Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
még Mendenhall is első napon jött asszem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az a hír járja, hogy 8,8 millió dolcsi cap space van ezért (se) nem ugrunk rá a nagy halakra.
Fucu
Na meg amúgy sem vagyunk azok akik nagy rush-t tolnak az első nap 😊
silent7939
Veldheer, Iupati? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az a hír járja, hogy 8,8 millió dolcsi cap space van ezért (se) nem ugrunk rá a nagy halakra.
Fucu
Na meg amúgy sem vagyunk azok akik nagy rush-t tolnak az első nap 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bears deal for Bobbie Massie three years, $18 million, $6.5M gtd, $1.5M bonus, $2M roster bonus March 14, annual $100K workout bonus
EZ egy teljesen jó deal.

Ahogy a többiek már írták nem rossz RT, főleg futás blokkolásban jó, az irányító megvédésénél sokszor volt, hogy totál homály volt és jött róla a sack. Fejben kell összerakni és akkor fasza lesz.
Egyértelmű, hogy DJ draftolásakor már tudtuk, hogy Massie nem lesz itt 2016-ban.

Az a hír járja, hogy 8,8 millió dolcsi cap space van ezért (se) nem ugrunk rá a nagy halakra.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tényleg D.J. Humphries akkor idén már kezdő playa lesz vagy jön valaki szerintetek?
Rattlesnake
DJ lesz a kezdő RT, oszt csá. Remélem fejlődik rendesen, mert tavaly nagyon nagyon nyers volt Arians szerint


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 724
Massienek mindig is inkább fejével volt gond. Fizikálisan totál rendben van és a meccsek többségében solid RT, aztán jön egy pár csúnya hiba egymás után. Ha jól emlékszem Arians is azért volt néha elégedetlen vele, mert sok "mentális hibát" vétett edzéseken. Ennyit nem ért nekünk, így hogy van mögötte egy komolyabb tehetség, de másnak ez ok ár lehet.
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Tényleg D.J. Humphries akkor idén már kezdő playa lesz vagy jön valaki szerintetek?
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Massie lelépett a Bears-be
silent7939
Tudnátok róla mondani valamit, mennyire jó vagy rossz vétel?

Köszi
hpeter93
Igazából nem mondanék rá semmit. Nálunk egész türhető volt. De az elmúlt időben azt figyeltem meg hogy a csapatot váltó O-Line embereknek köszönőviszonyba sincs a produktuma az előző csapatában eltöltött idő alatti produkcióval. Van aki szarabb, van aki sokkal jobb lesz. Így ezt nektek kell megítélni majd menetközben. Sztem stabil közepes környéki RT Massie.
silent7939
Massie 3 év 18 milla kicsit durvának tűnik! 😀
Rattlesnake
Nem tudni mennyi a garantált belőle... legalábbis erre nem találtam infót. Amúgy sztem ez abszolút normális RT pénz és Massie azért nem az alja. Nálam ő középmezőny.
silent7939
Hát a garantáltra vagyok én is kíváncsi de első blikkre nekem ez sok már csak azért mert már nálunk sem tartottam igazi kezdő kalibernek!De ez csak az én véleményem!😀
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Massie lelépett a Bears-be
silent7939
Tudnátok róla mondani valamit, mennyire jó vagy rossz vétel?

Köszi
hpeter93
Igazából nem mondanék rá semmit. Nálunk egész türhető volt. De az elmúlt időben azt figyeltem meg hogy a csapatot váltó O-Line embereknek köszönőviszonyba sincs a produktuma az előző csapatában eltöltött idő alatti produkcióval. Van aki szarabb, van aki sokkal jobb lesz. Így ezt nektek kell megítélni majd menetközben. Sztem stabil közepes környéki RT Massie.
silent7939
Massie 3 év 18 milla kicsit durvának tűnik! 😀
Rattlesnake
Nem tudni mennyi a garantált belőle... legalábbis erre nem találtam infót. Amúgy sztem ez abszolút normális RT pénz és Massie azért nem az alja. Nálam ő középmezőny.
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Massie lelépett a Bears-be
silent7939
Tudnátok róla mondani valamit, mennyire jó vagy rossz vétel?

Köszi
hpeter93
Igazából nem mondanék rá semmit. Nálunk egész türhető volt. De az elmúlt időben azt figyeltem meg hogy a csapatot váltó O-Line embereknek köszönőviszonyba sincs a produktuma az előző csapatában eltöltött idő alatti produkcióval. Van aki szarabb, van aki sokkal jobb lesz. Így ezt nektek kell megítélni majd menetközben. Sztem stabil közepes környéki RT Massie.
silent7939
Massie 3 év 18 milla kicsit durvának tűnik! 😀
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Massie lelépett a Bears-be
silent7939
Tudnátok róla mondani valamit, mennyire jó vagy rossz vétel?

Köszi
hpeter93
Igazából nem mondanék rá semmit. Nálunk egész türhető volt. De az elmúlt időben azt figyeltem meg hogy a csapatot váltó O-Line embereknek köszönőviszonyba sincs a produktuma az előző csapatában eltöltött idő alatti produkcióval. Van aki szarabb, van aki sokkal jobb lesz. Így ezt nektek kell megítélni majd menetközben. Sztem stabil közepes környéki RT Massie.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Massie lelépett a Bears-be
silent7939
Tudnátok róla mondani valamit, mennyire jó vagy rossz vétel?

