NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Ha már mock draft, én is megnézegettem most a népszerűbbeket. Meglep, hogy senki nem vár felcserélést a top5-be QB-ért. Elképzelhetetlennek tartom, hogy a Giants válasszon először irányítót. A hatodik hely túl messze van, szerintem egy csapat minimum lesz, akik előre fognak cserélni.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.
Sobri Jóska
Pedig pont elég ha csak 16 gm-nél kiveri a biztosítékot és pont azok is köztük vannak akik a top 10ben húznak. Márpedig a prémium pick és az 1/2X között elég sok a $ különbség.
peach
Most komoly ha ők potenciált látnak benne simán elviszik. Perpill ebből a classbol simán ő lehet a legjobb QB plafon alapján.
Ha megnézzük a draft historyt látjuk milyen QBk mentek ki top 10-ben ( mondjuk azt is látjuk hogy nem váltak be de eddig úgy tűnt a csapatok azért meg próbálkoznak).

Amúgy véleményem szerint is sutyon kezeli az ügyet , de szerintem ez nem magától jön. Család vagy menedzsment vagy mindkettő ő csak próbálja követni az ukazokat.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.
Sobri Jóska
Pedig pont elég ha csak 16 gm-nél kiveri a biztosítékot és pont azok is köztük vannak akik a top 10ben húznak. Márpedig a prémium pick és az 1/2X között elég sok a $ különbség.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.
Stez
Dehogy lesz.
Felnőtt emberek, tudják mi a különbség egy 20 éves kissrác és egy 42 éves férfi szavai között.
Valamint ha jó irányító lesz, akkor örül neki mindenki, mint majom a farkának.
Ha meg nem lesz jó, ez a red flag lesz a legkevesebb, kutyát nem fog érdekelni.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A penzt nyilvan vissza kell fizetnie az Oaklandnek, az nem is volt kerdes. Ez inkabb amolyan JMD-s huzas, hogy szoban igeretet tett, megallapodtak a felek, de feluton rajott, hogy talan megsem megy akkor oda.

A vegen pedig ott kot majd ki, ahol tobb penzt kap. Ha magasan draftoljak az NFL-ben, akkor oda megy, ha nem lesz elso koros, akkor meg majd baseballozik. Szerzodest nem szegett, ahogy JMD sem a tavalyi fesztivalnal.

Ettol fuggetlenul szerintem ez a balhe eleg rendesen kihat majd a draftpoziciojara, mert az NFL scoutoknal baromira fontos a mentalitas es a hozzaallas, a sport iranti szenvedely es elkotelezodes, ebbol a szempontbol pedig Murray oriasi tamadasi feluletet adott, mondhatni, sajat maga adta fel a celtablat. Ez rengeteg scoutnal es GM-nel lesz red flag.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tejesen irreleváns adat.
Ha te gondolkozhatnal hogy melyik millió dolláros szerződést válaszd biztos nem azt nézném mennyit keres az átlag.
Toca
Valóban, de mivel az eddigi infókból egyértelműen az jön le, hogy igenis ő csak a pénzért változtatta meg a döntését, akkor azért ilyen nagyságrendeknél azért ez durva. Abból a pénzből amit már most megkapott, vígan elél a családj következő generációja is, ha nem idióta módra csinálja...de neki még attól is több kell...21 évesen 😀 . Nálam ez a tipikusan zéró munkatapasztalattal rendelkező büfédiplomás pályakezdő, nettó 500-as bérigénnyel itthon.

MarioAna
Ezt hívják ambíciónak.
Ha mindenki megelégedne valamivel, ami jó, senki se jutna el a kurvajóig, vagy a kibaszottkurvajóig.


...
A faszi hulyere vette az Oaklandet, amely hitt neki es johiszemuen odabaszott milliokat, mikor alairtak a szerzodest a felek. Es igen, Murray meghuzhatta ezt a mostanit, jogilag nem vonhato felelossegre, ha az NFL-t valasztja, de emberileg ez nem tul egyenes lepes.
...
Stez
Mondjuk az a szerződésre kíváncsi lennék, ahol odabasznak valakinek majd 5M USD-t, csóri meg nem kezdi el a munkaviszonyát és ezért nem vonható felelősségre? Gondolom a teljes bonust visszakövetelheti az Oakland, kizárt dolognak tartom, hogy nincs benne a "munkáltató" levédve 😀.

