerint preferálom a hosszabb, alaposabb, gifes ismertetést a nagyon tömör, nem túl olvasmányos nflcomos verzióhoz képest, sokkal többet tudsz meg a játékosról és több is marad meg minden bizonnyal.

Valszleg mielőtt belevágunk lesz egy szondáztatás, hogy akkor az olvasóbázis mit szeretne inkább, de én kisebb hozzáadott értéket látok az nflcomos ismertetők tömeges lefordításában.

Az én véleményem szerint egyébként akik komolyan figyelemmel kísérik ezt a részét a focinak, azoknak sokkal kevésbé van hozzáadott értéke az nfllcomos ismertetők lefordításának.

(és ha már a nagy játékosoknak a fele bust lesz, a top50en kívülieknek meg a 90%-a)
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.
Stez
Szerintem sokan tudják, hogy nfl.comról vannak az ismertetők, mégis a bemutatott játékosok mennyisége miatt vonzó a bowlhus verzió. Itt mindenféle megerőltetés nélkül átolvastam a dolgokat, aztán ha valaki érdekelt, rákerestem profi külföldi oldalakra, ahol bővebben írtak róla, vagy videó elemzést kerestem.
A nagyobb egyetemi playákat már szezon közben felszopja a média annyira, hogy januárra sok mindent tudjanak róluk a szurkolók.
Ha az fk-sok figyelik a visszacsatolásokat, szerintem minél több játékos legyen bemutatva, ne csak a "nagy sztárok", akiknek a fele bust lesz, hanem amennyi sikerül a draftig. Akik komolyan figyelemmel kísérik a játék ezen részét, azok örülni fognak, a kocaszurkolóknak meg mindegy.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.
Stez
sajna az angol /a többi "barbár" nyelvhez hasonlóan/ nem erős oldalam, bár tény hogy olvasva még többé-kevésbé elboldogulok
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel
Cuchulain82
A bowl.hu-s megkozelites az az nfl.comon levo leirasok szo szerinti forditasa, csak mondom. Ugyhogy ha tudsz angolul, akkor megkapod ugyanazokat az infokat, nem maradsz le semmi lenyegesrol igazabol.

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Prospect ismertetők idén lesznek itt vagy lesz Valmi közös mókolás fk-val?
samu09
lesznek. Valszleg más koncepcióban, mint korábban itt, tehát inkább kevesebb játékosról, de bővebben
katonadani
sajnálattal hallom hogy nem marad a korábbi koncepció, nem bántásból, olvastam a FK ismertetőit is, de nekem nem nagyon jöttek be /nyilván azok mögött is rengeteg meló van amit értékelek/
számomra szimpatikus volt, hogy több prospectet lehetett itt megismerni még akkor is ha akadt közöttük néhány hátsó körben választott is
Cuchulain82
miért nem jöttek be egyébként?
katonadani
egyrészt általában azokról volt cikk akikről amúgy is hallottam, olvastam eleget, valahogy a cikkek stílusa sem jött be; nekem jobban tetszett a bowl.hu-s megközelítés: rövidebb leírás több kevésbé ismert játékossal
de lehet egyedül vagyok a véleményemmel

Szerkesztette: Cuchulain82