NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valóban Silent elég pesszimistán állsz a dolgokhoz, lássuk miből élünk, SVSZ ha nincs sérülés.

... de szerintem kár előre károgni, és temetni a csapatot. Nekem kicsit most vagy soha érzésem van a szezonnal kapcsolatban, bár biztos túl elvakult vagyok.
Leon78
Neked is csak azt tudom mondani amit harrasnak.... a realitás talaján maradni, nem pesszimizmus, csapat temetés, károgás. Az én nézetemben nem csak fekete és fehér létezik 😊 vagy fogalmazhatnék úgy is hogy óvatos duhaj vagyok.
Pusztán csak arra próbáltam rámutatni hogy a neheze még hátra van és nincs még itt az ideje az ünneplésnek. 😊 Persze mint minden fan azt kívánom simán galopozzunk el a SB-ig és nyerjük meg, hisz itt voltam a Warner utáni időszakban is és szorítottam a csapatért élőben nézve minden héten még akkor is mikor szánalmas volt a játék képe.... 😊

....de most még egyelőre úgy érzem szoros lesz a vége...
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Valóban Silent elég pesszimistán állsz a dolgokhoz, lássuk miből élünk, SVSZ ha nincs sérülés.

O:

QB.: Palmer megtanulta a rendszert, ismeri az elkapókat. Idén jó átlagnál rosszabb teljesítményt nem hozott, és becsúszott néha egy két elit teljesítmény is. Ha nem sérül meg akkor a 4500 yard simán meglehet szezon végére. Nincs ok panaszra. A cseréket hagyjuk.
WR, TE álllomány átlag feletti képességű, van 4-5 azonnal bevethető játékos 3 totál kezdő kaliber, akik gyakorlatilag bárhova beférnének a ligába, és két korrekt csere kaliber.
OL.: A kezdő sor ha nem is elit, de véleményem szerint átlag feletti, és van még taertalék a cserék között, akik már bizonyítottak, pl.: Watford
RB.: Mióta a Cardsnak szurkolok, én nem emlékszem ilyen jó futó felhozatalra, pedig már követem néhány éve a csapatot. Limitálni kell a fumble-ok számát, és nem lesz probléma. Szerintem, ez az egység is egy jó erős átla, ha a neveket nézzük, ha a yardokat, akkor talán még jobb is.

D.: Ha nem is vihar gyorsan, de a bekapott yardok tekintetében szerintem fejlődik a csapat a rotáció megfelelő, de nézzük részletesebben.

DL.: Szerintem CC (elit) viszi a hátán ezt az egységet, a többiek jól kiegészítik, lefoglal két embert folyamatosan, ezt a többiek megpróbálják kihasználni , ez többé kevésbé sikerül is. Egy ember nem csinál nyarat, de ha nem sérül meg, akkor ezt a színvonalat tudják hozni végig. SZVSZ egy átlagos sor ez, de amíg nem látszik addig jó nekünk. 😊
LB sor. Ez is egy jó átlag Minterrel, és Bucannonnal, amit tudnak azt hozzák. Talán még Minter kerülhetne többet labda közelbe, az javíthatna a teljesítményén. Az OLB szekció ha a veteránokkal is kiegészülve, de megvan, megfelelő a mélység is. Kicsit össze kellene kapni magukat sack-ek terén, és nem érhetné kritika ezt az egységet sem. Goldennél látok némi fejlődést, kezd egy kicsit agresszívabb lenni, ami jó, viszont nem csinál sack-et ami rossz. Remélhetőleg Freeney érkezésével, és Okafor visszatérésével több lehetősége lesz a rotációnak köszönhetően arra, hogy nyomjon egy két sack-et. Az egyértelmű, hogy Okafor-tól is sokkal több kell, knem kellenek a lecsúszott szerelései, de jöhetnének viszont a sackjei.
CB.: Kicsit vékonyka a keret, de van egy elit playa a poszton, és 2 nem olyan rossz játékos. A kapott yardok száma a levegőben ennek megfelelően elfogadható.
S: Itt is vannak playmaker játékosok, szerintem ez a csapat egyik legkomplettebb része, megbízhatóan szerelnek, az egy kicsit aggasztó, hogy elég sok takle-t kell megcsinálniuk, de ez már nem igazán fog javulni szerintem.

Szóval tele vagyunk jó játékosokkal, aránylag jók az eredménye, majd meglátjuk mi lesz, de szerintem kár előre károgni, és temetni a csapatot. Nekem kicsit most vagy soha érzésem van a szezonnal kapcsolatban, bár biztos túl elvakult vagyok.

Végezetül néhány stat, amit biztosan már láttatok, de hátha nem.:

Total offense: 3. Arizona Cardinals 417.4 y/g
Total diffense: 4. Arizona Cardinals 312.8 y/g

Nem tudom volt e már ilyen a csapat történetében. 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
a szagértők 14-2-2 arányban nekünk adnák a csoportgyőzelmet :o))
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000572819/article/2015-nfl-midseason-predictions-nfc-east-west-spawn-debate
Cardinalis
ja ezt meg elfelejtettem beidézni, hogy egyes vélemények szerint... :o))
"Marc Sessler: Cardinals. This might be the best team in the NFC. So complete on both sides of the ball, with every player doing his part."
Cardinalis
"Fizetett hirdetés rovatunkat hallották!" 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a szagértők 14-2-2 arányban nekünk adnák a csoportgyőzelmet :o))
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000572819/article/2015-nfl-midseason-predictions-nfc-east-west-spawn-debate
Cardinalis
ja ezt meg elfelejtettem beidézni, hogy egyes vélemények szerint... :o))
"Marc Sessler: Cardinals. This might be the best team in the NFC. So complete on both sides of the ball, with every player doing his part."

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én csak azt mondom, ha a csapatot jónak tartjuk egy emlékezetes idei szereplésre (és sokan annak tartják, nem csak arizonások) akkor ne mondjuk olyat, hogy a többi jó csapat ellen nem sokra megyünk.
Statok: azért a már legyőzött csapatoknak miattunk is vannak ilyen rossz védelmi statisztikái.
harras
Hol írt bárki olyat hogy nem sokra megyünk? Én csak annyit mondtam hogy a neheze még hátra van és nincs igazán beárazva a csapat. 😊 A realitás talaján mozogni nem egyenlő a negativitással uh peace 😉

Na meg különben is van itt 3 mindenki által nagyra becsült szakértőnk, akik bár most el vannak tűnve de bízom benne hogy előkerülnek. Én csak "trollkodok" 😉
silent7939
Jah, én nem veszekszem és nem vagyok szakértő 😊.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a szagértők 14-2-2 arányban nekünk adnák a csoportgyőzelmet :o))
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fuvlcxxs2fzrnerps8cd
2015 NFL midseason predictions: NFC East, West spawn debate
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én csak azt mondom, ha a csapatot jónak tartjuk egy emlékezetes idei szereplésre (és sokan annak tartják, nem csak arizonások) akkor ne mondjuk olyat, hogy a többi jó csapat ellen nem sokra megyünk.
Statok: azért a már legyőzött csapatoknak miattunk is vannak ilyen rossz védelmi statisztikái.
harras
Hol írt bárki olyat hogy nem sokra megyünk? Én csak annyit mondtam hogy a neheze még hátra van és nincs igazán beárazva a csapat. 😊 A realitás talaján mozogni nem egyenlő a negativitással uh peace 😉

Na meg különben is van itt 3 mindenki által nagyra becsült szakértőnk, akik bár most el vannak tűnve de bízom benne hogy előkerülnek. Én csak "trollkodok" 😉
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én sem féltem, mert ezt nem tudjuk befolyásolni 😊 pusztán csak annyit jegyeztem meg hogy nem minden arany ami fénylik 😊 Aztán ha mégis akkor örülünk 😉
silent7939
tudtam én van még értelmes Cards szurkoló a Földön 😛 😀 <3
petey
Ha lesérülne megint Palmer és Stanton, elhozzuk jövőre Kaepernicket....(vagy inkább nem)
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én csak azt mondom, ha a csapatot jónak tartjuk egy emlékezetes idei szereplésre (és sokan annak tartják, nem csak arizonások) akkor ne mondjuk olyat, hogy a többi jó csapat ellen nem sokra megyünk.
Statok: azért a már legyőzött csapatoknak miattunk is vannak ilyen rossz védelmi statisztikái.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Én sem féltem, mert ezt nem tudjuk befolyásolni 😊 pusztán csak annyit jegyeztem meg hogy nem minden arany ami fénylik 😊 Aztán ha mégis akkor örülünk 😉
silent7939
tudtam én van még értelmes Cards szurkoló a Földön 😛 😀 <3

