Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mack a legjobban fizetett center lesz ismét. Veldheer és Iupati után nem látom hogy nagy lóvét nyomna az OL-ba mivel vannak más prioritások is.
Olyan játékosok játszanak FA-n és drafton is akik két poszton is tudnak játszani (RT+LT és G+C).

Ez a Jefferson tender elég lutri de úgy gondolkodnak Keimék hogy legalább beárazzák Tony-t ha kap ajánlatot más csapattól.
Fucu
Talán ajánlhattunk volna neki egy 3 éves szerződést, mindenképpen hasznos lenne a csapatnak. A drafton nem sok S van, FA-ról pedig csak horror áron lehet beszerezni S-t, olyat aki hasznos is lenne a csapat számára. Ha még lelép RJ is akkor nagy szarban leszünk. Gyakorlatilag kiürül a secondary.
Leon78
Ezt tudom, de én azt vallom, hogy: In Keim we trust. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mack a legjobban fizetett center lesz ismét. Veldheer és Iupati után nem látom hogy nagy lóvét nyomna az OL-ba mivel vannak más prioritások is.
Olyan játékosok játszanak FA-n és drafton is akik két poszton is tudnak játszani (RT+LT és G+C).

Ez a Jefferson tender elég lutri de úgy gondolkodnak Keimék hogy legalább beárazzák Tony-t ha kap ajánlatot más csapattól.
Fucu
Talán ajánlhattunk volna neki egy 3 éves szerződést, mindenképpen hasznos lenne a csapatnak. A drafton nem sok S van, FA-ról pedig csak horror áron lehet beszerezni S-t, olyat aki hasznos is lenne a csapat számára. Ha még lelép RJ is akkor nagy szarban leszünk. Gyakorlatilag kiürül a secondary.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mack a legjobban fizetett center lesz ismét. Veldheer és Iupati után nem látom hogy nagy lóvét nyomna az OL-ba mivel vannak más prioritások is.
Olyan játékosok játszanak FA-n és drafton is akik két poszton is tudnak játszani (RT+LT és G+C).

Ez a Jefferson tender elég lutri de úgy gondolkodnak Keimék hogy legalább beárazzák Tony-t ha kap ajánlatot más csapattól.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tony Jeffersonra tettünk egy eredeti körös tendert, így 2016-ban 1.67 misit fog keresni. Azonban a másik 31 csapat adhat neki több éves szerződést, mi pedig matchelhetjük. Ha nem matcheljük, nem kapunk érte lófaszt se 😊

Coopernek minimális tapasztalata van centerként, gondolom ezzel csak azt akarják sugallni, hogy nem csak centert, hanem guardot is fogunk keresni FA-n és drafton is.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
azt pletykálják, hogy Cooperből center lehet az idei szezonra.
Amikor láttam, hogy Alex Mack szabadügynök lesz, eszembe jutott, hogy nem lennék meglepve, ha Keimék megpróbálnának rámoccanni, de lehet, hogy házon belül lesz megoldás?

Szerintetek melyik lenne jobb?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BA így nyitotta a Combine sajtótájékoztatóját: "Normally I have a lot of sh*t to say, but today I don't have a lot of sh*t to say so let's start with questions."
#classic



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nálam a pass rusher LB a legnagyobb need. De 1/29-re poszttól függetlenül BPA lesz, ahogy azt megszokhattuk Keimtől.
Fucu
Cooper 1/7re és Bucannon 1/27re BPA volt? 😛
braxa88
Keim szerint igen. Bucc első kör közepére volt beírva nekik.
Fucu
Kérdőjelezze meg utólag ezt a húzást valaki. Asszem az első kör közepén is nyugodtan behúznánk most is. Cooperen már lehet vitatkozni, bár szerintem kaphatna több lehetőséget is, annál, mint amennyit eddig kapott.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nálam a pass rusher LB a legnagyobb need. De 1/29-re poszttól függetlenül BPA lesz, ahogy azt megszokhattuk Keimtől.
Fucu
Cooper 1/7re és Bucannon 1/27re BPA volt? 😛
braxa88
Keim szerint igen. Bucc első kör közepére volt beírva nekik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nálam a pass rusher LB a legnagyobb need. De 1/29-re poszttól függetlenül BPA lesz, ahogy azt megszokhattuk Keimtől.
Fucu
Cooper 1/7re és Bucannon 1/27re BPA volt? 😛
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Drew Butler 2 év, 1.2 misiért marad. nem volt annyira szörnyű idén, remélem hoznak valakit még camp bodynak, aki majd kiszorítja 😛
Löfli
De túlzottan jó se volt. 😊
Ha már itt tartunk szerintetek hány pick megy el idén a LB sorba. Én személy szerint azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy szinte csak a védelembe fogunk húzni. OLB, ILB DE, NT, CB mind mind elférne a csapatban, szerintem. Jó lenne egy két playmakert kiválasztani az első 3 körben.
A támadó sorba pedig jöhetne egy C, G, vagy OT a későbbi körökben. Szerintetek mik a prioritások?
Úgy tudom a LB és a DL elég vastag az idén, ezért valszeg egy CB jöhet első körben bár én személy szerint egy játékgyilkos ILB-nek vagy OLB-nek örülnék első körben a legjobban.
Leon78
Tavalyelőtt ligaelit védelmünk volt, a most lement szezonra sem esett ez annyira össze a stat.-ok szerint. Sőt. Nem igazán gondolom hogy a játéktudás a Defenseben annyira rémisztő lenne. Szerintem elit pszichológusoknak kellene állandó szerződést adni.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azt már meg sem említi senki, hogy megérkezett a következő Cam Wake, Tristan Okpalaugo személyében, aki az elmúlt két évben 23 sacket szerzett a Toronto Argonauts színeiben?? 😊 | Nyugodtság, a Wake hasonlatot viccnek szántam |
Fucu
Reméljük egy csiszolatlan gyémánt. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nálam a pass rusher LB a legnagyobb need. De 1/29-re poszttól függetlenül BPA lesz, ahogy azt megszokhattuk Keimtől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt már meg sem említi senki, hogy megérkezett a következő Cam Wake, Tristan Okpalaugo személyében, aki az elmúlt két évben 23 sacket szerzett a Toronto Argonauts színeiben?? 😊 | Nyugodtság, a Wake hasonlatot viccnek szántam |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Drew Butler 2 év, 1.2 misiért marad. nem volt annyira szörnyű idén, remélem hoznak valakit még camp bodynak, aki majd kiszorítja 😛
Löfli
De túlzottan jó se volt. 😊
Ha már itt tartunk szerintetek hány pick megy el idén a LB sorba. Én személy szerint azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy szinte csak a védelembe fogunk húzni. OLB, ILB DE, NT, CB mind mind elférne a csapatban, szerintem. Jó lenne egy két playmakert kiválasztani az első 3 körben.
A támadó sorba pedig jöhetne egy C, G, vagy OT a későbbi körökben. Szerintetek mik a prioritások?
Úgy tudom a LB és a DL elég vastag az idén, ezért valszeg egy CB jöhet első körben bár én személy szerint egy játékgyilkos ILB-nek vagy OLB-nek örülnék első körben a legjobban.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Drew Butler 2 év, 1.2 misiért marad. nem volt annyira szörnyű idén, remélem hoznak valakit még camp bodynak, aki majd kiszorítja 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 twitter.com/AZCardinals/status/699655498644254723/photo/1



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
I LOVE MY CARDINALS! Szerintetek mi lesz a Honey Badger deal? Imádom ő az igazi pinty hol áll meg a deal szerintetek?
Rattlesnake
PP-éhez hasonló számokat várok, talán a sérülései és a posztja miatt egy kicsit kevesebbet.
Danny
Szerintem nem kicsit kevesebbet. Az idei sérülése is a semmiből jött és így ezt látva a szalag nem egy életbiztosítás. Szerintem az ilyen jellegű non contact szakadások ovatosságra intik a FO-t.Szép pénzt fog kapni de közelében nem lesz PP zsetonjának és sztem az is tele lesz ösztönzőkkel, hogy alacsonyan tartsák a garantált részt, így is bebiztosítva egy esetleges végzetes sérülés utáni szopást.

Ja és mielőtt valaki megtámadna hogy nem bírom HB-t nem így van. Imádom a játékát de próbálok a realitás talaján mozogni. 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezt a franchise-t azért imádom a legjobban az NFC-ből, mert egy, jó és érdekes a csapat, a másik mert a Honey Badger itt játszik !!! Nem hinném, hogy nagyobb pénzt kap, a sérülése miatt, ezért pár jó szezon után olyan helyzet állhat elő, mint Chancellornál, de egy jó pár évre még sztem garantáltan maradni fog

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
I LOVE MY CARDINALS! Szerintetek mi lesz a Honey Badger deal? Imádom ő az igazi pinty hol áll meg a deal szerintetek?
Rattlesnake
PP-éhez hasonló számokat várok, talán a sérülései és a posztja miatt egy kicsit kevesebbet.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
újabb szerzeményeim via KreatívPóló :o))

Cardinalis
az USAfan-ról nekem ilyen nem jössze
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
I LOVE MY CARDINALS! Szerintetek mi lesz a Honey Badger deal? Imádom ő az igazi pinty hol áll meg a deal szerintetek?
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
újabb szerzeményeim via KreatívPóló :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
( barry a legjobb safety volt idén )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet itt vitatkozni ,hogy honnan és miből került vissza CP és EB de Berry is a posztján hatalmasat játszott nem csupán "csak visszatért"
CP is magas szinten játszott.
Akkor érthető ,hogy miért Berryre voksoltak ....

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az a Comeback Player of the year második helyezettje.
Nem érdemes ezen vitatkozni. Én Palmernek adtam az itteni díjátadós cikkben (elfogult voltam) de Berry nagyon megérdemelte mert tényleg mélyről jött vissza. Nem egyeztethető össze a két eset.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter