Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jövök, de sajna csak az 1. meccsre tudok maradni 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Úgyhogy vasárnap a Dezsőben!!! Mikortól van asztal? Gondolom megnézzük az "előzenekart" is 😊silent7939
9től van tíz fős asztalunk, amire már ketten vagyunk :o)) ki jönne még?

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na bejött a kérésem 😊

Mehetünk a cicákhoz. Van mit rendbetenni addig az tuti.

Elkezdtem írni egy jó hosszú elemzést hogy hol kell javulni meg hol lesznek nagy missmatchek de kitöröltem. Szarok rá. NFC döntőt játszunk és együtt nézzük mert vettem ki szabit. Mi baj lehet? 😊 Bárhogy is legyen elégedettek lehetünk az idei szezonnal. 😊

Úgyhogy vasárnap a Dezsőben!!! Mikortól van asztal? Gondolom megnézzük az "előzenekart" is 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
No risk it, no biscuit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"On offense, Arians decided to throw the ball on second down ahead of the two-minute warning, instead of running the ball and milking another 40 seconds off the clock. The pass fell incomplete, giving Aaron Rodgers enough time to tie the game with an incredible Hail Mary at the end of regulation."

"Most teams play the prevent," Arians said. "That's what Betch was going to play. I said, 'Hell no. Blitz him.' (Rodgers) made a great throw. I thought that Calais (Campbell) was held, but it still ended up being a touchdown."

Bírom ezt a hozzáállást, de azért ez az agresszív playcalling most majdnem visszaütött.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ő is nálunk volt anno :o))
@Cardschatter: "Those asking about that guy in the blue suit rushing to celebrate with @LarryFitzgerald? It was @adrian_wilson24"
Cardinalis
Én is néztem a végén, ki lehet az a figura, de nem ismertem meg. Két future HOF player.
Naná, hogy ő gratulál elsőként 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ő is nálunk volt anno :o))
@Cardschatter: "Those asking about that guy in the blue suit rushing to celebrate with @LarryFitzgerald? It was @adrian_wilson24"

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Asszem ő nálatok van:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Meccsre visszatérve még azért Bethellel kezdeni kéne valamit mert aki rajta volt az kis tulzással agyon verte, vhogy gatyába kéne rázni a csávót. A harmadik kísérleteknél baszott az ideg szinte mindig meg tudták csinálni ezen szintén javítani kell Rogers mindig Bethel emberét kereste, ráadásul Adams meg a meccs nagyrészében Cobb nélkül tudtak rendszeresen haladni, ez kurvára nem tetszett. A meccsvégi playt nem is értettem az mi a fasz vot, ennyit rég káromkodtam egy játéknál. Buchanon meg Jefferson király volt előbbi hogy visszatolta Kuhn-t, PP21 meg hozta a szokásosat. A szerencse is bőven mellénk állt nem panaszkodhatunk Palmer meg jövőhétre összekepja magát nem lesz ilyen szar meccse. Gratula a GB-nek is küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak. Fitz All Madden módba kapcsolt kurvára megérdemelné már a gyűrűt, kár h lassan elérkezik az ő ideje is. Szóval a védelemnek rengeteget kell javulni mert szopás lesz, nem lehet olyan játékokat engedni mint amit Lacy csinált, a futást ölni kell nincs mese sajnos az utóbbi meccseken egyre gyakoribbak az ilyen kihagyások nem jelent ez sok jót Stewart ellen ezzel kezdeni kell valamit hétfőig mert gáz lesz. Az O mégegyszer nem fog ki ilyen szar napot az tuti. Ha ezeket a balfaszkodásokat javítjuk akkor minimum jó esélyünk van a W-re.
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Annyira nem rossz matchup a Panthers, az elkapoinknak nagy napja lehet ha Palmer nem dedelgeti a labdat, ellenben a Newton-Olsen kapcsolattol nagyon tartok. Emellett sanszos hogy Ginn-nel sem lesz baj a motivacioval, 1-1 nagy returnt kinezek belole.
Nalam 50-50 a meccs, max 1 FG-nyi kulonbsegre szamitok.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát akkor megyünk Charlotte-ba. Én örülök neki, valamiért a Hawks-ot nem akartam volna már látni ellenfélként 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFLonCBS/status/688792552670113792

Imádom a csávót, hogy én mennyit könyörögtem anno, hogy őt válasszák San Diegoban McCoy helyett...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nagy gratula! Azt hiszem fel is ülök a Cardinals bandwagonra a PO erejéig. Most már Fitz miatt meg kell nyerni. Szerintem a jelenlegi, még versenyben lévő mezőnyben ő érdemelné meg a legjobban a gyűrűt. Persze tudjuk, hogy ezt nem arra osztják... viszont a továbbiakban ilyen meccsvégi D# betlik meg Palmer homály dobásai nem férnek majd bele.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Angry birds :o))
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/12525819_1671562916459103_635048424_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=noMaVrsE3AcQ7kNvgHgjTaY&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Ai1ab5_zqwI8NJGO3hTxu5d&oh=00_AYDZSz1g0hUsf4XJ53pv7sVN5jhU0oxP3TkMcwUwy0VdQA&oe=6708BFC7
504.511 Aufrufe · 16.189 Reaktionen | That's just the way they drew it up, right? #BeRedSeeRed | By Arizona CardinalsFacebook
That's just the way they drew it up, right? #BeRedSeeRed

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14586612/an-aggressive-bruce-arians-got-win-mike-mccarthy-learn-nfl


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ki melyik csapatot szeretne jovohetre?
En jobban orulnek a Panthersnek. Igen. Ok sztem most az egesz liga legjobb csapata a szamunkra legrosszabb matchupal. Brutal jo QB lezer passzokkal es iszonyat labbal. Brutal jo TE jatek. A szerintem legjobb D. De a legjobbat kell legyozni a SB-ert.... Ugyhogy jojjenek ok a sorban. Fuggetlenul a mai mecs kimeneteletol nalam most ok a no1.
silent7939
Igazából nekem mindegy ! Ha Seahawkst verjük meg, akkor a nagy riválist leverve lennénk ott, ha meg a Pantherst, akkor az idei legjobb formában lévő csapatot gyűrnénk le a döntőért. Csak legyen meg az SB

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
En mindket csapatnak orulok, a lenyeg hogy januar vegen meg jatekban vagyunk 😊.
Talan a hazai palya, es az utolso heti blama miatt a Seattle jobb lenne, de a Carolinanak is tudnank mit torleszteni a tavalyi WC meccs miatt.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki melyik csapatot szeretne jovohetre?
En jobban orulnek a Panthersnek. Igen. Ok sztem most az egesz liga legjobb csapata a szamunkra legrosszabb matchupal. Brutal jo QB lezer passzokkal es iszonyat labbal. Brutal jo TE jatek. A szerintem legjobb D. De a legjobbat kell legyozni a SB-ert.... Ugyhogy jojjenek ok a sorban. Fuggetlenul a mai mecs kimeneteletol nalam most ok a no1.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az INT ret TD visszafújás jogos volt. Rucker szabálytalan volt. Ennyi.
Fucu
Azért ott volt egy elég kérdéses O Holding.
Rozo
Az egész meccsen figyelmen kívül hagyták a bírók a holdingot. Egyik oldalra sem fújtak, szóval nem azon múlott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fantasztikus meccs volt! Azóta megnéztem mégegyszer!
Mikor játszunk a hétvégén? Lehet már tudni???
dutika
00:40-től lesz az NFC döntő.
Vrij6
hétfő hajnalban azt tegyük hozzá 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szerintem a hazai pálya fontos. Talán most is az volt.
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Az INT ret TD visszafújás jogos volt. Rucker szabálytalan volt. Ennyi.
Fucu
Azért ott volt egy elég kérdéses O Holding.
több mint 8 éve
Progressor Arizona Cardinals 51
Én is inkább örülnék a Panthersnek, mint a Seahawksnak előbb hozunk el onnan egy győzelmet, mint otthon ki tudja mi legyen.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én inkább küldöm a srácokat Charlotte-ba de a Seahawksnak soha semmilyen körülmények között nem szurkolok.
(Mindemellett tisztelem őket)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
dutika Arizona Cardinals Arizona Wildcats 18 — dutika
Fura lesz a Seattle-nek szurkolni. Igyekszem képesnek lenni rá. Mégiscsak itthon kellene folytatni. Meg tisztelem is őket. De a Seattle-nek szurkolni fáj és nem élvezem.
harras
BIZONY AZ LESZ de én is ezt teszem, megérdemel a Card haza közönség még egy meccset otthon!!!