NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szégyen kikapni egy seholsemmi QB-tól beáll csereként egy 4. számú senki azt szétpasszol a faszba. Hogy lehet az hogyha szorosabb egy kicsit a meccs, elkezdünk faszoskodni a redzoneban meg az ellenfél térfelén? Mitől van ez, olyan mintha megzavarodnának nem értem. Meg az hogy 88yardos TD-t engedünk 2p-el a vége előtt. Nekem már most hiányzik Bowles. Ezt se a pit nyerte meg hanem mi balfaszkodtuk el.
Ka'deemCarey25
Van aki azzal vigasztal, jobb egy nem túl fontos meccsen megtanulni az utolsó leckéket, mint 8-0-ás mérleggel totál elszállva nekimenni a csoportrangadóknak majd a PO-nak. Persze a megszerzett győzelmek a tutik.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Azért nem kéne a szezont temetni (igaz, csak összefoglalót láttam), de két könnyebb meccs jön, a bye weeken meg lehet gondolkodni, hogy mit kéne változtatni, mert utána ritka szopatós menetrend jön. Szerencsénkre senki sem kiemelkedő az nfc westből, így egy 10-6 is PO-t érhet
Löfli
De nagyon jó lenne otthon kezdeni a PO-t.
több mint 8 éve
Klári Hegedűsné Simon 1
Sziasztok, én a mamii vagyok, de olyan qrva rég voltam itt, hogy elfelejtettem a jelszavam, ezért a face-val léptem be. Kíváncsi voltam a véleményekre, hogy mi a jófene történt a második félidőben a csapattal, de nem lettem okosabb. Azt azért jó lenne tudni, hogy ezt a Bryant gyereket miért engedték ide-oda cikázni minden ellenkezés nélkül!
Eső után köpönyeg, gondolom ki lesz osztva a csapatnál egy-két ejnye-bejnye, és még csak most jön a padlásról szaggatott nokedli a Ravens személyében. Remélem felszívják magukat mérgükben és lesz egy jó MNF meccs.
További jó szurkolást kívánok mindenkinek!
-mamii -

Szerkesztette: Klári Hegedűsné Simon
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9566905/arizona-cardinals-loss-steelers-bruce-arians-carson-palmer
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
A végére pedig innen csókoltatom @Rozot, aki már temeti rájátszást 4-2-es mérlegnél, két meccsel vezetve a csoportot. Pacsi!
| Majd a november 16-i Seahawks elleni meccs után lehet temetni a PO-t ha ott kikapunk. |
Fucu
Tavaly hány meccsel is vezettük a csoportot?
Akkor is két meccse előnyt dobtunk el, és a mostani második felét a szezonnak nehezebbnek érzem mint a tavalyit.

Amúgy meg hagy agyjak már hangot a teljes csalódottságomnak. Két olyan meccset bukott a csapat amit simán nyerni kellene. Ehelyett meg szenvedve megvertük magunkat mind a kétszer (oké másodikban volt nem is egy bírói "segítség").
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Browns semmiképp nem lesz könnyű ellenfél, idén elkapták a fonalat, de a Ravens is megtréfálhat. Azt hittük hogy a Rams meg a Steelers se lesz olyan kemény dió, aztán...
Én mégis bízom két W-ben most, szerintem most mindenki bizonyítani akar majd hazai pályán egy MNF-en. Ha a Ravenst elintézzük, akkor az pluszt adhat a barnák ellen is.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én meg úgy akartam kezdeni, hogy ne legyünk már Seahawks drukkerek! 😊
Szarul játszottunk, nem tudtunk labdát szerezni a második és harmadik számú irányítótól (egy majdnem sikerült Matyikának, de kicsúszott a kezei közül..). Hihetetlen vagy sem, de nem készültek Landryből és ez meglepte őket. Meg az is, hogy ilyen sokat passzoltak egy harmadik számú irányítóval, de mégis jól játszott mert régóta a rendszerben van.
A 88 yardos TD a végén az a no comment kategória, nem ez volt Matyi legjobb meccse, mivel itt neki volt legelőször lehetősége levinni Bryantet, de elszállt mint a győzelmi zászló.
A támadóknál megint beütött a gebasz a redzone közelében. Palmer második eladott labdájánál nem látta a safety-t, aki bekúszott a labdáért van ilyen, az első INT-nél meg Gresham kezéből pattant fel a laszti és Timmons kurva szépen csinálta. John Brown jogosan hibáztatja magát, mert hiába a 196 yard, az a fumble nagyon rosszkor jött és nem is tudom minek kezd el izmozni egy alig 200 fontos csávó egy safety-vel (ha jól emlékszem), majd persze érkezett Harrison.
A büntetések is kiakasztóak voltak (volt egy-két véleményes igencsak), pedig a közvetítésben mondák is hogy mi kaptuk eddig a legkevesebb büntetést átlagban, nesze 9/111.

