NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekem az a kurva unszimpatikus, hogy ha jól tudom megbeszélték az Oaklanddel, hogy jóarcok, és engedik még focizni egy évet a sérülésveszély ellenére. Ezek után ezt levágni nem fair.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Ez így ebben a formában elég beszédes. Tkp egyértelmű, hogy ő inkább baseballozna, ha megkapja azt a pénzt amit megkeresne az nfl-ben. Btw, Oklahomában én láttam az elszántságot a viselkedésén és a játékán, meg egyfajta vezérszerepet is, de így baromi rizikós lesz őt az első körben kivenni (nem hogy 1/1-en). Pedig valaki szinte biztosan kifogja, ha holnapig nem fizetik meg.

 twitter.com/MikeLeslieWFAA/status/1084571541931728900
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/BNightengale/status/1084473384761585664

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is valasztanam ki ezt a csavot.

Ezt nem erdekli az NFL, csak a penz. Amig sehol sem volt a szakik szemeben, addig le sem szarta az NFL-draftot, a baseball volt a kiraly, most meg hirtelen o mar ide akar jonni. Neki ez csak uzlet, marpedig en nem tudnek vezerkent tekinteni valakire, aki nem doglik meg a palyan. Egy ilyenre biztosan nem tennem fel az allasomat es vinnem el 1/1-en. Ez a gyerek csak egy zsoldos.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak nagyon halkan kérdezném meg, mert már itt a potenciális trade-en megy az agyalás:
Mégis mi a biztosíték, hogy Murray két év után nem hagyja ott az adott csapatát (ahol kezdésként mondjuk 60szor szarrá ütik mint idén Watsont) és megy el inkább baseballozni?
Interjúkon megesketik? Jön a kis dobos becsszó (pinky swear)? 😀


1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
 www.nbcsports.com/bayarea/athletics/kyler-murray-nfl-draft-decision-comparing-money-baseball-football

In fact, if Murray believes he’ll be a first-round pick in April’s NFL draft -- and there’s reason to believe he could go as high as No. 1 overall -- Murray would earn more money from his NFL signing bonus than the $4.66 million he’s assured with the A’s.

Per Spotrac, first-round picks in the 2018 NFL draft received signing bonuses ranging from $4.97 million (No. 32 pick Lamar Jackson) to $21.85 million (No. 1 pick Baker Mayfield).

But since NFL contracts aren’t fully guaranteed, Murray could risk leaving lots of cash on the table if he were to be seriously injured or if he didn’t perform up to expectations.


Conversely, if Murray decides to stick with baseball, he keeps the $4.66 million up front … but then has to wait until he makes the major leagues to make more significant money.
Once Murray makes the majors, he then would have to wait another six-plus years to hit free agency before a monster eight- or nine-figure contract could be waiting for him


az egyetlen necc, ha megserul (nyilvan ha 1.koros lesz)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Csak nagyon halkan kérdezném meg, mert már itt a potenciális trade-en megy az agyalás:
Mégis mi a biztosíték, hogy Murray két év után nem hagyja ott az adott csapatát (ahol kezdésként mondjuk 60szor szarrá ütik mint idén Watsont) és megy el inkább baseballozni?
Interjúkon megesketik? Jön a kis dobos becsszó (pinky swear)? 😀


1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.
peach
Giantsben egyetértünk , a Broncos szerintem még azért játszhat, mert tavaly még nem tudták, hogy Keenum ennyire gyengus lesz.
Sixo
Én nem akarok ebbe a feltételes dolgokba belefolyni, de ha már itt tartunk, szerintem pont a Giantsnél nem látták, hogy Eli minden segítség (LT, OG, történelmi RB) ellenére ilyen gyenge lesz. Próbáltak még egy nagy menetelést összehozni vele, ehhez megkapott mindent, és csúfos eredménnyel zárult a kör. Ezek után én kevésbé lepődnék meg azon, ha New Yorkban most már inkább belátnák, hogy új irányító kell, és meg is fizetnék azt. Ettől még nem mondom, hogy ez lesz, de meg nem lepne

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.
peach
Giantsben egyetértünk , a Broncos szerintem még azért játszhat, mert tavaly még nem tudták, hogy Keenum ennyire gyengus lesz.
Sixo
Denver szerintem is benne lehet a QB pakliban, ott megoldatlan a qb kérdés. Szerintem vagy FA-ről, vagy draftról vagy csere keretében valahonnan de oda fog qb érkezni mindenképpen szerintem


több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.
peach
Giantsben egyetértünk , a Broncos szerintem még azért játszhat, mert tavaly még nem tudták, hogy Keenum ennyire gyengus lesz.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Igen, igazad van. Túl sok tényezős lehet még ez a történet. Viszont nyilván az a kulcs, hogy egyáltalán cserélné-e a Cards Murrayre. Na és ha nem, akkor vajon lesz-e olyan csapat, akik esetleg 3 első körrel vagy 2 elsővel és másodikokkal betámadják az 1/1-et.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Azért, mert a Giantsnek QB kell, és Haskins számukra a legjobb elérhető (én jó esélyt látok rá, hogyha a Cardinals nem veszi ki, akkor Murrayért valaki fel fog cserélni). Amennyiben ők jobbnak gondolják Rosent Haskinsnál, nyilván oda fogják adni az 1/6-ot egy ilyen lehetőség esetén. Persze simán lehet, hogy tavaly senkiben nem látták meg a franchise QB matériát a Darnold-Allen-Rosen sorból, és most sem kell nekik Rosen.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Azt nem értem, hogy a giantset miért emlegetik. Egyszer már skippelték rosent egy rb javára, ha fr. qb-t láttak volna benne akkor kiviszik tavaly.
peach
Tavaly még hittek Elishaban
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Azt nem értem, hogy a giantset miért emlegetik. Egyszer már skippelték rosent egy rb javára, ha fr. qb-t láttak volna benne akkor kiviszik tavaly.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Murray? Olyan átlagos, sablonos név, nem lesz belőle semmi 😛 😉
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Watson azért lehúzott már 2 évet az NFL-ben így lehet nagyjából látni mik a hibái. Azért megnézed Clemsonos karrierjét nem igazán láttad ilyeneket csinálni, nem sokat hibázott.
Murray esetében nem tudhatod hogy reagál a sokkal gyorsabb nfl-re, nem biztos hogy lesz 5-6 másodperce gondolkodni mindig, mint az OU-n, és ha a 70 kg-jával ütközik egy 120 kg-nak nem biztos hogy jól jön ki belőle.
Szerintem nagy bust lesz, de majd az idő úgyis eldönti..
kapitnono
Én a karja és az ütemérzéke miatt vagyok hajlamos elhinni neki. Egyetemen nem emlékszem, hogy Watson ilyen jó menekülő lett volna. Persze egy ilyen Texans-szintű fal mögött Murray sem nézne ki ennyire jól.
Cruyffista
Pedig úgyanígy menekült és "szaladgált" mint Murray. Második évében 1000+yardot és 10+ td-t futott


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Watson azért lehúzott már 2 évet az NFL-ben így lehet nagyjából látni mik a hibái. Azért megnézed Clemsonos karrierjét nem igazán láttad ilyeneket csinálni, nem sokat hibázott.
Murray esetében nem tudhatod hogy reagál a sokkal gyorsabb nfl-re, nem biztos hogy lesz 5-6 másodperce gondolkodni mindig, mint az OU-n, és ha a 70 kg-jával ütközik egy 120 kg-nak nem biztos hogy jól jön ki belőle.
Szerintem nagy bust lesz, de majd az idő úgyis eldönti..
kapitnono
Én a karja és az ütemérzéke miatt vagyok hajlamos elhinni neki. Egyetemen nem emlékszem, hogy Watson ilyen jó menekülő lett volna. Persze egy ilyen Texans-szintű fal mögött Murray sem nézne ki ennyire jól.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
egyáltalán nem csinál olyan hülyeségeket, mint pl Watson, nem értékeli túl a képességeit amire ráfázik a csapata. Picit jobban megdolgoztatja a támadófalat a kelleténél, meg hát nyilván picit éretlen még, fel kell építeni. Ha idén QB-t akarok az első körben, vagy őt, vagy Griert veszem ki.
Cruyffista
Watson azért lehúzott már 2 évet az NFL-ben így lehet nagyjából látni mik a hibái. Azért megnézed Clemsonos karrierjét nem igazán láttad ilyeneket csinálni, nem sokat hibázott.
Murray esetében nem tudhatod hogy reagál a sokkal gyorsabb nfl-re, nem biztos hogy lesz 5-6 másodperce gondolkodni mindig, mint az OU-n, és ha a 70 kg-jával ütközik egy 120 kg-nak nem biztos hogy jól jön ki belőle.
Szerintem nagy bust lesz, de majd az idő úgyis eldönti..


