Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
TE poszton, hogy néz ki a Cardinals? Ahogy nézem Fells több szerepet kap, mint Gresham. Ők inkább blokkoló, vagy elkapó TE-ek?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Matyi lett a hónap védőjátékosa az NFCben! \m/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Coopert lecserélték Larsenre...
Löfli
Pontosabban nem engedig vissza a kezdőbe. Mert ugye sérült volt. Nem tudom BA mit lár Larsenben, de tényleg.
Fucu
Azért az nem túl jó szerintem, hogy kiválasztunk egy guard-ot 1/6-ra, és nem nagyon engedjük pályára. Ki ezért a felelős? Persze a pick-ek nagy része ül az Arians korszakban, de ez azért igencsak szembetűnő. Eléggé bust-nak tűnik Cooper ....
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Coopert lecserélték Larsenre...
Löfli
Pontosabban nem engedig vissza a kezdőbe. Mert ugye sérült volt. Nem tudom BA mit lár Larsenben, de tényleg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Coopert lecserélték Larsenre...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Andre Ellington was diagnosed with a sprained toe after tests. Turf toe, as the team hoped. Day-to-day, but Sunday in doubt.
Béczkó
A Rams ellen úgysem tudunk futni, de jó lenne ha utána a Vikings ellen már vissza tudna térni.
csongi
ellenünk minden backup RB karriercsúcsot fut

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
fut megint egy 100+ yardot,hogy aztán félrerakják megint szegényt

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kerwyn Williams rulez. 😊
De nagyon örülnék ha Kulabafi odabaszna egy jó meccsel, de úgysem fog lehetőséget kapni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Andre Ellington was diagnosed with a sprained toe after tests. Turf toe, as the team hoped. Day-to-day, but Sunday in doubt.
Béczkó
A Rams ellen úgysem tudunk futni, de jó lenne ha utána a Vikings ellen már vissza tudna térni.
csongi
Itt az ideje hogy DJ előlépjen 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Andre Ellington was diagnosed with a sprained toe after tests. Turf toe, as the team hoped. Day-to-day, but Sunday in doubt.
Béczkó
A Rams ellen úgysem tudunk futni, de jó lenne ha utána a Vikings ellen már vissza tudna térni.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Andre Ellington was diagnosed with a sprained toe after tests. Turf toe, as the team hoped. Day-to-day, but Sunday in doubt.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A jövőheti Rams elleni sem lesz egyszerű, az is a Friscohoz hasonló trap game szerintem. Mondjuk szerencsére Gurley elfelejtett futni pár hete (meg a támadófalban is lesérült mindenki). A Vikings azért lesz szopó, mert rövid hét, és a Rams ellen gyanús, hogy lesérülünk páran. Mondjuk ők meg a Seattle-el játszanak 😀

CJ0K visszatérős IR-re került, ha eljutunk a Super Bowlig, akkor ott játszhat...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csak hogy bedobjak értelmesebb témát is a topikba.

Hátra van még 5 meccs, ebből pont a 2 idegenbelit (Rams, Eagles) illene hozni (de most már inkább ne kössük be Carson szemét 😊). Azért egy havazás Phillyben még bekavarhat.
A 3 hazai meccs kőkemény lesz, ebből a Vikes levédekezése tűnik a legegyszerűbbnek (papíron 😊), AP-t ki kell kapcsolni. Ők és a GB vehetik el a 2. seedet, pont jó hogy saját kezünkbe kerülhet a sorsunk. Nyerni kell 😊

Szerintem a 11-5 meglesz, de bízom egy 12-4-ben is.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
49-ers meg elmehet f...ba ez most a mi évünk és akik ilyen bírós jajjajj csalásokkal operálnak menjenek ....ba!
Rattlesnake
Hallod ne hülyülj már meg és nyisd ki a szemed. Ha láttad a meccset, akkor érezhetnéd, hogy nem most kéne verni a mellett, majd ha a rájátszásba eljutnánk esetleg a Super Bowl-ig akkor lehet Janinak lenni, de ez most ezen meccs után a részedről/bárki cardinalsos részéről indokolatlan ráadásul még magadat járatod le. UFF.
emberke22
Jó a szó tesó 😊
A stílus maga az ember...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Összességében mi ha nyerünk sem lettünk volna előrébb, viszont nektek ez fontos volt. Kívánom hogy a továbbiakban ne ezt a formátokat, hanem a megelőzőt hozzátok. Irány a SB srácok!