Egyébként most ilyen character red flaggel, megspékelve egy 5'9/10"-es magasságával QB posztra, hát én nem tudom, hogy ki szerelmesedne bele top10-ben (Gruden 😀 ), de tényleg kinézem én is a srácból, hogy akkor ha ő 2-3. körös lesz akkor mégis inkább baseball.
MarioAna
Pontosan. Egy milliárdos vállalkozás (baseball klub) nem fiatal srácok igéreteire alapoz, ott szépen körbe van minden pakolva szerződésekkel.
Hogy számunkra úgy tűnik nagyvonalúak, lúzerek vagy éppen túlzottan megbíznak valakiben, attól még ők vigyáznak magukra és a pénzükre, nem tud velük egy játékos szarháziként viselkedni, vagy nem tudja átbaszni őket.

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
MarioAna
Meg itt az sem mindegy hogy hol draftolták. Wilson esetében ez a 41. kör volt, ahol már nem nagy tragédia ha mégsem oda megy, míg ha valakit 1/9ben ami nagyon magas érték már közel sem mindegy.Toca
Stez
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
21 évesen bazd meg 1.3 milliárt forintot tehetne zsebre az Oakland-nél, ha jól értem. Az amerikaiak átlag 22k USD körül keresnek évente, csak hogy kontextusban legyen...
MarioAna
Tejesen irreleváns adat.
Ha te gondolkozhatnal hogy melyik millió dolláros szerződést válaszd biztos nem azt nézném mennyit keres az átlag.
Toca
Csak ez megint egy JMD-fele, eleg megoszto huzas, tekintve, hogy hosunk eligerkezett mar az Athleticshez tavaly, sot, nem arrol van itt szo, hogy szoban eligerkezett, ot ugyanis a nyaron draftolta az Oakland, par napra ra pedig hivatalos szerzodest irtak ala, ami utan Murray a kezebe kapott majdnem 5 millio dollart, alairasi bonuszkent.

Az Oakland mindezek utan megengedte Murraynek, hogy folytassa a focit az egyetemen az utolso eveben, de a felek ugy valtak el, hogy Murray jelentkezik a 2019-as nyari MLB Spring trainingjere az Athleticsnek, a faszi pedig azt igerte az Oaklandnek, hogy o a baseballban gondolkozik es a nyari taborba valo jelentkezes utan bele is vag a profi MLB-karrierbe.

Es Sobri, ez a te irasodra is valasz, hogy itt azert a hatterben nem art tudni ezeket az informaciokat, amikor az egesz Murray-sagat megnezed. Es igen, a faszinak ez uzlet, neki a fontos az, ami leginkabb megalapozza a jovojet, de attol meg ez egy mocskos huzas tole emberileg.

A faszi hulyere vette az Oaklandet, amely hitt neki es johiszemuen odabaszott milliokat, mikor alairtak a szerzodest a felek. Es igen, Murray meghuzhatta ezt a mostanit, jogilag nem vonhato felelossegre, ha az NFL-t valasztja, de emberileg ez nem tul egyenes lepes.

Hasonlit a tortenet egyebkent Wilsonehoz, de ott emlekeim szerint azert Wilson annyival fairebb volt, hogy ot hiaba draftolta egy MLB-csapat is, mar az elejen megmondta, hogy nem tudja meg, az MLB-t vagy az NFL-t valasztja-e, Murray ezzel szemben arra tett igeretet, hogy o baseballozni fog.

Mint irtam amugy, allitolag egy csomo scout 2-3. koros besorolast adott Murraynek, igazabol a Kingsbury-video elokerulese utan kezdtek el nagyon felszopni, meg o is akkor kozolte, hogy ja, hat akkor ez megiscsak NFL lesz.