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen ellenértéke lehet most Rosennek?
kristóf17
Realisan elso, mondjuk en biztosan nem adnek erte annyit. Keim viszont nem tudom elkepzelni, hogy igy fel szezon utan leadjon a top10-es kube arabol, hogy elfogad erte egy masodik kort peldaul. Azzal igazabol sajat magabol csinalna bohocot, mondjuk szerintem ugyanugy megteszi ezt akkor is, ha a Cardinals elpasszolja Rosent vagy elol huz megint egy iranyitot.

Bekerult egy hig fosba es katyvaszba a gyerek es semmi ideje meg lehetosege nem volt bizonyitani. Nulla tamadofal, fakezu elkapok, szanalmas hivasok, kinszenvedes jellemezte a tamadasokat az egesz idenyben.
Stez
Ha Rosen jobb, mint az idei felhozatalból bárki akkor érhet top 10 picket is akár.

Btw ha kinevezel egy új HC-t hosszútávra és lehetőséged van arra, hogy elhozd neki azt a QB-t akivel együtt szeretne dolgozni akkor miért ne tennéd?
gordon
Márpedig szerintem jobb. Egyszerűen nem hiszem el, hogy Murray-t alvinnék 1/1-re és Rosent adnák érte, szerintem a srác nem ér annyit attól, hogy college-ban ment a szekér itt nem biztos, hogy fog. Manziel 2.0-t érzek, max lehet nem lesz balhés...
kapitnono
Ezt Bakernel is felvetettek, csak nala meg a balhek is megvannak/voltak.
Vki aki tobb meccset is latta, tudna irni rola egy rovid osszefoglalot? Mert ha tud nyerni, es vezetni az embereket, akkor sokan le fogjak szarni, h problemas is lehet.
A legtobb szaki akit kovetek egyebkent fixen 1.korosnek irja, sot, van aki a legjobb QB-nak is.
Borbinho
Nem tudom ,én Bakernél éreztem, hogy az NFL-ben is sikeres lesz, Murray-nél ezt most nem érzem, de ez lehet csak személyes vélemény.
Én Haskins-t és Grier-t is elé helyezném idén a rangsorban
kapitnono
Mayfieldnel azert tegyuk hozza, hogy sosem a jateka miatt hasonlitottak Manzielhez, hanem pokhendi, beleszaros es nemtorodom stilusa volt nehany alkalommal, illetve ugye volt bebaszos balheja a rendorokkel.

Mint jatekos, nem voltak egy szinten sosem.

Szerintem Rosen top5-os lenne a jelenlegi drafton, a posztja miatt talan annyira fel lenne szopva, hogy akar top3 is. En nem latom, hogy a Cardinalsnak hol erne meg elcserelni Rosen erre a gyerekre, hacsak nem visszakapnak most tobb picket, koztuk idei top10-eset is.
Stez
ott érné meg, hogy Kingsbury imádja Murrayt, és Rosen elképesztően rossz rookie évet produkált.
braxa88
Ez nem valasz arra, hogy MEGERI-E.

De peldaul te talan koveted annyi ideje ezt a sportagat, hogy egy fel ideny utal ne irjal le top10-es jatekosokat, foleg olyanokat, akik egy mero szarhalmazban tengodtek vegig az idenyt. Es nem csak ok szenvedtek, hanem a csapatukban mindenki.
Stez
Ez nem megérésről szól, meg racionális value-ről.
Ha megtudják kapni érte a Giants top10-es pickjét, ahol húzhatnak érte akit akarnak (egyébként gyanúsan többet is fognak kapni), plusz az új coach megkapja a QB-t akit akar, sztem az win-win. Rosennek is egyébként, mert olyan emberekkel dolgozhat, akik akarják.
Egyáltalán nem értek egyet azzal se, amit a gyengeségről írtál GM szinten, szerintem ez pont azt mutatná, hogy megteremti a coachnak a lehetőséget a saját csapatára.
Pont azért, mert mondhatjuk, hogy Rosen nemtom 85ös ratingű, Murray meg 84-es, a faszért cserélnék le, de tényleg nem erről szól, hanem hogy más típusú emberek, játékosok, stb.. és ha Kingsburynek Murray jön be, és bármiféle befektetés nélkül meg tudják csinálni, akkor szerintem meg kell lépniük.
tenorx
Elsore akkor olvasd el, amit korabban irtam es ecseteltem, hogy akkor rendben van, ha a Cardinals kb. visszakapja azt a picket vagy erteket, amit Rosenbe olt.

