Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
100k-s sack volt Freeney-től. 😊
Kicsit kevesebb szívrohamot is el tudtam volna képzelni ezen a meccsen, de ez a Vikings igazi arca, nem az amelyiket vasárnap láttuk a Seahawks ellen.
És jövő héten sem kell korai meccset játszani a keleti parton, ráadásul van három extra nap is pihenni/elemezni/felkészülni.

Mondjuk az, hogy Teddy 330+ yardot passzolt egy elméletileg jó secondary ellen az nem ad okot a boldogságra. Megint kurva sok volt az elváltás, amit jól használtak ki. Meg jól hívták azokat a playeket amikor két útvonal keresztezte egymást és a védő nem tudta követni az emberét.

Segáz. Playoff van és a mi kezünkben van a 2. kiemelés (a Panthers ellenfeleiében pedig az 1. kiemelésünk 😊 ).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Jó meccs volt jó csapat ellen, jó volt az egész,
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
RÁJÁTSZÁS!!!!


Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Fitz úrfi, anno minnesotában 😊
 i.imgur.com/WmyxGc7.jpg?1
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szerintetek mi várható ma hajnalban a futások terén? Vajon hogyan oszlanak majd meg a labdacipelések Johnson, és Williams között?
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Roster mozgás E. Watford G ment IR-re, aktív keretbe megjött D.J. Swearinger S
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
'hawks megmutatta, hogyan kell elkalapálni a Vikingst, jó lenne lemásolni a teljesítményüket és akkor legrosszabb esetben az utolsó héten dől el a csoport elsőség. 😊
Rozo
Két meccs előnyünk van négy meccsel a vége előtt, innen már csak nem basszuk el a hajrát. Pont mindhárom NFC csapattal játsszunk még akik veszélyesek a No.2 seedre, meg kell őket verni és akkor nincs kérdés 😊

Ismét Sunday Night Footballt játszunk, az Eagles elleni meccsünket tették át, amit annyira nem értek, de a Philly biztos hozza a nézőket
Löfli
Ne legyünk mindig kishitűek, simán lehet hogy miattunk tették át a meccset, nem a gyengus Sasok miatt. 😊 Na jó, most azért elverték a Petszet, úgyhogy jó kis meccs lesz Phillyben.
csongi
Jo az 3-nak is 😉
silent7939
Valóban, rosszul emlékeztem, a Packs és Vikes van 2-vel lemaradva. Akkor nincs az az isten, hogy mi ezt a csoportgyőzelmet innen elbukjuk. 😊
csongi
És valamelyik csoportgyőztes simán kaphatja otthon a Seattle-t vagy a Green Bay-t, míg a második helyezett mehet mondjuk Washingtonba.
De mielőtt valaki lehurrogna: nyerjük meg a csoportot és kezdjünk itthon a PO-ban, akárki is lesz az ellenfél, nyilván.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
'hawks megmutatta, hogyan kell elkalapálni a Vikingst, jó lenne lemásolni a teljesítményüket és akkor legrosszabb esetben az utolsó héten dől el a csoport elsőség. 😊
Rozo
Két meccs előnyünk van négy meccsel a vége előtt, innen már csak nem basszuk el a hajrát. Pont mindhárom NFC csapattal játsszunk még akik veszélyesek a No.2 seedre, meg kell őket verni és akkor nincs kérdés 😊

Ismét Sunday Night Footballt játszunk, az Eagles elleni meccsünket tették át, amit annyira nem értek, de a Philly biztos hozza a nézőket
Löfli
Ne legyünk mindig kishitűek, simán lehet hogy miattunk tették át a meccset, nem a gyengus Sasok miatt. 😊 Na jó, most azért elverték a Petszet, úgyhogy jó kis meccs lesz Phillyben.
csongi
Jo az 3-nak is 😉
silent7939
Valóban, rosszul emlékeztem, a Packs és Vikes van 2-vel lemaradva. Akkor nincs az az isten, hogy mi ezt a csoportgyőzelmet innen elbukjuk. 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
'hawks megmutatta, hogyan kell elkalapálni a Vikingst, jó lenne lemásolni a teljesítményüket és akkor legrosszabb esetben az utolsó héten dől el a csoport elsőség. 😊
Rozo
Két meccs előnyünk van négy meccsel a vége előtt, innen már csak nem basszuk el a hajrát. Pont mindhárom NFC csapattal játsszunk még akik veszélyesek a No.2 seedre, meg kell őket verni és akkor nincs kérdés 😊

Ismét Sunday Night Footballt játszunk, az Eagles elleni meccsünket tették át, amit annyira nem értek, de a Philly biztos hozza a nézőket
Löfli
Ne legyünk mindig kishitűek, simán lehet hogy miattunk tették át a meccset, nem a gyengus Sasok miatt. 😊 Na jó, most azért elverték a Petszet, úgyhogy jó kis meccs lesz Phillyben.
csongi
Jo az 3-nak is 😉
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
'hawks megmutatta, hogyan kell elkalapálni a Vikingst, jó lenne lemásolni a teljesítményüket és akkor legrosszabb esetben az utolsó héten dől el a csoport elsőség. 😊
Rozo
Két meccs előnyünk van négy meccsel a vége előtt, innen már csak nem basszuk el a hajrát. Pont mindhárom NFC csapattal játsszunk még akik veszélyesek a No.2 seedre, meg kell őket verni és akkor nincs kérdés 😊