Köszi

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Massie lelépett a Bears-be
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha Keimek inkabb neki adjak a nagyobb lovet, mint Johnsonnak, vagy Jeffersonnak, akkor lehet benne valami
Danny
Nem adtak nagy lóvét Branchnek. Ez tették elé és aláírta. Teljesen jó pénz. Johnson valószínűleg többet akar.
Fucu
Hallottál róla, hogy keresték már meg? Eddig ahogy láttam, nem nagyon kapkodnak utána.
Leon78
Tyvon Branchről sem hallottunk mielőtt meg nem egyezett a Cardinals-szal.
Ha a játékos ügynöke nem pletykál nem jönnek a hírek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
D.J. Swearinger kapott egy 2. körös RFA tendert.
Úgy tűnik lecseréljük a secondary nagy részét. Gyakorlatilag PP és Matyi maradnak, no meg Tony Jefferson.
Fucu
Az ő játéka nekem kifejezetten tetszett.
Danny
Túl sokat nem volt a pályán.

Egyébként mi van Weatherspoonnal? Olyan, érzésem van, mintha Keim-ék elfelejtették volna kivágni. 😊
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
D.J. Swearinger kapott egy 2. körös RFA tendert.
Úgy tűnik lecseréljük a secondary nagy részét. Gyakorlatilag PP és Matyi maradnak, no meg Tony Jefferson.
Fucu
Az ő játéka nekem kifejezetten tetszett.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
D.J. Swearingernek 2. körös tendert adtunk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
D.J. Swearinger kapott egy 2. körös RFA tendert.
Úgy tűnik lecseréljük a secondary nagy részét. Gyakorlatilag PP és Matyi maradnak, no meg Tony Jefferson.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ha Keimek inkabb neki adjak a nagyobb lovet, mint Johnsonnak, vagy Jeffersonnak, akkor lehet benne valami
Danny
Nem adtak nagy lóvét Branchnek. Ez tették elé és aláírta. Teljesen jó pénz. Johnson valószínűleg többet akar.
Fucu
Nem is nagyot írtam, hanem nagyobbat (gondolok itt Jefferson tenderére)
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha Keimek inkabb neki adjak a nagyobb lovet, mint Johnsonnak, vagy Jeffersonnak, akkor lehet benne valami
Danny
Nem adtak nagy lóvét Branchnek. Ez tették elé és aláírta. Teljesen jó pénz. Johnson valószínűleg többet akar.
Fucu
Hallottál róla, hogy keresték már meg? Eddig ahogy láttam, nem nagyon kapkodnak utána.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha Keimek inkabb neki adjak a nagyobb lovet, mint Johnsonnak, vagy Jeffersonnak, akkor lehet benne valami
Danny
Nem adtak nagy lóvét Branchnek. Ez tették elé és aláírta. Teljesen jó pénz. Johnson valószínűleg többet akar.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ha Keimek inkabb neki adjak a nagyobb lovet, mint Johnsonnak, vagy Jeffersonnak, akkor lehet benne valami
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Egyebkent alapvetoen Strong safety a posztja,ott is jo. De sztem mikor FSt jatszik, akkor jobb. A Chiefsben van a liga egyik legjobb DB edzoje, es o egyertelmuen FSkent latott benne fantaziat, mikor serulten nemsokan hivtak (elotte a Raidersben volt o am franchise tagen is, amit nem dobalnak akarkire, csak mondom.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az utóbbi időben arról volt híres, hogy a pályán van nagyon sokat. 😊
Leon78
Tavaly 16 meccsen jatszott, az sztem nem rossz.
Meghozza ugy, ahogy anno a Raidersben is (ott kezdo volt), nagyon jol. Jol zonazik, volt CB is, emberezesben is jo. Kivaloan blitzel. Nem egy megsemmisito SS, de FSkent abszolut kezdoszint, kicsit jobb is. Csak a Chiefsben ugye Berryt tageltek most hogy felepult, elotte Parkert (SS) megdobtak egy zsak loveval. Branch meg gondolta lehetne kezdo valahol egy ilyen visszatero ev utan, igaza van. Ennyiert sztem boven jo fogas. Csak elotte ket evig volt serult. De azon kivul nagyszeru safety, ti is meg fogjatok szeretni hamar.
ulpianus
Legyen igazad. 😊 Valahogy Te mindig meg tudsz győzni 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Az utóbbi időben arról volt híres, hogy a pályán van nagyon sokat. 😊
Leon78
Tavaly 16 meccsen jatszott, az sztem nem rossz.
Meghozza ugy, ahogy anno a Raidersben is (ott kezdo volt), nagyon jol. Jol zonazik, volt CB is, emberezesben is jo. Kivaloan blitzel. Nem egy megsemmisito SS, de FSkent abszolut kezdoszint, kicsit jobb is. Csak a Chiefsben ugye Berryt tageltek most hogy felepult, elotte Parkert (SS) megdobtak egy zsak loveval. Branch meg gondolta lehetne kezdo valahol egy ilyen visszatero ev utan, igaza van. Ennyiert sztem boven jo fogas. Csak elotte ket evig volt serult. De azon kivul nagyszeru safety, ti is meg fogjatok szeretni hamar.


Állat vagyok, ami enni kér...