NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gratu srácok!
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nagyszerű születésnapi ajándék ez nekem, csak remélni mertem hogy nyerünk (ráadásul a válogatott is kijutott), mondjuk egy hete fohászkodom is érte. Pedig én azt hittem ez a hawks D majd harap mert feljöhetnek egy meccsre erre fel 39 berámolt pont, ezt nem gondoltam volna.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
gecinagy meccs volt, kész vagyok teljesen, aludni sem tudok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Seattleben nyerni mindig nagy fegyverteny, foleg hogy teljesen megerdemelt. Olyan botlasokat hasznalt ki a Hawks D amilyeneket egy szezonon belul megegyszer tuti nem kovetunk el 😊.
A Bengals meccs meleg lesz, de otthon szerintem nincs felnivalonk.

GO CARDS!!!
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
NYEEEERTŰŰŰŰŰNK!!! 😮))
 pbs.twimg.com/tweet_video/CT6MkkDUYAANpds.mp4

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Sajnos mégsem tudjuk adni a Cards meccset, elnézést mindenkitől
Löfli
kááár, pedig már úgy beleéltem magam... :o((

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sajnos mégsem tudjuk adni a Cards meccset, elnézést mindenkitől


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Utánozós!! 8-P
Nagyon királyul mutat a köbambi alatt 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
elfelejtettem írni, de vasárnap gyertek Rácskertbe SNF-et nézni!
Löfli
szuper! oda szól a jegyem, ott a helyem :o)) lesz majd egy meglepim...
Cardinalis
íme a meglepi :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elfelejtettem írni, de vasárnap gyertek Rácskertbe SNF-et nézni!
Löfli
Saját vendéglő, hogy ennyire reklámozod? 😊 Mennék, de sajna elég messze táborozok onnan. 😊
Leon78
nem, ismerősömé, de a bowl.hu-val közösen csináljuk a meccsnézéseket, és próbáljuk felfuttatni a helyet 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szevasztok, Powers sérülése hogy áll? Fog játszani a hétvégén?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
elfelejtettem írni, de vasárnap gyertek Rácskertbe SNF-et nézni!
Löfli
szuper! oda szól a jegyem, ott a helyem :o)) lesz majd egy meglepim...

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
elfelejtettem írni, de vasárnap gyertek Rácskertbe SNF-et nézni!
Löfli
Saját vendéglő, hogy ennyire reklámozod? 😊 Mennék, de sajna elég messze táborozok onnan. 😊

Szerkesztette: Leon78
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha már itt tartunk, lesz egy pár játékos akiket valahogy itt kellene tartani. A fontosabb FA-k. :
Powers, Johnson, Massie, C. Johnson, Bethel, Jaron Brown, Jefferson, Stanton, Leach talán.

Gondolom Massie sorsa már eldőlt azzal, hogy OT-t draftoltunk első körben, de a sacondary-ből jó lenne minél több játékossal hosszabbítani. Talán apróért lehetne megtartani Brown-t, ( mégiscsak ismeri a rendszert ), és Leach-et, aki már hozzá nőtt a csapathoz. Stantont nem tudom akarjuk e marasztalni, talán nem. Én megtartanám Bethelt, Jeffersont, és R. Johnsont is, ha lehetne. Ésdraftolnék egy szuper CB-t Powers helyett minimum a 2. körben. 😊

Tényleg mennyire lehet tudni, hogy mely posztokon lesz erős a 2016-os draft osztály.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elfelejtettem írni, de vasárnap gyertek Rácskertbe SNF-et nézni!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
ráadásul Johnson szerződése lejár az év végén, nem lesz egyszerű megtartani 😕
Löfli
Hát ennyiért nem fog maradni az biztos, mint amennyiért most játszik.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ráadásul Johnson szerződése lejár az év végén, nem lesz egyszerű megtartani 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ez itten a reklám helye :o))
"No team in NFL has more INTs than Cardinals (13). Rashad Johnson leads the way with 4."

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Csak a Hókszot oda-vissza, az a lényeg 😊
csongi
Jaja. Meg a Lúiznak visszavágni.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Csak a Hókszot oda-vissza, az a lényeg 😊
csongi
Szerintem a jövőheti meccs kiemelt, ha azt valahogy tudnánk hozni akkor nagyon megnőne az esélyünk az csopi elsőségre.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csak a Hókszot oda-vissza, az a lényeg 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem kell fosni, jók vagyunk 😊

a Browns ellen a védelem az első félidőben iszonyú kevés nyomást generált, nem csoda, hogy McCown szétpasszolt minket, a 3. kísérleteket sokkal jobban kéne megállítani. a TD-knél jól mismatchek voltak 1 az 1 ellen, Matyi vs Hartline, Jefferson vs Barnidge, nem csoda, hogy beszoptuk azokat. a 2. félidőben már működött a pass rush, McCown többször is nagyot menekült, meg szerencsére az elkapói is megtanulták elejteni a lasztikat. szerencsére Turbin nem tudta átvenni a handoffot, az is segített, meg Rashad Johnson INT-je is a legjobbkor jött. a védőfalban most Campbellnek nagyon semmilyen napja volt, cserébe Rucker állatkodott.

a támadófalat nagyon terrorizálta a Browns front7 az első félidőben, a 2.-ban viszont a 13 personnel (1 RB, 3 TE, 1 WR) nagyon jól blokkolta az utat CJ2K-nek, lehetett haladni és ezzel a nem túl erős Browns secondary-t is lehetett etetni passzjátékoknál. Palmer INT-jénél hatalmas DPI volt amúgy, amit nem fújtak be de mindegy. a fumbli problémákkal kell valamit kezdeni, mert az nagyon csúnya volt.

az biztos, hogy a következő két SNF beáraz majd minket rendesen, a seahawks sem félelmetes ellenfél, vertük őket már meg idegenben. összességében én nem tartok a leolvadástól, rengeteg tehetség van a keretben, már csak Bettchernek és Ariansnak kéne kihozni belőlük a maximumot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezen persze nem fogunk összeveszni, de azért már kijöhetne a lépés nekünk is egyszer, nem úgy mint tavaly. 😊
Leon78
Jó a szó Tesó!!! Ámen! 😊
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ezen persze nem fogunk összeveszni, de azért már kijöhetne a lépés nekünk is egyszer, nem úgy mint tavaly. 😊
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Valóban Silent elég pesszimistán állsz a dolgokhoz, lássuk miből élünk, SVSZ ha nincs sérülés.

... de szerintem kár előre károgni, és temetni a csapatot. Nekem kicsit most vagy soha érzésem van a szezonnal kapcsolatban, bár biztos túl elvakult vagyok.
Leon78
Neked is csak azt tudom mondani amit harrasnak.... a realitás talaján maradni, nem pesszimizmus, csapat temetés, károgás. Az én nézetemben nem csak fekete és fehér létezik 😊 vagy fogalmazhatnék úgy is hogy óvatos duhaj vagyok.
Pusztán csak arra próbáltam rámutatni hogy a neheze még hátra van és nincs még itt az ideje az ünneplésnek. 😊 Persze mint minden fan azt kívánom simán galopozzunk el a SB-ig és nyerjük meg, hisz itt voltam a Warner utáni időszakban is és szorítottam a csapatért élőben nézve minden héten még akkor is mikor szánalmas volt a játék képe.... 😊

....de most még egyelőre úgy érzem szoros lesz a vége...
silent7939
Háááát, jósoltál öt loss-t a továbbiakra. Nem ünnepelt senki, és tök igazad van, hogy most jön a neheze. De hát csak nem véletlen amit eddig értünk.