Az idei második lábonlövéses meccsünk volt.

keleti parton korai meccsen amúgy is kb. mindig szenved a csapatNatloz
ez megállná a helyét, ha nem töltötték volna a meccs előtti hetet a keleti parton, hogy ne legyen időeltolódásos probléma.

Amúgy ha azt hinnétek, hogy két könnyebb meccs jön akkor érdemes rápillantani, hogy mi volt az eredmény a Browns-Broncos meccsen. A Ravens lehet nem olyan jó, de nem kell lebecsülni senkit.

A végére pedig innen csókoltatom @Rozot, aki már temeti rájátszást 4-2-es mérlegnél, két meccsel vezetve a csoportot. Pacsi!
| Majd a november 16-i Seahawks elleni meccs után lehet temetni a PO-t ha ott kikapunk. |

4-2!
Béke, szeretet!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Ne legyünk már Eagles drukkerek, akik egy vereség után az egész brigádot, meg a fél világot el akarják temetni... 😊
Szar meccs volt, kikapott a csapat, de ennyi. Szerintem ez a mérleg még bőven vállalható, keleti parton korai meccsen amúgy is kb. mindig szenved a csapat, szóval benne volt a vereség ebbe a meccsbe. Megvolt, el kell felejteni, tovább kell lépni, hazai pályára jön a Ravens, ha azon a meccsen, és az utána levőn is egy csúnya L kerül oda a rekordba, akkor el lehet kezdeni sopánkodni, addig felesleges.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én bízom Ariansban hogy sikerül rendet csinálnia a fejekben és otthon lelépjük a Ravenst. Semmi gáz, még mindig két W előnnyel vezetjük a csoportot, szerencsére idén a Hawks sem találja magát.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért nem kéne a szezont temetni (igaz, csak összefoglalót láttam), de két könnyebb meccs jön, a bye weeken meg lehet gondolkodni, hogy mit kéne változtatni, mert utána ritka szopatós menetrend jön. Szerencsénkre senki sem kiemelkedő az nfc westből, így egy 10-6 is PO-t érhet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Szégyen kikapni egy seholsemmi QB-tól beáll csereként egy 4. számú senki azt szétpasszol a faszba. Hogy lehet az hogyha szorosabb egy kicsit a meccs, elkezdünk faszoskodni a redzoneban meg az ellenfél térfelén? Mitől van ez, olyan mintha megzavarodnának nem értem. Meg az hogy 88yardos TD-t engedünk 2p-el a vége előtt. Nekem már most hiányzik Bowles. Ezt se a pit nyerte meg hanem mi balfaszkodtuk el.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a Rams vereséget is megjósolta... volt egy rossz érzésem a Steelers-sel kapcsolatban, hát bejött....
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/176963/2015-arizona-cardinals-game-by-game-predictions

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Remélem hamar túllépnek a srácok ezen a pocsék meccsen és tiszta fejjel lépnek pályára a Ravens és a Browns ellen. Azt fontos lenne megnyerni, és jobb szájízzel szünetre menni. Mert utána még nehezebb lesz.

Szerkesztette: 4l3x
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
vesztettünk, ez gáz... de nem a világvége, BYE weekig meglehet a 6-2, és még tutira vezetjük a csoportot...
Cardinalis
Hát nem tudom osztani az optimizmusodat. Ilyen meccs után már nem igazán tudok hinni a PO-ban.
Akár milyen rossz most a csoportunk akkor is itt van a 'hawks.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
vesztettünk, ez gáz... de nem a világvége, BYE weekig meglehet a 6-2, és még tutira vezetjük a csoportot...
Cardinalis
Persze hogy nem az, L és L között is van különbség. Ha egy Packers ellen kikapunk 23-28-ra egy jó meccsen, ahol nem balfasz módon játszunk, akkor könnyebben megemészti az ember.
De egy ezer sebből vérző Steelers 2. majd 3. számú irányítója ellen tulképp egy sima vereséget szenvedni, na az kurva gáz. Így marad a keserű szájíz.
A 6-2 viszont azért szépen mutatna a bye weekre. De ezek után én már nem vennék egy meccset sem tuti győzelemre, ebben a csapatban sajnos benne van egy komplett meltdown lehetősége. Reméljük nem lesz ebből rendszer.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
vesztettünk, ez gáz... de nem a világvége, BYE weekig meglehet a 6-2, és még tutira vezetjük a csoportot...

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
No comment
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát ez ocsmány volt, amit lehetett, elbasztunk, a bírók is jórészt ellenünk. Hiába a 469 yard, ha termelünk mellé 111 yard büntit meg 3 turnovert. Megint magunkat vertük meg, és ami a legfájóbb, hogy egy 3. QB-t (meg egy új kickert) tettünk hőssé.

De lehet hogy ez kellett azok után a kiütésszerű győzelmek után, sokan szerintem kicsit elszálltak maguktól. Jó lenne rendbe rakni a fejeket és lezúzni a Ravenst otthon, főműsoridőben.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mai inaktivak:
Barkley, Humphries, Okafor, Riddick, Watford, Wiliams
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Mi a véleményetek Golden játékáról így 5 week után? Pozitív vagy inkább negatív tartományban van nálatok a teljesítménye? Én azt mondtam anno nem éri meg a rá áldozott második kört, sokat azóta sem változott a véleményem hogy őszinte legyek nem tudom ti hogy vagytok vele lehet csak az én szemem szar.
Ka'deemCarey25

Én jobbra számítottam, de továbbra is bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Be fog indulni...
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Mi a véleményetek Golden játékáról így 5 week után? Pozitív vagy inkább negatív tartományban van nálatok a teljesítménye? Én azt mondtam anno nem éri meg a rá áldozott második kört, sokat azóta sem változott a véleményem hogy őszinte legyek nem tudom ti hogy vagytok vele lehet csak az én szemem szar.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 m.azcardinals.com/s/30847/362?itemUri=282308269/214121504121591513971360131113&cat=video
Ha tudja hozni a 10+ sackes Abraham szezont akkor el lehet mondani hogy bevált, bár 5 meccs hátránya van ezen szám eléréséhez. Akkor viszont megelégszem a 8-al és sok QB hittel.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A poresz után egy kis hír.
Egy évre érkezik Dwight Freeney, ha átmegy a fizikai felmérőn.
Ez azt is jelentheti, hogy Okafor vádli sérülése komoly, ami annyira nem lenne jó hír.
Fucu
Ha ő is úgy beválik, mint Chris Johnson, akkor jó hír 😊
csongi
Ha fele annyira, akkor már én elégedett leszek. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A poresz után egy kis hír.
Egy évre érkezik Dwight Freeney, ha átmegy a fizikai felmérőn.
Ez azt is jelentheti, hogy Okafor vádli sérülése komoly, ami annyira nem lenne jó hír.
Fucu
Ha ő is úgy beválik, mint Chris Johnson, akkor jó hír 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
említésre méltó :o))
The @AZCardinals 190 points are the 7th-most through 5 games in NFL history!

ezt a listát viszont vezetjük a szerzett 190 pontunk viszonylatában :o))
„In a single season, from 1970 to 2015, in the Regular Season, team's 5th game or earlier, requiring Points Differential >= 100”
 www.pro-football-reference.com

THIS IS THE WAY