Szerintem egyebkent ha nem valasztjak ki az elso korben, ezaltal elegendo penzt sem kap rogton, akkor majd eloall azzal az NFL-draft utan, hogy o ugy dontott, inkabb megiscsak baseballozni akar, aztan megy az Athleticshez.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
21 évesen bazd meg 1.3 milliárt forintot tehetne zsebre az Oakland-nél, ha jól értem. Az amerikaiak átlag 22k USD körül keresnek évente, csak hogy kontextusban legyen...
MarioAna
Tejesen irreleváns adat.
Ha te gondolkozhatnal hogy melyik millió dolláros szerződést válaszd biztos nem azt nézném mennyit keres az átlag.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Steve Palazzolo Moch Draft-ja:

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Valami pihentagyú minden NFL csapat logóját átalakította egy pénisszé. Elégg vicces ett szerintem 😀

 dailysnark.com/artist-turns-every-nfl-teams-logo-into-male-genitalia/?fbclid=IwAR15a70ej0y7fPhgid7WcFxnaBaYKc48GJbCk2kLmWbqQS5xxlCn4KrNf9c
kapitnono
vannak jok tenyleg 😀 bar inkabb a csevegobe valo tema
Borbinho
Bocsi igen oda akartam 😀


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valami pihentagyú minden NFL csapat logóját átalakította egy pénisszé. Elégg vicces ett szerintem 😀

 dailysnark.com/artist-turns-every-nfl-teams-logo-into-male-genitalia/?fbclid=IwAR15a70ej0y7fPhgid7WcFxnaBaYKc48GJbCk2kLmWbqQS5xxlCn4KrNf9c
kapitnono
vannak jok tenyleg 😀 bar inkabb a csevegobe valo tema

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Valami pihentagyú minden NFL csapat logóját átalakította egy pénisszé. Elégg vicces ett szerintem 😀

 dailysnark.com/artist-turns-every-nfl-teams-logo-into-male-genitalia/?fbclid=IwAR15a70ej0y7fPhgid7WcFxnaBaYKc48GJbCk2kLmWbqQS5xxlCn4KrNf9c


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/13/report-mlb-would-waive-contract-rules-to-help-as-sign-kyler-murray/

 www.washingtonpost.com/sports/2019/01/14/kyler-murray-reportedly-wants-more-money-oakland-pass-nfl-draft/?noredirect=on&utm_term=.59073b28cf04


Az Athletics kapott egy engedelyt az MLB-tol, hogy kvazi ne rookie szerzodest (ami 3+3 v 3+4 v 4+3 ev szokott lenni) kossenek Murray-vel. Igy 3 ev mulva (2022) kothetne meg az elso nagy dealjet, de ha addig lelep barmikor, akkor azt kvazi FA-kent teszi meg, leszopatva ezzel az Oaklandet.
Azt irjak, osszegben is tobbet kapna (mint a 4.6M amit mar alairt es megkapott), es egybol felkerulne a 40 fos rosterre (25 az aktiv, de a 40bol oda meg be lehet hivni, illetve a ligaban toltott evekbe is beleszamit mar), ezzel "kijatszva" az elso 3 evet, h utana mar csak 3at kelljen varnia a nagy dellaig.

De vmi halal bonyolultak ezek az mlb szerzodesek, szal benne van h en (v a cikk iroja) benezett vmit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.
Stez
Ja ott jópár évig csak a tartalékoknál játszik, aztán jópár évig bizonyítania kell a felnőteknél hogy normális pénzt kapjon. Lesz vagy 30+ éves mire kapna értelmes 15+ millió/éves szerződést. Mondjuk ott nem sérülne meg. Itt azért, ha valami nagyobb állat földhöz csapja a 70 kg-át lehet hogy ennyi volt egy életre...
kapitnono
Ha nem is a tartalekoknal (mert az Athletics anyacsapata felhivhatja ot az MLB-keretbe), de ugy remlik, hogy az elso, tobb evre szolo hosszabbitasat hat szezon utan kaphatja meg. Tehat 28-29 evesen.

Az NFL-ben ugye az ujoncszerzodes negy plusz egy ev, ha valaki elsokoros, de mar a harmadik ev utan megdobjak altalaban a franchise jatekosokat, a kubekat foleg. Szoval az NFL-ben meg 25-26 evesen mar bankot robbanthat eloszor. Egy-ket szerzodes tavlataig jobban jar az NFL-ben, de az MLB-ben azert rohogve eljatszogatnak top szinten 35-37 eves korukig sokan es meg 30 pluszosan is gigaszerzodeseket osztogatnak, meg ott garantalt minden penz, szoval igazabol ha a hosszu tavot nezzuk es csak a penzt, akkor szvsz siman jobban jarna a baseballal. Csak o gyorsan akar nagy zsozsot kasszirozni.