Rattlesnake! Itteni és a mi topikunkon való intelligens közreműködésed diszkréten negatív irányba árnyalja a cards szurkerek (meggyőződésem pozitiv) megítélését! De csak hajrá járasd le magadat! Üdv: egy másik "kicsi 49-erses".
(Ui: ha ai intelligens, negatív, diszkrét, árnyal szavakat nem értenéd majd guglizz rá!)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/JayGlazer/status/671462734127497217

CJ1,5K lehet, hogy már nem játszik idén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
49-ers meg elmehet f...ba ez most a mi évünk és akik ilyen bírós jajjajj csalásokkal operálnak menjenek ....ba!
Rattlesnake
Hallod ne hülyülj már meg és nyisd ki a szemed. Ha láttad a meccset, akkor érezhetnéd, hogy nem most kéne verni a mellett, majd ha a rájátszásba eljutnánk esetleg a Super Bowl-ig akkor lehet Janinak lenni, de ez most ezen meccs után a részedről/bárki cardinalsos részéről indokolatlan ráadásul még magadat járatod le. UFF.
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
49-ers meg elmehet f...ba ez most a mi évünk és akik ilyen bírós jajjajj csalásokkal operálnak menjenek ....ba!
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Ocsmány győzelem, de győzelem. Sajnálom, hogy a birok ennyire beleszoltak a meccsbe.
Fucu
Ez van én meg leszarom máskor meg ellenünk tévednek ennyire nem kéne ebből túl nagy dolgot genererálni!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BA szokásos hétfői sajtótájékoztató.
Powers vádli sérülés és nem szakította el az Achilles-ét, mit attól féltek, day to day
Ellington: turf toe, ez elég geci sérülés és nem tudni milyen komoly.
CJ: sisakkal kapott a térdére, zúzódás, MRI-n van most később derül ki mi a helyzet.

Kerwyn Williams visszatérhet, ha ki kell hagynia meccseket CJ-nek és Ellingtonnak.

Brittan Golden a héten cornerként is fog edzeni.

TE-en nem blokkoltak jól.

A védekező falban Red Bryant (tudjátok aki hét elején érkezett) és Xavier Williams játékát dicsérte. Megint lehúzta Campbellt és Mauro valamint Gunter teljesítményével sem volt megelégedve.

A zebrák teljesítményére ennyi volt a válasza: no comment.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most nézem a Hawks ismétlést és 3 hónap alatt meggyőződtem róla, a sporttévé ellenünk drukkol.
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Ocsmány győzelem, de győzelem. Sajnálom, hogy a birok ennyire beleszoltak a meccsbe.
Fucu
Ezzel sajnos maximálisan egyet kell értenem. :S
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ocsmány győzelem, de győzelem. Sajnálom, hogy a birok ennyire beleszoltak a meccsbe.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem mentség de ugye az megvan hogy ez csak kivetítve van, akárcsak a vonalak? Koránt sem biztos hogy ugyan az volt a hivatalos órán is. Bár ez csak az én véleményem mint IT szakember 😉silent7939
huhh, jól van, akkor megnyugodtam... :o))
Cardinalis
de ami ki van írva óra, az elvileg szinkronban van a stadionórával

viszont a delay of game büntetésnél nem akkor dobnak zászlót, amikor lepörög nullára az óra, hanem egy mp-vel később. szóval lehet hogy ez még belefért.
Löfli
És a hangsúly a kiemelt részen van 😀
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
[de ami ki van írva óra, az elvileg szinkronban van a stadionórával
viszont a delay of game büntetésnél nem akkor dobnak zászlót, amikor lepörög nullára az óra, hanem egy mp-vel később. szóval lehet hogy ez még belefért.Löfli
köszi spori :o)) ezt nem is tudtam, aszittem 00-nál már esik is az aranyeső :o))

THIS IS THE WAY