Masodikra pedig hogyne lenne befektetes? Jelenleg ez befektetes, mert az uj edzo miatt egybol lemondasz valakirol, akiben te, GM-kent kevesebb mint egy eve a megvaltot lattad es oriasi potencial van benne. Es akiert 1/10-re felmentel tobb cetli bealdozasaval.

Ez most befektetes igy, meg ha a multba ugymond vissza is log, egeszen a 2018-as pickekig. Ez a cardinalsnak buli akkor lesz, ha a veszteseget sikerul a nullahoz kozeli szintre hozniuk, magyaran amit ugye irtam en is meg te is, tehat Rosenert kapnak egy hasonlo picket, mint ahol huztak, vagy legalabbis sokat nem veszitenek ezen a kube cseren.

Azzal meg nem ertek egyet, hogy ez a GM szamara pozitiv hatasu lesz, mivel alapjaraton nem a vezetoedzo donti el, hogy a GM kit draftoljon, illetoleg kevesebb, mint egy ev telt el Rosen ota. Aztan ha Kingsbury is egy szerencsetlen Wilks lesz, kirakjak ot is, a kovetkezo HC meg mar egy harmadik fasziban latja a megvaltot, akkor megint odakursz egy top5-10-es picket, hogy a vezetoedzod elegedett legyen?

Akkora ertekek ezek, ahol azert a GM-ek minden mellefogassal az allasukkal jatszanak, es nalam oriasi blama lenne, ha a Cardinals ugy jonne ki ebbol az egesz cserebol, hogy a Rosenert kapott ertek mondjuk koszonoviszonyban sem lenne azzal, amit netan most kapnak erte. Ez egy amator huzas lenne a GM-tol igy, hogy fel szezont kapott Rosen a bizonyitasra, de ezt is nulla fallal, tamadoegyseggel, edzokkel, stb.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Szerintem hülyeség lenne elcserélni Rosen-t, de értem azt az álláspontot is, amit a másik oldal ír.

Mondjuk én simán aláírnék egy ilyen 3-as cserét a mi szempontunkból:

Giants, Jaguars ->Carr
Raiders ->Rosen
Cardinals -> 1/6 vagy 1/7

Mondjuk azt nem tudom hogy miért érné meg belevonni ebbe a cserébe a Raiderst 😀
De én így érzem a legjobbnak ezt a lehetőséget 😀
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Rosen majdnem biztosan Haskins előtt lenne az idei drafton, viszont a plafonját sokkal lejjebbre tenném, mint pl Murray esetében. Ilyen szempontból érdekes kérdés lehet, mert ha érkezik Rosenért egy hasonló érték mint amennyiért draftolták (esetleg még jobb is), és Murray-t jobbnak gondolja a mostani stáb, akkor az arcvesztés ellenére meg kell húzniuk a cserét. Btw, Rosenről csak azért letenni, mert szar rookie éve volt önmagában hülyeség lenne. Itt inkább azt kell mérlegelni, hogy overall melyiket látják jobb prospectnek, melyik stílusára építenének etc.

All in all azért elég jó helyzetben van szerintem a Cardinals. Ebből a pozícióból sok jó opciójuk lehet, ha úgy alakul. Lecserélhetik Rosent Murrayre és visszakaphatják a top10-es picket, vagy lehet lesz olyan csapat akik rájuk borítanak első-második köröket az 1/1-ért és Murrayért.

Összességében Murray szerintem plafonját tekintve van azon a polcon (vagy ha nem is ugyanazon, de nagyon közel hozzá), mint a jövőre top10-15-be várt 3-4 emberke, sőt, én pl Herbertnél jobbnak érzem. Kegyetlen látása és karja van, gyorsan mozog és gondolkodik, és képes kimozogni már-már Wilson szinten a sackekből (egyáltalán nem csinál olyan hülyeségeket, mint pl Watson, nem értékeli túl a képességeit amire ráfázik a csapata). Picit jobban megdolgoztatja a támadófalat a kelleténél, meg hát nyilván picit éretlen még, fel kell építeni. Ha idén QB-t akarok az első körben, vagy őt, vagy Griert veszem ki.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Milyen ellenértéke lehet most Rosennek?
kristóf17
Realisan elso, mondjuk en biztosan nem adnek erte annyit. Keim viszont nem tudom elkepzelni, hogy igy fel szezon utan leadjon a top10-es kube arabol, hogy elfogad erte egy masodik kort peldaul. Azzal igazabol sajat magabol csinalna bohocot, mondjuk szerintem ugyanugy megteszi ezt akkor is, ha a Cardinals elpasszolja Rosent vagy elol huz megint egy iranyitot.