Illetve azert az NFL-ben sokkal nagyobb a serulesveszely is, foleg az o futkarozos stilusaval.

En amugy szakadnek, ha senki sem vinne el ot az NFL-drafton az elso korben, aztan olyan helyen vinnek el, ahol meg az Athletics altal eleinte kinalt 5 millio dollart sem kapja meg. xD
Stez
Ha már financiálisan közelíted meg a kérdést (és szerinted a játékos is) azért azzal illene számolni, hogy ami most mondjuk 10 millió, az könnyen lehet több, mint 6 év múlva 20 millió is, hiszen ekkora összegeket nem a bukszában hordanak, aztán költögetik, hanem befektetik, és bár 10% feletti hozam ritka, de én is úgy vagyok vele, hogy jobb, ha az a pénz már nálam van, és én forgatom.
Valamint a konkrét fizetéseken felül azért sok egyéb bevételre számíthat reklámokból is, szóval nem gondolom, hogy mindent összevetve rosszabb első körös QB-nak lenni.
És akkor még két dolog.
Az egyik, hogyha nem úgy kel el, ahogy remélte, akkor még mindig mehet az MLB-be, a másik, hogy akkoris, ha pár év után bebustolódik.
De az induló 10milliók akkor már nála dolgoznak biztosan.
És ez egy huszonévesnél beláthatóbb valóság, mint az, hogy 10 év múlva mi lesz.
És akkor a fociügynökének az érdekéről és az érdekérvényesítő képességéről nem is beszéltünk.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Szerintem a classból egyrészt ő a legrizikósabb, másrészt pedig nála a legmagasabb a plafon. Ha azt vesszük, hogy a nagyobb neveknél (Haskins, Lock, Grier, Jones, Murray) mi a maximum, kiben van benne az, hogy ténylegesen csúcskategóriás qb lesz, akkor az szerintem Murray (ez fordítva is igaz, tehát ha az a kérdés, ki lehet a legnagyobb bust, akkor talán ott is minimum top2-3-ban van). Összességében hülyeség a Mahomesszal való összehasonlítás, egy dologban valid, hogy nagyon kevés irányítónak van ilyen karja. Érdemes megnézni a labdáinak az ívét, nagyon ritkán látni ilyet. Persze ez önmagában még nyilván nem biztosíték arra, hogy franchise QB lesz. Viszont arra összességében elég ez az atletikusság, sebesség, dobókészség, hogy legyen egy olyan GM a drafton, akit elcsábít. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ebben a QB-mezőnyben ő ne legyen top10-es pick. Az ilyen arcokat valaki mindig elviszi, valaki mindig kockáztat.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, ha most nem lesz Kingsbury a Cardinals vezetoedzoje es elo nem kaparnak egy videot, hogy a faszi par honapja aradozott Murrayrol, akkor Heisman ide vagy oda, a csavo meg csak elso koros prospect sem lenne.

Allitolag most is rengeteg scoutnal 2-3. koros besorolasa van egyebkent.

De egyebkent nem gondolom, hogy az MLB-be tobb eselye lenne megszerezni, illetve sokkal nagyobb melot igenyelne, illetve evekkel tovabb tartana az elso hosszabbitas. A szabalyok szerint is, mivel itt mar harom ev utan kaphat uj szerzodest, MLB-be UFA ugyebar hat ev, illetve az NFL-ben egy ideny all 16 meccsbol, MLB-ben meg 160+-bol, ha csak az alapszakaszt nezem.

Mint irtam, hosszu tavon egyertelmuen az MLB eri meg jobban, de rovid tavon szerintem az NFL, es hat azt latjuk a gyereken, hogy esze agaban sincs hosszu tavban gondolkozni, o most akarja a tobb penzt.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Én azt sem látom, hogy Murray nagy eséllyel megélje az ötödik éves opció lehívását, nem láttam baseballozni, de ha első kört áldoztak rá, akkor csak láttak benne valamit

szerintem az MLB-ben sokkal nagyobb esélye van megszerezni a nagy fizut mint az NFL-ben még ha eltekintenénk a sérülésektől akkor is

az ő játékához olyan edző kell, aki nagyon érti a szakmáját, Cardinalsnál ez akár adott is lehet, de oda Rosen miatt szerintem hatalmas hülyeség lenne vinni, Jax-nél és Giantsnél viszont nem látom, hogy olyan baromira ki tudnák használni az erényeit, Grudennél meg főleg, Brees mögé talán akár lenne értelme is, de akkor tavaly minek adtak Bridgewaterért harmadik kört (+nincs is első köröse a Saintsnek), szóval nem látom az ideális helyét Murraynek



