NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Csak nehogy meglepődjön itt mindenki ha BA sikeres szezon után vagy jövő szezon végén azt mondja hogy visszavonul.
Fucu
Igazából, amilyen hányatott sorsa van szeretett csapatunknak, én már semmin sem fogok meglepődni.
Fitzre visszatérve, érdemes belegondolni, hogy milyen űr számokat produkált volna, ha mondjuk nem csak 3 évig van normális irányítója, hanem mondjuk 12 évet lehúz egy Rodgers, vagy egy Manning, esetleg egy Brees mellett. Szerintem elkapásokban, yardokban, TD-k-ben is vezetné az all time listákat. 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
alkalomadtán ugye Fitz visszavonulásán majd nem fogunk meglepődni, de azért hiányozni fog, ennek a kissrácnak is :o))
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11403665_994782067246049_518859473_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=1hM4-MWhMXMQ7kNvgHPmNUJ&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AUqJhWleEKnIVMPJ0sd5pug&oh=00_AYDLMGVB0d0w85y0uRr2cswxkbCtdNySQn7t9wt6s1n-vA&oe=670D8E24
Joe Granado Jr. mit Emily Granado und 2 weiteren Personen | By JoeFacebook
Joe Granado Jr. mit Emily Granado und 2 weiteren Personen

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csak nehogy meglepődjön itt mindenki ha BA sikeres szezon után vagy jövő szezon végén azt mondja hogy visszavonul.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
még egy érdekes adat: az idei 9 meccsen hétszer sikerült minimum 400+ total yardot szerezni. 2010 és 2014 között mindössze hat (!) mérkőzésen sikerült ilyen számokat hozni 😀
Löfli
Nem vitás, hogy megint egy "Warner érát" élünk, kár hogy ilyen nyugdíjhoz közeli irányítókkal sikerül ez mindig. Egyszer beeshetne majd hozzánk is egy fiatal Rodgers, Dalton vagy akár Wilson, akit szépen évekre fel lehet építeni.
csongi
Én ettől nem félek.... BA-nak nagyon jó szeme van az irányítókhoz és van egy olyan érzésem hogy hamarosan korai körben fogunk QB-t hozni, hogy meglegyen a CP pótlék 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
még egy érdekes adat: az idei 9 meccsen hétszer sikerült minimum 400+ total yardot szerezni. 2010 és 2014 között mindössze hat (!) mérkőzésen sikerült ilyen számokat hozni 😀
Löfli
Nem vitás, hogy megint egy "Warner érát" élünk, kár hogy ilyen nyugdíjhoz közeli irányítókkal sikerül ez mindig. Egyszer beeshetne majd hozzánk is egy fiatal Rodgers, Dalton vagy akár Wilson, akit szépen évekre fel lehet építeni.
csongi
kellett nektek elküldeni Logan Thomast :'D

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
még egy érdekes adat: az idei 9 meccsen hétszer sikerült minimum 400+ total yardot szerezni. 2010 és 2014 között mindössze hat (!) mérkőzésen sikerült ilyen számokat hozni 😀
Löfli
Nem vitás, hogy megint egy "Warner érát" élünk, kár hogy ilyen nyugdíjhoz közeli irányítókkal sikerül ez mindig. Egyszer beeshetne majd hozzánk is egy fiatal Rodgers, Dalton vagy akár Wilson, akit szépen évekre fel lehet építeni.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
még egy érdekes adat: az idei 9 meccsen hétszer sikerült minimum 400+ total yardot szerezni. 2010 és 2014 között mindössze hat (!) mérkőzésen sikerült ilyen számokat hozni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a nap statisztikája: 1960 óta 47 kezdő irányító volt a Cardinalsban, mindössze 6-nak van 50%-nál jobb mérlege, abból kettő most is a rosteren van. Palmer (23-8), Stanton (5-3)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Petey tuti be van rúgva azért ír ilyeneket. 😀

SPOILER!!
| Azért annyira nem örülök hogy kikapott a Bengals mert így győzelemre éhesebbek lesznek vasárnap. |
Fucu
Tuti be lesznek pipázva, csak nehogy nekünk jöjjenek feszítővassal, hegesztőpisztollyal. 😊
csongi
Ebből látszik, hogy verhetőek. Majd le lesz hűtve a kedélyük 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Petey tuti be van rúgva azért ír ilyeneket. 😀

SPOILER!!
| Azért annyira nem örülök hogy kikapott a Bengals mert így győzelemre éhesebbek lesznek vasárnap. |
Fucu
Tuti be lesznek pipázva, csak nehogy nekünk jöjjenek feszítővassal, hegesztőpisztollyal. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Petey tuti be van rúgva azért ír ilyeneket. 😀

SPOILER!!
| Azért annyira nem örülök hogy kikapott a Bengals mert így győzelemre éhesebbek lesznek vasárnap. |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gratulálok!
és örülök hogy Iupati-nak nem lett komolyabb baja. 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Le a kalappal 😊

de jó lenne azért Ficit és Palmert látni hogy megnyerik az SB-t. maximálisan kijárna
petey
Ez szép volt. Minden korábbi cinikus megjegyzésedet kompenzáltad most ezzel a kommenttel 😊
csongi
nem vagyok én olyan rossz 😊 csak szeretek tresselni Silenttel és Fucuval már évek óta 😀 majd megszokod.

