Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Nem lett Palmer CB Player szégyen NFL FUCK! Minden tiszteletem EB-é de mégis FUCK NFL!
Rattlesnake
őő mivan?! Berry tudod miből jött vissza? ha vmi nem "fuck nfl" akkor ez. ennyire ne legyünk már elfogultak
braxa88
Ú szerintem teljesen rosszul közelíted meg a helyzetet!Amit Berry csinált az csoda és nagyon tiszteletre méltó!De én arra gondoltam, hogy az NFL megint a story és nem a teljesítmény oldaláról fogta fel a helyzetet ami GÁZ! Próbálhatsz meggyőzni úgysem tudsz ahogy én sem téged mert szereted a tündérmeséket! És az hogy elfogult vagyok azért azt te sem gondoltad komolyan ilyen súlyos sérülésből visszatérve az nfl egyik legjobbja leszel a legfontosabb poszton életed legjobb teljesítményével az mi ha nem CBP győzelem de mindegy!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nem lett Palmer CB Player szégyen NFL FUCK! Minden tiszteletem EB-é de mégis FUCK NFL!
Rattlesnake
őő mivan?! Berry tudod miből jött vissza? ha vmi nem "fuck nfl" akkor ez. ennyire ne legyünk már elfogultak
braxa88
Hagyd.
Én azt is olvastam már,hogy AP'nak jár.
Igen ő is comeback...

több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Látva ezt a játékos a Panthers-től még szarabb, hogy nem mi kerültünk oda. Ellenünk minden összejött nekik, ráadásul még mi is vertük saját magunkat. Asszem ennyi esélyünk nekünk is lett volna a Denver ellen, sajnos a sors nem adta meg ezt nekünk, talán majd jövőre.
Leon78
Nálunk a pszichés felkészítés lett elrontva, beleértve válságmenedzselést is meccs közben. Annak ellenére, hogy hangsúlyozták, a Cardinals több mint csapat, ez egy család, nem sikerült fejben helyére tenni a dolgokat. Szerintem már azt nem sikerült jól kezelni, hogy leadtuk a Seattle elleni mérkőzést, (ami amúgy besorolásilag tényleg semmit nem számított). Én speciel sosem fogom elfelejteni a GB elleni továbbjutást és azért 28 csapat drukkerei szerintem inkább irigyelnek mint lesajnálnak.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem lett Palmer CB Player szégyen NFL FUCK! Minden tiszteletem EB-é de mégis FUCK NFL!
Rattlesnake
őő mivan?! Berry tudod miből jött vissza? ha vmi nem "fuck nfl" akkor ez. ennyire ne legyünk már elfogultak
több mint 8 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Aki még nem látta, az azcardinals.com oldalon fent vannak a 2015-ös Top Five Plays videók.
Jó újra látni őket.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Látva ezt a játékos a Panthers-től még szarabb, hogy nem mi kerültünk oda. Ellenünk minden összejött nekik, ráadásul még mi is vertük saját magunkat. Asszem ennyi esélyünk nekünk is lett volna a Denver ellen, sajnos a sors nem adta meg ezt nekünk, talán majd jövőre.
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Nem lett Palmer CB Player szégyen NFL FUCK! Minden tiszteletem EB-é de mégis FUCK NFL!
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Palmeré lett idén a megtiszteltetés, hogy elvigye a levegő ura címet Torghelle Sanyinak 😊

Szerkesztette: Danny
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
"Darren Fells Stays With Cardinals"
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Darren-Fells-Stays-With-Cardinals/a4f96b35-f5e1-460b-9f1e-64aadd421981

Nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de én örülök ennek a hírnek. 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Nem tudom mit szólnának a drukkerek, ha egyszer csak Palmer azt mondaná, hogy köszi gyerekek, befejezem, csináljatok amit akartok. 😊
Leon78
Palmer megsertodott Cinciben, megsertodott Oaklandben, el tudom kepzelni nala.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Remélem nem lesz ugyanolyan kanosszajárás, mint jó pár éven keresztül, amikor Skeltontól kezdve, Hall-on át, még a szertáros is kezdett a QB poszton. Nem tudom mit szólnának a drukkerek, ha egyszer csak Palmer azt mondaná, hogy köszi gyerekek, befejezem, csináljatok amit akartok. 😊
[/quote]Hall csak megverte a bajnok NO-t😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Of the seven Cardinals who were named to the ‪‎Pro Bowl‬, only Calais Campbell and Justin Bethel will play.
 blog.azcardinals.com/2016/01/26/of-seven-cards-pro-bowlers-only-two-to-play/
Cardinalis
Elhiszem hogy idegileg ki vannak (meg tán testileg is). De remélem nem zuhannak hosszú depresszióba. Facebook-on beleolvasgatok a sok ezer Cards commentbe, általában köszönik a szurkolók a szép szezont. Meg mondjuk szeretnék látni Palmer kevesebb fizetését és utódját, ez is igaz.
harras
Egy vesztes konferenciadöntő és már fizetéscsökkentést követelnek? Még a szezonvégi lejtmenet ellenére is Palmer azért a top10 (top5 ?)-ben végzett a QB-k között minden statot tekintve. Persze utódot azt aktívan kell keresni, nyilván nincs sok szezon már benne.
csongi
Remélem nem lesz ugyanolyan kanosszajárás, mint jó pár éven keresztül, amikor Skeltontól kezdve, Hall-on át, még a szertáros is kezdett a QB poszton. Nem tudom mit szólnának a drukkerek, ha egyszer csak Palmer azt mondaná, hogy köszi gyerekek, befejezem, csináljatok amit akartok. 😊
Leon78
max két éve van még szerintem, szóval lassan nem ártana qb-t húzni korán, hogy tanuljon pár évet.

az biztos, hogy én a védelembe ölnék pár nagyobb FA-t meg a draftpickeket, mert offense oldalon ennél többet már nem nagyon lehet nyújtani, Palmeren meg látszik, hogy nem képes ugyanazt hozni PO-ban, mint a rájátszásban. kell pár fasza pass rusher, meg egy no 2. cornerback, komolyabb belső lb sor, aztán hadd szóljon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Of the seven Cardinals who were named to the ‪‎Pro Bowl‬, only Calais Campbell and Justin Bethel will play.
 blog.azcardinals.com/2016/01/26/of-seven-cards-pro-bowlers-only-two-to-play/
Cardinalis
Elhiszem hogy idegileg ki vannak (meg tán testileg is). De remélem nem zuhannak hosszú depresszióba. Facebook-on beleolvasgatok a sok ezer Cards commentbe, általában köszönik a szurkolók a szép szezont. Meg mondjuk szeretnék látni Palmer kevesebb fizetését és utódját, ez is igaz.
harras
Egy vesztes konferenciadöntő és már fizetéscsökkentést követelnek? Még a szezonvégi lejtmenet ellenére is Palmer azért a top10 (top5 ?)-ben végzett a QB-k között minden statot tekintve. Persze utódot azt aktívan kell keresni, nyilván nincs sok szezon már benne.
csongi
Remélem nem lesz ugyanolyan kanosszajárás, mint jó pár éven keresztül, amikor Skeltontól kezdve, Hall-on át, még a szertáros is kezdett a QB poszton. Nem tudom mit szólnának a drukkerek, ha egyszer csak Palmer azt mondaná, hogy köszi gyerekek, befejezem, csináljatok amit akartok. 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Of the seven Cardinals who were named to the ‪‎Pro Bowl‬, only Calais Campbell and Justin Bethel will play.
 blog.azcardinals.com/2016/01/26/of-seven-cards-pro-bowlers-only-two-to-play/
Cardinalis
Elhiszem hogy idegileg ki vannak (meg tán testileg is). De remélem nem zuhannak hosszú depresszióba. Facebook-on beleolvasgatok a sok ezer Cards commentbe, általában köszönik a szurkolók a szép szezont. Meg mondjuk szeretnék látni Palmer kevesebb fizetését és utódját, ez is igaz.
harras
Egy vesztes konferenciadöntő és már fizetéscsökkentést követelnek? Még a szezonvégi lejtmenet ellenére is Palmer azért a top10 (top5 ?)-ben végzett a QB-k között minden statot tekintve. Persze utódot azt aktívan kell keresni, nyilván nincs sok szezon már benne.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Of the seven Cardinals who were named to the ‪‎Pro Bowl‬, only Calais Campbell and Justin Bethel will play.
 blog.azcardinals.com/2016/01/26/of-seven-cards-pro-bowlers-only-two-to-play/
Cardinalis
Elhiszem hogy idegileg ki vannak (meg tán testileg is). De remélem nem zuhannak hosszú depresszióba. Facebook-on beleolvasgatok a sok ezer Cards commentbe, általában köszönik a szurkolók a szép szezont. Meg mondjuk szeretnék látni Palmer kevesebb fizetését és utódját, ez is igaz.
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
 twitter.com/MikeLeach82/status/692367506996998145
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Of the seven Cardinals who were named to the ‪‎Pro Bowl‬, only Calais Campbell and Justin Bethel will play.
 blog.azcardinals.com/2016/01/26/of-seven-cards-pro-bowlers-only-two-to-play/

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Cooper most miért is nem volt eddig kezdő? Nem igazán követtem a fejleményeket vele kapcsolatban. Nekem egy kicsit bust gyanúsnak tűnik, már 3 éve draftoltuk, és még nem igazán mutatta meg, hogy mit tud.
csongi
Vagy lehet, hogy pont megmutatta. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Weatherspoon akkor ezek szerint nem váltotta be a reményeket, ha csak vészhelyzetben vetették be.

Cooper most miért is nem volt eddig kezdő? Nem igazán követtem a fejleményeket vele kapcsolatban. Nekem egy kicsit bust gyanúsnak tűnik, már 3 éve draftoltuk, és még nem igazán mutatta meg, hogy mit tud.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Spoon milyen szezont futott? Gondolom nem túl fényeset ha van aki már zavarná is el...egyszerűen a két súlyos sérülés után ennyi volt, vagy inkább a formát nem sikerült még(?) visszanyernie?
peach
Alig játszott. A szezon első felében egyáltalán nem a második felében meg elvétve Minter és Bucannon pihentetése miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Spoon milyen szezont futott? Gondolom nem túl fényeset ha van aki már zavarná is el...egyszerűen a két súlyos sérülés után ennyi volt, vagy inkább a formát nem sikerült még(?) visszanyernie?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt a teljes lista plusz egy elemzés is:  www.revengeofthebirds.com/2016/1/26/10825142/a-look-at-the-cardinals-2016-free-agents-and-needs-for-next-season

Powers ha olcsón maradna, slotba jó lenne, de kívülre még mindig kell egy ember. CJ0K azért elég jól ment a fal mögött, ráadásul ha Cooper kezdő lesz, még inkább futásblokkolásban lenne jobb az egység. a többivel én is egyetértek.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Nekem se Powers se Chris Johnson nem hianyozna. Ahogy Weatherspoon, Gresham es Larsen sem, csak hogy a het szamjegyet keresoket emlitsem.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyi és Johnson nyilatkozata tűnik őszintének és szerintem ők ketten maradnak is. Powers távozik.
Fucu
Ezt így gyorsan ki is elemezted a nyilatkozatokból? 😊
csongi
Igen 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Matyi és Johnson nyilatkozata tűnik őszintének és szerintem ők ketten maradnak is. Powers távozik.
Fucu
Én azért bízom benne is, hogy marad. 😊