Mahomesszal összemosni meg szerintem azért fals, mert mint prospect Murray szerintem nem annyira jó mint az elődei, akik miatt most felsztárolják (Mahomes+Mayfield) és azért Reid is kellett, hogy kihozza Mahomesból az MVP szezont, hány ilyen O# gurut tudnánk mondani még a ligában, ahol nincs fr QB, van egyáltalán?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Alapból egyetértek azzal, hogy Murray nem ér top10et, de első kör is határeset, ha azt is belevesszük amit leírtatok és láthatóan a pénz az ami leginkább érdekli és ez egy erős draftnak ígérkezik. DE. Inkább őt vinném top10ben, mint Drew Lockot az első 2 nap bármelyikén. Sőt lehet hamarabb vinném őt ki top10ben mint Haskinst, aki amíg Herbert vissza nem mondta a draftot, nem is feltétlen volt 1. körös prospect.
Sixo
Mahomes óta az hogy kit mikor fedeztek fel mint 1.körös prospect szerintem már sehol sem állja meg magát mint érv.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Alapból egyetértek azzal, hogy Murray nem ér top10et, de első kör is határeset, ha azt is belevesszük amit leírtatok és láthatóan a pénz az ami leginkább érdekli és ez egy erős draftnak ígérkezik. DE. Inkább őt vinném top10ben, mint Drew Lockot az első 2 nap bármelyikén. Sőt lehet hamarabb vinném őt ki top10ben mint Haskinst, aki amíg Herbert vissza nem mondta a draftot, nem is feltétlen volt 1. körös prospect.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.
Stez
Ja ott jópár évig csak a tartalékoknál játszik, aztán jópár évig bizonyítania kell a felnőteknél hogy normális pénzt kapjon. Lesz vagy 30+ éves mire kapna értelmes 15+ millió/éves szerződést. Mondjuk ott nem sérülne meg. Itt azért, ha valami nagyobb állat földhöz csapja a 70 kg-át lehet hogy ennyi volt egy életre...
kapitnono
Ha nem is a tartalekoknal (mert az Athletics anyacsapata felhivhatja ot az MLB-keretbe), de ugy remlik, hogy az elso, tobb evre szolo hosszabbitasat hat szezon utan kaphatja meg. Tehat 28-29 evesen.

Az NFL-ben ugye az ujoncszerzodes negy plusz egy ev, ha valaki elsokoros, de mar a harmadik ev utan megdobjak altalaban a franchise jatekosokat, a kubekat foleg. Szoval az NFL-ben meg 25-26 evesen mar bankot robbanthat eloszor. Egy-ket szerzodes tavlataig jobban jar az NFL-ben, de az MLB-ben azert rohogve eljatszogatnak top szinten 35-37 eves korukig sokan es meg 30 pluszosan is gigaszerzodeseket osztogatnak, meg ott garantalt minden penz, szoval igazabol ha a hosszu tavot nezzuk es csak a penzt, akkor szvsz siman jobban jarna a baseballal. Csak o gyorsan akar nagy zsozsot kasszirozni.

Illetve azert az NFL-ben sokkal nagyobb a serulesveszely is, foleg az o futkarozos stilusaval.

En amugy szakadnek, ha senki sem vinne el ot az NFL-drafton az elso korben, aztan olyan helyen vinnek el, ahol meg az Athletics altal eleinte kinalt 5 millio dollart sem kapja meg. xD

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
 twitter.com/TheKylerMurray/status/1084908931007348737
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.
Stez
Ja ott jópár évig csak a tartalékoknál játszik, aztán jópár évig bizonyítania kell a felnőteknél hogy normális pénzt kapjon. Lesz vagy 30+ éves mire kapna értelmes 15+ millió/éves szerződést. Mondjuk ott nem sérülne meg. Itt azért, ha valami nagyobb állat földhöz csapja a 70 kg-át lehet hogy ennyi volt egy életre...


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Murray tény és való h új szintre emeli a Moneyball kifejezést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...