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én sem féltem, mert ezt nem tudjuk befolyásolni 😊 pusztán csak annyit jegyeztem meg hogy nem minden arany ami fénylik 😊 Aztán ha mégis akkor örülünk 😉
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Én nem féltem a csapatot annyira, mint ti. Oké, hogy ezek többnyire "kötelezők" lettek volna, de tapasztalatból mondom, hogy sokszor az ilyen meccsek a legnehezebbek. Ezerszer inkább most kell kijönnie az apróbb hibáknak. A BYE tán a lehető legjobbkor jött, és ne felejtsük el, hogy a legjobb edző igenis nálunk van! Szóval becsúszott 2 vereség, de ez mindig benne van. Szerintem simán el tud kapni ez a csapat bárkit. A labda mindkét oldalán vannak ligaelit játékosaink, olyan meccsek jönnek, ahol már nem fér bele a bohóckodás, és Arians óta ezek mindig a mi javunkra szoktak eldőlni.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha igazatok lenne akkor semmi keresnivalónk nem lenne a play offban.
harras
Nem minden arany ami fénylik... pont ezért írtam hogy nem vagyunk még igazán beárazva. Az O remek, de rengeteget hibáznak és ez meg is töri őket... ráadásúl a jó védelmekkel rendelkező csapatok ellen ki is kaptunk uh. nyugtával a napot...
Egy kis példa fél szezon után:
Védelmek total D alapján:
Saints - 31. - W
Bears - 9. - W
Niners - 28. - W
Rams - 6. - L
Lions - 27. - W
Steelers - 20. - L
Ravens - 25. - W
Browns - 30. - W

Ha megnézed a "felső házból" 1 csapatot tudtunk verni de ott is nagy szerepe volt Cutler sérülésének.

És akkor ami jön:
Hox - 2.
Bengals - 22.
Niners - 28.
Rams - 6.
Vikes - 7.
Eagles - 17.
Packers - 23.
Hox - 2.

Ha engedett pont/meccs alapján nézem még erősebb:

Első 8 forduló csapatai engedett pontok alapján: 25,5 pont/meccs
Második 8 forduló csapatai engedett pontok alapján: 19 pont/meccs

Ugyhogy továbbra is azt mondom most kezdődik a szezon és most lesz igazán beárazva a csapat 😊
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha igazatok lenne akkor semmi keresnivalónk nem lenne a play offban.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hááát nálam ez kb így néz ki:

Hox L
Bengals L
Niners W
Rams L
Vikes L
Eagles W
Packers L
Hox W

A második részben akire azt merem mondani hogy tuti megfogjuk az az Eagles és a Niners. A Rams D le fogja "nullázni" CP-éket sajos, ha addig nem sérülgetnek le. A Hox azért éledezik a védelemben. A Bengals jelenleg sínen van mint József Attila, A Vikes fekete ló... de nekik adom a meccset. Az Eagles sztem jelenleg nem tényező. A Packers meg Packers... Ez a legrosszabb forgatókönyv és ezzel el is mehet a csoport. De persze jó volna az ellentéte és ennek szurkolok mint fan, de maradjunk a realitások talaján. Láttuk miként vagyunk képesek szétesni egyik percről a másikra egy fumble után és ha a Browns ellen mutatott comeback működni fog minden alkalommal akkor ez egy mesés második szakasz lehet. De jelenleg erre nem vennék mérget.... Mindenesetre a HOX és a Bengals ellen be fogunk árazódni az tuti.
silent7939
A Hawks menetrendjét elnézve nekik simán meglehet a végére a 9-7, ha úgy számolok, mint te hogy egyet mi nyerünk, egyet meg ők az egymás elleni rangadókból.
Sőt, akár a Ramsnek is meglehet a 9 W, szóval nagyon szoros lesz.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tuuudom sok értelme nincs, de azért kíváncsi voltam és összesítettem a 8-8 ellenfelünk jelen állás szerinti mérlegét:
BYE előttiek: 21-41
BYE utániak: 35-24
hááát, hogy is mondjam, lesz izgulnivalónk rendessssen... :o)
Cardinalis
A csoportot hozni kell, nincs mese. Erre ekkora esély nem sokszor van. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy a Rams lesz a nyomunkban féltávnál.
harras
Sztem egyik Hawks meccset hozzuk, Bengalst elkapjuk (talán elsőként idén), Vikest meg a 49erst is lecsapjuk és a maradékból még egyet nagy szerencsével még egyet hozunk. Szóval sztem 10-6 a realitás de ha összejönnek a dolgok max kinézek egy 11-5-öt ebből a sorsolásból. Talán elég lehet a csoport W-hez, de persze ezek csak találgatások majd meglátjuk mi lesz.
Ka'deemCarey25
Hááát nálam ez kb így néz ki:

