NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na kicsit rapihenve a tegnapi izgalmakra:

Valami botrány volt megint az első félidő, mind a védelem mind a támadók oldalán. Ha nem a Browns az ellen ez csúnya nagy zakó lett volna.
Mint az eredménykövetőben is írtam, nekem az tűnt fel hogy az utóbbi 3-4 meccsen Betcher teljesen más D filozófiát nyomat mint a szezon elején. Teljesen eltűntek a DB blitzek, amikkel elég jól operáltunk eleinte, a fal meg képtelen nyomást generálni.

Az O részéről botrányos ez a sok labdavesztés.... CJ tegnap Hightoweri magasságokba emelkedett a FB-jeivel....
Ami bíztató volt az Nelson játéka... nem semmi a kiscsávó, bár volt 1-2 play ahol rossz routot futott, de ettől függetlenül egész faszán pótolta Smokey-t 😊

Nem akarok túlzottan negatív lenni mert a W az W, a 6-2 az 6-2, de a bye weeken lesz mit rendbetenni.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Fúú DRC mit művel utóbbi hetekben, kár hogy már nem nálunk eszi az ellenfél irányítóit.
Ka'deemCarey25
Arra a DRC-re gondolsz, aki a Giants védelem egyik oszlopaként asszisztálja végig Brees 500+ yardját és 7 TD-jét? 😊
somoskovig
Azért csak csinált INT-t meg FF-t, nem beszélve az utóbbi meccseiről.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fúú DRC mit művel utóbbi hetekben, kár hogy már nem nálunk eszi az ellenfél irányítóit.
Ka'deemCarey25
Itt van Matyi és PP, nem igazán hiányzik DRC ide.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Fúú DRC mit művel utóbbi hetekben, kár hogy már nem nálunk eszi az ellenfél irányítóit.
Ka'deemCarey25
Arra a DRC-re gondolsz, aki a Giants védelem egyik oszlopaként asszisztálja végig Brees 500+ yardját és 7 TD-jét? 😊

több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
megérdemelt a győzelem, de csak a második félidőben látott játék alapján... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Fúú DRC mit művel utóbbi hetekben, kár hogy már nem nálunk eszi az ellenfél irányítóit.
több mint 8 éve
#Williams33 Arizona Cardinals 2
A legjobbak <333
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Legyen taps 😊
 www.profootballfocus.com/blog/2015/10/28/top-10-nfl-secondaries-this-season/
silent7939
Legyen taps 2.0 :o))
 www.profootballfocus.com/blog/2015/10/28/top-10-nfl-quarterbacks-entering-week-8/

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Legyen taps 😊

 www.profootballfocus.com/blog/2015/10/28/top-10-nfl-secondaries-this-season/
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Powers biztos kihagyja a Browns elleni meccset, a Seahawks ellen viszont már valószínű, hogy bevethető lesz.
Okafor meg game-time decision lesz.

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"CJ went on to give his team a two-score lead late in the third quarter, setting up an easy field goal with the only 62-yard play in history that featured the runner sitting in a nose tackle's lap for nearly a full second."
lol
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gondoltam hogy szoros lesz, még egy vereségen sem lepődtem volna meg a meccs előtt.
De a spec team remélem összekapja magát a clevelandi túrára, mert ők tették igazából szorossá. Missed FG és extra pont, blokkolt punt...
És azért az offense sem hengerelt, egy elég gyenge védelem ellen.

Mindegy, a W a lényeg.
több mint 8 éve
gedam 5 805
GYŐŐŐŐZELEM!!! 😮))
mondjuk simábbra számítottam, de a lényeg a W!!!
Cardinalis
azért most nehéz nem bírózni
gedam
Múlt héten meg annyira akarták meccsben tartani a Steelers-t a bírók (nehogy már hazamenjenek a nézők a szünetben), hogy a végén kikaptunk. Persze nektek ez így duplán rossz.
Hat éve nézek csak NFL-t, próbálom elfogadni, hogy a zebra a hazai pálya tartozéka, meg néhány csapatnál el van náluk tolva a csúszka.
harras
mindegy vszeg így is- úgy is kikaptunk volna, csak az én kedvemet vették el attól, hogy végignézzem a meccset.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
GYŐŐŐŐZELEM!!! 😮))
mondjuk simábbra számítottam, de a lényeg a W!!!
Cardinalis
azért most nehéz nem bírózni
gedam
Múlt héten meg annyira akarták meccsben tartani a Steelers-t a bírók (nehogy már hazamenjenek a nézők a szünetben), hogy a végén kikaptunk. Persze nektek ez így duplán rossz.
Hat éve nézek csak NFL-t, próbálom elfogadni, hogy a zebra a hazai pálya tartozéka, meg néhány csapatnál el van náluk tolva a csúszka.

Szerkesztette: harras
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
GYŐŐŐŐZELEM!!! 😮))
mondjuk simábbra számítottam, de a lényeg a W!!!
Cardinalis
azért most nehéz nem bírózni
gedam
nekünk könnyebb...

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
gedam 5 805
GYŐŐŐŐZELEM!!! 😮))
mondjuk simábbra számítottam, de a lényeg a W!!!
Cardinalis
azért most nehéz nem bírózni
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
A meccs legelejéről lemaradtam, de amúgy végignéztem.

Szerintem kiváló a védelem és örvendetesen sok lábon áll a támadás. Ehhez képest tényleg, mintha a nehéz pillanatokat nem vennénk jól. Nagy rangadókon ezekre is fel kell készülni agyban.

De annak nagyon örülök, hogy egy győzelemért virrasztottam.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Easy win.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
GYŐŐŐŐZELEM!!! 😮))
mondjuk simábbra számítottam, de a lényeg a W!!!

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Arra azert nem gondoltam hogy a Rams bele szolhat a csoport elsosegbe....
silent7939
Azért annyira nem meglepő. Utóbbi években mindig szorosan a nyomunkban voltak, most meg találtak egy Gurley-t is. Háromszereplős lesz a játszma idén, és lehet hogy fájni fog a végén, hogy kikaptunk tőlük.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arra azert nem gondoltam hogy a Rams bele szolhat a csoport elsosegbe....
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem hiszem, hogy fennmaradok ma, nem tudnék kinek drukkolni. Mondjuk a Seattle kapjon ki inkább, ők azért veszélyesebbek a csoportelsőségünkre.
harras
Nem tették meg ezt a szívességet.
Majd mi leverjük őket, oda-vissza 😀
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nem hiszem, hogy fennmaradok ma, nem tudnék kinek drukkolni. Mondjuk a Seattle kapjon ki inkább, ők azért veszélyesebbek a csoportelsőségünkre.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bears - Cardinals híres-nevezetes MNF 2. félideje:  www.youtube.com/watch?v=Qhn9NJICE20
szerintem zseniális, hogy 5:10-el a vége előtt is mentünk 13 ponttal 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A PO-hoz a legeslegfontosabbak a csoportmeccsek (meg kell nyerni a csoportot, idén az NFCW lehet hogy nem ad még egy csapatot). Ha már ott vagyunk, az gyakorlatilag egy új menet, mindenki odaérhet a végére.
(persze jó lenne kihagyni a wildcard kört, meg a hazai pálya is nagy előny)