Ismét Sunday Night Footballt játszunk, az Eagles elleni meccsünket tették át, amit annyira nem értek, de a Philly biztos hozza a nézőket
Löfli
Ne legyünk mindig kishitűek, simán lehet hogy miattunk tették át a meccset, nem a gyengus Sasok miatt. 😊 Na jó, most azért elverték a Petszet, úgyhogy jó kis meccs lesz Phillyben.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ismét Sunday Night Footballt játszunk, az Eagles elleni meccsünket tették át, amit annyira nem értek, de a Philly biztos hozza a nézőket


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Túl egy újabb pofás győzelmen, remélem a csapat marad is ezen az úton és akkor nem lesz gond.
Larry nagyszerű napot fogott ki csak úgy mint a teljes csapat, csak hát az 1000 elkapás az 1000 elkapás. 😊

'hawks megmutatta, hogyan kell elkalapálni a Vikingst, jó lenne lemásolni a teljesítményüket és akkor legrosszabb esetben az utolsó héten dől el a csoport elsőség. 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
itt is elfér :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
'48 óta az első 10-2-es start! történelmi csapatot nézünk, élvezzük ki, ritkán adatik :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Justin Bethel 3 év/15 milliós szerződéshosszabbítást kapott, amiből kilenc misi garantált
Löfli
Helyes, féltem, hogy elfogják engedni, de szerencsére ez nem jött be. Ebből a számból azt lehet sejteni, hogy jövőre kezdő CB lehet PP mellett?
Az összeg egy kicsit soknak tűnik, de gondolom csak szerintem....
Leon78
Hat a tippem hogy igen. Ez tobb mint Powers penze. Valszeg JP menni fog. Az elmult 3 szezon alatt lehet hogy beerett es jovore berobbanhat PP mellett Bethel. A szamai folyamatosan javultak igy bizhatunk benne.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Justin Bethel 3 év/15 milliós szerződéshosszabbítást kapott, amiből kilenc misi garantált
Löfli
Helyes, féltem, hogy elfogják engedni, de szerencsére ez nem jött be. Ebből a számból azt lehet sejteni, hogy jövőre kezdő CB lehet PP mellett?
Az összeg egy kicsit soknak tűnik, de gondolom csak szerintem....
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Justin Bethel 3 év/15 milliós szerződéshosszabbítást kapott, amiből kilenc misi garantált

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mi az hogy ne vigyünk el minden kulcsembert St. Louisba?? Ez milyen hozzáállás?
Tud játszani, játszik. Ez nem a gurulós faszom foci ahol pihentetik az embereket.
Oh my...

Ellington, Powers és Rucker biztosan nem játszik vasárnap. Redding game day decision.
Fucu
Jó' van na....
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi az hogy ne vigyünk el minden kulcsembert St. Louisba?? Ez milyen hozzáállás?
Tud játszani, játszik. Ez nem a gurulós faszom foci ahol pihentetik az embereket.
Oh my...

Ellington, Powers és Rucker biztosan nem játszik vasárnap. Redding game day decision.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sajnálom az NFC North csapatokat, ha Rodgers elég sokszor kér zebra segítséget előbb-utóbb megkapja. A kiemelés miatt nekünk sem mindegy, pláne ha PO-ban összetalálkozunk.

Még mindig fenntartom, figyelembe véve hogy jövő héten TNF, hogy nem kéne minden kulcsembert elvinni St. Louisba. Bár ha jól láttam már beszálltak a repülőbe.
harras
nem kellene? biztos bármi is? még a wild card sincs meg matematikailag
funkyparduc
Semmi sem biztos. Főleg ha a négy nap alatti két meccsen sorozatban sérülünk, a Nyugat kapuja különösen veszélyes hely.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sajnálom az NFC North csapatokat, ha Rodgers elég sokszor kér zebra segítséget előbb-utóbb megkapja. A kiemelés miatt nekünk sem mindegy, pláne ha PO-ban összetalálkozunk.

Még mindig fenntartom, figyelembe véve hogy jövő héten TNF, hogy nem kéne minden kulcsembert elvinni St. Louisba. Bár ha jól láttam már beszálltak a repülőbe.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Blokkolók. Használatuk az elkapásban teljesen kiszámíthatatlan.
hum
What?
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Blokkolók. Használatuk az elkapásban teljesen kiszámíthatatlan.
hum
Köszi!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
hum 49
Blokkolók. Használatuk az elkapásban teljesen kiszámíthatatlan.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
TE poszton, hogy néz ki a Cardinals? Ahogy nézem Fells több szerepet kap, mint Gresham. Ők inkább blokkoló, vagy elkapó TE-ek?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin