Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Matyi és Johnson nyilatkozata tűnik őszintének és szerintem ők ketten maradnak is. Powers távozik.
Fucu
Ezt így gyorsan ki is elemezted a nyilatkozatokból? 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyi és Johnson nyilatkozata tűnik őszintének és szerintem ők ketten maradnak is. Powers távozik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Bar nekunk a prioritas most Matyi megtartasa, ropkodni fognak a milliok nala. Illetve a mostaniak kozul Rashad Johnsonnal es Jeffersonnal se artana hosszabbitani. 2016-ban meg lejar CC es Floyd is.
Danny
“Obviously, I love this team, I love this locker room, I love the coaching staff, upper management,” Mathieu said. “I think this is the perfect place for me. I wouldn’t mind spending the rest of my life here.”

“You’re trying to answer questions from your wife whether you should pack boxes or not,” Powers said. “I just tell her to hold on a little bit. … Every player thinks about it. You just can’t let it affect your play. It’s a business at the end of the day. We understand how it goes. All the guys who are here, we want to be here next year because we feel like we have something special, especially in the secondary.”

Said Johnson, “I would love to come back to Arizona. I think we have a great group of core guys. I want to be a part of that. Anything I can do on my end to help out, I’ll do my best. But I definitely want to retire a Cardinal.”

 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Tyrann-Mathieu-Wants-To-Be-Cardinals-Lifer/ac1403b2-de68-45d9-b398-e2ebdbdd11ab

Azért engem egy kicsit megnyugtat ez a három nyilatkozat.
Amúgy nekem CJ2K hiányozna ha elmenne, tetszett a stílusa és hát bebizonyította, hogy van benne még potenciál.

Szerkesztette: Rozo
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
Kexandro
Kevés időt hagytak neki az Eaglesnél sztem meglátjuk mi lesz belőle. Pass rusher dologban meg egyetértek egy ilyen szintű csapatnál muszály hogy legyen egy átlag feletti játékos ezen a poszton mint pl. Von Miller a Broncosnál vagy Chandler Jones a Patsnél de még a limitáltabb képességű csapatoknál is van kiemelkedő játékos pl. Raiders Texans Rams. Nagyon látszott a hiánya egy ilyen szintű playanak a szezonban, de főleg az utóbbi egynéhány meccsen, ezek a kidolgozott blitz sémák már nagyon kevesek a PO-ban ez látszott sajnos. Olyan ember kell aki képes egy-egyben megoldani bármelyik O line játékosát.
Ka'deemCarey25
Freeney-t nem ezért hoztuk? Mondjuk ő már benne van a korban, de azért csinált pár sacket a szezonban.
Keim és Arians is tudja, hogy kell egy ilyen ember, bízom benne hogy ennek megfelelően fogunk a draftnak is nekimenni, vagy FA piacról hozunk valakit. Keim ebben nagyon jó.
csongi
Hosszútávra gondoltam nem 1-2 évre, drafton kell húzni egyet 1-2 körökben nincs mese!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát így elég szomorú lett a vége...
bocs hogy nem mentem Dezsőbe de eléggé befáradtam estére és nem volt túl nagy pörgés a témára..
hihetetlen hogy 2x így tudott kezdeni a Panthers és még vagy 2 lapáttal rátettek eddig PO-ban még az alapszakaszra is! a Peterson pick még halvány reményt adott azért de a RZ INT Palmertől végleg kicsinálta a csapatot!Azt hittem Palmer sokkal jobb lesz már erre a meccsre leküzdve a lámpalázat de sajnos nem lett igaz!
azért ezt a meccset leszámítva szép évetek volt!én tökre örülnék egy hasonlónak a Giantstől jövőre! 😉
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
Kexandro
Kevés időt hagytak neki az Eaglesnél sztem meglátjuk mi lesz belőle. Pass rusher dologban meg egyetértek egy ilyen szintű csapatnál muszály hogy legyen egy átlag feletti játékos ezen a poszton mint pl. Von Miller a Broncosnál vagy Chandler Jones a Patsnél de még a limitáltabb képességű csapatoknál is van kiemelkedő játékos pl. Raiders Texans Rams. Nagyon látszott a hiánya egy ilyen szintű playanak a szezonban, de főleg az utóbbi egynéhány meccsen, ezek a kidolgozott blitz sémák már nagyon kevesek a PO-ban ez látszott sajnos. Olyan ember kell aki képes egy-egyben megoldani bármelyik O line játékosát.
Ka'deemCarey25
Von Miller pont szabadugynok lesz... Egyebkent o a kedvenc nem Cardinals jatekosom, es egy NFL.com-os videoban ahol a mi jovo evunkrol beszeltek el is hangzott a neve. Bar nekunk a prioritas most Matyi megtartasa, ropkodni fognak a milliok nala. Illetve a mostaniak kozul Rashad Johnsonnal es Jeffersonnal se artana hosszabbitani. 2016-ban meg lejar CC es Floyd is. A jovo evi sapka helyzetunk CP es Fitz miatt nem a legjobb, ha barkit is hozunk hosszabb szerzodessel, akkor az elso evet limitalni kell.
Danny
Nincs rá sok esély, hogy Miller FA lesz.
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
Kexandro
Kevés időt hagytak neki az Eaglesnél sztem meglátjuk mi lesz belőle. Pass rusher dologban meg egyetértek egy ilyen szintű csapatnál muszály hogy legyen egy átlag feletti játékos ezen a poszton mint pl. Von Miller a Broncosnál vagy Chandler Jones a Patsnél de még a limitáltabb képességű csapatoknál is van kiemelkedő játékos pl. Raiders Texans Rams. Nagyon látszott a hiánya egy ilyen szintű playanak a szezonban, de főleg az utóbbi egynéhány meccsen, ezek a kidolgozott blitz sémák már nagyon kevesek a PO-ban ez látszott sajnos. Olyan ember kell aki képes egy-egyben megoldani bármelyik O line játékosát.
Ka'deemCarey25
Von Miller pont szabadugynok lesz... Egyebkent o a kedvenc nem Cardinals jatekosom, es egy NFL.com-os videoban ahol a mi jovo evunkrol beszeltek el is hangzott a neve. Bar nekunk a prioritas most Matyi megtartasa, ropkodni fognak a milliok nala. Illetve a mostaniak kozul Rashad Johnsonnal es Jeffersonnal se artana hosszabbitani. 2016-ban meg lejar CC es Floyd is. A jovo evi sapka helyzetunk CP es Fitz miatt nem a legjobb, ha barkit is hozunk hosszabb szerzodessel, akkor az elso evet limitalni kell.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
Kexandro
Kevés időt hagytak neki az Eaglesnél sztem meglátjuk mi lesz belőle. Pass rusher dologban meg egyetértek egy ilyen szintű csapatnál muszály hogy legyen egy átlag feletti játékos ezen a poszton mint pl. Von Miller a Broncosnál vagy Chandler Jones a Patsnél de még a limitáltabb képességű csapatoknál is van kiemelkedő játékos pl. Raiders Texans Rams. Nagyon látszott a hiánya egy ilyen szintű playanak a szezonban, de főleg az utóbbi egynéhány meccsen, ezek a kidolgozott blitz sémák már nagyon kevesek a PO-ban ez látszott sajnos. Olyan ember kell aki képes egy-egyben megoldani bármelyik O line játékosát.
Ka'deemCarey25
Freeney-t nem ezért hoztuk? Mondjuk ő már benne van a korban, de azért csinált pár sacket a szezonban.
Keim és Arians is tudja, hogy kell egy ilyen ember, bízom benne hogy ennek megfelelően fogunk a draftnak is nekimenni, vagy FA piacról hozunk valakit. Keim ebben nagyon jó.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sajnálom srácok, hogy így alakult. Pedig azt hittem, hogy Ti nem léptek bele ugyanabba folyóba, mint mi.
Szurkoltam nektek, hogy Fitz nyerjen egy gyűrűt...

Ősszel újra összecsapunk!
Sonics
Köszi,
Bár úgy emlékszem, nektek már van mivel vigasztalódni....
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
Kexandro
Kevés időt hagytak neki az Eaglesnél sztem meglátjuk mi lesz belőle. Pass rusher dologban meg egyetértek egy ilyen szintű csapatnál muszály hogy legyen egy átlag feletti játékos ezen a poszton mint pl. Von Miller a Broncosnál vagy Chandler Jones a Patsnél de még a limitáltabb képességű csapatoknál is van kiemelkedő játékos pl. Raiders Texans Rams. Nagyon látszott a hiánya egy ilyen szintű playanak a szezonban, de főleg az utóbbi egynéhány meccsen, ezek a kidolgozott blitz sémák már nagyon kevesek a PO-ban ez látszott sajnos. Olyan ember kell aki képes egy-egyben megoldani bármelyik O line játékosát.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Sajnálom srácok, hogy így alakult. Pedig azt hittem, hogy Ti nem léptek bele ugyanabba folyóba, mint mi.
Szurkoltam nektek, hogy Fitz nyerjen egy gyűrűt...

Ősszel újra összecsapunk!

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nézem a sajtótájékoztatót. Baszki Arians majdnem, Fitz meg gyakorlatilag sír.
Ne már !
harras
Szerintem Fitz is nagyon akarta a gyűrűt már, lehet hogy érzi, hogy lassan elmegy ez a vonat végleg...
Nyilván a sajttájon még mindenki a meccs hatása alatt volt, majd leülepszik az egész, és kicsit vidámabban fognak visszatekinteni a 2015-16-os szezonra, mert ez azért összességében nagyon szép volt.
Az NFC top2, az egész liga top4 csapata vagyunk! Jövőre újra behúzzuk a Westet, aztán lehet a PO-ban újra próbálkozni.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nézem a sajtótájékoztatót. Baszki Arians majdnem, Fitz meg gyakorlatilag sír.
Ne már !
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Iden biztos nem huznek QB-t, nem is lesz tul eros a felhozatal, mar amennyire en latom. Emellett Barkleyban lehet potencial, biztos nem 3.szamunak hoztak ide, nekem pl. tetszik is a stilusa, es a kovetkezo szezonban idealis esetben szepen bele is tanulhat a rendszerbe.
Elso korben en a pass rusht erositenem, azon kivul a tobbi nem egeto, bar FA-ek tekinteteben nem vagyok kepben.
több mint 8 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Arians nem csodatevő! Egy elég bonyolult rendszerrel dogozik, amit nagyon nehéz megtanulni főleg egy újoncnak (Palmernek is kellett fél év amire elkapta a fonalat további egy mire jól ismeri). Irányítót az első körben csak akkor fognak húzni ha a top3-ban draftolnak ez idén nem lesz meg. A következő körökben meg az ilyen Logan Thomas kaliberek lesznek elérhetőek akikből ha óriási mázlijuk van kijöhet egy kezdő irányító.
Fucu
Ha már Arians rendszere:
Az elmúlt pár meccsen, mintha nem ugyanazt játszották volna, mint az alapszakaszban, és mintha emiatt kínlódott volna ennyire az egész.
Amíg nem D. Johnsonra és a futásaira épült az egész támadás, valahogy pörgősebbnek, gördülékenyebbnek hatott az egész. Lehet, hogy nincs igazam, és számoknak se néztem utána, de mintha a szezon végére mintha kicsit görcsösen akarta volna Bruce papa megmutatni, hogy itt bizony a futások is nagyon mennek.

Amúgy a szezon számomra abszolút pozitívuma pont David Johnson. Én nagyon szeretem az ilyen stílusú, darálós futókat. Remélem sokáig egészséges tud maradni, és képes lesz a csapat kiaknázni a jövőben a benne rejlő lehetőséget.

Csúnya vége lett a szezonnak, jobbat reméltünk, de nem hiszem, hogy gondot okozna 2016-ban is közel maradni a tűzhöz.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?
empty taxi
A jelenlegi staff tudna egy ideji Qb draft után kinevelni egy franchise qb-t. Palmer 36 éves, erősen kifele megy az erdőből, ha most is beszari - márpedig az - akkor már az is fog maradni. Nagyon sajnálom, mert szurkoltam neki idén, de ő benne ennyi volt.
Amadeus91
Arians nem csodatevő! Egy elég bonyolult rendszerrel dogozik, amit nagyon nehéz megtanulni főleg egy újoncnak (Palmernek is kellett fél év amire elkapta a fonalat további egy mire jól ismeri). Irányítót az első körben csak akkor fognak húzni ha a top3-ban draftolnak ez idén nem lesz meg. A következő körökben meg az ilyen Logan Thomas kaliberek lesznek elérhetőek akikből ha óriási mázlijuk van kijöhet egy kezdő irányító.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?
empty taxi
A jelenlegi staff tudna egy ideji Qb draft után kinevelni egy franchise qb-t. Palmer 36 éves, erősen kifele megy az erdőből, ha most is beszari - márpedig az - akkor már az is fog maradni. Nagyon sajnálom, mert szurkoltam neki idén, de ő benne ennyi volt.
Amadeus91
Azért szerintem jövőre még vele futunk neki, de tényleg az lesz az utolsó lehetősége hogy PO-ban megmutassa magát.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?
empty taxi
A jelenlegi staff tudna egy ideji Qb draft után kinevelni egy franchise qb-t. Palmer 36 éves, erősen kifele megy az erdőből, ha most is beszari - márpedig az - akkor már az is fog maradni. Nagyon sajnálom, mert szurkoltam neki idén, de ő benne ennyi volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Nagyon csalódott vagyok. Tudtam, hogy nem lesz könnyű meccs. Egy ekkora vereséget nehéz feldolgozni.
Reménykedem abban, hogy a következő évben tudunk egy jó szezont futni és továbbjut a csapat, és akkor mindenki a jobbik formáját fogja hozni és nem azt, amit az utóbbi pár meccsen láthattunk.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jövőre még neki lehet futni egy hasonló szezonnakandree
Én picit fázok attól, hogy még egy ilyen szezon nem jön össze. mondjuk egy 11-5 vagy 12-4 is elég lehet a csoport megnyeréséhez, de sok lesz a szabadon távozó játékos.
Viszont Keim az elmúlt években megmutatta, hogy tud csapatot építeni és emiatt azért nyugodtan vagyok és várom mi fog történni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Igen, engem is az bánt, hogy egy ilyen szezon nem ilyen lezárást érdemelt. Gyakorlatilag megalázva mehettünk haza.
Az offseasonban én is bízom, Arians és Keim tudják a dolgukat. De azért zsinórban még egy legalább 13-3-as szezont se fogunk csinálni, az is biztos.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?
empty taxi
Basszus hány szezon ment el Leinartra, Andersonra, Skeltonra és sorolhatnám. Drafton egy frencsájz QB-t kihúzni, mint Newton is, felér egy lottóötössel.
csongi
Azért azt ne feledjük, hogy az még másik rezsim volt a csodálatos Rod Graves-szel a GM székben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?
empty taxi
Basszus hány szezon ment el Leinartra, Andersonra, Skeltonra és sorolhatnám. Drafton egy frencsájz QB-t kihúzni, mint Newton is, felér egy lottóötössel.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Engem az bánt a legjobban, hogy kurvára nem a tudásához mérten játszott a csapat a legutóbbi három meccsen. Ezen meg főleg és így keserű lenyelni ezt a vereséget. Ha esetleg kiegyenlített meccsen kaptunk volna ki akkor bassza meg jobban elviselem. Amúgy is kurvára össze van rakva ez a Panthers.

On to offseason, legalább Arians mehet a Senior Bowlra új fiatal irányítót nézegetni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Palmernek azért hiába 36 éves ez volt a 4. meccse összesen PO-ban, ebből ráadásul az elsőn az első passza után szétszakították a térdét ergo ő a rájátszásban azért még rutintalan. Nyilván szűk neki a hátralévő ablak, de lehet, hogy az idei volt neki a "tanulóév" neki a rájátszásban (anno PM-nek is időbe telt mire megtanult jól játszani a playoffban), ha jövőre is ugyanilyen gyengén muzsikál, akkor viszont tényleg gond van.
empty taxi
Szerintem a Cardinals most kell, hogy Qb-t szerezzen, mielőtt a csapat jelenlegi magja szétesik. Palmerre már nincs idő várni.
Amadeus91
OK, akk azt áruld el, hogy honnan fog jobb QB-t leakasztani, mint Palmer?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...