de remélem jövőre el lesztek pitsázva 😛

ez szerintem jobb volt mint Stanton tánca

 i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--hp2dyvMt--/c_fit,fl_progressive,q_80,w_636/1521782055748225097.gif

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Le a kalappal 😊

de jó lenne azért Ficit és Palmert látni hogy megnyerik az SB-t. maximálisan kijárna
petey
Ez szép volt. Minden korábbi cinikus megjegyzésedet kompenzáltad most ezzel a kommenttel 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Le a kalappal 😊

de jó lenne azért Ficit és Palmert látni hogy megnyerik az SB-t. maximálisan kijárna

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor minden rendben vele,szerencsere.
Ritka ilyesztő volt hogy nem mozgott.

több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Gratulálok ez szép munka volt. Asszem megvan az NFCW champion!
Csak futva néztem végig a meccset, nem tudom hogy csak érzés, vagy tényleg, de mintha Palmer sokat dobott volna Shermanre?
diverdoc
Elengedett arra párat...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok ez szép munka volt. Asszem megvan az NFCW champion!
Csak futva néztem végig a meccset, nem tudom hogy csak érzés, vagy tényleg, de mintha Palmer sokat dobott volna Shermanre?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Iupati állapota?
Janek
pár perces kép:


Még tegnap kiengedték a kórházból és a csapattal együtt utazott vissza Glendalebe.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ezt nem lehet megunni 😀
 pbs.twimg.com/tweet_video/CT6LzH6WIAA-cB6.mp4



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még mielőtt elolvasnám a többiek véleményét leírom azt mi tetszett és mi nem a meccsen.

Tetszett:
- Palmer: volt egy buta INT-je, amit rossz helyre dobott Earl Thomas meg szépen elkapta, van ilyen. A két fumblenál is foghatta volna a labdát szorosabban, de a védők blokkolatlanul (erről később) értek oda. Viszont ezek ellenére megint jól játszott. Nem félt rádobni Shermanre, többször az elkapói is kihúzták a szarból. De hogy Seattle-ben a feljavult védelem és az őrjöngő szurkolók ellenére visszahozza a már majdnem visszahozhatatlant. Ezért jár a maximális tisztelet!
- Elkapók: Fitz, nem ember szerintem, és majdnem megállt a szívem amikor Wright elcsapta, mint egy vonat. Floyd, zseni volt, sajnos a combhajlítója megsérült és nem tudni bevethető lesz-e a Bengals ellen. Brittan Golden, kulcs blokk Ellington TD futásánál. És végül de nem utolsó sorban Jaron Brown, aki majdnem elvesztett labdát szelídít meg a levegőben Sherman mellett és csinál belőle first downt, valamint volt még két kulcs elkapása, csodálatosan helyettesítette Floyd-ot.
- Mathieu: Három INT-nek kellett volna lennie, de az az egy is szép volt. Ott volt a labda körül. Zseni a srác.

Nem tetszett:
- a támadó fal jobb oldal: Cooper és Massie sara a két sack fumble Palmeren. Nem volt kommunikáció, hogy kinek kit kell blokkolnia erre Avril és Wright is szabadon futhat Palmerre. Elfogadhatatlan.
- A harmadik negyedben és a negyedik negyed elején a játék: Oké hogy vezetünk 10+ ponttal, de ez a Seahawks és Seattleben van a meccs helló! Nem szabad visszahozni a meccsbe őket, pedig ezt csináltuk.
- Futójáték: Ellington 48 yardosán kívül alig volt valami futójáték. Egy-két 5-6 yardos a többi 2 yard. CJ megszenvedett rendesen, de állta a sarat. Ezt foghatjuk Iupati kiesésére is, de amikor a pályán volt akkor sem ment a futás.

A védelem maga nem volt rossz, de több nyomásra számítottam Wilsonon és hogy jobban a zsebben tartjuk. Részben sikerült, de azért így is futott 52 yardot.

Persze nem mehetünk el szó nélkül Drew Stanton örömtánca mellett sem. Nagyon spontán, nagyon zseniális produkció! 8-D

A lényeg, hogy 7-2, 3 meccs előny a csoportban.
Viszont bitang nehéz meccs jön vasárnap és Arians szerint pár ember nem fog azon a meccsen játszani sérülés miatt. (tippem: Redding, Floyd, Iupati)

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Iupati állapota?
Janek
#AZCardinals G Mike Iupati released from hospital and will fly back to Arizona with the team. CT scan & MRI both have come back normal.

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Iupati állapota?

több mint 8 éve
janisz 137 — Warnerfan
három órát aludtam csak,de megérte fennmaradni.nagyon ott volt. go Cards! 😊

több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Gratu!

A végén Stanton nagyon ott volt 😊