Hox L
Bengals L
Niners W
Rams L
Vikes L
Eagles W
Packers L
Hox W

A második részben akire azt merem mondani hogy tuti megfogjuk az az Eagles és a Niners. A Rams D le fogja "nullázni" CP-éket sajos, ha addig nem sérülgetnek le. A Hox azért éledezik a védelemben. A Bengals jelenleg sínen van mint József Attila, A Vikes fekete ló... de nekik adom a meccset. Az Eagles sztem jelenleg nem tényező. A Packers meg Packers... Ez a legrosszabb forgatókönyv és ezzel el is mehet a csoport. De persze jó volna az ellentéte és ennek szurkolok mint fan, de maradjunk a realitások talaján. Láttuk miként vagyunk képesek szétesni egyik percről a másikra egy fumble után és ha a Browns ellen mutatott comeback működni fog minden alkalommal akkor ez egy mesés második szakasz lehet. De jelenleg erre nem vennék mérget.... Mindenesetre a HOX és a Bengals ellen be fogunk árazódni az tuti.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
tuuudom sok értelme nincs, de azért kíváncsi voltam és összesítettem a 8-8 ellenfelünk jelen állás szerinti mérlegét:
BYE előttiek: 21-41
BYE utániak: 35-24
hááát, hogy is mondjam, lesz izgulnivalónk rendessssen... :o)
Cardinalis
A csoportot hozni kell, nincs mese. Erre ekkora esély nem sokszor van. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy a Rams lesz a nyomunkban féltávnál.
harras
Sztem egyik Hawks meccset hozzuk, Bengalst elkapjuk (talán elsőként idén), Vikest meg a 49erst is lecsapjuk és a maradékból még egyet nagy szerencsével még egyet hozunk. Szóval sztem 10-6 a realitás de ha összejönnek a dolgok max kinézek egy 11-5-öt ebből a sorsolásból. Talán elég lehet a csoport W-hez, de persze ezek csak találgatások majd meglátjuk mi lesz.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
8 meccs alatt több pontot szerzett a csapat, mint a teljes 2012-es szezonban 😀
263-250
Löfli
Na azt mondjuk nem nehez felulmulni 😁
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
8 meccs alatt több pontot szerzett a csapat, mint a teljes 2012-es szezonban 😀
263-250


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Egymás után két SNF-et játszunk! Áttették a Bengals elleni meccsünket főműsoridőbe, nem tudom hogy ez jó vagy rossz 😀
Löfli
Ha tudom tévében nézni akkor jó. 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egymás után két SNF-et játszunk! Áttették a Bengals elleni meccsünket főműsoridőbe, nem tudom hogy ez jó vagy rossz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tuuudom sok értelme nincs, de azért kíváncsi voltam és összesítettem a 8-8 ellenfelünk jelen állás szerinti mérlegét:
BYE előttiek: 21-41
BYE utániak: 35-24
hááát, hogy is mondjam, lesz izgulnivalónk rendessssen... :o)
Cardinalis
A csoportot hozni kell, nincs mese. Erre ekkora esély nem sokszor van. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy a Rams lesz a nyomunkban féltávnál.
harras
ha két hét múlva nyer a Seahawks ellenünk, akkor azért ők is a seggünkben lesznek rendesen...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
tuuudom sok értelme nincs, de azért kíváncsi voltam és összesítettem a 8-8 ellenfelünk jelen állás szerinti mérlegét:
BYE előttiek: 21-41
BYE utániak: 35-24
hááát, hogy is mondjam, lesz izgulnivalónk rendessssen... :o)
Cardinalis
A csoportot hozni kell, nincs mese. Erre ekkora esély nem sokszor van. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy a Rams lesz a nyomunkban féltávnál.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
tuuudom sok értelme nincs, de azért kíváncsi voltam és összesítettem a 8-8 ellenfelünk jelen állás szerinti mérlegét:
BYE előttiek: 21-41
BYE utániak: 35-24
hááát, hogy is mondjam, lesz izgulnivalónk rendessssen... :o)

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A meccsről annyit, hogy megnyugtató hogy ennyi turnoverrel is meccset tudunk nyerni, az viszont aggasztó, hogy a bye után szinte csak olyan csapatok jönnek, akik ellen egy is sok lesz.

A szezon első felét azt hiszem elég ezzel összefoglalni:
6-2, +110 point differential (2nd), 32 TD (1st).