Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Fura lesz a Seattle-nek szurkolni. Igyekszem képesnek lenni rá. Mégiscsak itthon kellene folytatni. Meg tisztelem is őket. De a Seattle-nek szurkolni fáj és nem élvezem.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Fantasztikus meccs volt! Azóta megnéztem mégegyszer!
Mikor játszunk a hétvégén? Lehet már tudni???
dutika
00:40-től lesz az NFC döntő.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
dutika Arizona Cardinals Arizona Wildcats 18 — dutika
Fantasztikus meccs volt! Azóta megnéztem mégegyszer!
Mikor játszunk a hétvégén? Lehet már tudni???
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt a meccset még mindig emésztem. Palmeren érződött a nagy bizonyítási vágy, hogy nagyon akar, és kicsit görcsös volt végig, de Larry volt a nyerőember. 😊

Hihetetlen sportélmény volt. Larry és Palmer is megérdemelne egy gyűrűt, sok sikert a továbbiakban! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
KATARZISÉLMÉNY!!! :o))
már töltöm is lefele a meccset, muszáj még egyszer megnézni (gugli: "sport video" keresés, első találat, ukrán oldal) egyrészt sokat voltam kint bagózni, nomeg majd behugyoztam a végén az izgalomtól :o))
a Dezsőben 10 főre megint van asztalfoglalásunk jővő vasárnapra, a mai brigádból ki is jön?
+1fő: Silent
a fennmaradó helyekre lehet licitálni :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az egyik TD-nknél meg ránk nem dobtak zászlót az OPI-ra, úgyhogy szerintem mi ne bírózzunk.

Palmer hozta a múltkori Hawks elleni homály formát, de szerencsére Fitz meg még egy páran megrázták magukat. Viszont ezzel a teljesítménnyel tényleg nem sok esélyünk lesz a Panthers vagy a Hawks ellen.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az INT ret TD visszafújás jogos volt. Rucker szabálytalan volt. Ennyi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Tegnap is és ma az ismétlést nézve is az az érzésem, hogy Palmer nagyon bizonyítani akart, hogy tud PO meccset nyerni. Remélem ez a teher lekerült róla és a főcsoport döntőt már élesen tudja játszani, mert most is csak ő hiányzott a sokkal nagyobb győzelemhez.
Illetve az az INT return TD elvétel sem volt egy jó bírói döntés. Bár az mind a két oldalra botrányos volt.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 239 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyűrűt a csapatnak, és a mindenki kedvenc Larry-nek. De ha mégy egyszer PO-ban vertek minket ki ilyen meccsen, OT-ban el fog sülni pár pofon! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Gratula srácok! Fitzgerald-nak meg óriási riszpekt!
több mint 8 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Gratulálok, sok sikert a továbbiakban !
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Lett pár ősz hajszálam a meccs végére 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Volt egy tét nélküli meccs jövő héten legyen egy elég nagy téttel bíró meccs arizonaban a seahawks és cardinals közt 😊
braxa88
Nem tudtam, hogy még ezen a héten le lesz tudva az idei szezon és rögtön indul a következő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratulálok a győzelemhez és jövök a bandwagonra "Fitznek gyűrűt" transzparenssel! Remélem messzire jut a szekér!😊
SBL
Ezzel a jatekkal jovoheten a Panthers felfal minket..... Uh minden szurkolo jol jon most☺
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Gratulálok a győzelemhez és jövök a bandwagonra "Fitznek gyűrűt" transzparenssel! Remélem messzire jut a szekér!😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt majdnem el Zimmereltuk. En a negyedik negyedet ataludtam mert nem volt idegzetem nezni.... Az OT ra ebredtem fel.... Megerte. De alapvetoen ez szanalmas produktum volt
silent7939
a bealvás ezen a meccsen is elég durva, de hogy Cardinals az utolsó play előtt ment ki a klotyóra , az
azért übereli..😊
nagyon szenvedős volt, és ennél tényleg sokkal jobb D és Palmer kell majd, de a potenciál simán megvan mindkettőben
erre, szóval lesz ez még jobb!
jó volt ez a szurkolás!jövő héten ismét😉
yooker
Jovoheten en is megyek.... Azert az megiscsak egy NFC donto lesz. ☺
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Grat Srácok! Fitzgerald az egyik legnagyobb non-cowboys kedvencem kb mióta a ligában van, a másik ilyen Donald Driver volt. Neki végül összejött a gyűrű, én nagyon örülnék ha Larry is megkapná végül amit érdemel. 😊
Meg egyébként is szimpatikus csapat az Arizona még akkor is ha 2006 óta szopni jár a Dallas a sivatagba 😀 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ezt majdnem el Zimmereltuk. En a negyedik negyedet ataludtam mert nem volt idegzetem nezni.... Az OT ra ebredtem fel.... Megerte. De alapvetoen ez szanalmas produktum volt
silent7939
a bealvás ezen a meccsen is elég durva, de hogy Cardinals az utolsó play előtt ment ki a klotyóra , az
azért übereli..😊
nagyon szenvedős volt, és ennél tényleg sokkal jobb D és Palmer kell majd, de a potenciál simán megvan mindkettőben
erre, szóval lesz ez még jobb!
jó volt ez a szurkolás!jövő héten ismét😉
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Volt egy tét nélküli meccs jövő héten legyen egy elég nagy téttel bíró meccs arizonaban a seahawks és cardinals közt 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Én is csatlakozom:nagyon jó meccs volt és gratulálok! Szegény feleségem annyira nem élvezte, mert felkelt a ba+ ezt nem hiszem el felkiáltásokra! 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagyon jó meccs volt, Grat a csapatnak és Packersnek is. Fitznek gyűrűt! 😊
Heisman Trophy
Haaaat nekem más elképzeléseim vannak a jó meccsről. 😀
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nagyon jó meccs volt, Grat a csapatnak és Packersnek is. Fitznek gyűrűt! 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt majdnem el Zimmereltuk. En a negyedik negyedet ataludtam mert nem volt idegzetem nezni.... Az OT ra ebredtem fel.... Megerte. De alapvetoen ez szanalmas produktum volt
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hihetetlen.

a mákos tédénknél volt egy OPI amúgy:  www.sbnation.com/nfl/2016/1/17/10781762/the-miracle-td-that-helped-the-cardinals-beat-green-bay-was-a-missed

a Dezsőben szurkoló gárda:
 twitter.com/Fucu23/status/688552259484028929

azért amit lenyomtunk a végén elég beteg volt 😀

(én ma nem alszom)

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Easy win.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter