Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Löflinek jobbulást, toljátok keményen az eredménykövetőt, Silenttel mi meg keményen toljuk a Dezsőben :o)) lelkesedjünk! :o)) RISE UP RED SEA!
 www.azcardinals.com/videos/videos/AZvsCAR-Game-Teaser-/d5859335-504a-41b6-be19-6ca71293553a

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Go Cards!!! Palmer-Fitz duó fogja megnyerni a meccset érzem 😃 Ha esetleg nem nyerne a Broncos, utána még bízhatok bennetek, hogy hozzátok az SB-t. Remélem meglesz a Bronco-Cards álomdöntő (legalább is számomra)
Go Cards, win the George Halas Trophy

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Go Cards bízok BA-ben és kíváncsi leszek hogy Fitzgeraldra beküldi e slot-ba Normant ha igen akkor viszont Brown és Floyd élhet ha nem akkor Larry Beast odateszi magát! Szerintem Palmerről lement a teher és ha lesz is nyomás rajta jó lesz!Optimista vagyok de így is van rendjén mégegyszer GO CARDS itt a lehetőség éljünk vele!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
Leon78
Szezonkezdet óta (amióta is rendre lebecsülték az Arizonát) mondom, hogy a leggyengébb pontunk sem gyenge. Ilyen kiélezett meccseken fontosabb hogy ne legyen lyuk sehol, mint hogy hol van több sztár. És a csapat is nekem úgy tűnik, nagyon együtt van. Én egyáltalán nem vagyok pesszimista.
harras
Nincs gyenge pontunk, de a TE védekezés általában kritikán aluli sajnos. Ettől nagyon tartok....
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
Leon78
Szezonkezdet óta (amióta is rendre lebecsülték az Arizonát) mondom, hogy a leggyengébb pontunk sem gyenge. Ilyen kiélezett meccseken fontosabb hogy ne legyen lyuk sehol, mint hogy hol van több sztár. És a csapat is nekem úgy tűnik, nagyon együtt van. Én egyáltalán nem vagyok pesszimista.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Este meccsnézéssel mi újság? Ki készül?
yooker
kivettem a szabit holnapra
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
Leon78
Nincs már új a nap alatt.
Ha fogjuk a futást és Camet is bent tartjuk a zsebben, valamint lesz rajta nyomás akkor már csak a támadófalnak kell megtartania az elég masszív Panthers front7-t amivel Palmer időt nyer és tud passzolni az elkapó triónak (és David Johnsonnak). Persze az sem lenne hátrány ha menne a futás, de ehhez a belső hármas, főleg Sendlein és Larsen kevesek lesznek Short és Lotulelei ellen.
Ennyi. Szerintem tudunk nyerni ha nem lesznek eladott labdáink.
Fucu
Talán jó lenne Coopert visszatenni a csapatba. Valószínűleg nem számítanának rá.és talán a futás is legalább úgy menne, mint ahogy megszoktuk.Leon78
Még talán elolvassa BA az e-mailt ha megírod neki, de ne lepődj meg ha az lesz a válasza, hogy Are you fucking kidding me?
A legjobb öt játékost játsszatja és úgy tűnik Coop nem szolgált rá a játékra. Nem látunk bele a mindennapi munkába ezért nem tudhatjuk mi az oka a nélkülözésének.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
Leon78
Nincs már új a nap alatt.
Ha fogjuk a futást és Camet is bent tartjuk a zsebben, valamint lesz rajta nyomás akkor már csak a támadófalnak kell megtartania az elég masszív Panthers front7-t amivel Palmer időt nyer és tud passzolni az elkapó triónak (és David Johnsonnak). Persze az sem lenne hátrány ha menne a futás, de ehhez a belső hármas, főleg Sendlein és Larsen kevesek lesznek Short és Lotulelei ellen.
Ennyi. Szerintem tudunk nyerni ha nem lesznek eladott labdáink.
Fucu
Talán jó lenne Coopert visszatenni a csapatba. Valószínűleg nem számítanának rá.és talán a futás is legalább úgy menne, mint ahogy megszoktuk.

Véleményem szerint a legfontosabb, hogy nálunk működjön a futás, és ugyanez akadozzon a túloldalon.. Ha megtudnánk fogni a futást, és limitálnánk Olsent, akkor lehet esélyünk a W-re. Ezek után már csak arra lenne szükségünk, hogy Palmer, és az elkapó brigád tű éles legyen, és Full HD-ba nyomja le az egész meccset. 😊

Gó Cards.... Bízzunk a győzelemben. 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Este meccsnézéssel mi újság? Ki készül?
yooker
én eléggé dögrováson vagyok, szóval ezt ma kihagyom 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
Leon78
Nincs már új a nap alatt.
Ha fogjuk a futást és Camet is bent tartjuk a zsebben, valamint lesz rajta nyomás akkor már csak a támadófalnak kell megtartania az elég masszív Panthers front7-t amivel Palmer időt nyer és tud passzolni az elkapó triónak (és David Johnsonnak). Persze az sem lenne hátrány ha menne a futás, de ehhez a belső hármas, főleg Sendlein és Larsen kevesek lesznek Short és Lotulelei ellen.
Ennyi. Szerintem tudunk nyerni ha nem lesznek eladott labdáink.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlp1/v/t1.0-9/12565527_1058004354262947_6256401006368301712_n.jpg?oh=ec1820c7c388ec58fb8b0ab0fa585b8e&oe=572FF320&__gda__=1464469813_3673484bd9c7d57a44db26c7a59a6e4a

Azta!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Este meccsnézéssel mi újság? Ki készül?
több mint 8 éve
dutika Arizona Cardinals Arizona Wildcats 18 — dutika
szerintem nagyon szoros lesz, az is lehet, hogy az utolsó drive dőnt... nagyon várom már az estét... sör szotyi bekészítve, j
öhet a meccs!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, ki mit vár az esti meccstől? Esetleg készült valaki egy kis elemzéssel? Mennyire vagytok optimisták?
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Kiraktam két ablakra is jelet. Bár errefele nem sokan látják.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Bank of America Stadium is in good shape for Sunday's NFC Championship Game!

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hihetetlen.

a mákos tédénknél volt egy OPI amúgy:  www.sbnation.com/nfl/2016/1/17/10781762/the-miracle-td-that-helped-the-cardinals-beat-green-bay-was-a-missed

a Dezsőben szurkoló gárda:
 twitter.com/Fucu23/status/688552259484028929

azért amit lenyomtunk a végén elég beteg volt 😀

(én ma nem alszom)
Löfli
ki kicsoda? a középső arc nem kell 😛
petey
Cardinalis-Löfli-Fucu-Progressor-Spory

utóbbi kettő nem nagyon aktív 😊
Löfli
Btw a kiváló hátteret addó szürke pulcsis váll a baloldalon az az enyém xD
empty taxi
és a remek fotósról szó sem esik?😀
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tetszett volna megszerezni az első kiemelést. 😊
Nem lesz gond.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Persze hogy letakarítják, de szar lesz melegből a minuszba menni, játszani. Szerintem.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Persze, a történelmi viharnak is most kell a keleti parton végigsöpörnie. Vacak idő lesz.

The winter storm is expected to continue into Saturday but should clear out for the game. The Bank of America Stadium field, criticized by some for being slippery after being pelted by rain hours before last Sunday’s playoff game, is currently covered by a tarp but also by snow and ice.
bionic
Pont hogy nem lesz. Szombaton lemegy a hóvihar, vasárnapra már napsütést írnak, igaz -6 celsius fokot a meccs kezdetére. A pálya le van takarva.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Persze, a történelmi viharnak is most kell a keleti parton végigsöpörnie. Vacak idő lesz.

The winter storm is expected to continue into Saturday but should clear out for the game. The Bank of America Stadium field, criticized by some for being slippery after being pelted by rain hours before last Sunday’s playoff game, is currently covered by a tarp but also by snow and ice.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csak abban az esetben fogok közös topicos SB-nézést szervezni a Dezsőbe, ha a Cards is eljut odáig (mármint a SB-re, nem a Dezsőbe :o)) egyéb esetben meg megyek a Fórum focin meghirdetett Goodbarba és ott iszom le magam...

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Spory Arizona Cardinals 118
hihetetlen.

a mákos tédénknél volt egy OPI amúgy:  www.sbnation.com/nfl/2016/1/17/10781762/the-miracle-td-that-helped-the-cardinals-beat-green-bay-was-a-missed

a Dezsőben szurkoló gárda:
 twitter.com/Fucu23/status/688552259484028929

azért amit lenyomtunk a végén elég beteg volt 😀

(én ma nem alszom)
Löfli
ki kicsoda? a középső arc nem kell 😛
petey
Cardinalis-Löfli-Fucu-Progressor-Spory

utóbbi kettő nem nagyon aktív 😊
Löfli
Aktív olvasó vagyok, csak írni nem szoktam 😊
Nagyon öröm volt találkozni veletek, köszönöm az élményt😊
Az SB nálam is hagyományosan havernál hamburger partival egybekötve, így én is kihagyom a topicos SB-nézést.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Btw a kiváló hátteret addó szürke pulcsis váll a baloldalon az az enyém xDempty taxi
tegnap meghallgattam, király, hogy a War Roomban is említésre került a katartikus részvételed köreinkben :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
hihetetlen.

a mákos tédénknél volt egy OPI amúgy:  www.sbnation.com/nfl/2016/1/17/10781762/the-miracle-td-that-helped-the-cardinals-beat-green-bay-was-a-missed

a Dezsőben szurkoló gárda:
 twitter.com/Fucu23/status/688552259484028929

azért amit lenyomtunk a végén elég beteg volt 😀

(én ma nem alszom)
Löfli
ki kicsoda? a középső arc nem kell 😛
petey
Cardinalis-Löfli-Fucu-Progressor-Spory

utóbbi kettő nem nagyon aktív 😊
Löfli
Btw a kiváló hátteret addó szürke pulcsis váll a baloldalon az az enyém xD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...