Bekerult egy hig fosba es katyvaszba a gyerek es semmi ideje meg lehetosege nem volt bizonyitani. Nulla tamadofal, fakezu elkapok, szanalmas hivasok, kinszenvedes jellemezte a tamadasokat az egesz idenyben.
Stez
Ha Rosen jobb, mint az idei felhozatalból bárki akkor érhet top 10 picket is akár.

Btw ha kinevezel egy új HC-t hosszútávra és lehetőséged van arra, hogy elhozd neki azt a QB-t akivel együtt szeretne dolgozni akkor miért ne tennéd?
gordon
Márpedig szerintem jobb. Egyszerűen nem hiszem el, hogy Murray-t alvinnék 1/1-re és Rosent adnák érte, szerintem a srác nem ér annyit attól, hogy college-ban ment a szekér itt nem biztos, hogy fog. Manziel 2.0-t érzek, max lehet nem lesz balhés...
kapitnono
Ezt Bakernel is felvetettek, csak nala meg a balhek is megvannak/voltak.
Vki aki tobb meccset is latta, tudna irni rola egy rovid osszefoglalot? Mert ha tud nyerni, es vezetni az embereket, akkor sokan le fogjak szarni, h problemas is lehet.
A legtobb szaki akit kovetek egyebkent fixen 1.korosnek irja, sot, van aki a legjobb QB-nak is.
Borbinho
Nem tudom ,én Bakernél éreztem, hogy az NFL-ben is sikeres lesz, Murray-nél ezt most nem érzem, de ez lehet csak személyes vélemény.
Én Haskins-t és Grier-t is elé helyezném idén a rangsorban
kapitnono
Mayfieldnel azert tegyuk hozza, hogy sosem a jateka miatt hasonlitottak Manzielhez, hanem pokhendi, beleszaros es nemtorodom stilusa volt nehany alkalommal, illetve ugye volt bebaszos balheja a rendorokkel.

Mint jatekos, nem voltak egy szinten sosem.

Szerintem Rosen top5-os lenne a jelenlegi drafton, a posztja miatt talan annyira fel lenne szopva, hogy akar top3 is. En nem latom, hogy a Cardinalsnak hol erne meg elcserelni Rosen erre a gyerekre, hacsak nem visszakapnak most tobb picket, koztuk idei top10-eset is.
Stez
ott érné meg, hogy Kingsbury imádja Murrayt, és Rosen elképesztően rossz rookie évet produkált.
braxa88
Ez nem valasz arra, hogy MEGERI-E.

De peldaul te talan koveted annyi ideje ezt a sportagat, hogy egy fel ideny utal ne irjal le top10-es jatekosokat, foleg olyanokat, akik egy mero szarhalmazban tengodtek vegig az idenyt. Es nem csak ok szenvedtek, hanem a csapatukban mindenki.
Stez
Ez nem megérésről szól, meg racionális value-ről.
Ha megtudják kapni érte a Giants top10-es pickjét, ahol húzhatnak érte akit akarnak (egyébként gyanúsan többet is fognak kapni), plusz az új coach megkapja a QB-t akit akar, sztem az win-win. Rosennek is egyébként, mert olyan emberekkel dolgozhat, akik akarják.
Egyáltalán nem értek egyet azzal se, amit a gyengeségről írtál GM szinten, szerintem ez pont azt mutatná, hogy megteremti a coachnak a lehetőséget a saját csapatára.
Pont azért, mert mondhatjuk, hogy Rosen nemtom 85ös ratingű, Murray meg 84-es, a faszért cserélnék le, de tényleg nem erről szól, hanem hogy más típusú emberek, játékosok, stb.. és ha Kingsburynek Murray jön be, és bármiféle befektetés nélkül meg tudják csinálni, akkor szerintem meg kell lépniük.